Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rákellenes természetes gyógymód működik? fórum

Rákellenes természetes gyógymód működik? (tudásbázis kérdés)


24. Regin_a (válaszként erre: 13. - Krisz42)
2013. jún. 27. 16:00
Haggyuk, ugorgyunk, csak ne terjeszd!
23. ubi pretium (válaszként erre: 18. - 712a5d68c1)
2013. jún. 27. 12:41
Köszönöm! :) Utána fogok nézni!
22. mafalda (válaszként erre: 16. - 712a5d68c1)
2013. jún. 27. 12:26
A Himalaya kristáysóról hallottam,hogy az a legjobb.(szép rózsaszínű)és drága.De amennyi sót otthon eszünk,ezt talán meg lehet venni.Rosszabb,hogy csumi kaját asztali sóval készítik,és azt esszük gyakrabban.Ma mutatta a natura boltos a tiszta nátriumkloridot,ebben nincs homok,stb.Nagyon sós ízű.Talán ezeket érdemes használni.
21. Krisz42 (válaszként erre: 20. - 712a5d68c1)
2013. jún. 27. 08:50
Erre gondoltam és még egyszer köszönöm,megvan:)
20. 712a5d68c1 (válaszként erre: 1. - Krisz42)
2013. jún. 27. 00:26

Az internetről ingyenesen letölthető:

Fekete András - Élelmiszerek és természetes gyógykezelések a rák ellen.

Erről a könyvről beszélsz, vagy van másik is?

19. Krisz42 (válaszként erre: 16. - 712a5d68c1)
2013. jún. 26. 23:19

Igen,tiltanak,viszont a szervezetnek âllítõlag szüksége van rá,pl.hányá,hasmenésnêl is sós vízet,teát ajánlanak.Gondolom,ha egészséges a szervezet,akkor is hozzá kell jutnia vhogy.

Én csak ezzel a könyvvel találkozt5am rák ügybxen,de ezt megrendelni lehet csak,nem tudom milyen.

18. 712a5d68c1 (válaszként erre: 17. - Ubi pretium)
2013. jún. 26. 20:39

Sajnos nem tudok semmit javasolni. Biztos módszer nincs. Az egyik barátnőm daganatos beteg, már másodszor. Két éve újult ki 20 év szünet után. Minden létező alternatív módszert kipróbált, több kevesebb sikerrel. Az egyetlen dolog amit nagyon dicsér az a Smoothie Maker. Mivel képtelenség annyi zöldséget és gyümölcsöt megenni amennyinek terápiás hatása lenne, ezzel pépesíti és állandóan eszi-issza a vitaminbombákat.

Itt a Hoxán is van fóruma:

[link]

Nézd meg, hátha használni tudod ezt az információt.

2013. jún. 26. 19:12
Vki esetleg nem tud egy valóban bevált gyógymódot?Azon kívül,hogy sok vitamin,zöldség-gyümölcs.
16. 712a5d68c1 (válaszként erre: 12. - Krisz42)
2013. jún. 26. 19:09

Azért ennek az érszűkület dolognak még nézz utána.

Fenéken, arcon nincs, de hasi fő-verőérszűkület bizony nagyon gyakori. Magam is ebben szenvedek és tudom, hogy rengeteg ilyen beteg van. A sókról nagyon megoszlik az orvosok véleménye. Van aki a tengeri sóra esküszik és van aki mindkettő fajtától eltilt.

15. Krisz42 (válaszként erre: 14. - Mafalda)
2013. jún. 26. 18:27
Neki nincs haszna belőle,ha hazudik,de mának van.Tudod mikor kinn êltem Kanadában,sok mindenre rányitották a szemem.Olyan pénzekről van szò,amiről mi nem is álmodnánk és ha több dollámilliárd a nyereség,akkor mindig lesz,akik elhitetik veled,h a méeg is orvosság.Ott vannak a fogamzásgátlók.Anyukámat 20év alatt anbyira tönkretette,h gyógyíthatatlan beteg lett.A kemoról mindenhol hallom,h milyen drága és milyen sok pénzt hoz.A víz plazmásításával működő autóròl kinn már 20éve tudtam,de hiába magyar a feltaláló,itt nem foglalkounak vele,holott ő a magyaroknak akart vele pénzt nyerni,de amíg van olaj és abban rengeteg pénz,addig mindig csak azt lehet használni.Ráadásul az autòk az ozonlyukat is megszüntetnék-már a vízzel működök.Az igazi életben semmi nem véd,mindenki átvághat.Volt olyan gyògyszer,amit csak akkor vontak be,mikor már több ezer ember meghalt tőle.
2013. jún. 26. 15:29
Látom Krisz42,te uazt a kisfilmet láttad,amit én.A rák gyógyításáról szólt.Ott hallottam én is a kősó károsságáról,a tojás és a koleszterin pozitív hatásairól.Nekem meggyőző volt.Orvos mondta.Most mikor,melyik orvosnak higyjünk?
13. Krisz42 (válaszként erre: 11. - Regin_a)
2013. jún. 22. 19:54
A koleszterin lefedi az érfal sèrüléseit.
12. Krisz42 (válaszként erre: 10. - Regin_a)
2013. jún. 22. 19:51
Szerinted mennyire tiszta az a só,amit bányáznak?Az üveg homokból van,a természetben is találni.De pont most találtam a Balaton parján már a vízben egy üvegszilánkot,aminek már lekoptak a szélei,azok visszakerültek üvegként a földbe,esetleg víz aljára.Tehát kicsit tâjékozottabbnak kellene lenned,mielőtt minden marhaság lenne.Valaki csak azt mondja el,h lerakódik,a miértre azt mondják,mert túl sok van.Ahhoz képest,h azt állítja testrészfüggő,van fenéknêl is,érszűkůlet arcon is volt,viszont én hasiról nem hallottam,h gyakori lenne,de mindegy,mindegyik doki mást mond,ráadásul nekem elég hiteltelenek,mikor nâluk az egyik legalacsonyabb az életkor hosszúsága,legtöbb drogos,alkoholista közülük kerül ki.Akikkel beszéltem és őszinték voltak,elárultâk,h sok mindent nem tudnak,a gyógyszerekről kapnak tájékoztatót,szerinted ők mindet ismerik?Nem,az a vegyészek dolga,de hogy minek milyen hatása van,az kérdéses.Valamit csak akkor vonnak be,ha sok ember meghalt tőle vagy gyógyíthatatlan betegsége lett.És pont ez az,h milliomosok halnak meg rákban,csak az éli túl,aki talâlttermészetes gyógymódot.
11. Regin_a (válaszként erre: 10. - Regin_a)
2013. jún. 22. 19:36

És még egy mondat

Az ereket nem a koleszterin gógyitja be, hanem a vérlemezkék kicspódnak az immunrendszer vezérlésére és működésbe lépnek ott más immunologiai folyamatok is

A kolesz. ezek között ninsc

10. Regin_a (válaszként erre: 8. - Krisz42)
2013. jún. 22. 19:30

"A sóban levő üveg felsérti az eret"


Hagyjuk inkább, marhaság.

Azt nem tudom, miért lenne jobb a tengeri só mint a kősó, de biztos nem ezért


Hogy oldódik fel az üveg és jut az erekbe?

Ha még azt állitod hogy a gyorot felsértheti, hagyján, de ott meg nincs koreszterin


A koleszterin lerakódás is, érdekes módon testrészfüggő

Kézben nem fordul elő, arc, mell, segg stb. vékony ereiben sem, de láb, hasi vastagerekben, szívben minden érben, agyi, nyaki erekben is


Keress rá dr.Horváth István előadásaira és videóira, nagyon érthetően beszél a koleszterinröl és az érszűkületröl

Bizonyára más orvosi oldal is tájékoztat erröl

9. 712a5d68c1 (válaszként erre: 6. - Regin_a)
2013. jún. 22. 19:29

Érfal=belső felszíne. Amire gondolsz annak plakk a neve.

[link]

8. Krisz42 (válaszként erre: 6. - Regin_a)
2013. jún. 22. 19:19
Szerinted miért rakódik le?Nem csodadoktor mondta,hanem orvos.Pl.sóra szüksége van a szervezetnek,de szerinted miért egészségesebb a tengeri só?Hiszen mindkettő só,csak a nem tengeri egyrésze homok,egy része üveg.Ezek felsértik az érfalat,amit a koleszterin"gyógyit"meg.Ha nem így lenne,akkor nem lenne egészséges ember.Igen,így leszűkűl az ér,de még mindig jobb,mintha átszivárog a vér.Alacsony koleszterinszint miatt már haltak meg.
7. Regin_a (válaszként erre: 2. - E32d76b828)
2013. jún. 22. 19:12

Nem tudom cáfolni, de marhaságnak tartom

Az első percekben

" a szívböl kiáramló energiánk kilóméterekre is elterjed"


Aha, a milliomosok meg halnak sorban rákban

6. Regin_a (válaszként erre: 5. - Krisz42)
2013. jún. 22. 19:09

Gyógyít?

A koleszterin nem gyógyit semmit

Ezt egy tanulmány sem állitja, hacsak nem valami szendi féle csodadoktor

Nézegess ér metszeteket, ahogy lerakodik az érfalban és beszűkiti azokat

Tehát nem az ér belső felszinén, hanem magában az érben

5. Krisz42 (válaszként erre: 3. - Sirga)
2013. jún. 22. 18:24
Arról nem hallottam,de arról igen,h a magas koleszterin nem öl,csak az alacsony,mert a koleszterin gyògyítja meg a sérült érfalat,sejteket.Nem lerakódik,azèrt kerül oda,mert gyògyít.
4. Krisz42 (válaszként erre: 2. - E32d76b828)
2013. jún. 22. 18:21
Ez érdekes.Csak sajnos nem mindenki pes erre manapság..Azért köszönet,h felhívtad rá a figyelmem.Talán még kezdeni is lehet vele valamit.:)
2013. jún. 22. 18:19
Ha ő írta a 21 napos koleszterincsökkentős könyvet, akkor számomra nem hiteles: hatalmas önellentmondások vannak benne!
2013. jún. 22. 17:53

"Rák gyógyítása három perc alatt. A gondolat és a szív hatalma" youtube...

sasold es gondolkodj el hha megjon reszedre a megoldas mar-ha izen ez a ket perc szamodra valamit...

2013. jún. 22. 17:48
Fekete András könyve érdekelne,ha valaki olvasta.Megéri megvenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook