Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pikkelysömör tünetmentesítése?! fórum

Pikkelysömör tünetmentesítése?! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
290. Akinom-rock (válaszként erre: 289. - Énvagyok)
2012. nov. 29. 19:43

Jártam én is fényterápiára (Mária utcai bőrklinikán), ez is benne van a Tomesában. Hat és nagyon jó! :)

Sok sikert! :)

2012. nov. 28. 23:46

Tisztelet!


Ezt azért csak megmutatnám minden kedves egybegyűltnek,hátha van benne új információ.

Holnap fogok a klinikára bejelentkezni,tehát bővebb információáramlás folyamatosan lesz,hátha valakinek pont én segítek. :)


[link]

288. Akinom-rock (válaszként erre: 287. - Jázmyn)
2012. nov. 22. 16:56

Holt-tengeri vizes kád, feletted szoli szerű lámpa, egy évben 25 alkalom, TB támogatja. Sajnos nem sok helyen van, de hasznos találmány.


[link]

287. Jázmyn
2012. nov. 22. 16:29
Szia!Mi is az a Tomesa?Attól lettél tünetmentes?
2012. nov. 21. 15:35

Sziasztok!


Szeptemberben hagytam abba a Tomesát, azóta lényegében tünetmentes vagyok, pár pöttyel hadakozok csak.

Jönnek, mennek, jönnek, mennek...

Épp fogyózom, mert elég nagy feleslegem van és azt vettem észre, hogy a mozgástól javulnak ezek a vackok.

Ezt úgy értem, hogy 5 éve járok erre a kezelésre, 1 évre tünetmentesedtem először, majd 3 alkalommal ugyanúgy elleptek 1-3 hét után és most semmi, csak az a 10-15 anyajegy méretű kis dög.

Próbáljátok ki, hátha tényleg ez hat nekem! Ellen vélemény? Aki rendszeresen sportol és mégis van neki?

285. Akinom-rock (válaszként erre: 284. - Anitaaa03)
2012. okt. 27. 11:27
Mi újság manapság?
284. Anitaaa03 (válaszként erre: 283. - Veronika27)
2012. okt. 2. 14:38
elvittem bőrgyógyászhoz és ezt írta neki.azt tudom hogy szteroid nincs benne.doki elött próbáltam aloe first -el kezelni meg sudokrémmel is nem használtak.köszönöm az ötletet de ha már kiváltottam akkor mostmár használom is :)
283. Veronika27 (válaszként erre: 282. - Anitaaa03)
2012. okt. 2. 12:53
Bocsánat a kérdésért, de miért nem valami olyannal próbálkozol, ami természetes, mondjuk nincs benne színezék, tartósítószer? Mondjuk ott a Psorioderm, van neki tusfürdője, testápolója, még babáknak is van krémjük. Szerintem egy próbát megér, férjemnek használt.
282. Anitaaa03 (válaszként erre: 281. - Jázmyn)
2012. okt. 2. 11:34
a krémet már megkaptuk mert mindjárt az orvostól jövet megrendeltettük lassan 1 hete kenem neki reggel este egyenlőre ugyan úgy ott van és tuti csípheti neki mert nem engedi kenni :(.most várok egy kicsit még h múlik e ha nem akkor tuti viszem máshová.igen nekem is van egy barátnőm aki hónapokig járt dokiról dokira mire végre az egyiknek igaza lett a kiütéseivel kapcsolatban :S
281. Jázmyn (válaszként erre: 280. - Anitaaa03)
2012. okt. 2. 10:29

Szia!Sajnos több esetet hallottam,amikor a bőrgyógyászati szakrendelésen félre kezelték a beteget.

Ez tényleg nagyon drága krém ahhoz,hogy kísérletezgessetek vele.

Nem szeretnélek megijeszteni,de nekem is úgy kezdődött a ps,hogy apró hólyagok jöttek.Én is hitetlenül néztem a bőrgyógyászra,mert a neten nem ilyen tünetekről olvastam alapvetően.Majd pár hónap múlva a hólygok körül,között megindult a hámlás,pikkelyesedés,de én kentem a ps krémmel addig is.

Ha megteheted,akkor vidd el őt egy másik orvoshoz is,mielőtt kiváltod a drága krémet.

2012. szept. 26. 12:20

sziasztok.

kisfiamnák több mint egy hónapja a térde alatt kijött vmi kiütés olyan mintha apró hólyagszerű lenne több féle krémet írt a házi orvos míg tegnap végre eljutottunk a bőrgyógyászhoz aki azt mondta h pikkelysömör amit szerintem arra alapozott h nekem is volt már bőrproblémám ugyan így apró hólyagszerű viszont nekem annó nem mondták h az lenne. nézegettem neten meg olvastam és szerintem a fiamá sem az nem viszket nem hámlik írt egy krémet ami közel 4ezer. nem tudom mi tévő legyek vigyem őt vhová magánrendelésre?

279. Jázmyn (válaszként erre: 278. - Énvagyok)
2012. aug. 24. 08:37

Pár hét múlva visssza kell mennem,mert elfogy a magisztrális kenőcsöm,talán felírja nekem ezt a krémet.

Igen,sajnos nem lehet meggyógyulni,csak tünetmentessé válni.

278. Énvagyok (válaszként erre: 276. - Nanuka)
2012. aug. 18. 21:46
Egész sokat olvastam a dologról,hosszútávon nagyon nem is találtam semmit sajnos sem magyar,sem külföldi fórumokon.. :S
2012. aug. 18. 21:41

Felkérésre mehet a Tegeződés :)

"Az én orvosom nem szereti, ha "okosabb" vagyok mint ő"

Igen,sajnos az emberi hülyeség nagyobb tempóval fejlődik,mint az orvostudomány,de attól hogy nem szereti,még köteles a dolgot elfogadni szerintem. Legalábbis egy gyógyíthatatlan betegségnél etikus,ha már nem tud semmit tenni ellene.

276. nanuka (válaszként erre: 274. - Énvagyok)
2012. aug. 16. 10:37
Szerencséje van apukádnak :) Nálam kb az első 2- hétben hatott a Daivobet, aztán már semmit nem ért, max ha szüneteltettem egy kis ideig és aztán újrakezdtem. Ideig-óráig jó volt, de nem kaptam tőle hosszútávú megoldást. És tényleg el kell olvasni a betegtájékoztatót, ez egy szteroidos krém, nem szabad túlzásba vinni - hacsak nem nagyon-nagyon muszáj.
275. Jázmyn (válaszként erre: 274. - Énvagyok)
2012. aug. 16. 09:53

Az én orvosom nem szereti,ha "okosabb" vagyok mint ő és én diktálom,milyen receptet szeretnék,de gondolom,sokan vagyunk így ezzel.Azt gondoltam,hogy recept nélküli készítményt ajánlasz,de azért köszi,megjegyzem a nevét.

(Itt a Hoxán mindenki tegeződik,Te is nyugodtan tedd ezt!)

274. Énvagyok (válaszként erre: 273. - Jázmyn)
2012. aug. 16. 06:36
Természetesen :) Hivatalosan minden patikában lehet kapni,receptre.(Persze van ahol elhagyják a receptet.)Ha a bőrgyógyászba szorult egy kis jóindulat,kérésre felírja.Viszont ha megfogadnak egy tanácsot,a betegtájékoztatót mindenféleképp érdemes elolvasni,mert van egy bizonyos idő,ami elteltével szüneteltetni kell a gyógyszert,de gondolom ezt nem kell bemutatni :) Remélem segítettem és Önöknek is elmúlik.
273. Jázmyn (válaszként erre: 272. - Énvagyok)
2012. aug. 15. 14:01

Szia!Köszi,hogy megosztottad velünk:)

Elárulod,hogy hol szerzi be az Apud a készítményt?

2012. aug. 14. 01:30

Hello mindenkinek :)

22 vagyok,és fél éve vagyok club tag..:)

Amit mindenképp le szeretnék írni hogy a Daivobet nevű készítmény Édesapámnál bevált,csak ajánlani tudom mindenkinek,hozzáteszem főként csirkehúst fogyaszt,valamint napozik.(Nem olyan óriási diéta. :) ) De nagyon szépen eltűnt neki.Ez azért nagy szó,mert már 25 éve megvan neki a betegség,de ilyen látványosan nem igazán fejlődött. Nem túl drága dolog,mégis van eredménye! :) (nem pr-os vagyok!! :D)

Tisztelettel:

Én.

271. Jázmyn
2012. júl. 14. 16:03

[link]


Ezt most találtam,használja valaki??

270. nanuka
2012. júl. 12. 14:39

Budapesten soha nem voltam orvosnál ezzel - meg kb 4 éve máshol sem, de nekem egy szavam sem lehet hozzád képest.

Egyik szintén p.sömörös brátnőmnek ajánlotta egyszer az üzemorvos az alábbi helyet: [link]

Az a dokinő azt mondta, hogy itt sok mindenben tudnak segíteni. Próbálkozz náluk, csak van valami ötletük neked ;)

269. Jázmyn
2012. júl. 12. 12:56

Szia Tina!Sajnálom,hogy már ilyen régóta szenvedsz.Biztos,sok mindent próbáltál,újat mondani nem nagyon tudunk neked.Biztos olvastad,hogy én még a jó fél évemmel "kezdő" vagyok.

De véleményem van:amíg gyógyíthatatlan a ps,amíg csak rövid tünetmentes állapotok vannak,addig ne várd,hogy valaki "tuti tünetmentessé tudja tenni".

A dokik feírják neked a szteroidos krémeket,ami ideig-óráig hatni fog.....de ezen te már biztos túl vagy.

Én nemrég "kutyultam" magamnak egy krémet,naponta 2x kenem vele a talpam,hogy esténként csak 1x kelljen a szteroidos krémet használni.Azt nem mondom,hogy látványos a javulás,de azt sem tudom,hogy mi lenne,ha nem használnám....lehet,már jobban elterjedt volna.

Kár,hogy a pestiek nem írnak neked...lehet,ők sem ismernek tuti dokit.

2012. júl. 5. 18:20

Sziasztok:)

Teljesen új vagyok itt és a segítségeteket szeretném kérni.22 éve vagyok sömis most vagyok 34 tehát fél életemet ezzel éltem le:(Most költöztem Pestre és szeretnék egy olyan doki elérhetőségét aki tutti hogy tünetmentessé tudja tenni és nem csak a pénzt akarja kihúzni az ember zsebéből.Eddig a leghoszabb idő 2 hónap volt és a testemnek már nem tudok olyan részét mondani ahol ne lett volna.Tavaly például sikerült egy kicsit NAGYON leégni és egyik napról a másikra eltünt és egész nyáron tartotta magát:)De ezt nem szeretném újra átélni.Előre is köszi a segítséget:)

üdv:Timi

267. Jázmyn (válaszként erre: 266. - Nanuka)
2012. jún. 3. 13:53
Én is belenéztem,tényleg elég vicces...szerencsére még nem szeretném asztronautának érezni magam.
266. nanuka (válaszként erre: 265. - Jázmyn)
2012. jún. 2. 14:21
Rákerestem arra a "bodi hair"-re, amit a 260.hozzászólásban javasoltak itt nekünk. De egyszerűen nem lehet elmesélni, látni kell azt az oldalt. Ha beírod gugliba, hogy "bódi hair", akkor meglesz. Az a kedvenc részem, amikor felsorolja, hogy milyen funkciói vannak a hajnak és második helyen ez áll: ÉRZÉKELI A MAGASSÁGI AKADÁLYOKAT. Ez a no komment kategória :)
265. Jázmyn (válaszként erre: 264. - Nanuka)
2012. jún. 1. 18:15
Jól van,Drágám,örülök az örömödnek,de most léci,fejtsd ki bővebben,érthetően,amit olvastál:)
264. nanuka
2012. máj. 31. 15:37

jóvilág! rákerestem erre a bódi hair-re...

A honlapon elsőre a Pulzáló HAJNÖVESZTŐ PÁRNA! szúrta ki a szemem, elolvastam, mi is ez. Még mindig gurulok a röhögéstől. Ekkora parasztvakítást...

Legalább értelmes, magyar mondatokat írna... de még az alany-állítmány egyeztetése se megy. Marha hiteles egy "feltaláló" :D

263. Jázmyn (válaszként erre: 259. - Csabi4)
2012. máj. 31. 10:40
A CBD kannabidiol?
262. Jázmyn (válaszként erre: 261. - Jázmyn)
2012. máj. 31. 10:37
Bocsi,fentebb látom a magyarázatot.
261. Jázmyn (válaszként erre: 255. - Csabi4)
2012. máj. 31. 10:35
??
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook