Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hallottál már a "melegvizet inni étkezés után"nevezetű dologról? Valaki próbálta már? Tényleg hatásosan bontja a zsírt? fórum

Hallottál már a "melegvizet inni étkezés után"nevezetű dologról? Valaki próbálta már? Tényleg hatásosan bontja a zsírt? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
147. 032b6d3bda (válaszként erre: 144. - Marika4528)
2012. jún. 12. 19:00
Evés közben semmilyen folyadékot sem jó inni, mert felhígítja az emésztőnedveket.
2012. jún. 12. 18:58
Inkább finom bort iszom étkezés közben, mint meleg vizet :)
145. genlips (válaszként erre: 144. - Marika4528)
2011. febr. 6. 14:25

nem bontja a zsírt, még mindig :)

az történik, hogy ha hideg folyadékot iszol, a zsír kicsapódik zsírdarabok formájában, ergo lassabban emészti meg az emésztőrendszered a darab kemény zsírt, mint egy melegen már elolvadt zsíradékot. ettől a zsír még zsír marad (nem bontódik le), de minden esetre jót teszel az emésztésednek, hiszen nem terheled annyira le, mintha hideg kólát vagy csapvizet innál az étkedhez :)

2011. febr. 4. 16:41
Erről nem hallottam,de arról igen,ha evés közben meleg teát iszunk,az is bontja a zsirt!
143. Ancika
2010. jan. 15. 08:25
Szerintem mások szívatása nem szép dolog! :((((
142. genlips (válaszként erre: 141. - Mese)
2010. jan. 14. 13:29

szívesen, máskor is :)

minden jót Neked is

141. mese (válaszként erre: 140. - Genlips)
2010. jan. 13. 19:52

Na jó!Szerintem elég vicces lett ez az egész,általam is, meg már úgy ahogy van. Nevessünk ezen a felesleges visakodáson egy jót, és lépjünk tovább!

:D:D:D

Szóval a tiszánlátás kedvéért Adon én vagyok. Hogy tundérszeplo ki, azt nem tudom.Egyet is értek vele, meg nem is.


De az biztos, hogy ez az egész ahogy van, egy poén.

Nevetek a hülyeségemen,és az egészen!

Köszönöm, hogy partner voltál a vitában, és jó partner, mert kiálltál az igazadért.Valami ilyesmit próbáltam én is.


Indulatos voltam, és sok mindent magamra vettem az elején, ebben hibás vagyok.

Röhögjünk egyet ezen az egész fórumon, magunkon, és szerintem menjünk!

Én megyek!

Köszi mégegyszer!


Minden jót!:D

140. genlips (válaszként erre: 137. - Mese)
2010. jan. 12. 23:28
a nejed? :X upszika
139. mese
2010. jan. 12. 20:02

Így kell viccet csinálni a másikból!:):):)Na, én most már léptem, láttam, összehaverkodtál Adonnal, tunderszeplot nem ismererm, de kajakra benyelted!:D:D:D

Cuki volt az ötlet, ciki volt a bukta, de most röhögök akkorát!:D:D:D

138. mese
2010. jan. 12. 19:58

hihi!:)

most beszoptad!

Itt vagyok!

137. mese (válaszként erre: 135. - Genlips)
2010. jan. 12. 19:57
minden áron azt akarod bizonyítani, hogy egy hisztis picsa vagy??:D:D:D Durva! Na, vergődj magadnak!Még a volt nejem is kölünb volt nálad!:D:D
136. df122ff9f2 (válaszként erre: 135. - Genlips)
2010. jan. 12. 19:47
a regisztrációmnak köze nincs meséhez, vagy hozzád.Fáj, hogy nem mindenki van Veled egyvéleményen?Kezeltesd magad! Nincs neked üldözési mániád?
135. genlips (válaszként erre: 132. - Df122ff9f2)
2010. jan. 12. 17:20

még egy összefüggést hozzáfűznék

te jan. 10. 22:36kor regisztráltál

mese utolsó hsz-e jan. 10. 22:35

amatőr :D

134. genlips (válaszként erre: 133. - Genlips)
2010. jan. 12. 17:17
bocsi, tévedtem, az előző is te voltál, megdupláztalak. többit fenntartom :)
133. genlips (válaszként erre: 132. - Df122ff9f2)
2010. jan. 12. 17:16

:D juhujjj de durva! miért van az, hogy te vagy már a második igen frissen (a vita kezdetének napján) regisztrált hozzászóló, aki teljesen lehord engem (nem tunderszeplore gondolok)?

ki áll a név mögött? stílusod, akár meséé :D

132. df122ff9f2 (válaszként erre: 131. - Genlips)
2010. jan. 12. 14:58

már bocs, hogy belekotnyleskedem, de látom itt dúlnak az indulatok.nagyon bamba vagy, ha ennyire nem veszed észre magad, és nem érted azt, amit tunderszeplo a szádba rágott.

mit kötekszel mindig? szánalmas vagy!de azért jót röhögtem rajtad, ahogy olvastam miket írtál:D:D:D:D

a majomparádés dolog tetszik!:D:D:D illik rád!

131. genlips (válaszként erre: 130. - Be5fb1cdcc)
2010. jan. 12. 09:42

Szia,


hiba elismerése: ha komolyan tudnál a sorok között olvasni, nem lovagolnál már ezen a témán :D

a kurva megint félreolvasás, de ha ennyire magadra veszed, arról már nem tehetek :)


te aztán ontod magadból az alaptalan igazságtételeidet. A kiírt (14) fórumjaim közül 6-ban voltam én az utolsó hozzászóló, ez még a fele sem :D és abban a hatban is megköszöntem a segítséget vagy beszámoltam a fejleményekről, mert azt úgy illik. légy szíves idézd, hogy melyik fórumban vitatkoztam!!!!!!!! legalább legyen valami alapja a 'mocsáron' (átvitt értelemben) kívül a mondanivalódnak...


ha te itt vagy, milyen jogon vonsz engem felelősségre azért, mert én itt vagyok. te nem védenéd meg magadat alaptalan vádaktól? nem zavarná az igazságérzetedet? persze végül is az igaz, sokat jelent számomra, hogy itt írogatok neked, főleg, hogy egyre jobban kialakul bennem a kép. a pszichológiai elemzéseid bizonyára azért mentek ilyen gördülékenyen és hosszan, mert ismered magadat.


hát ez már tényleg csak erőfitogtatásba és majomparádéba ment át, nincs sok értelem a vitában. szerencsére bebizonyosodott, hogy nem csak én vagyok szerinted győzedelmeskedő típus, hanem te még emellé vaskalapos is

130. be5fb1cdcc (válaszként erre: 129. - Genlips)
2010. jan. 12. 08:17

Szia!


Sajnálom, hogy mindenkit magadhoz hasonlítasz. Megjátszás terén. De ez csak felesleges szófecserlés tőled, a lényegen mit sem változtat.

Nem ismerem "mesét", ha ez megnyugtat.

Mondhatom, az ellenségeskedéseddel szépen eltereletd a szót a felelősségedről.Belerokkanál, ha elismernéd a hibádat?

És hogy miért vagyok itt?Talán azért, mert érdekelt a téma. És hogy jelenleg miért vagyok itt?Hogy vedd észre magad, nem csak rólad szól az, amiről azt hiszed.Valóban, semmi keresni valóm nincs itt.

Megnéztem az adatlapodat, a kiírt fórumtémáidat, és a legkevésbé sem lepett meg, hogy legtöbb általad kiírt téma végén, az eddigi utolsó hozzászóló Te vagy.

Sértve érzed magad, mert nem feltétlen úgy alakul mindig, ahogy szeretnéd.A műbalhék, amit itt lecsaptál, a mindent az utolsó szó jogán, és a hisztériás kikeléseid. Én nem ebben a hangnemben szóltam hozzád.

Késztetést érzel arra, hogy ezzel a viselkedésel felfigyeljenek Rád?

A sértegetéseid velem szemben alaptalanok,én nem lehúzó szándékkal írtam Neked.

Ebben a megnyilvánulásodban erősítetted meg véglegesen az a tényt,hogy az egész fórumtéma miattad vált ilyenné.

ezek után már csak annyit tudok mondani, hogy ha ilyen a mentalitásod, és nem vagy hajlandó ezen változtani, akkor megérdemled hogy nevetség tárgya legyél, és nyugodtan puffoghatsz magadnak. Érdekes, ebben az üzenetdben egyszó sem esett arról,amit írtam Neked.

Az, hogy megemlítetted azt a szót hogy "kúrva"velem kapcsolatosan, egy tanusítványt állít ki rólad.Ha ilyen bolond vagy, elégedj meg vele, de ne csodáld, hogy körbenevetnek.:D:D:D

129. genlips (válaszként erre: 128. - Be5fb1cdcc)
2010. jan. 12. 01:13

Szia, vedd is hízelgésnek, hogy pszichológushoz hasonlítalak (egyébként nem, te csak azt játszod), nem útszéli kurvához. kíváncsi lennék, ha ilyenre utalnék veled kapcsolatban, vajon mit kapnék tőled? :)


"Nem érted még mindig, mit akartam ezzel üzenni." jaj ne mondd már, hogy nem értem :D értem én, de sületlenségnek hogy adjak igazat? levezeted, hogy én milyen vagyok, milyen okaim vannak, de nem jó úton indulsz el a lelkem boncolgatásában és nem is jó helyre érkezel. nem tudom, mese elemzése vajon mennyire állja meg a helyét, de elég nagy bizonysággal állítasz róla dolgokat. netán ismered?


azt írod, hogy az én vesszőparipám a győzedelmeskedni vágyás és mit keresek még itt a fórumban, amikor itt sincs mese sem. na és te mit keresel itt? a vita végén jöttél és bíráskodni kezdtél felettem. több energiát fektetsz a válaszokba mint én!?? és én akarok győzedelmeskedni... :)

128. be5fb1cdcc (válaszként erre: 125. - Genlips)
2010. jan. 11. 21:15

Szia!


Nem érted még mindig, mit akartam ezzel üzenni.

A felnőttéválás a felelősségvállalásnál kezdődik.

Nem csak a Te nyakadon van a felelősség, említettem még 2 nevet a Tiéden kívül. Nakedbike,és nikkei.És persze "mese" is felelős.

Ha jól emlékszem, a vita igazából ott kezdődött, hogy tisztán láss,mikor nakedbike tett egy megjegyzést a "mesével"kapcsolatosan. Édes szójáték, egy olyan átfedéssel, ami azért valljuk be, egy nem vak ember részére érzékelhető.

Ekkor ha jól tudom, "mese" nakedbike-nek írt privátban, mert zokon vette a hozzászólás ezen áttételes megjegyzését.

Amit teszek hozzá, nagyon korrektül,intelligensen intézett, mert nem akart a fúrumból ilyen majomparádét kihozni, mint amilyen lett.

Szóval, ha bárkinek bármi személyes problémája van, akkor a félreértést intézzék el egymást közt.

Ez "mese"részéről meg is történt, de nakedbike ebben intelligencia híján, nem volt partner.

Akkor kérdem én! Ki kezdett el személyeskedni?


"Mese" ezután kifejtette véleményét neked, és oda is írta, hogy nem feltétlen Neked szól, hanem nakedbikének,csak Neked válaszol.

Egyszóval,veled nem lett volna igazán problémája, amíg Te is el nem kezdted őt sértegetni, és gúny tárgyává tetted.

Azt nem állítom, hogy "mese"mindenáron helytállóan cselekedett,a legbölcsebb az lett volna tőle, ha egyből ott hagyja ezt a gúnyolódó bagázst.Amint látom, már egy ideje nem írt ide.

És megértem miért.


Te abban vagy ludas, hogy mikor nakedbike enyhén szólva emberhez nem méltóan nyilvánult meg "mese"irányába a privátlevél után, Te még adtad alá a lovat, csak tudnám miért?Heccelni kezdtétek, saját szórakoztatásotokra, holott, "mese"volt ebben a legtisztességesebb azt illetően, hogy sértésnek vett valamit, és mielőtt ebből nagyobb félreértés adódik, elintézi priviben.


De ezek szerint nálatok a tisztesség szó, igencsak nem szerepel.Benned az az érthetelen, hogy ezek után, miért kellet még jobban izzítanod a levegőt?Ez a műbalhé, és ez az egonövelés.

A felelősséget pedig ha nem kész arra az ember, hogy vállaja, akkor még nem érett a felnőttségre. Hangsúlyoznám, a felnőttség nem az, hogy elért az illető bizonyos kort, szült gyereket, dolgozik, családja van,stb.A felnőtt kor akkor kezdődik el, amikor az ember felelősséget vállal tetteiért.


Nem fogom sem "mese" pártját, sem a Tiéd, csupán kívülállóként látom egyben ezt az egészet.Egy szóval sem említettem azt, hogy "mese" szent és sérthetelen.Neki is megvannak a maga gyengeségei, mint minden más embernek.

Neked is! És látod?Akivel vitáztál, már elment a fórumból.Akkor kivel vitázol?Kinek akarod bebizonyítani az igazad?Biztos vagyok benne, hogy nem nekem.Mert velem nem vitatkoztál, és nem akkor tört ki a majomparádé, mikor idecsöppentem.


Saját magadnak akarsz bizonyítani!Addig, amíg egy kicsit sem érzed azt, hogy hibás vagy ebben, addig nincs is mit bizonygatnod.Mint mondtad, a vita minimum két félen múlik.

Ez így is van.De hol is van a másik?Ő már elment, mert látta, nincs értelem olyan emberekkel beszélgetnie, akik bántják, és nem értenek szót vele.

Csak Te vagy még itt ezzel a témával,ami egyértelmű, nem a fórum alaptémája. Azt sikeresen megöltétek.


Miért vagy még itt? Kinek írosgatod az igazad?

Ez az, amivel nevetség tárgyát képezi az ember.

Amit írtam, "az utolsó szó, még ha a kútba dobnak is".

Igazából ez itt senkit nem érdekel.Ez a gyerekes megnyilvánulás, és az, hogy olyan dologba kezdtél gunyorosan belmenni, ami valójában nem is közted, és "mese" közt alakult ki. Köztetek a vélemyények különbözősége volt jelen, itt még nem beszélnék veszekedésről.


Megtisztel, hogy pszichológusi állásra képzelnél, még akkor is, ha azt írtad, inkább ne menjek annak.Ezt bóknak veszem, mert ezek szerint azt láttad, pszicológushoz méltan fogalmazom meg mondandóm. Nem készülök annak,de ez egy kedves bók volt.

Nem vagyok személyiség elemző, de ami van, az van.

utolsó mondatom az volt, "gondolkodj el ezen, ha készenk érzed rá magad!"Lehet nem szószerint így írtam, de ez volt a lényeg.

Még nem vagy kész rá.És hidd el, nem tévedek.


Továbbá, gyógyszert nem szedtem az egészségügyi problémámra, így a víz természetes úton indította el a fogyást.Ha ezt mellékhatásnak nevezed, magánügyed. Én nem nevezném annak, és aki kezelt, és kiírta ezt számomra, ő se mellékhatásnak nevezte, hanem természetes velejárójának.


Visszatérve hogy ki piszkít be kit, már említettem, és persze, jogos, hogy megvéded magad. Szerinted "mese" miért vágott vissza? Mert megvédte magát.

Ez nem elfogadható indok számodra?Ő lett itt elsőként bepiszkítva, lehurrogva.


Bölcs vagy, ha vállalod a felelősséget, és elismered hogy sértő voltál. Az voltál, mert "mese" sem kötekszik ok nélkül, ahogy szerintem Te sem. Ilyet félreértés szülhet, és emlékeztelek, "mese" és nakedbike közt kezdődött a veszekedés. A Te felelősséged onnan kezdődik, mikor ezt még tovább fokoztad.

3 felé oszlik így a dolog, a másik kettő sem lehet büszke magára, sem "mese" sem nakedbike, és ott van még nikkei, akivel nem indult konkrétabb szócsata, de ha az általad írt fórumba ilyen ellenségesen írnak, téged nem bántana?

Azért érzed azt, hogy "mese" irányába hajlok, mert azért nem csoda, hogy ideges lett, szószerint neki támadtatok.Iyen ellenséges közegben, hogy legyen az ember továbbra is kedves, hogy őrizze meg a hidegvérét, pláne, ha amúgy is egy érzékeny, és naív emberről van szó?


Az eddigi felelősség az ő nyakát nyomta, általatok, most Ti is érezzétek ennek a súlyát.


Ha nem érzed a felelősséged ebben, akkor még nem vagy elég felnőtt ahhoz, hogy felvállald.


Neked tényleg megerősítésre van szükséged, hogy bebizonyítsd magadnak, helyesen cselekedtél, pedig tudod, hogy Te is legalább olyan hibás vagy ebben, mint a többiek.

Makacs vagy, és nem jó értelemben.


Add lentebb az egódból. Az nem ér semmit!Hidd el! Ez nagyon negatív, taszító hozzáállás ez így!


Ne úgy bizonyítsd az igazad, hogy kötekszel!Az ovodások szokták úgy! Te okosabb, intelligensebb nő vagy annál!Nézd meg! Mese már elment! Nakedbike sincs itt!Csak velem társalogsz!És én nem bántani akarlak! Mese is felelős ebben, mert indulatos.Az az ő problémája. Ahogy neked is van gyengeséged!

Ennyi!Ne csináljunk ott galibát, ahol nincs is! Nem kell túlnagyítani a dolgokat!Kapott itt mindenki hideget, meleget.


Remélem eljutott hozzád az üzenete, úgy értve, hogy megérted a lényegét.


UI:ha nem lenne mániád a győzedelmeskedés, ego dolog, akkor nem bizonyagtnál értelmetelnül.

Igazából most szerintem az fáj ebben neked, hogy eddig Te voltál a "támadó" szerepben. És ezt támadásnak véled.Nincs nálam bot, hogy azzal hadonásszak,és bökdössek másokat, akkor hogy foghatnám a nem létező bot végét?

Én nem kardoskodom, csak ez a meglátásom.

Viszont megjegyezném, érdekes számomra, hogy azt feltételezed, lélekutatónak érzem magam. Nem kell ide semmiféle képzettség, hogy az ember lássa azt, ami van.

Vagy szerinted képzettség függő, az ember ítélőképessége? Ez csak intelligencián, és nyitottságon múlik.


Minden jót!

127. Tempest (válaszként erre: 123. - Be5fb1cdcc)
2010. jan. 11. 17:37
Nem állok se ide se oda, mint látszik hamar kiszálltam ebből a fórumból mert "vicc oldal" lett és azért ebben mese sem ártatlan. Nem teljesen objektíven olvasol azt gondolom. Egyébként a fórumtémával nincs baj és nem is volt.
126. Tempest (válaszként erre: 120. - Genlips)
2010. jan. 11. 17:32
Huhh, szép munka! :))
125. genlips (válaszként erre: 123. - Be5fb1cdcc)
2010. jan. 11. 16:38

Szia, ne menj pszichológusnak, se tanácsadónak. A személyiségelemzés nem megy és szerintem a dolgokat sem látod át teljesen.

Igazi tapasztalat számomra az, ha a fórumkiírásnak megfelelő feltételekkel csinálta a kúrát. Volt egy tapasztalat (éppen hízás). Aztán a tiéd (fogyás), de viszont nekem az jött le, hogy az egészségi problémáid miatt kezdted el és 'mellékhatásként' még fogytál is.

A személyeskedés nem kapaszkodó nekem, hanem az okom, amiért itt vagyok. Mert addig normális a hangnem egy fórumban, míg egyvalaki bele nem piszkít személyeskedéssel. Szerintem nem túl fair, nem is szeretem használni, de magamat sem hagyom.

"Magyarán, amíg nem a Te igazadat erősítem,addig téged nem érdekel a vélemyényem." teljes félreértés! nagyon elfogadó természetem van. addig nem tudom a rám vonatkozó negatív véleményedet (panasz) elfogadni (figyelembe venni), míg te csak engem okolsz. nyilván két emberen múlt a dolog, elismerem, de az egészet aztán nem kenheted kizárólag rám.

egos rész: értem már, miért én vagyok a céltáblád. kiválasztottál egy embert az 'ellenzők' közül és arra zúdítasz mindent. igazságos ez?

nekem nem mániám a győzedelmeskedés/ego hasonlók, mindig te hozod fel, de miért?

"Hogy az álításod az eredeti témát illetően helytálló-e?" ezt most keresd meg nekem azonnal kérlek :D mit állítottam a témával kapcsolatban? semmit! kérdeztem, arra kaptam egy fejmosást a kiírótól :) utána útifűmaghéjaztam itt, de lécci tényleg másold be az állításomat az eredeti témát illetően, ezt el ne felejtsd!

Újabb tanácsok és pszichológiai elemzések... mondom, rossz helyen fogod a botot :)

2010. jan. 11. 16:15

A volt feleségem próbálta. Úgy emlékszem, neki bejött, és fogyott tőle 5-6 kilót.

Mi ez itt a fórum végén? csak nem veszekedés??:):)

Hölgyeim! ilyet?


Tunderszeplo, a hozzáállásod nagyon üdítő, bájos.

Izgi,ez a kis hajbakapás. Az utolsó 30 hozzászólásba belekukkantottam.

Hajrá tunderszeplo!


Ha nem veszed zokon, priviben írok majd, igen érett gondolkodású, boldogító hölgynek tartalak!


Szóval az exemnek tuti ötlet volt a melegvíz.Bár én röhögtem rajta mikor csinálta, de nem sokáig, mert neki lett igaza... És tessék!Fogyott is tőle!

123. be5fb1cdcc (válaszként erre: 122. - Genlips)
2010. jan. 11. 14:44

Szia!


Kérdésedre válaszolnék:2 és fél, 3 hónap alatt, összesen 13 kiló ment le rólam. Az első hetekben több, majd lassult a fogyás.Egészségyügyi problémáim mellet ez nagyon jól jött, ugyanis némi túlsúllyal is küzködtem,így örültem a fogyásnak. Azóta tartom a súlyom, nem híztam vissza ebből semmit.

Nyugodtan vesd össze az esetem egy egészséges fogyókúrázóéval, mert sok fogyókúrát próbáltam már, több kevesebb sikerrel, bár inkább ez utóbbi volt a jellemző. Célom volt a fogyás!(az egészségi állapotom javítása mellett)


Nem tudom, mit értesz "igazi" tapasztalat alatt.Egy tapasztalat csak "igazi" lehet, hiszen az egyén átéli.Fogalamzzunk inkább úgy, hogy nem akarod hinni.Így már sokkal hitelesebben hangzik felőled.

Ebből a következtetésből, azt veszem észre, nem vagy valami nyitott, és bizonytalan vagy.Ennek következtében a Te érveléseid nem hitelesek, és ez érződik is, ezért indult többek közt a vita.


A személyeskedés egészen más kérdés. Az valójában csak egy kapaszkodó ahhoz, hol tudd megfogni az embert, és valamilyen szinten fölényt gyakorolni felette, hogy bebizonyítsd, neked van igazad.


Lehet itt most ujjal mutogatni a másikra, hogy ki kezdte, ki volt sértőbb stb. De teljesen lényegtelen.( személyszerint itt megjegyezném, hogy "mese" megnyilvánulásában nem láttam olyan kivetni valót, ami ide vezethetett volna.Nézd meg inkább azt a kedves fórumozó társad, aki a 86.hozzászólást írta.Nikkei néven.Szerinted biztos hogy ilyen véleménynyilvánítások, modorok után "mesét" kell okolni mindenért? )


Visszatérve a tapasztalatokhoz:


"Szerinted? Mit gondoljak, amíg te nem írtál, bár az sem tökéletes tapasztalat?"


Amíg én nem írtam, kevésbé hittél ebben? Így érted?Bár az én tapasztalatom sem tökéletes számodra. Ezzel nincs is probléma.Csak akkor azt nem értem, hogy csöppentél bele ebbe a fórumba?


Nem kívánok tanítód lenni, nem ezzel a céllal írtam Neked. Azt a tanácsot fogadod meg, amelyiket szeretnéd. Csupán véleményem kívántam megosztani, ha már más is megtette, azon tény mellet, hogy a fórum témája érdekes számomra.


Másik:tudom, hogy a szavak mondatokká leszenek, a mondatok szöveggé, a szöveg pedig értelemmé, érzelemmé.Ebben köszönöm, de nem kell segítséget nyújtanod.A számolás sem esik nehezemre.


Továbbá,én nem fordultam pansszal hozzád.Érdekes az egyik mondatod:


"nem tudlak tanítómnak tartani a sok-sok tanácsoddal. míg a személyeskedés mérlege nem felém libben át, addig nem tudom figyelembe venni bármilyen panaszodat felém."


Magyarán, amíg nem a Te igazadat erősítem,addig téged nem érdekel a vélemyényem.


És itt vsszatérhetünk egy olyan problémához, amit már említettem. Az egó.Addig, amíg kételkedsz a világban, de leginkább önmagadban, nem fogod tudni legyőzni az egód, ami ebben a megnyilvánulásásban végtelen kicsinyes.Kicsinyes, és nevetség tárgyát képzi. Akarod Te ezt? Változtass rajta!Nem "mese" az aki mint említettétek, nevetség tárgyát képzi, hanem Te, és azon fórumozók, akik hozzád hasonló mentalitással nyilvánultak meg.Nem úgy kell győzelemt artani mások felett, hogy gúnyolod, és belerugsz.Egyáltalán, megkérdezem, érdekel, kinek akarsz Te ebben most bármit is bizonyítnai, és mit?

Nekem? Mesének? Nakedbike-nek?Vagy a többieknek?


Az igazad? Hogy az álításod az eredeti témát illetően helytálló-e? Vagy egyszerűen csak azt, hogy a Tiéd legyen az utolsó szó?


A fórummal kapcsolatos vélemyényed, valóban szépen le van vezetve, igen korrekt, és helyén való. De a tapaszatlatok egyeseknél nem ezt igazolták, és ezért nem értettek veled egyet, mint ahogy "mese"sem. Rendelkezik tapasztalattal, mert próbálta, bár még nem sok ez irányú megtapasztalása. Ezért is kételkedett benned, mert mást hallott, és mást tapasztalt, még ha ez utóbbit kis mértékben is.


És hogy kötjük-e az ebet a karóhoz?Magyarán "bárki bármit mond, az utolsó szó az enyém" stílusban közelíted meg a dolgot.

Ez csak egy önigazolás. Bizonytalan vagy.Nem mersz nyitni új dolgok felé. Bezárod magad.

Nem akkor lesz igaza valakinek,ha ő mondja ki az utolsó szót, csak azért is.Nem.


Úgy veszem észre, félsz bizonyos tapaszatlástól.Félelmeid vannak, és nem tudod, hogy palástold. Továbra is tanácsolnám, hogy foglalkozz többet magaddal, és erősödj lélekben!

Ez egy tanács, nem azért írom, hogy rád erőszakoljam, hogy mindenképp megfogadd.


Tele vagy haraggal, dühvel, és egy kis indíték kellet ahhoz, hogy ez szikraként kipattanjon belőled, és lángra gyúljon.

Ezt magadban kell letisztáznod, és tényleg jóindulattal mondom.

Lásd meg az élet dolgaiban, és magadban is a szépet! Fogadd el magad, és másokat!Ha valaki kötekszik, ne menj bele mélyebben, mert csak felemészt!


Légy lazább!Ha sebezhető vagy, azt mások is látják. De ezt nem lehet az egó hatalmával palástolni, az csak egy torz képet mutat.


Ezt tanácsolom "mesének" is, mivel úgy látom, ő elég törékeny, bizonytalan személy, akit nagyon könnyen meg lehet bánatni.Ha megbántják egy kicsit is, akkor félelemből támad.Nem rosszindulatból, hanem félelemből. Védekezik.Vele kapcsolatban annyit, hogy ő pedig túl jóhiszemű, és túl nyitott. Kissé naív.

Ne haragudj rá emiatt!


Te pedig érezz!Érezd, hogy szeretere méltó vagy! De ne úgy vívd ki ezt magadnak, és másoktól, hogy egoista dologba csap át az egész. Tedd őt félre, és csak akkor vedd elő, amikor szükség van rá!


Remélem,megérted mit akarok ezzel üzenni Neked. Nem vagyok tanítód, én csak így látom a dolgokat.

Gondolkozz el ezen akkor, ha érdemesnek érzed rá magad!


Boldogságot!

122. genlips (válaszként erre: 121. - Be5fb1cdcc)
2010. jan. 11. 11:33

Szia, én a véleményedet teljesen elfogadom, meséét is a témával kapcsolatban. az egyetlen, amiért válaszoltam neki, az a stílus és az elkezdett személyeskedés.


Megkérdezhetem, hogy te hány kilót fogytál hány kilóról? Bár még mindig nem vetném össze az esetedet egy egészséges fogyókúrázóval


"Én minden télen kizárólag meleg, néha szinte már forró vizet iszok, mert ilyenkor állandóan fáj a torkom.

De soha nem fogytam tőle. Sőt télen mindig híztam. Egyedül csakis a bevitel csökkentésével és aerobikkal tudtam fogyni"

Előtted ez volt az egyetlen igazi tapasztalat. Szerinted? Mit gondoljak, amíg te nem írtál, bár az sem tökéletes tapasztalat?


sajnos hiába szeretnéd, nem tudlak tanítómnak tartani a sok-sok tanácsoddal. míg a személyeskedés mérlege nem felém libben át, addig nem tudom figyelembe venni bármilyen panaszodat felém.

de hogy segítsek egy picit ezen: lehet hogy tudsz olvasni, de nemcsak a betűket kell szavakká alakítani, sőt jól jön néha a számolás is

121. be5fb1cdcc (válaszként erre: 120. - Genlips)
2010. jan. 11. 09:59

Kedves genlips!


Tudok olvasni!Szerintem nincs igazad, igenis, a fórumtémáról van szó, egészen addig, amíg "mese"a rosszindulatotok tárgyává nem vált.

Meglehet, vannak bizonytalanságok, rákérdezések, de ha mindez nem lenne, akkor a fórum címének a végén, nem lenne kérdőjel!

Ha pedig látod, hogy kitart a véleménye mellett(ami szerintem teljesen helyénvaló), de mégis kicsit bizonytalan, nem kell egyből támadni azzal, hogy mondjon kész érveket, támassza alá az állítását! Alátámasztotta, mégha nem is volt számodra kielégítő.

Említést tett "mese"arról, hogy az orvosa ajánlották, és az isemrősei körében van akinél bevált.

Milyen erősebb bizonyítékot szeretnél egy olyan embertől, aki kérdést tette fel, és azok az emberek adták át számára a már meglévő információt, akiket orvosoknak nevezünk?Miért kérdőjelezze meg az ő szavukat?

Én átolvastam háromszor az egész fórumtémát, figyelmesen, és elég etikátlan dolognak tartom, egy olyan személlyel kötekedni, aki ebben bízik, van benne reménye,de kissé ugyan bizonytalan is.

Itt most viszatérnék személyes tapasztalatimhoz:

Együtt érzek mesével, gondolom, hogy az egészségi állapotát illetően ez fontos lehet számára, én is így voltam ezzel. Nem azt állítom,hogy ez a kúra világmegváltó dolog, hanem azt, hogy igenis lehet benne hinni, hatásos.Azonkívül hogy rendbeteszi az emésztést(elsődlegesen ezért alkalmazzák) valóban segít megakadályozni a további zsírok lerakódását, amit most had' ne magyarázzak el,mert "mese" erről már egy párszor említést tett, és semmi valótlan nincs az ő állításában.

Visszatérve válaszod első mondatára, hogy nem a fórumtémáról van szó, akkor azt magadnak köszönheted!

Egy teljesen korrekt kis fórum volt ez, amíg el nem vitted egy kötekedős,"Mónika show-s" irányzatba, de ez is megbocsájtható. Lehet, Neked ez a stílus jön be.De azt már kevésbé lehet megbocsájtani, hogy emiatt a "csináljuk a cirkuszt" menatlitás miatt, egy olyan személynek kell bűnhődnie,aki egy normális fórumtémát nyitott.Továbbá, nem sorolnám a tisztességes dolgok közé, ( nehezen hittem a szemenek )hogy privát levelet teszel közé.Ilyet azok az emberek csinálnak, akik nem képesek elintézni a problémájukat egymaguk, ezért közsszemlére teszik, hogy a többi hozzájuk hasonló ráharapjon, és visszaigazolsát nyerjen hogy "Igen, igazam van,én tudom hogy vágjak vissza a másiknak".Egészen biztos vagyok abban, hogy ez járt a fejedben. Ez egy egónövelő műbalhé, egy olyan embertől, aki csak úgy tudja megvédeni az igazát, ha csoportosul a többi hozzáhasonlóval, és gúny tárgyává teszik azt az embert, akivel épp nem értenek egyet.Volt itt szó a korrektségről, a fórumban.

Ha Te ezt nevezed annak, elveszett ember vagy.

Nézz eg kicsit jobban magadba! Komolyan!A belső problémáid ne vetítsd ki mások felé,másokra, mert az csak bonyodalmat okoz. Szeresd magad, de ne az egódat!A lelked! A létezésed!Az egót pedig tedd takarékra, mert mulandó, zsarnok dolog tud ám lenni.Tedd rendbe magad, engedd el a rosszindulatot,és ha látod hogy valaki gyengébb, bizonytalanabb, akkor erősítsd, ne támadd!

Mert ha így cselekszel, azzal csak saját gyengeséged támasztod alá, ami mindenki számára egyértelművé válik. Ne kompenzálj, mert ez az!Ha valamiben biztos vagy,akkor légy meggyőző!Szívből tedd, és ne egóból, mert akkor nem vagy hiteles.

Én ezt tudom számodra tanácsolni.

Szép életet!

120. genlips (válaszként erre: 119. - Be5fb1cdcc)
2010. jan. 11. 00:18

Szia, ne mossuk össze a dolgokat, ugyanis nem a fórumtémáról van szó, sajnos. Egy kis fórumtörténelem az okok megértéséhez:

1. mese

Állítólag serkenti az emésztést, az anyagcserét, és nem engedi lerakódni a zsírokat, mert a melegvíz oldja őket. ... Van akiknél hasmenést okoz, ami jó ebben az esetben, de nálam ez nem állt fent. Van olyan aki ezt hosszabb távon csinálta, és fogyott tőle?

És előtte is kell melegvizet inni? Vagy csak utánna?Hogy célszerűbb?

// tök normális fórumkiírás, amikor valaki a fogyás reményében feltesz egy érdekes kérdést az esetleges tapasztaltaknak

2. bared (1. tapasztalat)

nekem ment tőle nagyon a hasam, és elkezdett száradnia bőröm. . . ((

3. True78 (nem tapasztalat, ő csak hallott róla, de hogy ez mit jelent?)

Én igen hallottam. . . segít az emésztésben. .

4. nakedbike (2. tapasztalat, de semmi a fogyásról)

Én igen, de reggel kell éhgyomorra, langyos, citromos vizet iszom egy pohárral. Igazi citromlével persze. Nagyon sokat segít, elindítja a bélmozgást.

11. mese

Nos, bennem is felmerült az a kérdés, ha az ember natúr gyógyteát iszik melegen, akkor a hatás megmarad? vagy a teafű változtat a dolgon?

14. mese

Itt nem a koplalásról van szó. Hanem arról, mi az, ami serkenti az anyagcserét, és a felesleges zsírokta lebontja. Ezt nem csak túlsúlyosak alkalmazzák, hanem azok is, akinek gond van az emésztésükkel.

// itt megállhatunk egy szóra, mert itt már kijelentő módban beszél és állítólag szó használata nélkül. elvesztettem a fonalat, de a fórumkiíró időközben mitől vált ilyen bizonyossá a dolgában? "bontja a zsírokat"

15. genlips (én is feltettem a teás kérdést)

csak simán meleg vizet kellene inni? akkor már miért nem egyenesen teát??? annak legalább íze is van. . . persze cukor nélkül

16. mese (válasz a 15. teás kérdésre)

ezt a kérdést én is feltettem a fórumban olvasd el a hozzászólásokat, mert erről már említést tettem. . .

19. Tempest

melyik fórumban??

20. mese

ebben!

ezt a kérdést én is felettem!Én is választ keresek rá!

11. hozzászólás!

22. genlips

az említést tenni közelebb áll a válaszadáshoz, mint a kérdésfeltevéshez ;)

sztem ezért nem értette ő sem, melyik fórum és én sem, mert nincs válasz rá

25. mese (3. tapasztalat)

Én forrón ittam a vizet, de muszály is volt, mert 5 perc alatt kihült. . . Vártam, hogy menjek wc-re, de csak korogott tőle a hasam. . .

26. Tempest

Hát elolvastam ami itt áll, de a válasz nincs meg továbbra sem.

A kérdés ugye az volt, hogy csak sima víz minden nélkül, vagy lehet benne vmilyen tea csakhogy legyen vmi íze.

Változik -e a hatás ha csak sima víz vagy teás??

Aki látja erre a választ szóljon.

27. mese

Említettem, hogy ez bennem is kérdés, én sem kaptam rá választ. Ezért nem értettem, hogy a kérdésemre, miért kérdezed meg ugyanazt, mikor én sem tudom?

28. Tempest

Nem értjük egymást, de nem gond. A 16. os bejegyzésed úgy hangzik mintha a válasz elhangzott volna már valahol, azért kérdeztem, hogy melyik fórumban mert ebben még nem.

29. mese

oké, bocs. Nem fogalmaztam jól.

31. nakedbike (2. tapasztalat folytatása, semmi fogyás)

A téma címére röviden válaszolva, nem étkezés utánra van, és nem bontja a zsírt.

Reggel kell inni éhgyomorra, és a bélrendszer munkáját alapozza meg a napra, elindítja a mozgást. Felkészíti a napra.

33. mese

Orvos mondta, hogy bontja, van benne igazság, mert ha pl. egy tálba forró vizet öntesz, és teszel bele párcsepp oljata, vagy zsírt, nézd meg, hogy viselkedik! Kémia!

Úgy tudom, sok hollywoodi híresség is ezt a kúrát alkalmazza, elhízás ellen.

35. genlips

szerintem fogalomzavar van itt. . . zsíroldás, mi az?

ha egy tálba (ami zsíros), forró vizet öntesz, leoldja az oldaláról a zsírt, gondolom ez az áhított fogyókúrás módszer, a zsíroldás

de ha belegondolsz, hogy mi történik azután, ha elpárolog a víz? megmarad a zsír

tehát a meleg víz oldja a zsírt, de ebben az esetben úgy fogalmaznék, hogy olvasztja (ahogy a jégből lesz folyékony víz), de ez nem azt jelenti, hogy a zsír többé nem marad zsír és nem hízlal!! csak más formában (folyékonyabb) van a beleidben

37. mese

Kihajtaja a szervezetből, nem marad , meg. Feloldaj, és a salakanyaggal együtt távozik. Ez is okozza a hasmenést!Szerinted minden amit bejuttatsz a szervezetedbe ott marad? Az elég érdekes lenne. . .

39. genlips

öööö lerakódni csak akkor rakódik le, ha a zsírszövetet bővíti, az meg már a bélrendszeren kívül van a szervezetedben. vagy úgy érted, hogy lerakódik a bélfalra?

ha újra belegondolok, hogy feloldott zsír megy keresztül rajtad, akkor sem kerülheti el a fogyókúrázók számára végzetes, feldolgozandó anyagokat

vagy a bél diszkriminálja az oldott zsírt, felismerve azt, hogy az ott éppen oldott zsír és hagyja, hogy feldolgozatlanul végigmenjen rajta? ilyen esetben ez a bélrendszer zsírozása lenne, nem? amitől jobban csúszik

még mindig nem értem, hogy a zsírt miért ne dolgozná fel a szervezet, akár oldott, akár nem?

mert a meleg víz ivásától a fenekemről (nekem spec. onnan kéne) nem tűnik el zsír. abban egyetértek, hogy ha ott termelek hőt (mondjuk mozgással az izomban, legközelebb a zsírszövethez), több eredménye lehet.

de mégis ez a hő+zsír nem fér bele a fejembe, márcsak azért sem, mert infoim szerint a szaunázás sem fogyaszt?!

40. mese (szerintem az első fűszeres bejegyzés személyeskedéssel. ha nincs igazam, szólj(atok))

Én nem azt mondtam, hogy a lerakódott zsírt oldja, hanem épp azt, amit közvetlen a szervezetedbe juttatál! Érted????Szerintem ennél egyértelműbben még neked sem lehet elmagyarázni, már bocs. . . Azt Te sem gondolhatod, akármilyen naív is vagy, hogy az évek óta lerakódott zsírt oldja! Hol élsz??

41. Anonima0611 (4. tapasztalat, az első igazi, ami fogyással foglalkozik)

Sziasztok!

Én minden télen kizárólag meleg, néha szinte már forró vizet iszok, mert ilyenkor állandóan fáj a torkom.

De soha nem fogytam tőle. Sőt télen mindig híztam. Egyedül csakis a bevitel csökkentésével és aerobikkal tudtam fogyni

42. genlips

felhívnám erre a figyelmedet:

"vagy a bél diszkriminálja az oldott zsírt, felismerve azt, hogy az ott éppen oldott zsír és hagyja, hogy feldolgozatlanul végigmenjen rajta? ilyen esetben ez a bélrendszer zsírozása lenne, nem? amitől jobban csúszik

még mindig nem értem, hogy a zsírt miért ne dolgozná fel a szervezet, akár oldott, akár nem? "

46. nakedbike (válasz az öööö kezdetűre, ami után felvették (a harci jelmezt))

Nagyon jól leírtad, érhető számunkra. Más meg meséket hisz el, és még hozzá tudományosan is hülyeség. Szerintem. De mindenki más.

49. mese

Orvosok ajánlották, náluk reklamálj, ha nem értesz vele egyet!

50. mese (felmerül a kérdés, kinek az oldalán van az ember???)

Írtál nekem privit, itt megosztom a többiekkel, miért nem írtad ide? Én felvállalom, te nem?

Ha pedig nem bírod a kritikát, ne irkálj ide, amit írtál alátámasztani nem tudod, ha úgy gondolod hogy úgy van, akkor igyad, váljék egészségedre.

Olvasd végig a fórumot, nem a te oldaladon van a nagyközönség.

54. mese

Tudod szerintem korrektebb dolog ezt priviben elintézni, de ha feltűnési viszgetegségben szenvedsz. . . . . Hát, sajnállak drága!

52. nakedbike

Ismeritek a mondást:

Ne vitatkozz a *********, mert lealacsonyodsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

55. mese (személyeskedés...)

Hihi!alacsony vagy szintben Édes, nagyon!De még mindig nem írtad le a Te tuti bevált módszered! Halljuk!

56. genlips

mese, neked valami nagy bajod lehet. . . mert mindent magadra veszel és túlreagálsz a válaszaidban!

azért, mert egy tapasztalat és a józan paraszti ész is azt mondja, hülyeség ez az egész még annak ellenére is, hogy egy orvos mit mond, még nem kellene ennyire negatív válaszokat írni.

azt elhiszem, hogy az orvos azt mondta, oldja a zsírt, de ahogy már próbáltam felnyitni a szemed, valószínűleg nem azt érti alatta, amit te szeretnél, azaz a zsír nem fog hízlalni!

a probléma a fogalmi zavar, hogy félreértelmezted az orvosod szavait abban a reményben, hogy így egyszerűbben letudhatod a súlyfeleslegedet!

"Orvosok ajánlották, náluk reklamálj, ha nem értesz vele egyet!" - jobb lenne, ha te kérdeznél rá nála pontosan, mit is ért zsíroldás alatt és minden értelmezési probléma megoldódna!

"Tudod szerintem korrektebb dolog ezt priviben elintézni, de ha feltűnési viszgetegségben szenvedsz. . . . . Hát, sajnállak drága!" - nem korrektebb! miért akarod a színfalak mögött elintézni, megbeszélni a dolgokat? ha már indítottál egy fórumot, az volna a legtisztább, ha itt beszélnéd meg!

57. kiki8400 (5. tapasztalat, de semmi a fogyásról)

Nekem természetgyógyász javasolta a napi egy pohár forróvizet, nekem bevállt, na nem a fogyásban, hanem sokkal szebb a bőröm és a hajam.

60. mese

Nem az a bajom, hogy nem egy a vélemény, hanem az, hogy utálom, mikor a nevemmel sértegetnek, visszaélnek vele!Én ezt nagyon nem tartom korrektnek, és én az illetőnek ezt írtam meg priviben. Ha problémája van velem, akkor azt intézzük el egymás közt, ne egy egész fórumot fecséreljünk rá. Ez a korrekt. És az nagyon nem, hogy a nevem rövidítését így kimacskázzák, gúnyolódnak vele. Ez már sértegetés!

Vélemény sokféleképpen lehet nyilvánítani, csak inteligencia kérdése az, hogy ismeretlenként sértem e a másikat, vagy sem. Ez nem Neked szól nyílván, hanem egy másik fórumozónak.

mégegyszer bemásolnám azt, amit ebből igazán

// kiemelném:

"inteligencia kérdése az, hogy ismeretlenként sértem e a másikat, vagy sem", tudom, azért írta, mert azt hitte, játszanak a nevével, mégis ő már jóval korábban személyeskedett 'ismeretlenekkel'

63. genlips

arra gondolsz, hogy valaki meséket hisz el?

tudom, mások vagyunk, máshogy reagálunk, de én ezt nem vettem volna magamra, de hát ez már mindegy

65. nakedbike

Nem rólad szól minden, hiába szeretnéd. A mese a főnévre vonatkozott, nem a nevedre. Ennyi, szerintem egyébként nagy gond van az önértékeléseddel és más téren is. Na mindegy, fárasztó már a modorod, eddig udvarias voltam, elég is volt.

76. mese (újabb félreértés)

Nem rólam szól tudom, és Te is elég durva és fárasztó voltál priviben. Ennyit erről. Egy szóval nem mondtam, hogy rólam szólna a fórum!!!

71. Mese28 (újabb szál, amit viccnek szántak. látod a mosolygós fejeket, nem? :))

Persze, hogy bontja, hiszen meghánytat, igy nem hízol. :DDDD

79. genlips

jól megkeverted a dolgokat :D

82. mese (válasz a 79-re... ami egy újabb félreértés)

Alul jön ki, nem felül. Így érted a megkeverést?:D:D:D

84. genlips

:) ez ari, de én voltam az első, aki értette, mire gondol

ő felülre gondol, én meg értettem a viccet, mások meg félreértelmezték

erre írtam neki, hogy jól megkeverte itt a dolgokat, vagyis az emberek nagy részét, persze nem állt szándékában :)

persze ha magyarázni kell a viccet, az már régen rossz :(

87. mese

én értettem:)

88. genlips

hmmmm akkor hogy-hogy az enyémet nem értetted? :D

89. mese

:D:D:D

Mindegy! Hagyjuk!

Bár a Tiedre nem is emlékszem. . . Az melyik volt?

90. genlips

1. olvasni tán tudsz :)

2. arra írtál választ is :)

úgyhogy vagy viccelsz vagy "tényleg"-tényleg nem emlékszel?! :x

igazad van, jobb, ha hagyjuk :)

92. mese

Olvasni tán te is tudsz! képzeld, én is!

Jó a humorérzékem:D:D:D

95. genlips

olyan fura a stílusod. . . meg a humorérzéked is. nem tudom hova tenni, így hát kiraktam az erdő szélére :)

97. mese

Én az utca szélére tettelek! hátha felveszi valaki a humorod:D:D:D

csak vigyázz, ne unatkozz túl sokáig ot, de ha mégis, a sarok forgalmasabb! Ott biztosan felfigylenek rád!

Az erdőnél lakom, és köszi, hogy oda tettél, igen nyugodt, békés környzete. Nem cserélném el! Ez megtiszetlő tőled!Köcike!:)

103. genlips (sztem egész normálisan reagáltam ahhoz képest, hogy kurvához hasonlítgatnak...)

gondoltam, nem utalok ilyen közönséges helyszínre, mint te, hogy ne vedd fel túlságosan, de látom mégis sikerült :)

104. mese

Legalább így magadra ismertél:P

106. nakedbike

Face to face: bemásolom az egy darab váltott levelünket, mert a 2. kapott leveledet olvasás nélkül töröltem.

Kinek: mese, 2010-01-08 08:42

Téma: Re: Szia!

Üzenet: No comment.

Ha nem bírod a kritikát, ne írj fórumokba.

Az állításod bizonyítani senki nem tudta a fórumban sem, inkább akkor ne írkálj.

Szép napot.

* Olvastam hozzászólásod a fórumtémámhoz, és ha ezt mesének tartod, akkor kérdezd meg az orvosokat, ők nem ezt mondanák! Több orvosom is javasolta, és elmondták ennek jótékony hatását, van olyan ismerősöm, akin ez sokat segített. Nem véletlen ajánlották, súlyos egészségügyi problémákkal küzködöm, és ők ezt kiegészítő kúraként, nagyon javasolják!!!Amit írok, nem "mese"ahogy mondanád, szerinted minek hülyítenék másokat és magamat??

* És ha megkérhetlek, ne gúnyolódj a nevemmel! kösz!

108. nakedbike

a és tanuld meg az alapvető udvariassági formákat, ha nem is volt gyerekszobád. Köszönünk és elköszönünk egy levélben, akár elektronikus, akár más formájú. Léptem, mert nikkei-nél az igazság, így erről tovább fórumozni nem érdemes, veled meg aztán csak időpazarlás. Viszlát és legyen szép napod.

110. genlips

na ezt a szót kerestem!! időparazarlás :)

109. mese

Köszöntem, csak Te nem tudsz olvasni! Pont Te ne gyere nekem az illemmel!Ami nem a fórumtémához tartozik Édesem, azt nem kell odaírni! Ez nem egyennesség kérdése! Amúgy Te még mindig itt jársz Babucim?Sajnállak agyrokkantságod miatt!

Én elköszöntöm Tőled a levélben, ha nem láttad, vedd fel a szemüveged, és tanulj meg olvsani! Vagy nálad mit jelent a köszönés? A bunkózást? Bocs, akkor most már tudom, mi a Te szinted! Akkor Édes, veregesd meg a vállad, hogy milyen jó fej csajocsak vagy, mert rohadtul de senkinek semmi köze a kicsinyeségedhez, és ahhoz, hogy Te még ezen lovagolsz!

Isten áldjon Drága Lelkem, és vigyázz, meg ne savanyodj, még mielőtt érett lennél!

112. mese (válasz 110-re)

akkor ne írj ide, és megspóroltad az időd! Ki mondta neked, hogy kötekedj??

113. mese (orvos vagy ismerős? mindkettő? egyik sem? jó lenne kristálytisztán fogalmazni)

Én is hasonlóképp tudom. Egy ismerősöm étkezés előtt, és után szokta inni a melegvizet, és helyreálllt az emésztése. 2 hónap alatt, olyan 8 kilótól szabdult meg.

114. genlips

Kitôl: mese, 2010-01-10 19:27

Téma: szia!

Üzenet: ki mondta, hogy írj? ne rajtam verd le azt az időt, amit Te azzal töltöttél el, hogy piszkálj!

szia!


én már kifejtettem a fórumon kívüli üzengetésről a véleményemet, újra beírjam?


sos! valaki elmondaná, mit akar kifejezni?? :) idő leverése, amit azzal töltöttem, hogy piszkáljam? kinek kellett volna mit mondania nekem? miért működök én csak parancsra? akkor most mögötted ki áll? te is időt spórolsz? miért ne írjak? nem szeretnéd vagy inkább megtiltanád nekem? tudtad, hogy nem lehet? ha kötekedni nem lehet, legalább kötözgetni? úgy szeretnék már egy kupililát neked készíteni!


//ide most nem másolok be még jópár hsz-t, ami ezt folytatja...

a következő fontos a tiéd:

119. tunderszeplo

Érdekesnek tartom fórumtémát, és megosztanám tapasztalatomat, mivel évekkel ezelőtt én magam is csináltam a kúrát.

Volt egy súlyosabb gyomor, és emésztőrendszeri betegségem, a sok stressz, és tanulás tette tönkre, illetve örökletes édesanyám felől. Én is hallottam akkoriban erről a kúráról, és ugyan kételkedtem benne, de kipróbáltam. Az első pár hétben meghajtott, de tisztított is. 2-3 hónapig csináltam, és eredményes volt számomra. Az emésztőrendszeri problémáim javultak, és bizony, súlyfeleslegtől is szabadultam.

Végigolvastam a fórumot, és nem egészen világos számomra, miért támadjátok a fórum kiíróját?

Az ilyen véleménynek vajon itt a helye?Szerintem nem.

A fórum témája teljesen jó, és számomra felfoghatatlan az, amit egyesek ellenvéleményként írnak. Ha nem próbáltad, honnan tudod? Miért az bolond aki érdeklődik ez után, és a tapasztalatait osztja meg?

Nem csak Te írtál durva hangnemben, hanem még egy másik fórumozó szavait is olvastam, a tiédhez igen hasonló stílusban. Ne is haragudj, de hogy mered venni a bátorságot ahhoz, hogy így beszélj bárkiről is?Főleg úgy, hogy az állításod nem helytálló?

Én egyetértek a fórum eredeti témájával, azzal, aki kiírta, és azokkal, akik szintén pozitív tapasztalattal rendelkeznek, és kipróbálták. Én ajánlom mindenkinek, mert nagyon sokat segített nekem, aki ezzel nem ért egyet, az pedig ne foglakozzon vele.

// az első és egyetlen tapasztalat, ami alátámasztja a fórumot :)

csak egy baj van vele... az itteni emberek egészségesek és fogyni akarnak, neked viszont emésztőrendszeri problémáid voltak, stressz ért és örökletes dolog. azt hiszem, külön kellene választani azt, ha valaki beteg és azt, akinek semmi problémája és fogyókúra fan. szólj, ha nincs igazam.


// "Nem csak Te írtál durva hangnemben, hanem még egy másik fórumozó szavait is olvastam, a tiédhez igen hasonló stílusban. Ne is haragudj, de hogy mered venni a bátorságot ahhoz, hogy így beszélj bárkiről is?Főleg úgy, hogy az állításod nem helytálló?" ha valaki vállalkozna rá, hogy a két oldal hozzászólásaiban összeszámolná a személyeskedések számát, nagyon hálás lennék! a mi (nakedb, genl) oldalunkat akár duplázhatja is, mert még úgy biztos vagyok benne, hogy nyerni fogunk


// a téma persze, hogy jó, ebben nem vitatkozom :)


// írtam, hogy bolond, aki érdeklődik ez után és tapasztalatait osztja meg? vagy akár utaltam is rá? az időpazarlás nem a fórumtémára vonatkozott, mert ha azt hiszed, akkor az egy újabb félreértés. ezen kívül te vagy az első, aki alátámasztja a dolgot... a fórumkiíró is bizonytalan, de nyugodtan beírhatod ide, ha tévedek és találsz egy olyan hsz-t ami a tiéden kívül alátámasztaná :)


// én is egyetértek a fórum eredeti témájával, de hogy mi az a többi szintén pozitív tapasztalat?! bemásolnád? azt értem én, hogy neked sokat segített, főleg, hogy egészségügyi problémáid is voltak. nem vonom kétségbe azt sem, hogy jót tesz az emésztésnek. ha jót tesz, akár fogyhat is, de szerintem ez csakis nagy túlsúly esetén működik. mesét elnézve a képeket, nincs nagy túlsúlya, csak egy kis szépségformája :) ez magánvélemény, remélem az illetékes nem sértődik meg rajta...


remélem lejött, mit akartam az egészből kihozni. aki nem, az olvassa el még egyszer................ hogy ne legyen Félreértés

119. be5fb1cdcc (válaszként erre: 116. - Genlips)
2010. jan. 10. 23:07

Érdekesnek tartom fórumtémát, és megosztanám tapasztalatomat, mivel évekkel ezelőtt én magam is csináltam a kúrát.

Volt egy súlyosabb gyomor, és emésztőrendszeri betegségem, a sok stressz, és tanulás tette tönkre, illetve örökletes édesanyám felől.Én is hallottam akkoriban erről a kúráról, és ugyan kételkedtem benne, de kipróbáltam. Az első pár hétben meghajtott, de tisztított is. 2-3 hónapig csináltam, és eredményes volt számomra. Az emésztőrendszeri problémáim javultak, és bizony, súlyfeleslegtől is szabadultam.

Végigolvastam a fórumot, és nem egészen világos számomra,miért támadjátok a fórum kiíróját?

Az ilyen véleménynek vajon itt a helye?Szerintem nem.

A fórum témája teljesen jó,és számomra felfoghatatlan az, amit egyesek ellenvéleményként írnak.Ha nem próbáltad, honnan tudod? Miért az bolond aki érdeklődik ez után, és a tapasztalatait osztja meg?

Nem csak Te írtál durva hangnemben, hanem még egy másik fórumozó szavait is olvastam, a tiédhez igen hasonló stílusban. Ne is haragudj, de hogy mered venni a bátorságot ahhoz, hogy így beszélj bárkiről is?Főleg úgy, hogy az állításod nem helytálló?

Én egyetértek a fórum eredeti témájával, azzal, aki kiírta, és azokkal, akik szintén pozitív tapasztalattal rendelkeznek,és kipróbálták. Én ajánlom mindenkinek, mert nagyon sokat segített nekem, aki ezzel nem ért egyet, az pedig ne foglakozzon vele.

118. mese (válaszként erre: 115. - 94c02c5bb5)
2010. jan. 10. 22:35

Hát igen! A bunkóságod már elég nevteséges nem gondolod? Magadból indulsz ki? Tanulj meg normálisan megnyilvánulni, azt ajánlom! Na pá!Aztán ne pazaroljátok az időtöket! Csak tudnám, akkor mi a francnak írosgattok még!

Nem is írtam neked 3 levelet! max. kettőt! Tudsz számolni??

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook