Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei fórum

PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei (beszélgetős fórum)


2931. csillag30
2010. nov. 9. 18:41
bocsi a névért de remélem azért nem lesz belöle gond:)
2930. csillag30
2010. nov. 9. 18:40
nekem meg csak annyit mondtak hogy reggel adjam be
2929. csillag80
2010. nov. 9. 18:37

ojjee, még egy csillag :-) Kara, nem értettem, mi a szöszt írsz, hát ezt tudom, aztán rájöttem a nick-rokonomnak válaszoltál :-)

Amúgy nálam is fejfájás ezerrel, szenvedek :-( Szerintem a front miatt, mert tegnap is fájt, de csak este volt az első szuri, mindjárt jön a második.

Kitartás!!!

2010. nov. 9. 17:50

Szia Csillag, nekem azt mondta Cs. doki hogy igen...mindig ugyanabban az idpontban altalaban valamikor delutan...


Prego gratula kis 6-kakhoz, remelem minden ok lesz mikor is van a beulti???


eljött nálam is a fejfajasos periodus ...:( de lehet csak a front teszi ...


Mimike akkor te is elkezdted ha jol ertem....


Eroka elvesztettem a szallat nalad, akkor te mar stimunal tartasz ha jol ertem, mikor kell menned kovetkezo alkalommal_?


Pontika további jobbulást neked


Udv mindenkinek kara

2927. csillag30
2010. nov. 9. 17:10

Sziasztok


szeretnék kérdezni hogy a Gonapeptyl inj mindig ugyan abban az időben kell beadni?

2926. csillag80
2010. nov. 9. 12:16

Pontika, örülök, h. jobban vagy, otthon gyorsabban gyógyulsz, meglátod!!! Mikor kell T-ra menned?

Prego, de örülök, az nagyon jó eredmény, drukkojl nekik továbbra is. Holnapra meg kutyabajod sem lesz, te sem lettél túlstimuzva szerencsére. Én is még másnap fájlaltam a pocit, utána már szinte semmi. Igyál sokat!

2010. nov. 9. 09:53

Sziasztok!

Köszönöm,hogy drukkoltatok Nekem!

Most beszéltem Attilával. A 7 petesejtből 6 termékenyült meg. Eróka igazad lett:-)ezt jósóltad!

Remélem mindegyik jól fog osztódni!

Pontika örülök,hogy jobban vagy izgultam érted!

Lányok nemakarom elkiabálni de már nemsokminden érzek a tegnapi leszívásból még érzékeny kicsit meg néha belevillan a fájdalom de ennyi. De ugye tegnap óta szinte csak fekszem!

Mindenkinek ezer drukk!!!!!!

2010. nov. 9. 09:10

Sziasztok!

Csillag, köszi, már sokkal jobban vagyok, már aludni is tudtam! A hasam is laposabb, úgyhogy alakulok talán. :)

Prego, drukkolok, majd írd meg, mit mondott Attila!

Mimike, 7 db-ot írt fel? Az hogy lehet? Nekem elfogyott 12 db mire legközelebb mennem kellett.

Eroka, akkor nemsokára te is a végéhez érsz.

Bessi, kitartás, már nincs sok vissza, drukkolok nagyon! :)

Többieknek jó babázást!

Puszi

2923. csillag80 (válaszként erre: 2921. - Eroka81)
2010. nov. 9. 07:18

Részemről rendben:-)

Leszívás előtti szuri 2 db Ovitrelle.

A Gonalt nekem is a férjem kutyulta, az volt az ő feladata, én meg beböktem (na azt már nézni sem bírta:-)

2010. nov. 8. 20:42

Ahhhhh csajok csak ugy ep elolvastam amiket irtatok, proego nagyon jo a 7 petecske drukk holnapra,

eroka finsibe vagy mindjart te is

csillag ma volt a hramadik napom megy a szurka nincs gond vele....


ne haragudjatok annyira faradt vagyok szar napom volt ma nagyon holnap jövök rendben??????????

puszy

2921. Eroka81 (válaszként erre: 2920. - Csillag80)
2010. nov. 8. 19:36

Jaj, bocs, tényleg, Kara! Nem akartam kihagyni a sorból!

Csajok! Ígérjetek meg valamit! Ha tényleg összjön mindenkinek (miért ne jönne össze) akkor csináljunk majd egy baba-mama találkozót :)

Péntekig van GonalF-em, gondolom még majd ír fel pár szurit, gonapeptyl-ből meg összesen (mait már beadtam) 9 napra való adag. Melyik szurit kell beadni leszívás előtt 36 órával?

Most adtam be a Gonalt, el lehet vele "játszani". Mondtam a férjemnek minden este ez az ő feladata lesz. :) Olyan nehezen lehet "betolni" a szurit.

2920. csillag80 (válaszként erre: 2918. - Eroka81)
2010. nov. 8. 18:57

ha jól reagálsz, akkor a péntekin kívül még egy, nekem volt egy pluszom, mert kevés volt a szuri.

Karát kihagytad, ő előttem van még :-)

Nekem is ez jutott eszembe vmelyik nap, jövő karácsonykor mindenki kezében tartja majd a babóját!!!

2919. Eroka81
2010. nov. 8. 18:16
Mimike, ez érdekes. 7 db-ot írt fel a doki?
2918. Eroka81
2010. nov. 8. 18:15

Annyira lelkes vagyok!!! Hamarosan a finishez érek...

Igen, pénteken kontroll! Még hány uh lesz leszívásig? Ma kértem végre utiköltséges papírt..

Először prego, aztán én, majd csillag, mimike, aztán persze pontika is :) mindenki babázni fog jövő ilyenkorra az tuti! Ja, és ott van még Ferita, meg betti is... :)

2917. csillag80
2010. nov. 8. 18:04

Prego, de örülök, akkor minden rendben. Pihizz sokat , igyál és csak pozitívan!!! Várunk holnap a jóhírrel, h. mind megtermékenyült :-)

Eroka, igen, úgy kell csinálni, ahogy írtad, nem olyan vészes, csak ügyesen! Kontroll pénteken? Örülök, h. ciszta sincs:-)

Mimike, akkor Te is kezded, miért csak 7-et írt? 14 -et szokott, mikor kell visszamenned majd?

Ponti, hogy vagy?

Kara, megy a böködi? Én majd mindjárt belövöm az elsőt :-)

Kismamik, nagy a csend, alszatok a babókkal ebben az álmosító időben?

2916. mimike23
2010. nov. 8. 16:35

Sziasztok.


Ma voltunk Tapolcán felirta T-doki a szurikat(Gonapeptyl),7 db-ot.Jövő csütörtökön kell elkezdenem szurizni és remélem már a célegyenesben járok.

2915. Eroka81
2010. nov. 8. 15:40

Sziasztok!

Prego! Na mit mondtam? :) Örülök, hogy minden rendben volt, holnapra szorítok!

Igen csillag megkaptam a stimu szurikat, egy egész szatyorra valót :) A drágábbikat választottam, Gonal F, ma már böködhetem is magam. Kicsit bonyolultan van leírva... de majd belejövök. Először az első ampullába nyomom bele a löttyöt, visszaszívom, és utánna a másodikba... ugye?

Többiek? Veletek miújság?

Ja, és képzeljétek! Eltüntek a cisztáim!!! :))) Pedig szeptemberben megakartak műteni!

2010. nov. 8. 13:14

Sziasztok!

Nemrég értünk haza. Túléltem:-) bár nagyon féltem tőle. 7petesejtet tudtak leszívni. Remélem meg is termékenyülnek és holnap jó híreket kapok.

Most egy kicsit fáradt vagyok le is fekszem meg menni kicsit nehezen megyek.

2913. csillag80
2010. nov. 8. 11:08

Sziasztok!

Nahát Bessi, azt gondoltam, már babázol. HAmarosan itt a Te időd is :-) Gyors és könnyű szülést kívánok Neked is!

Esztike, azért remélem a Manók rendesen kárpótolnak az időhiányért és fáradtságért!

Pontika, hogy vagy?

Prego, már túl vagy rajta, majd jelentkezz!!!

Eroka, megkaptad a stimuszurit?

Mimike, Te is ma voltál, nem? Mi a helyzet?

Többiek, valami újság ebben a vacak időben? majd este benézek, sziasztok!

2912. bessi
2010. nov. 8. 10:57

Sziasztok Csajok!

Úgy tűnik, hogy nagyon jól érzi magát ez a kis tökmag odabenn, szerdán megyek nst-re, akkor meg is vizsgálnak, mivel aznapra vagyok kiírva. Én meg azt hittem eddigre rég babázok. Nagyon átvertek az érzékeim.

Pontika örülök, hogy már otthon vagy. Vigyázz magadra, pihizz sokat.

Ferita gratulálok a babóhoz.

Drukkolok a többieknek is, hogy sikerüljön.

Puszika

2911. sztike80
2010. nov. 8. 09:42

Sziasztok Lányok!!


Gyors bekukk ismét, mindig olvaslak ám titeket, de időm az soha nincsen, minden nap hulla fáradt vagyok,még így is, hogy éjjel hagynak aludni a Manók!:))

Mindenkire gondolok, drukkok mennek, tök jó, hogy már a finisben vagytok!!

Kismamik mizujs?

Katám, Vronika boldog babázást!!

Mi jól vagyunk, semmi különös nincsen, fiúk szépen növögetnek!

Majd még jövök!

puszika

2910. csillag80 (válaszként erre: 2906. - Eroka81)
2010. nov. 7. 20:02
Igen, hogy mikortól azt holnap a doki megmondja, de valószínű a holnap, stimuszuri+fél gonapeptyl. A leszívás meg beülti majd attól függ, hogy reagálsz, akár az is lehet, amit írtál.
2909. csillag80 (válaszként erre: 2907. - 42726a6469)
2010. nov. 7. 20:00
Hú, remélem nem megrémisztettelek, komolyan nem tartozik a rossz élményeim közé. NYUGI, NYUGI, NYUGI, nincs miért izgulni (persze én is fogok :-/), remélem holnap már Te is így látod!
2908. Eroka81 (válaszként erre: 2907. - 42726a6469)
2010. nov. 7. 19:30

Kitartás! Ahogy megbeszéltük... :)

Holnap úgyis ott leszek veled :)

2010. nov. 7. 19:23

Én is itt vagyok:-)

Pontika jobbulást,hamarosan Nálad is minden rendben lesz.

Kicsit félek a holnaptól,visszaolvastam Csillag amit múltkor írtál,hogy milyen egy leszívás tudjam mire számítsak:-)

Majd jelentkezem holnap valamikor! Jóéjt!

2906. Eroka81
2010. nov. 7. 18:15

Itt vagyok! :)

Hát igen, hétvége van...

Holnaptól akkor 2 szurit kell majd beadnom, ugye? De jó, már csak durván 2 hét!!! Ha jól számoltam, akkor olyan nov. 19. körül lesz a leszívásom, és nov. 22-én a beülti.

Csillag, akkor holnaptól már te is!!! :)

2905. csillag80
2010. nov. 7. 18:01

Hm, hétvége...:-/

Eroka, akkor minden rendben, csak tovább szúrtad a leállítót, nekem is így fog kijönni, de valószínűleg te holnaptól stimuzol!!! Én holnaptól leállítok :-)

PPrego, óriási drukk holnapra, majd várunk a hírekkel!

Kara, te tegnap óta, ugye?:-)

Pontika, nem hangzik jól, de remélem azért hamar felszívódik. A túlsimus ismerősömnek, tudod, akit emlegettem, neki 43 volt, ő 10 napot volt kórházban, de értelmét csak az első5-6nak látta, utána még egy hétig volt otthon, ugyanez volt neki is, folyadék mellkasban, de leszívni nem kellett,vérhigító, ülve aludt, de szépen helyrejött, most volt a fagyis beültije kedden.

Azért a sejtszámot megmondhatták volna, de ha nagyon rosszak lennének, akkor nem fagyasztották volna le, a 3 naposnak 6 sejtesnek kell min. lennie a fagyasztáshoz, 6-8 az ideális, nekünk is voltak 4-esek, de azt mondták, h. nincs értelme fagyiba tenni. Tapolcára mikor kell menned?

Többiekkel mi újság?

Szép hetet mindenkinek!

2010. nov. 7. 09:16

Sziasztok!

A kérdésekre válaszolva:

Csillag, nem mondta Attila, hogy hány sejtesek az embriók, csak hogy nem túl jók, mert ilyen nagy számú petesejtnél rossz a peték minősége.

Igen, a mellkasomban is volt folyadék, azért vittek mentővel a sürgősségire a kis kórházból a megyeibe. De szerencsére az hamar felszívódott, különben lecsapolták volna. :S

Folytatnom kell a sok ivást és fehérje fogyasztást, de legalább már a vérhigító injekciót nem kell kapnom tovább.

A hasamban a víz is majd felszívódik, olyan 2-3 hét alatt. Ja, a petefészkeim is megnőttek picit, az egyik 9 cm a másik 7. Remélhetőleg azok is majd visszanyerik eredeti formájukat.

Hétfőtől addig kell járnom vérvételre, amíg helyre nem állnak a májfunkciók, mert elég szarok lettek az eredményeim. A kórházba már nem kell visszamennem,ha nem leszek rosszabbul.

Remélem közületek senki nem jár így, mint én. Drukkolok nektek!

Puszi

2903. Eroka81
2010. nov. 6. 19:23

Pontika! Örülök, hogy kiengedtek a kórházból és végre otthon pihengetsz :) Mit mondott az orvos, most mi a teendő? Azzal a 2 liter vizzel mit kezdenek? Bocs, ha hülyeséget kérdezek, de aggódom miattad, remélem hamar rendbe jössz :)


Prego, már csak fél óra... :)

Csillag, már csak 1,5 nap... :)


Én is lassan a finishez érek, hétfőn megyek Tapolcára, most már tuti, idő közben megjött...

2010. nov. 6. 17:54
De jó Pontika hogy kiengedtek a kórházból!Jobbulást kívánok! Kitartás majd meglátod minden rendbe jön és jól alakul.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook