Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Expressz Diéta (5 napra való instant étel) - Próbálta már valaki? fórum

Expressz Diéta (5 napra való instant étel) - Próbálta már valaki? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9
255. Zuika (válaszként erre: 254. - Meva90)
ápr. 11. 14:04
4 kg ment le 5 nap alatt 😉 a végére valahogy megszoktam az ízeket!A sajt leves volt a legfínomabb. Most kalória bázisozok, hogy ne jöljön vissza!
254. Meva90
ápr. 8. 12:33

Kedves Roxa7!

Abszolút egyetértek, hogy életmódváltással, 160 gramm diétával vagy keto diétával, de csak a cukor, finomított liszt elhagyással is sokkal egészségesebb a fogyás! Sajnos nekem nincs elég akaratom ezek elkezdéséhez, főleg a saját menürend kialakításához vagy a kész heti 5x2 rizs+cs.melles diétához. Tudom kicsit lesarkítottam a dolgot.. a lényeg hogy ez a poszt egy beszélgetős fórum erről a diétáról. Ha nem csináltad még és nem is akarod akkor majd elolvassuk ezt a posztodat egy olyan fórumban ahol az a téma hogy “ki-mivel fogyott? Mit ajánlotok?”.

Tudom hogy a poszt megírásakor a jó szábdék vezérelt, de speckó nekem bevált ez a diéta és tökéletes volt arra hogy elindítaon a megfelelő útra. Lent olvashattad hány cm ment le adott helyekről, büszkén mondhatom hogy azóta is tartom és még ment is le egy minimàlis.

Most kezden neki újabb 5 napnak 😊

Zuika! Hogy állsz? Sikerült számodra megfelelő ízvilágra fűszerezni a leveseket?

Én most sajtosat eszek, kicsit sóztam, nekem ez egész jól csúszik 😊

ápr. 3. 14:54
Sziasztok! Van valakinek esetleg megmaradva bármi az 5 napos csomagból? Szívesen átvenném, persze bolti ár alatt! ;)
252. Roxa7
ápr. 3. 10:03

Meglepő, hogy még mindig sokan ilyen diétákkal próbálkoznak (turbó- expressz stb), holott az összes valamire való táplálkozás szakértő és edzéssel/diétával foglalkozó oldal világosan felvázolja, hogy ezek többet ártanak mint használnak.

Az évek alatt összeszedett felesleget nem lehet egyik hétről a másikra eltüntetni. Elhatározás - önfegyelem és idő kérdése a siker.

251. Zuika (válaszként erre: 250. - Meva90)
ápr. 2. 18:31
Köszönöm szépen kifogom próbálni😉
250. Meva90 (válaszként erre: 245. - Zuika)
ápr. 2. 12:54
Szia! Ugyan már késő, de én azt mondtam volna hogy inkább edd meg, persze semmi bajod nem lesz ha kihagyod, persze gyengébb leszel, hiszen összességében is csak 850kcal, a vacsora kihagyásával kb 600-650 lehet. Kitartás hozzá!! Nekem is hosszabb volt 1-1 étkezés, én a zabkásákat eritrittel javítottam, azzal egészen ehető volt mindkettő. Az almásba plusz fahéjat is tettem. A leveseket sóval javítottam (delikat és társait nem szabad!!) illetve volt akinek bors, friss fűszernővény, póréhagyma segített). A smootik sztem finomak, bár nekem az epres túl édes volt, a csokis málnás ízlett jobban. Most veszek még egy adaggal, remélem hamarosan megérkezik és kezdhetem 😊
249. Bobi89 (válaszként erre: 248. - Meva90)
ápr. 2. 10:57
Szia. Ne haragudj,nem jelezte ki az oldal,csak most! Írok neked!
248. Meva90 (válaszként erre: 247. - Bobi89)
ápr. 2. 10:44
Szia! Írtam privit reggel!
247. Bobi89
ápr. 2. 09:36

Sziasztok! Nekem is megmaradt 3napi adagom,ha érdekel valakit.

A tartalma: 8db leves, 3db zabkása és 4db smoothie. Ha valaki szeretné,írjon rám nyugodtan.

246. 3b56590b71 (válaszként erre: 244. - Murtyi88)
ápr. 1. 21:35
Írok neked
245. Zuika
ápr. 1. 18:57

Sziasztok!

Ma elkezdtem az 5 napos diétát hát szörnyű íze van amiket eddig választottam😑😟 nem szeretném feladni, de a zabkása kb 1 óra volt mire megettem. Szerintetek baj, ha kihagyom a vacsit? Nagyon nem vagyok éhes😉

ápr. 1. 13:15

Sziasztok! Én is elkezdtem, de sajnos nem tudom letuszkolni ezeket a porokat. A harmadik után feladtam :(

Ezért megvállnék tőle jutányos áron. 3 adag hiányzik belőle (sajtleves, paradicsomleves, málnás zabkása)

243. Bobi89 (válaszként erre: 242. - Meva90)
márc. 30. 09:05

Szia. -2kg, derék:-1cm has:-4-5cm itt a leglátványosabb a fogyás meg a fejemen 😂

Csípő:-3cm comb:-2cm

Olvastam a te eredményedet is nagyon szép! Gratulálok hozzá!

Nekem maradt 4napi adagom minusz egy zabkása,ha érdekel akkor a bolti ár feléért plusz a szállítási költségért meg szeretnék válni tőle,ha érdekel.

242. Meva90 (válaszként erre: 235. - Bobi89)
márc. 29. 23:09
Szia! Hogy állsz a diétával? Én azt hiszem veszek még egy 5 naposat, de még vacillálok..
márc. 29. 13:00
Mindenkinek sok sikert azert
márc. 29. 13:00

Hát én büszke vagyok magamra.

14. napja tornazok, főleg haserősítes, csökkentettem a bevitt kalóriát és 6 kiló mínusz igz pocakbol még csak - 3 cm.

Lassan de haladok várom mikor látom meg 6-al kezdődő súlyom. 😊

Én nem fogok ilyet venni úgy döntöttem enélkül is megy

239. Meva90
márc. 27. 21:34
Mindenkinek kitartást kívánok a diétához! :))
238. Meva90
márc. 27. 21:12

Sziasztok! Bocsánat hogy eddig várattalak Titeket csak sűrű volt az elmúlt pár napom.

Derék: -4 cm

Has: -4 cm

Csípő: -2 cm

Comb: - 5,5 cm /comb !!

Szóval összességében nekem nagyon eredményes volt! Valahol 76 kg körül lehettem, sajnos utólag derült ki hogy rossz a mérlegem, már a kezdő súlyt is rosszul mérte, így kg-ban nem tudom mennyi...

237. Er@30 (válaszként erre: 230. - Meva90)
márc. 26. 10:24
Szia! Várjuk az 5 nap eredményét jó lenne ha beszámolnál róla hogy sikerült. :)
236. 3b56590b71 (válaszként erre: 235. - Bobi89)
márc. 25. 09:31

Hajrá!

Én egyenlőre jól haladok meggyogyultam de sikeresen tartok mindent fogyok, így még várok a rendeléssel

235. Bobi89
márc. 25. 09:14
Sziasztok! Ma én is belevágok a diétába. Reggel gyors mérés, aztán elkészítettem a reggeli zabkásámat. Már most nagyon várom az utolsó napot. 😂
234. 3b56590b71 (válaszként erre: 232. - Bobi89)
márc. 22. 21:44

Köszönöm szépen. 😊

Sok sikert a batyuhoz. Szurkolok és várjuk a fejleményeket

233. Bobi89 (válaszként erre: 230. - Meva90)
márc. 22. 16:29
Szia. Örülök,hogy kitartottál, nagyon ügyes vagy! Kíváncsian várom a holnapi mérlegelésed eredményét.Ha folytatni szeretnéd a fogyókúrát akkor szerintem folytasd ezt a ketogén diétát. Szerintem tartható és nem annyira éhezik tőle az ember. Én tavaly ezzel folytattam az expressz után a diétámat. Lényegében debrecenin éltem mustárral kenyér nélkül, de legalább nem voltam éhes. Ha gondolod nézz utánna. Kitartást a mai naphoz.😉
232. Bobi89 (válaszként erre: 231. - 3b56590b71)
márc. 22. 16:21
Tegnap ebéd után befutott a csomagom. Kaptam mellé ajándékba két darab fogyasztó teafüvet is. Vajon miből gondolták,hogy épp fogyókúrázni készülök?!😂 Jobbulást kívánok Fürtyöcske!
márc. 22. 14:29

Én most nem rendelem meg, a természet megoldja hogy fogyjak... Ez már a 6. nap hasmenés ezerrel. Hasfogon és kekszen élek igaz nem mindig talán ezért sem gyogyultam még meg teljesen. De -4 kg! Hnapo hasedzés.

Tudom ebből jön majd vissza

230. Meva90
márc. 22. 09:25
Sziasztok! Az utolsó napnál tartok, tegnapi napom egész jó volt, már nem volt savasodás és csuklás. Kicsit aggódok hogy enélkül a porok külön hogyan fogok tudni diétát tartani, viszont abba tuti belehalnék ha még öt napot folyamatosan kellene ezt ennem. Ezek ellenére az a tervem hogy ha nem annyira sikeres a “saját diéta”, akkor 1-2 hét múlva újra rendelek egy adagot. Holnap reggel méreckedek és megírom az 5 nap eredményét! Az első napot leszámítva igazán maró éhségérzetem nem volt, időnként vártam a következő éthezést mert éhes voltam, de furcsa hogy eddig ha éhes kezdtem lenni akkor rögtön szédülés kerülgetett, maró éhséggel, most pedig semmi ilyesmi, csak úgy érzem hogy “már ennék”. Eddig én sikeresnek könyvelem el, remélem hogy Nektek is beválik!!!!
229. 3b56590b71 (válaszként erre: 228. - Bobi89)
márc. 21. 12:49

Köszi 👍😊

Írd meg ha megerkezett a rendelesed.

A grill partyt ne hagyd ki 🤣

228. Bobi89 (válaszként erre: 225. - 3b56590b71)
márc. 21. 10:16
Írtam neked privát üzit Fürtyöcske!☺
227. Bobi89 (válaszként erre: 224. - Meva90)
márc. 21. 10:14
Gratulálok az eddigi eredményedhez a továbbiakhoz meg kitartás! Ez nagyon jó eredmény! A futár délután jön,már miért is ne délelőtt?!😂 De lehet a jó Isten rendelte el így,mert szólt a barátnőm,hogy szombaton grillezés nála.😂 Kész vagyok.
226. Meva90
márc. 20. 23:38
Azt hiszem minden estére eljutok egy holt pontig. Igazából csak a sav miatt. Biztos hogy vmi tartósítószerre vagy adalékanyagra reagálok így, a bolti sütik után van hasonló ehhez. Kár mert ez végre egy olyan diéta amit lehet tartani.. azért még mindig úgy tervezem hogy befejezem persze, csak új adagot nem valószínű hogy rendelni fogok.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook