Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Probiotikumok a bélflóra egyensúlyának helyreállításához fórum

Probiotikumok a bélflóra egyensúlyának helyreállításához (beszélgetős fórum)


20. oktbaba (válaszként erre: 14. - Michelle.r)
2020. aug. 13. 14:23
Azért azt megnézném hogy milyen gyorsan futnék ettől a kombótól :) szerintem az a tuti ha pl 14-féle baktériumtörzs van egy probiotikumban és pre- és probiotikum is egyszerre. Nem a legolcsóbbat fogja feldobni a google abban biztos lehetsz. Viszont megéri, mert pl ami desztillált vizes prebiotikum nélküli lötty az szerintem nem sokat ér.
19. Smirnoff (válaszként erre: 18. - PöttyösPanka)
2018. aug. 30. 12:36
Aludtejet életemben nem kostoltam. Gyerekként nem volt szimpatikus, most még már nincs nagymamám, aki készítene. Magamtól még soha nem jutott eszembe, hogy vegyek vagy készítsek.
18. PöttyösPanka (válaszként erre: 17. - Smirnoff)
2018. aug. 30. 11:21
Én sem mindig egyformán kívánom. Kivéve azokat a dolgokat, amiket soha nem kívánnék meg. Pl probiotikum szempontjából az aludt tej is nagyon jó, de hogy sosem bírnám megenni, az is biztos.
17. Smirnoff (válaszként erre: 16. - PöttyösPanka)
2018. aug. 30. 11:16
Nekem mindig hullámzó volt, hogy mennyi kefirt, joghurtot fogyasztok.Nyaron ajrankent szoktam mindkettőt vedelni.
16. PöttyösPanka (válaszként erre: 15. - Michelle.r)
2018. aug. 30. 08:00
Szerencsés vagy. Szerintem a legtöbb gyerek nem értékeli ezt az összeállítást. Persze azóta megszerettem a kefírt.
15. michelle.r (válaszként erre: 9. - PöttyösPanka)
2018. aug. 29. 20:42
Tegnap reggel berontottam a pékségbe, és azt reggeliztem, gyerekkorom óra imádom. Különösen a kaukázi kefírt.
14. michelle.r (válaszként erre: 8. - PöttyösPanka)
2018. aug. 29. 20:41

Ez esetben kovászos uborka kefírrel ;o)))


Egyébként szerintem a Béres probiotikum ár/érték arányban bőven jobb, mint az agyonreklámozott Normaflor.

13. Smirnoff (válaszként erre: 10. - Meli72)
2018. aug. 28. 21:07
Beszélsz itt ződeket! :P A kovaszolas egy erjedesi folyamat, nem kell a kenyérnek kovászosnak lenni (a kovász is vízből és lisztből készül), sőt, krumplival is lehet kovászos uborkát készíteni (én azzal szoktam, mert akkor nem uszkal hanyadekkent a szetazott kenyér).
12. PöttyösPanka (válaszként erre: 10. - Meli72)
2018. aug. 28. 15:44
Valamitől mégis megerjed az az ubi, és azt a valamit is ilyen hasznos bacik csinálják. Lehet, hogy nem pont olyanok, mint a kovászban vannak, de akkor is. Mondjuk nekem mindegy, mert a szagától is rosszul vagyok. De a lényeg, hogy savanyú dolgokat kell enni, mert azok kedveznek a bélbaktériumoknak. És vannak, amik kinyírják őket, mint például a csoki :(
11. semleges (válaszként erre: 7. - Globus)
2018. aug. 28. 15:37
Én kimondottan szeretem:)
10. Meli72 (válaszként erre: 8. - PöttyösPanka)
2018. aug. 28. 15:34
Van benne igazság, hogy a kovászos uborkában van elvileg. De mivel a kenyér amivel készítik általában abban sincs kovász így nem beszélhetünk kovászos ubiról. Igen vagy 2000 féle hasznos probiotikum van ebből nálunk a 8 alap benne van a termékben.
9. PöttyösPanka (válaszként erre: 7. - Globus)
2018. aug. 28. 15:30
Annak idején a menzán volt, hogy tízóraira egy darab kiflit adtak egy pohár natúr kefírrel. Gondolhatod mennyire volt népszerű a gyerekek körében...
8. PöttyösPanka (válaszként erre: 5. - Apeeng)
2018. aug. 28. 15:27
Elvileg nem elég, mert van vagy 8 hasznos bélbaktérium, és ami a kefírben van, az ezek közül csak az egyik. De pl. ott a kovászos uborka, amiben egy másik féle van.
7. globus (válaszként erre: 5. - Apeeng)
2018. aug. 28. 15:26
Egyszer ettem - ettem? ittam!- kaukázusi kefírt, bűn rossz.
6. PöttyösPanka (válaszként erre: 3. - Meli72)
2018. aug. 28. 15:24
Nem akartam leírni a teljes nevét, mert én nem reklámozok semmit. Amúgy én sem ismerem, itt láttam először.
2018. aug. 28. 15:23
Elég a sima kefírt ismerni. amikor már csípősre érett akkor a legjobb. Még egy kis (igazi)pálpusztai sajt, és a gyomor tökéletesen emészt...hókuszpókusz nélkül.
2018. aug. 28. 15:20
én sem ismerem
2018. aug. 28. 15:09
Hát nem azt. És nem is ismerem az S.x.B-t lehet tudatlan vagyok?
2018. aug. 28. 15:06

Lehidalok a guglitól. Csak bekukkantottam ide, és a kis reklámablakban egyből egy probiotikum jelent meg. Csak nem te is a S.x B.i-t hirdeted? Mert ha nem, komoly konkurenciára akadtál :D

Persze a teás fórumban tea, a hitelesben pedig hitel jelenik meg. Ügyesen megcsinálták.

2018. aug. 28. 14:40
Napjainkban az egészségtudatos táplálkozással kapcsolatban közkedvelt és gyakran használt szó a probiotikum, így valószínűleg mindenki hallott már ezekről a jótékony baktériumokról. Én abban tudok segíteni, hogy ár érték arányban a legjobbat tud fogyasztani.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook