Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Próbálta már valaki a Fir Slimet? fórum

Próbálta már valaki a Fir Slimet? (beszélgetős fórum)


15. Bártfai Andrea (válaszként erre: 14. - Belcsi)
2013. jan. 30. 18:51

Nem vettem Neki karácsonyra, - de már nem is bánom.


Ami bevált nálunk ezekből az üzletekből (nem reklámozom!):

- a gyümölcs-facsaró

- a felmosó

- a bőrreszelő, de a drága termékek nem váltak be, mint pl. - a hajhullásgátló fejmasszírozó - potom 30 eFt, -

- az epillátor és

- a zöld "frissentartó" dobozok. Pár nap után megpenészedtek a zöldségek, a sajtok és kenyerek. Egyedül mélyhűtésre jó, de azt megteszi egy közönséges nylon-zacsek.

Csak az ezreseket húzzák ki az ember zsebéből a hülye kitalációkkal, - de már nem veszek semmit!!!!


Köszi a tájékoztatást!


Ha 2 napig eszel káposztalevest (reggel-délben-este, - és semmi mást), - heti 2-3 kg garantált! Akkor meg miről beszélünk?!

14. belcsi
2013. jan. 26. 12:23

néhány napos használat után azt kell megállapítanom, hogy a nadrág és a haskötő ér valamit, a trikó szerű felsővel az a gond, hogy az alja felpöndörödik, és ezáltal elég kényelmetlen.

éjszaka is rajtam volt az elején, de valamiért nehezen bírtam elaludni, mintha éberebb lennék..

azóta csak nappal hordom.izzadni nem izzadok, de valóban olyan, mintha "hevesebben verne a szívem" :)

egy kilóval kevesebb vagyok :)

a hasam laposabbnak látom.

mondhatni hogy hihetetlen, mert (ugyan megvettem), de a világon semmi bizodalmam nem volt benne.

ha ez így folytatódik, és heti egy kiló lemegy, akkor már boldog leszek : )

találtam egy jó kis cikket, ami úgy vélem, ehhez kapcsolódik:


Tudomány

A legtöbben tartózkodóak vagyunk az olyan termékekkel szemben, amelyek körül túl sok a tudományos máz, túlságosan futurisztikusak és működésükkel nem vagyunk tisztában, vagy csak egyszerűen nem hiszünk bennük. Ilyenkor hajlamosak vagyunk arra gondolni, hogy az egésznek nagyobb a füstje (marketingje) mint a lángja (valós teljesítménye). A kompressziós termékek ragyogóan illeszthetők ebbe a szkeptikusok által nyitott skatulyájába, és mivel jelenleg – főleg Magyarországon – sok a témában a laikus, nem is hezitálnak legyinteni rá. Ez azonban óriási hiba, amit a kompressziós felszerelések futótűzként történő terjedése is igazol. Gyakorlatilag nincs már olyan sport, ahol ne jelennének meg a különböző sleevek, aláöltözők vagy egyéb kompressziós kiegészítők.

A gyökerek…

Annak ellenére, hogy modern találmánynak tűnik a kompressziós technológia, gyökerei több mint ezer évre nyúlnak vissza, az orvoslásban pedig nagyon régóta tudatosan is alkalmazzák a kompressziós kezelést, elsősorban érrendszeri betegségek gyógyítására (pl. visszér), de az esztétikai sebészetben is (műtétek után a sebek gyógyításában, a törések után stb.) nagyon hatékony módszer.

Tudomány…

A kompressziós, azaz nyomásos kezelés lényege, az adott testfelületet folyamatosan nyomás alatt tartani, aminek következtében a serkenő vérkeringés minden pozitív hatását éreztetni fogja (teljesítménynövelés, fáradság kitolása, görcsök megelőzése, regeneráció gyorsítása stb.).

A kompresszió elérésének több módja van, de az orvoslásban a legelterjedtebb a pólyázás illetve a különböző harisnyák viselése. A pólyázás nagyon időigényes folyamat, a hagyományos kompressziós harisnyák felhúzásához komoly erőkifejtésre van szükség, ráadásul nem túl esztétikus vagy kényelmes viseletek.

A hagyományos kompressziós megoldásokkal ellentétben a korszerű technológiákkal készült kompressziós felszerelések sokkal hordhatóbbak (esztétikusak, kényelmesek), úgy képesek a kívánt hatást elérni, hogy a viselőt semmilyen mozgásban nem korlátozzák, majdhogynem teljesen észrevétlenül idomulnak a testfelületre.

Zensah kompresszió…

A Zensah a sportkompresszió és a modern kompressziós technológia egyik zászlóvivőjeként már az ezredforduló óta gyártja termékeit. A sportolok igényeit és komfortérzetét szem előtt tartó fejlesztések során sikerült a tökéletes kompressziós felszereléseket megalkotni, amelyeket öröm hordani.

A cég marketingpolitikája nem véletlenül épül a „teszteld és alkoss véleményt” elvre, hiszen az Olaszországban illetve az USA-ban előállított termékek minőségi alapanyagból, a legkorszerűbb technológiákkal készülnek. Aki egyszer kipróbálja, az nem tud meglenni nélküle, ahogy azt az olasz SENZA (~vmi nélkül) szóból származtatott márkanév is sugallja.


A Zensah termékek igazolt, pozitív hatásai:


 Állóképesség és teljesítménynövelés

 Javuló koordináció, pontosabb mozgások az edzés vagy meccs végén is

 Csökken a sérülések aránya

 Gyorsabb regeneráció

 Gyorsabb tejsav kiürítés, ami által csökken az izomláz mértéke


A kompressziós technológia által nyújtotta pozitív hatások mellett, a Zensah termékei egyetlen antibakteriális (nem szagosodik) anyagból, klasszikus varrás nélkül készülnek (nem szakítható) és izzadságpárologtató rendszerrel is rendelkeznek (nem izzad be alá a viselője).


A minőségi alapanyagoknak és a korszerű technológiának köszönhetően a Zensah méltán szolgál rá a second-skin (második bőr) jelzőre, hiszen a viselőjét semmilyen mozgásban nem akadályozza, és szinte észrevehetetlenül idomul a testfelülethez.

13. Bártfai Andrea (válaszként erre: 12. - Belcsi)
2013. jan. 20. 20:21
Várunk!!!!!! Sok szerencsét!!!!!!
12. belcsi
2013. jan. 19. 11:59
tegnap vettem egyet, visszatérek pár hét múlva az eredményekkel : )
11. Bártfai Andrea (válaszként erre: 10. - Belcsi)
2013. jan. 12. 20:15

Sok negatív hozzászólás volt a neten, - ezért nem is vettünk.

Nekünk csak a felmosó és a gyümölcs facsaró jött be, - más nem. A hajhullást megakadályozó készülék és garnitúra egy vagyonba került, de nem csinált semmit! Bunda az egész, - egy nagy átvágás!!!!

10. belcsi
2013. jan. 12. 00:22

állítólag fogyni is lehet vele...

nem csak alakot formál..


de úgy látom, senki nem próbálta még...

9. Bártfai Andrea (válaszként erre: 7. - 74f8c12b8e)
2012. nov. 9. 19:40
Látod, látod... talán... DDD...
8. Bártfai Andrea (válaszként erre: 6. - 9f98008a3b)
2012. nov. 9. 19:40
Cappuccinót?!
2012. nov. 8. 07:06

Nekem egy egyszerűbb,alakformáló jellegű trikóm van.Tetszik,mert jól ki van alakítva a mellrész,tehát melltartóként is funkcionál,a többi rész pedig rám simul,kényelmes,meleg.A kis hurkákat,vagy minek nevezzem..azokat "kisimítja".

Lehet,hogy a komolyabb alakformálóknál sem nagyon türemkedik ki semmi,hanem egy egyenletesen vastagabb felület lesz a leszorított hasból,tehát eloszlik,nem kidudorodik..talán.

2012. nov. 8. 05:07

Lyoo reggelt!


Inkább hozok rumos kávét.


(_)o (_)o (_)o (_)o

2012. nov. 8. 04:56
Senki sem vett még Fir Slimet?
4. Bártfai Andrea (válaszként erre: 3. - Globus)
2012. nov. 7. 19:05

Pontosan! És ha már agyonreklámoznak valamit, ott balhé van.

Egyébként sem értem, miért szeretne ilyent, hisz cseppet sem kövér, - vagy mittomén, mi tetszik neki!

3. globus (válaszként erre: 2. - Bártfai Andrea)
2012. nov. 7. 06:59

Szerintem is.

Belepréselheti magát valaki egy számmal kisebb farmerbe, de deréknél, főleg ülve úgy néz ki, mintha egy albínó rozmár próbálna kimászni.

Esetleg ha a fűző széle a bordákig, csontos részig érne?

2012. nov. 7. 06:51

Azt gondolom, ha valahol valamit elszorítunk, - fent vagy lent - kitüremkedik az "anyag".

A lányom kért ilyent Karácsonyra. Megvegyem neki?

2012. nov. 7. 06:48
Próbálta már valaki a fir slimet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook