Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bélflóra helyreállitása fórum

Bélflóra helyreállitása (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
181. Rosszfiú (válaszként erre: 180. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 11. 23:09
Csak minél kevesebb, mert nagyon tukmálják. :D
180. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 179. - Greeneyed)
2022. okt. 11. 18:48
Persze, ilyen forgatókönyv is van. Ezért is irtam korábban, hogy van olyan, amikor szükséges a gyógyszer.
179. Greeneyed (válaszként erre: 164. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 11. 18:02

"az emberi szervezet meg tudja gyógyitani magát antibiotikumok nélkül is"

Nem mindig.


Egyébként én is akkor kezdtem el gyógyulni, amikor savkötő gyógyszert írtak fel nekem. Pedig tartottam tőle. De előtte hiába diétáztam és ittam a gyógyteákat. Szóval van, amikor kell a gyógyszer; különben én is alkalmazom és preferálom a természetes gyógymódokat.

178. ,zumba (válaszként erre: 177. - Rosszfiú)
2022. okt. 10. 13:18
Igaz.
177. Rosszfiú (válaszként erre: 173. - ,zumba)
2022. okt. 10. 13:01
Ez a gyógyszeres megoldás, az orvosok túlterheltsége miatt is van, na és a fásultság. Belefáradtak, hogy gyógyítsanak, mikor mindenki csak gyógyszert akar, recepteket. Plusz ott az időhiány, már nem magyaráznak el semmit, 2 perc és túl vannak a betegen. Jöhet a másik. Valamint a presszió, hogy felírjanak gyógyszereket, amelyet a gyógyszeripar burkoltan támogat. Ez a fogyasztói társadalom hatása.
176. Rosszfiú (válaszként erre: 172. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 10. 12:57
Elindítottam, a videót. Nagyon tetszik köszi!
175. Rosszfiú (válaszként erre: 171. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 10. 12:55
Nem lényeges, max magadnak.
174. ,zumba (válaszként erre: 172. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 10. 12:51
Érthető, őszinte beszélgetés!
173. ,zumba (válaszként erre: 170. - Rosszfiú)
2022. okt. 10. 12:48
Teljesen függővé válnak az emberek és észre sem veszik. Okot kellene megszüntetni, mert a bogyó sok esetben csak a tüneteket szünteti meg, illetve fedi el.
172. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 170. - Rosszfiú)
2022. okt. 10. 12:30

Megint ő :) hozzá hasonló orvost még nem láttam...mesélhetnék arról, hogy milyen dolgokat gyógyitott meg csak a családomban.

[link]

171. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 170. - Rosszfiú)
2022. okt. 10. 11:09

Bocsánat, ha nem figyeltem.

A 16 7-ben volt kérdés?

170. Rosszfiú (válaszként erre: 166. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 10. 08:56
És miért nyúlnak hamar a gyógyszerekhez? Mert sok pénz, ez big pharma jutalma. Az emberek gyógyszerfüggők és követelik. Ezért halott az oki kezelés, mert a gyógyszerek nem oldák meg a problémat, a legtöbb csak elfed valamit, de belűl rohad tovább az egyén. A megoldást magadban kell keresni, az orvos ehhez nem segít hozzá, mert ő a maga eszközeivel dolgozik, ettől még lehet sikeres és jó orvos, de az nagyon kevés van.
169. Rosszfiú (válaszként erre: 167. - Rosszfiú)
2022. okt. 10. 08:42
Nem adtál választ a kérdésemre, de elfogadom mert a nem is egy válasz 😀
168. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 167. - Rosszfiú)
2022. okt. 10. 08:37
Köszönöm 🌞
167. Rosszfiú (válaszként erre: 166. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 10. 08:36
Most egy adott problémára koncentrálsz a beleidre, hogy az rendben legyen. De az emberi szervezet egy hihetetlen inteligens szerkezet, fedezd fel. Ehhez holisztikusan kell látnod. Tudod az emberek 5 csoportva vannak sorolva az egészséghez való viszonyukban. Te a legjobb csoportba tartozol jelenleg, amiben tudnál még fejlődni. De ami ennél is fontosabb maradj a csoportban. Eddig jó amit teszel.
166. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 165. - Rosszfiú)
2022. okt. 10. 08:19

A harmadik. A sebészetet nem tudja helyettesíteni a ráolvasás (abban is hiszek).

Azt gondolom, hogy a kettőnek együtt kellene működni.

Van olyan, hogy kell az antibiotikum. Ezt Dr. Simoncsics Péter is mondja (akit korábban küldtem)

És a képalkotó eljárások is fontosak.

Szerintem csak hamar nyúlnak pl. gyógyszerekhez. Szelídebben is lehetne próbálkozni... Ha nincs nagy baj. Pl. Az én refluxsztorim... Végül egy 2 hetes dietatol elmúltak a panaszok

165. Rosszfiú (válaszként erre: 164. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 10. 08:08
Nem tudod ki vagyok ahogy én sem, hogy te kivagy. Nekem közöm van a hagyomanyos orvoslashoz. És tudom, kik az ügyfeleink. 3 van, akik eleve nem bíznak a modern orvoslásban, 2. azok akiknél a modern orvoslás kudarcot vallott és szakítanak vele. A 3. Akik a modern orvoslást szeretnék kiegészíteni a hagyományos orvoslással is. Te melyikbe sorolnád magad?
164. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 163. - Rosszfiú)
2022. okt. 10. 08:00

még egy sztori, aztán rohanok dolgozni.

ennek a jógastúdiónak a vezetője nagyon komoly bélgyulladással küzdött. A mütétet javasolták neki, amit elutasitott, helyette kiment Indiába és egy évig egy ashramban tanulta az ashtangát, amit azóta is tanit. 1 év után újra tükrözték és semmit nem találtak nála...szóval ilyen is van. az emberi szervezet meg tudja gyógyitani magát antibiotikumok nélkül is. ezzel ő nem marketingel. nekem mesélte egyszer el, mert az ashtanga engem is kikúrált egy nőgyógyászati betegségből...engem is müteni akartak...

[link]

163. Rosszfiú (válaszként erre: 162. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 10. 07:56
Tehát nem fogok úgy beszélni, hogy mindig azt mondom ami neked tetszik és megnyugtatlak vele. Beszélhetünk a kajákról szuper, de a probléma nincs megoldva. Kell, hogy kinyiljon végre a szemed 😀 a belgyógyászat a legnagyobb tudomány az orvoslásban, szeretem. Sajna, részévé válunk, de ezt nem szabad megtagadni, hanem együtt kell működni vele. Szóval beutaló a kórházi szakrendelésre. Hajrá!
162. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 161. - Rosszfiú)
2022. okt. 10. 07:50

Igazad van!

Hálám jelei : 🙂🙂🙏👽🌞👽

161. Rosszfiú (válaszként erre: 160. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 10. 07:38
Jó csak az a baj, hogy nincs megerősitve. Mindig ott a lehet. Elvoltál a proktológián ami szuper, az is belgyógyászat, és van 20 cm ami biztosan egészséges. De hiányzik a 1.3 m. Ha már ilyen elhúzódó a dolog, akkor ott kenyértörésre kell vinni. olyan nincs hogy hideg és meleg. Vagy hideg van, vagy meleg.
160. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 159. - Rosszfiú)
2022. okt. 10. 07:30

értem, köszönöm!

Elmegyek dokihoz. Talán azért voltam eddig :) nyugodt ezzel, mert a belgyógyász azt mondta, hogy egy bélfertőzés után, ami bakteriális volt teljesen normális, hogy akár hónapokig ingadozik a dolog, mivel a bélflóra érzékeny egyensúlya még nem állt helyre..

tudod, azért is idegenkedem ettől szerintem, amit korábban irtam a reflux vizsgálattal. a doki ragaszkodott a gyomortükrözéshez, és nem talált semmit. a tüneteim nem voltak annyira markánsak, ezért is ajánlottam neki elős körben a diétát, de attól teljesen elfordult...

159. Rosszfiú (válaszként erre: 156. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 10. 07:23
Amikor valakinek valtozó, akkor az gyulladás is okozhtjaa. Egy baktériumot egy vírust kisöpör a szervezet, és legyűri az immunrendszer. Ezért van hasmenés, hogy kimossa belőled. Amikor váltakozik a hasmenés, az lehet olyan is ami nekem volt, a gyulladt és egészséges bélszakaszok miatt. De nem akarlak ezekkel rémisztgetni.
158. Rosszfiú (válaszként erre: 153. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 10. 07:19
Bocsi, a szia lemaradt 🙂 Jó reggelt neked!
157. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 155. - Rosszfiú)
2022. okt. 10. 07:18

okok, köszi :)

az egyik legjobb barátom is tudna folyamatosan tojást enni

156. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 154. - Rosszfiú)
2022. okt. 10. 07:17

miért?

a proktológusnak mikor mondtam annyit mondott, hogy valami étel még ingerli a bélflórát

155. Rosszfiú (válaszként erre: 154. - Rosszfiú)
2022. okt. 10. 07:17
Csak simán szoktam enni magában. De eheted bármivel, amivel szeretnéd. Én mindennap eszek tojást, és nem unalmas, ennek okát nem tudom, de jó, hogy így van.
154. Rosszfiú (válaszként erre: 153. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 10. 07:13
Pont ez ami aggasztó, hogy nem folyamatos.
153. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 149. - Rosszfiú)
2022. okt. 10. 06:40

Szia,


Köszönöm a neveket, megnézem őket.

Jobban vagyok, azt hiszem :) A mai és a tegnap reggeli produktum rendben volt teljesen...

igazából nekem nem folyamatos hasmenésem volt a fertőzés alatt sem, inkább csak 1-2 laza széklet naponta és kb. 1-3 nap hasmenés....szóval nem volt folyamatos a hasmenés. de a lazaság is feltünő és zavaró volt, hiszen korábban erre soha nem volt példa.

ma tényleg kipróbálom a tojást :) te mivel eszed?

152. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 150. - Rosszfiú)
2022. okt. 10. 05:54

Ma veszek tojást 🙂

Meglátom, hogy bírom. Alapból évente 1_2 alkalommal eszem

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook