Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Re-Code fogyokúrás készítmény fórum

Re-Code fogyokúrás készítmény (beszélgetős fórum)


1 2
2012. ápr. 19. 11:01

Nagyon sablonos, de igen jól bevált marketing szerkezetre van az oldaluk felépítve, viszont elég szép csúsztatások és hiányosságok vannak, amitől gyanús az egész.

Először is nem tekinthetjük meg az összetevőket rendelés előtt, csak a legfőbbeket. Aztán ami még nagyon szembetűnő, "a klinikai vizsgálatok során is bizonyította hatékonyságát" állítással szemben


"...leHESSEN. Mindezt úgy, hogy közben javulHAT az emésztése, csökkenHET az étvágya, normalizálódHAT a vérzsír és vércukor szintje, valamint mérséklődHET a narancsbőr is." Ezek a feltételes módok azt jelzik, a vizsgálatok, kísérletek csak azt bizonyították meggyőzően a hatékonyságát. Nem kizárt, hogy működik, de önmagában semmit nem ér a készítmény. Szerintem felesleges pénzkidobás.

2012. ápr. 19. 10:11
Rajtam kívül senki nem issza?? Nem hiszem el... :)
2012. ápr. 16. 14:26

[link]

Bár számtalan módszer, fogyókúra, étrendkiegészítő és "csodadiéta" közül választhatnak a fogyni vágyók, egy új kutatás ismét megerősítette, hogy kiegyensúlyozott táplálkozással és rendszeres mozgással lehet leginkább kilókat leadni.

2012. ápr. 7. 00:34
Senkinek nincs tapasztalata? Pedig a rossm.-ban azt mondták nekem én vettem meg az első szállítmány utolsó darabját.... Majd jövő héten én is kipróbálom.
2012. ápr. 1. 11:03

Engem is érdekelne a tapsztalat. Főleg, hogy olvastam a honlapjukon, hogy min. 3 hónap a kúra, és ahhoz azért húzós az ára nekem.

Kíváncsi vagyok rá!!

2012. márc. 29. 08:17
Én tegnap rendeltem meg, vegyes véleményeket olvastam rőla, külföldi oldalakon, de több volt a pozitív.
2012. márc. 28. 11:07
Használta már valaki? Van tapasztalat?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook