Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Piros nadrág... fórum

Piros nadrág... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Piros nadrág...

2010. máj. 16. 16:53

Szia!

Honnan tudnám beszerezni a fogyiport?

Kérlek segíts nagyon fontos és sürgős lenne!

Köszönöm :Anette

2010. jan. 22. 20:10
klikkelj a naplómra ott mindent leírtam-kezdetektől!!Sok sikert és KITARTÁST!!!!!!!!!!!!!!!
2010. jan. 9. 18:39

szia én ép ma regisztráltam és máris a szemebe akat ez a kis piros nadrágos cikk.Nagyon egyet értek veled,velem is fordult elő és nem is egyszer sajnos.

Én is fogyizom nem érzem jol magam.te hogy csinálod?segitesz nekem?

2010. jan. 5. 20:50
vAGYOK!bOCS CSAK KIKAPCSOLÓDTUNK AZ ÜNNEPEK ALATT EGY KICSIT -NAGYON!!!!DE CSUDAJÓ VOLT ÉS TARTOM A SÚLYOM!!MINDENKINEK BUÉK ÉS KITARTÁS!
2009. dec. 28. 19:18

Sok kitartást!

Én is hiszek a pozitív gondolat erejében!

12. Tuszi
2009. dec. 16. 22:14
Sziasztok!Csudajó a cikk. Kicsit magaménak érzem a témáját. Én 22 kg-t fogytam 7 hónap alatt. Undok eladónővel nem találkoztam, de megtartottam egy-két ruhámat a régi versenysúlyomból, amikor még 65 kg voltam... Aztán 89 kilósan megpróbáltam magamra húzni őket. A nadrágok csak a combomig jöttek fel a felsők meg dagadtak a hurkáimtól. Utáltam magam és megszületett a nagy elhatározás: fogyok!
11. Rozália (válaszként erre: 10. - Gktimike)
2009. dec. 16. 19:35
Köszi.
2009. dec. 16. 08:24
Magyar kereső-Bioliget..ott az ára meg a telószáma is..puszika
9. Rozália (válaszként erre: 7. - Gktimike)
2009. dec. 14. 19:15

Engem érdekelne, be is írtam a keresőbe és egy csomó használhatatlan angol nyelvű oldal jött ki:(

Leginkább az ára érdekel... Vagy legalább az oldal, ahol olvashatok róla.

2009. dec. 14. 16:42

A termékben található élelmi rostok elősegítik a normál bélműködést, annak megfelelő ritmusát, hozzájárulnak a teltségérzet kialakulásához. Az egészséges táplálkozás részeként hozzájárulhatnak a szív- és keringési rendszer egészségének megőrzéséhez. A kitozán hozzájárulhat a testtömeg-csökkentő étrend eredményességéhez.



Fogyasztási javaslat: naponta 1 tasak granulátum tejben, vízben, teában vagy kávéban feloldva – reggel vagy délben.



Összetevők: kitin, korpa rost, alma kivonat, C-, E- és B2-vitaminok, maláta, poliszaharid.



Kiszerelés: 9 illetve 18 tasak

2009. dec. 14. 16:39
A pay you guo-t az interneten lehet rendelni!!Olvassatok utánna,megéri!!
2009. dec. 14. 16:16
Óh köszönöm mindenkinek..nagyon aranyosak vagytok!!Bárkinek ha tudok segítek!!Csak ne adjátok fel..én se teszem..pedig megtehetném..Ne álljatok állandóan a mérlegre és csak akkor egyetek amikor valóban ENNI KELL..és akkor csak annyit amennyit muszály...Sablonos duma..de nekem ugy összeszűkült a gyomrom és ugy beállt az anyagcserém..hogy ha véletlenül többet eszem azonnal ki kell mennem...:)Ebben nagyon sokat segít a Pay you guo és a senna tea!!Várom a kérdéseket-ujra itt vagyok..
2009. dec. 12. 22:30

Hello!

Olvastam a naplódat!

Sajnálom, hogy már nem írod, pedig érdekelne, hogy most hol tartasz, és hogy szülinapodra (utólag is isten éltessen!) sikerült-e a 80?

2009. dec. 12. 20:06

Nagyon jó a cikk!:)

Csinik leszünk!

Cupp

2009. dec. 12. 19:15

Anno engem is egy elado osztokelt arra, hogy igenis lefogyjak...115kg-rol lefogytam negy evalatt 35 kilot...vagy egy par kiloval tobbet...Visszamentem abbaaboltba es megvettem negy ev mulva egy hasonlo nadragot.Persze azeladolany nem ismert fel,de en meg a mai napig emlekszem arra az arckifejezesre, ahogy visszaadtam enki a nadragot, amit felprobaltam es termeszetesen nem fertem bele...Az a pillantas!Soha ne hatraljatok meg, sikerulhetmindenkinek lefogyni.Nagyon tetszett a cikk egyebkent!Kitartast neked!


Kata

2009. dec. 12. 16:46

szia! nagyon jó a cikk! :)

képzeld el, az én fogyim is hasonlóan indult! azt álmodtam hogy megnyertem egy szépésgversenyt és egy napsárga hosszú szatén ruhában voltam.... nagyon jó érzés volt, gyönyörű voltam, és főleg karcsú(!)


felébredtem, és mondtam a páromnak, hogy lefogyok!

ez volt július legvégén..... azóta lement 16kg! :)


más.... ezen a nyáron bementem a bnőmmel egy puccos kis butikba....olyan hely amiről Te is írsz a cikkedben, olyan "kedves" eladóval.... megkérdeztem van-e nagyobb ruha?! azt mondta ez nem az a hely ahol akkorát árulnak!


Nos, éppen tegnap, visszamentem abba a butikba és vettem két felsőt és egy kabátot! a nadrágot csak azért nem vettem meg mert a színével nem voltam kibékülve.....


bevallom, a csajt ugráltattam kicsit!!! megérdemelte.... mocsok volt!!!


szóval.... ezt a cikket Én is írhattam volna!:)

igen, tudom milyen ez! :)

és csudajó hogy Téged is ilyesmi motivált! :)

Gratulálok! :)))))

2009. dec. 12. 16:03
Minden nőnek van egy vágya, ha elmegy egy kirakat előtt… főleg nekünk - túlsúlyos csajsziknak! Melyikünknek nem szorult már össze a gyomra, mikor elmegyünk kedvenc ruhánk mellett, de tudjuk, nincs értelme felpróbálni, vagy megvenni, mert nem jó ránk... Kinek nem szorult már ökölbe a keze, mikor filigrán, vékony, plázacica eladólány lekicsinylően kimondja azt a mondatot, hogy: - Bocs, de a Te méretedben nincs!

Ugrás a teljes írásra: Piros nadrág...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook