Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Problema-e es artok-e azzal a babanak ha fejfajasra beveszek egy negyed algopyrint? fórum

Problema-e es artok-e azzal a babanak ha fejfajasra beveszek egy negyed algopyrint? (tudásbázis kérdés)


2012. aug. 8. 15:47
szerintem két hónap alatt már meg is szült, miért nem nézitek meg a dátumot?:F
2012. aug. 8. 15:01

Ha most fáj a fejed akkor végy be 1 egészet mert negyed az semmit nem ér

viszont mindenképp szerezz be egy panadolt mert az jobb ilyenkor

2012. aug. 8. 14:17
1 egészet is bevehetsz! HA lázas beteg lenné is kellene gyóygszert szednek, vannak olyanok amik nem ártanak, persze ha nem ipari mennyiséget szedsz be!
2012. jún. 19. 08:12

Szia!

Nyugodtan beveheted, semmi bajod sem lesz tőle. Van egy doki, aki interneten is rendel. Néhány napon belül visszaír mindenkinek. Én a Czeizel Endre rendelőjében ismertem meg anno. Nagyon rendes, korrekt ember.Ő szerkesztette sokáig a teratogén listát (ebben részletezik, hogy mi ártalmas a terhességre, és mi az ami nem káros).

Szülész és genetikus is, elvégezte a háziorvosi képzést is. Nagyon tud!

Nekem 4 vetélésem volt anno (akkor kerültem hozzá, ma 4 gyerekes anya vagyok), elég jól sikerült a meddőség elleni kezelés. A második gyereknél antibiotikumot szedtem 2 hétig, egyedül ő biztatott, hogy megtarthatom a babát: ez a fiam, ma 16 éves, gimnazista, most készül a nyelvvizsgára. Bele sem merek gondolni, mi lett volna, ha nem rá hallgatok.

Merem ajánlani a doktor urat: úgy hívják, hogy Dr.

Elek Csaba. Ha interneten rákeresel, megtalálod a nevét, mail címét, nyugodtan írj neki! Ahogy ideje engedi visszaír.

Üdv: Lurkó4

13. homern
2012. jún. 14. 22:32
nekem a nőgyógyász azt mondta nyugodtan bevehetem
2012. jún. 14. 22:26

Nekem ha erős fejfájásom van, előbb utóbb hányok a fájdalomtól...Én vagyok a hülye, hogy addig nem veszek be gyógyszert, míg nincs hányingerem is...Jobb előbb bevenni egy Algopyrin-t, mint később és már nem használ az 1 db és hányásig fáj a fejed.

Én is vettem be 2-3x is egy-egy db-ot, mikor terhes voltam. Te ismered magad, hogy szokott-e hatni a negyed...

2012. jún. 14. 22:18
Nyugodtan beveheted az algopyrint. Amikor lázas beteg voltam babásan több hétig, nekem ezt írták fel és a nőgyógyászom is csak helyeselt, hogy azt szedhetem (nyilván ezzel sem kell túlzásba esni, de egyszer-egyszer semmit nem árt)
2012. jún. 14. 22:18

Én egy egészet vettem be alkalmanként. Persze előzetesen megkérdeztem a nőgyógyászt és engedélyezte.

Szerintem rosszabb ha szenvedsz, mindkettőtöknek.

2012. jún. 14. 22:15
a panadol jobb. szerintem. a negyed meg... semmire nem jó
2012. jún. 14. 22:15
felesleges, az max. placebonak jo.
7. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Schwabel)
2012. jún. 14. 22:15
márcsak azért se venném be, mert utána meg amiatt fog fájni hogy azon aggodsz hogy nem e ártottál vele a babának:D
6. pista55 (válaszként erre: 3. - 91d4989ab9)
2012. jún. 14. 22:14
Szerintem is így van. Még egész sem biztos, hogy hat.
5. 91d4989ab9 (válaszként erre: 2. - Torkos)
2012. jún. 14. 22:13
de minek?:D negyed algopirin egy elviselhetetlen fejfájást nem old meg ha meg elviselhető akkor meg gyógyszer sem kell
2012. jún. 14. 22:13
Nem!!! Ha ez nem gyakori, akkor semmiképp... Még egy egész sem gáz, bár ezt én is csak a 4. gyerkőcnél hittem el :)
3. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Schwabel)
2012. jún. 14. 22:13

negyed algopirit teljesen felesleges bevenni, semmit nem fog hatni



igyál egy pohár vizet, tv kikapcs és irány aludni, tuti elmulik

2012. jún. 14. 22:12
nem. azt beveheted
2012. jún. 14. 22:11
Problema-e es artok-e azzal a babanak ha fejfajasra beveszek egy negyed algopyrint?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook