Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Próbált -e már valaki leszokni a dohányzásról Allen Carr módszerrel? fórum

Próbált -e már valaki leszokni a dohányzásról Allen Carr módszerrel? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2014. máj. 5. 15:27
szeretném, ha olyanok irnának, akik a könyv hatására hagyták el a dohányzást.
2014. máj. 2. 11:20
Nem kell itt semilyen módszerrel próbálkozni,elhatározás és akaraterő,ennyi az egész!!!
66. minerva223 (válaszként erre: 61. - Worldquake)
2014. máj. 2. 11:06

Ezt bizony el sem tudom képzelni. Sajnos. Nagy tiszteletem az Anyukádnak.


Két rákot túléltem,a Páromat átsegítettem egy halálos betegségen, mindenre képes vagyok, csak ezt a büdös cigit lettenni nem!:-( Pedig nagyon utálom, és magamat is ,hogy ilyen gyenge vagyok.:-(

65. minerva223 (válaszként erre: 60. - Gritus)
2014. máj. 2. 11:03
Gratulálok!
64. minerva223 (válaszként erre: 59. - Gyula5606)
2014. máj. 2. 11:02
Köszönöm:-)
2014. máj. 1. 11:09
most kezdtem olvasni a könyvét Allen Carr-nak.Még elég szkeptikus vagyok az eredmáény illetően, de bizakodva olvasom!
62. Banell
2014. ápr. 2. 15:00

Légy szabad! Erős! Akaratos! Szeresd magad végre!

Annyi mindent el tudunk érni, éppen ezt ne tudnánk?

És ez is olyan mint a jogosítvány megszerzése. :)

Ha egyszer sikerül, utána már csak vigyázni kell rá, és minden hülyének sikerül megszerezni. Nekem miért ne sikerülne???

Leteszed, és soha többé nem engedsz a kísértésnek. Ennyi

2014. jan. 4. 21:17

Anyukám ezzel szokott le. Nagyon sokat dohányzott, és nagyon meglepett. Befizettem rá mert olvastam hogy hatékony... de kicsit szkeptikus voltam. Nagon meglepődtem mikor bejelentette hogy lerakta!

Azóta is bármi történik eszébe sem jut.

60. gritus
2013. máj. 14. 00:57
Én ezzel a módszerrel szoktam le, de nem tanfolyamon, hanem a könyvet olvasva. Valamiért csak az maradt meg, hogy augusztus 31...ekkor szívtam az utolsó cigit. De hogy melyik év??? Kb. úgy 6-8 évvel ezelőtt...
59. Gyula5606 (válaszként erre: 55. - Minerva223)
2013. máj. 13. 11:38
Neked rossz a megkozelitesed! Eleve ugy kezded hogy nem tudsz mit kezdeni a hianyerzettel! De igen is tudsz mit kezdeni! varj egy jo napra amikor ugy ebredsz fel hogy erzed, ma mindent meg tudok tenni! Ha ez meg van, akkor tuntess el minden olyan dolgot a kozeledbol ami a cigire emlekeztet, cigaretta, ongyujto, hamutarto,stb, es keruld el azokat a helyeket, ahol dohanyoznak, es akik dohanyoznak! Vegyel egy par zacsko negro cukorkat es tedd a csebedbe, hogy mindig keznel legyen!Ha ezt koveted, meglatod, hogy mar az elso nap is kibirhato,es minden nap egy kicsit konnyebb! Hogy mennyi ido? Az mindenkinel mas es mas, es fugg attol is milyen melyen merultel bele! Az additiv anyagoknak, ki kell tisztulnia a szerveidbol, hogy ne legyen ami emlekeztet hogy valaha is dohanyoztal!
58. 8e830f2dfa (válaszként erre: 57. - Minerva223)
2013. máj. 13. 07:11

Jaj, akkor Neked még bőven van min "dolgozni"!

De így is már "feleztél", ugye? Eredmény ez is!

(...S mi lenne, ha ma kitartanál tízzel??)

Mellesleg: örülhetnék én is, hogy tegnap délután 3 órától ma reggel 6-ig kitartottam... Csak hát...! ...Nem örülök. ...Mert már annyiszor volt így...!

57. minerva223 (válaszként erre: 56. - 8e830f2dfa)
2013. máj. 12. 16:08
Én már 2 napja csak 20 szálat szívok naponta.:-)
56. 8e830f2dfa (válaszként erre: 52. - Minerva223)
2013. máj. 12. 15:13
Szedjük össze magunkat, vegyük elő a jobbik énünket, kedves Minerva, és legyünk végre szabadok!
2013. máj. 12. 12:41

Kedves Gyula!

Köszönöm szépen a jó tanácsot.

Sajnos jól látod egyenlőre még nem jutottam el fejben oda, hogy letegyem,mert tudom,illetve nem tudom mit kezdjek a hiányérzettel.

2013. máj. 11. 22:41
Egy masik jo tanacs: Keruld az olyan helyeket ahol dohanyoznak, es keruld azokat is akik dohanyoznak(ha leraktad)! Meg a latvanya is hogy valaki ragyujt ujra felingerel, nem is kell erezned a szagat!
2013. máj. 11. 22:18
Egy jo tanacs! Tobb mint negyven evig dohanyoztam, es sok fele modszert es gyogyszert alkalmaztam! Ha nem igazan akarod akkor mindegy hogy mivel csinalod, ugy sem fog sikerulni! A dontes a te fejedben van, eloszor is el kell hataroznod hogy e miatt nem akarsz meghalni, es hogy ez nem jo neked! Amig ezt nem tudod letisztazni magadban addig semmi nem hasznal! ha odaig eljutsz utana mar csak egyszeruen nem gyujtassz ra! Ilyen egyszeru!
52. minerva223 (válaszként erre: 50. - 8e830f2dfa)
2013. máj. 11. 21:49

Tudom nem lesz könnyű. Ma kipróbáltam meddig nem hiányzik a cigi. 6 órát bírtam:-(

Olyan ideges voltam,akkora sressz volt benne,hogy ölni tudtam volna.

Próbáltam fegyelmezni magam,de inkább elszívtam egy cigit,mint,hogy megbántsam a párom.

Ki fog alakulni úgy érzem.

Az elhatározásunk megszületett ez már jó.Érni kell a dolognak.

Adj magadnak ídőt és próbálj addig kevesebbet szívni. Ne veszítsük el egymást:-)

51. 39dbe380da (válaszként erre: 49. - Minerva223)
2013. máj. 9. 09:28

Neked a rák nem volt elég nagy fejberúgás?!!???

Le vagyok döbbenve. Gondolj a családodra, a gyerekeidre.

50. 8e830f2dfa (válaszként erre: 49. - Minerva223)
2013. máj. 9. 09:22

Kedves Minerva!

Ráéreztél a lényegre, az az érzésem!

Elhatározás - ez a legfontosabb, könyvvel vagy könyv nélkül, segítséggel vagy segítség nélkül... És még akkor is, ha megvan az elhatározás, hosszú és göröngyös út áll előtted.

Azaz: előttünk. Mert EGY cipőben járunk...

(Sajnos én is ott tartok, hogy van egy elhatározásom...) ...Csak nagyon nehezen közelítek a célhoz... :-/

49. minerva223 (válaszként erre: 48. - Cukixx)
2013. máj. 7. 13:30

Köszönöm és gratulálok!

A könyvet éppen most olvasom:-)

Még elég gyenge lábakon áll de már érik az elhatározás bennem.

48. cukixx (válaszként erre: 40. - Minerva223)
2013. máj. 7. 13:05
Most futottam át a hozzászólásokat és látom, h nem a könyvet kérdezted, hanem az előadásokat. Utóbbiról nem tudok semmit, én a könyvet olvastam, szerintem érdemesebb lenne először azt elolvasnod, és ha szimpatikus, akkor csak utána beruházni az előadásokra. Én már 4 éve nem dohányzom és nem hiányzik, szóval mostmár mondhatom h a könyv hozzásegített a tartós leszokáshoz :) (előtte nekem is voltak sikertelen próbálkozásaim)
47. cukixx (válaszként erre: 1. - Minerva223)
2013. máj. 7. 12:54
Igen! Én kb 10 évig dohányoztam, elég erősen, kb 1,5 doboz/nap, de volt, amikor több is, és nekem nagyon sokat segített Allen Carr módszere! Csak ajánlani tudom :) Sok sikert kívánok neked is!
46. minerva223 (válaszként erre: 44. - Tavasz007)
2013. máj. 6. 12:30

Mi saját töltésűt szívunk,de próbáltam már ezt a módszert.Sajnos egyre többet szívtunk és a végén ugyanoda jutottunk:-(

Szerintem Nekünk csak akkor fog sikerülni,ha este elnyomjuk az utolsót és többet nem gyújtunk rá.

45. minerva223 (válaszként erre: 43. - Daphnee)
2013. máj. 6. 12:28
Köszönöm.
2013. máj. 6. 08:37

en attertem a sodros cigire, szoval neha szivok, de kozelrol sem annyit, mint azelott. Heti egy ezresbol kijon, de megsem vonom meg magamtol, ha esetleg cigizni akarok.


Szep lassan le lehet ezzel allni a cigirol, es nem eroszakkal, mert akkor ott marad egy nagy ur es csomo frusztracio.

ez egy otlet! :)

43. Daphnee (válaszként erre: 41. - Minerva223)
2013. máj. 6. 08:34
Sok sikert hozzá! :)
42. minerva223 (válaszként erre: 39. - SzánI.)
2013. máj. 5. 21:54

Nem. Nem okoz semmi gondot. A hiányától való félelem az amire ráparáztam.. Mintha valami féle kábítószerről akarnék lemondani.

Talán,ha érezném,hogy mennyire ártalmas,akkor könnyebb lenne,bár én,még a lányaimnak is azt mondtam,tegyenek majd mellém egy doboz cigit ha eltemetnek.:-(

41. minerva223 (válaszként erre: 38. - Daphnee)
2013. máj. 5. 21:49

Na igen, milyen jó is lenne,ha lenne akkora akarat bennem,hogy egy pillanat alatt,le tudnám tenni a cigit.

Köszönöm szépen hogy leírtad,ez azért bíztatóan hangzik.

40. minerva223 (válaszként erre: 37. - Gigi80)
2013. máj. 5. 21:46
Nem a könyvről,hanem egy 6 órás előadásról beszélekami garantáltan,leszoktat a dohányzásról. Elmondják,hogyan állítsd át a tudatalattidat,hogy mentálisan ne hiányozzon a cigi.Ugyanis,mindenki le tud szokni,mert fizikailag egy--három hétnél tovább,nem hiányzik a szervezetnek a nikotin.A gondolatokat kell megváltoztatni ahhoz,hogy a leszokás tartós legyen. De azért a könyvet is el fogom,olvasni,sőt reményeim szerint talán az is elég lesz:-)
39. SzánI. (válaszként erre: 35. - Minerva223)
2013. máj. 5. 20:43
Egyébként köhögsz is? Vagy szoktál fuldokolni?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook