Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Próbált -e már valaki leszokni a dohányzásról Allen Carr módszerrel? fórum

Próbált -e már valaki leszokni a dohányzásról Allen Carr módszerrel? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
8. Gigi80 (válaszként erre: 6. - Minerva223)
2013. máj. 5. 19:04
Na igen én nagyon akartam!
2013. máj. 5. 19:03

Én előszőr magamtól szoktam le,de amikor még 4 hónap után is a falat vakartam elovastan ezt a könyvet.Nekem rengeteget segített.Mindenkinek csak ajánlani tudom.Ennek már 6 éve és azóta se gyútottam rá.Napi 2 dobozzal szívtam 10 évig.

Szerintem olvasd el,főleg hogy nem azt mondja hogy na most lerakod és kész,hanem azt kéri amíg olvasol bagózz nyugodtan.Utána te döntessz:-)Sok sikert!

2013. máj. 5. 19:02

Az bizony még így is ,hogy saját magam töltöm.

A leszoktató sem kevés pénzbe kerülne,de ha valóban hatásos lenne akkor megérné, mert hamar megtérülne a befektetés.

De vajon le tud -e szokni valaki aki akar is meg nem is????

5. andi6020 (válaszként erre: 3. - Minerva223)
2013. máj. 5. 18:57
Medve anyám....az egy vagyon
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Minerva223)
2013. máj. 5. 18:56
Igen, a barátnőm. Sikerült is neki már vagy 5x.
2013. máj. 5. 18:56

Tudom,hogy neked ez megy mint a karikacsapás de én még a gondolatától is rosszul vagyok,hogy le kell tennem.Le tudnék szokni,de nagyon szenvednék tőle.:-(

Napi 60 szál cigiről van szó.

2013. máj. 5. 18:52

Nem.

Én a leteszem a cigit és nem gyújtok rá soha többet módszerrel szoktam le. :DDDDD ;)

2013. máj. 5. 18:48

Több mint 40 éve erős dohányos vagyok.Szeretnék végleg leszokni a dohányzásról.

Bár nem vagyok akarat gyenge mégis úgy érzem pszichés problémát okoz még a gondolat is,hogy le kell szoknom. Nem részletezem, hogy miért akarok lemondani,hiszen mindenki tudja, mennyire ártalmas a dohányzás,és azt is milyen drága. Ezért kioktatásra nincs szükségem.

Tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Már egyszer sikerült letennem 3 hónapra,de az első stressz hatására újra visszaszoktam.

Most van egy módszer,amiről azt gondolom "Agymosás" de utolsó lehetőség képpen lehet, hogy belevágnék. Ha valaki ismeri, vagy ezzel a módszerrel szokott le,megköszönném,ha megosztaná velem a tapasztalatait.

Előre is köszönöm.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook