Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan tudok leszokni a dohányzásról? fórum

Hogyan tudok leszokni a dohányzásról? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2014. ápr. 21. 20:38
Akaraterővel és kitartással. Semmi más nem kell hozzá:)
2012. dec. 12. 22:35

én 24 éve dohányzás mentes életet élek... :D

nem kell rászokni, és akkor nincs ilyen probléma :)

2012. máj. 24. 10:33
Tegnap volt a születésnapom az 54. Felköszöntöttem magamat és meglepetésként nem gyujtottam rá, még ma sem. Remélem birom tovább is. Tiszta röhej előző éjjel legalább hatszor felébredtem és azt szajkóztam hogy én nem dohán yzom, nem dohányzom. Tehát igaz az, hogy minden az agyban dől el.
141. Lousha (válaszként erre: 109. - Havasigyopár)
2012. ápr. 4. 15:57

Az elektromos cigit mint maximálisan elégedett felhasználó én is csak ajánlani tudom, bár bizonyos feltételek mellett:


- Annak mindenképpen, aki nem igazán biztos az elhatározásában, leszokna pénz, egészség, családi nyomás stb. miatt, de igazi elhatározás nincs benne, szeret cigizni. Akire ez igaz, annak remek megoldást lehet, akár addig, míg megjön az elszántság, akár örökre. Legalábbis odáig eljut vele, hogy kevesebbet költ, kevésbé árt magának, és semennyire sem a környezetének. Valamint nem lesz büdös :-)


- Aki végképp szeretne megválni a cigitől, a nikotintól, az egész hóbelevanctól, annak inkább csak akkor javasolnám, ha máshogy már megpróbálta, és nem ment. A teljes leszokásban is nagyot tud segíteni az e-cigi, de akkor jóval fegyelmezettebb, kontrolláltabb módon kell használni.


Mindeneetre akit érdekel a téma, keressen rá a Villanypára Egyesületre, ott talál megfelelő információkat, segítséget.


Akár így, akár úgy, sok sikert minden leszokni vágyónak! Le a cigivel :-)

2010. okt. 14. 18:53
a nagypapám 40 évig dohányzott, egyik napról a másikra rakta le, mert már nem kapott levegőt. Elkezdett nassolni, ez addig fajult, hogy cukorbeteg is lett...
2010. okt. 14. 12:54

A férjem is leszokott, már 2 éve.

Egyik nap abbahagyta (az orvosnő kérte, hogy 1 hétig ne szívjon semmit, mert valami nem jó van a vérében), aztán ezt kibírta, akkor utána azt mondta, hogy megpróbálja még tovább, és leszokott...azóta meg folyton eszik, hízik, kívánja az édességet. Most meg fogyózni kell neki.

2010. okt. 14. 12:43
hívd fel ezt a számot 06305329952 nekem bejött de ,legjobban akaraterő kérdése az egész 1,5 éve nem szívom már .
2010. szept. 27. 14:51

Én is nagyon szerettem cigarettázni, de én csak úgy tudtam leszokni, hogy egyik napról a másikra letettem. megszenvedtem jól a magamét, de legalább így sikerült.

Szerencsésebb az aki most készül ezt a lépést megtenni, mert vannak szelíd segítségek, lehet választani.

2010. szept. 27. 14:29
ha valaki nem tud leszokni a dohányzásról, de akar, akkor beszéljen a háziorvosával, mert vagy egy gyógyszer, ami segít. A családban már több mindenkinek segített. A gyógyszer szedése alatt az első héten lehet dohányozni, a második hétem meg már nem is akar az ember, de a gyógyszert végig kell szedni, mert visszaszokna az ember. Érdemes kipróbálni. Annyiba kerül, mint ha valaki napi 1-1,5 doboz cigit szívna, de utána megszűnik ez a kiadás.
2010. jún. 6. 20:56
Nekem az ár volt örült nagy hatással a leszokásra...itt 3 és fél-5 euró egy doboz ciki, ahol lakom, és nincs pofám a férjem pénzét cigire költeni, mikor ö nem szereti.
134. Neeraja
2010. márc. 9. 07:05

Én is cigiztem,nem is keveset,aztán történt a családban egy tüdőrákos haláleset,és baromira meg ijedtem,nem akartam temetőbe kerülni,nekem ennyi is elég volt hogy le szokjak.

Félelem,és akarat,szerintem ennyi.

133. 36cd9daecb (válaszként erre: 128. - Kingi7)
2010. márc. 5. 20:34
hehehehe:)))))))))))))))))
132. 7717d911a9 (válaszként erre: 118. - Kacsa118)
2010. márc. 5. 20:31

Nos, már évek óta nem dohányzom.


Köszönhető az elhatározásomnak és az akaratomnak.


Nincs szükségem cigire.


Egy módon szokhatsz le: HA LEÁLLSZ!!


(Ki hitte volna ugye???)

131. buschne (válaszként erre: 121. - Kriszti0711)
2010. márc. 5. 20:31
Sziasztok! Én csak "koca" vagyok, de az apósom is így szokott le. Egyik napról a másikra. Napi két doboz symphónia volt az adagja.
2010. márc. 5. 20:29
Köszi a válaszokat! :) Próbáltam már én is letenni egyik napról a másikra... sajnos nem működött... vagy nem voltam elég erős? ennyi lehetett a baj?
129. kirenta
2010. márc. 5. 20:29
VAGYIS NAGYON SOKAT ESZEM!!AZ ELÖBB NEM JOL IRTAMLE!!
128. kingi7 (válaszként erre: 126. - 36cd9daecb)
2010. márc. 5. 20:29
Nem közös a párotok? :DDDD
127. kirenta (válaszként erre: 118. - Kacsa118)
2010. márc. 5. 20:28

helló!!én három napja nem szivom!!de elég jol birom,én is diétázom melette!!igaz hogy most egy kicsit eszek de hétfön kezdem ujra a diétát!ha már három napig kibirtam akkor fog menni ez továbbb!!!a barátnöim cigiznek meletem és nem érdekel!!kicsit igaz nehéz de ne a fel minden nap egyre jobb lesz!!

KITARTÁS!!!!!

126. 36cd9daecb (válaszként erre: 119. - D0b7178f40)
2010. márc. 5. 20:27
érdekes,a párom ugyanigy szokott le idén szept 4én:)))))))))tájog volt a torkán:)))))))))))))boldog vagyok hogy leszokott és rá 3 hónapra fogant a babánk amin már hónapok óta dolgoztunk:)))))))))))))))))tuti nem véletlen:))))))))))))
2010. márc. 5. 20:26
Le kell tenni egyik napról a másikra. Én is próbáltam tapaszt, meg minden félét, ideig-óráig beváltak. Másfél éve terhes lettem, letettem. Könnyű volt, és nem azért mert rosszul lettem volna tőle, kívántam is, de volt miért....
2010. márc. 5. 20:19
Á, ma nem megy az írás :DDD *szerezz be
123. kingi7 (válaszként erre: 118. - Kacsa118)
2010. márc. 5. 20:19

Én is sokáig dohányoztam, de most már 1,5 éve nem ..de nem is kívánom, eszembe sem jut, szerintem fejben dől el :)

Meg sokkolni kell magad

1, Büdös a szám tőle, hamutartóval csókolózni?

2, sokba kerül( számold ki)

3, a ruhám is meg a környezetem-lakás- is büdős és tömény undorító nikotin jön belőle mosásnál.

stb...

szerintem ez egy rossz szokás, bár fogyózni nehezebb, mint a cigit letenni, szerintem

2010. márc. 5. 20:18
Szia! Nem nehéz! :) Tényleg csak annyi a lényeg, hogy ne gyújts rá! 5 rosszabb nap jön, ahogy leteszed a cigit, de utána már büszke leszel magadra! A diétát meg vagy függeszd fel egy kicsit, vagy szeress be "diétás nasit": zöldségeket-gyümölcsöket! És igyál sok vizet!
2010. márc. 5. 20:18
Csak egyik napról a másikra megy sajnos. Szerintem ez az egy ami használ! Én is sokszor neki futottam, kipróbáltam mindent, rágót, tapaszt, de csak ez jött be!
2010. márc. 5. 20:16
Mindenki szidja a tapaszt és az egyéb "kiegészítőket", én viszont ajánlom. Biztosítja a nikotint a szervezetednek, így csak a "mozdulatról" kell leszoknod, a nikotinhiányt nem érzed, amíg rajtad van a tapasz.
2010. márc. 5. 20:15
a párom befeküdt 1 hétre a szájsebészetre.Tájog miatt.Ott nem ment vele senki dohányozni, és azóta nem gyújtott rá.Ennek idén lessz 2 éve.
2010. márc. 5. 20:13

Sziasztok!


23 éves vagyok, de már lassan 10 éve dohányzom! Igen, ez durva, én is tudom! Szeretnék leszokni, de folyton kudarcot vallok. Diétázom is, úgyhogy még nehezebb, mint hittem! Ötleteket várok, hogy kinek mi jött be, vagy mivel próbálkozott... Esetleg sorstársakat... :)

2010. febr. 13. 18:54
én nem cigizek,még sincs több pénzem,mint annak aki cigizik.!
116. Brad (válaszként erre: 109. - Havasigyopár)
2010. febr. 13. 18:51

sose láttam még elektromos cigit. elég viccesen hangzik. :D



egy ismerősöm tecsós zacskóval szokott le. :D amikor rá akart gyújtani mindig szétcincált egyet... amolyan pótcselekvésként cincált. :D DE bevált. XD

115. 7448dbc8a0 (válaszként erre: 110. - Survivor3)
2010. febr. 8. 23:35
szerintem is:-)
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook