Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Perverz megnyilvánulásaim lennének? fórum

Perverz megnyilvánulásaim lennének? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
14. andi6020 (válaszként erre: 1. - 76b38d563e)
2011. okt. 1. 12:52

Nem vagy beteg, de ne basztas* a haját, ha nem szereti. Gondolom, meg lehet ezt is érteni.

Az a jó, ami mindkettőtöknek jó. Fogadd el.

Nem hiszem, hogy ez akkora áldozat lenne részedről.

2011. okt. 1. 12:51
És mi lenne,ha megkérdeznéd,h miért nem szereti?Van valami problémája vele?Úgy értem,esetleg elkezdett neki hullani kicsit és zavarj,vagy ilyesmi?Nem lehet?
2011. okt. 1. 12:50
nincs baj sem veled,sem az asszonnyal.Egyszerűen nem szereti,ha a haját nyúzod,ennyi.Biztosan neked is van olyan dolog,amit nem szeretsz,ha hozzáérnek,vagy ilyesmi.Van,aki a hajára kifejezetten allergiás ilyen szempontból.Ezt neked kell megérted és ha hosszú a haja,úgy hozzáérni esetleg,h ő legkevésbé érezze rossznak.
2011. okt. 1. 12:43
Hosszú évek után ez mostanában jött elő nála, hogy ne érj a hajához? Vagy már a kezdet kezdetén is mondta? Mert ha csak mostanában jött elő nála ez a dolog, hogy tabu a haj érintése, számomra ez nagyon fura... Lehet idővel majd minden dologról letilt majd :)
10. 76b38d563e (válaszként erre: 8. - De Luca)
2011. okt. 1. 12:38
Ez nem is lenne rossz ötlet, de már kissé kopaszodom... :(
2011. okt. 1. 12:35
ösztönösen jövő vágyakat meg kell élni,nem pedig feladni!
2011. okt. 1. 12:35
Közben eszembe jutott: mi lenne, ha a sajátodat túrnád közben? Így mindenki boldog lesz :-D
7. 76b38d563e (válaszként erre: 2. - De Luca)
2011. okt. 1. 12:34
Hmm... Igen, ez lenne a legkézenfekvőbb megoldás. De a szex számomra egy diétás étel elfogyasztásával lenne egyenértékű, miközben én egy jó fűszeres babgulyás után áhítozom... Lehet, tényleg valamilyen lelki gyógymódra lenne szükségem, hogy feladhassam ezt az ösztönösen belülről jövő talán perverz, talán nem, vágyam.
2011. okt. 1. 12:32

Én is utálom, eltereli a figyelmem a lényegről :)

Előjáték során még belefér, de ha már "eksön" van, számomra is idegesítő! :)

2011. okt. 1. 12:30

nem vagy beteg egyáltalán,én pl imádnám:)

a feleségeddel van baj....

2011. okt. 1. 12:28
Az a fura inkább, hogy a feleséged nem szereti...eddig azt hittem minden nő odavan érte, ha simogatják, megérintik a haját, mert bizseregni kezd tőle az ember lányának a fejbőre:) ez nem beteges, ne vedd ennyire magad, amit a feleséged zavarában mondott...vagy ténylegesen nem tetszik neki, vagy csak fura érzéseket vált ki belőle.
2011. okt. 1. 12:28
Szerintem nincs ebben semmi rossz!Az én párom is szokta a hajamat fogni, néha húzni, de nem megtép meg ilyesmi.Ő is szereti ezt.És ha ő élvezi akkor nekem is jó.
2011. okt. 1. 12:27

Szerintem a feleséged szerint sem vagy perverz, csak ezzel a kissé bántó kijelentéssel akart egyértelmű nyomatékot adni annak az óhajának, hogy hagyd békén a haját!

Biztos vagyok benne, hogy valamiért rohadtul idegesíti, úgyhogy - még ha én sem értem az okát - ne babrálj vele!

2011. okt. 1. 12:24
A feleségemmel jó régen élünk boldog házasságban. Legalábbis azt hiszem. A szexuális életünk is szerintem normális, bár egyesek szerint az, hogy én jobban szeretem az orálist mint a hagyományost, nem kifejezetten fedi a valóságot. De ez már más téma. Amiért is most segítséget kérek az a feleségem részéről egyre sűrűbben jelentkező megjegyzés, hogy aktus alatt ne birizgáljam a haját. A hajam legyen tabu - mondja. Pedig számomra a haj érintése, simogatása, borzolása, olykor markánsabb beleragadása, különleges és elengedhetetlen részévé vált az együttlétünknek. Fokozza nemi vágyamat, gerjeszt, ösztönös szexuális töltetet, fűtőanyagot biztosít. Mikor ezt neki elmondtam, azt mondta forduljak szakemberhez, mert ez perverzitás, betegség. Szerintetek is beteg vagyok? Vagy vannak még akikből a haj érintése szexuális ingereket vált ki? Esetleg vannak olyan hölgyek akiket ez nem is zavar? Nem igazán tudom merre és hogyan lépje tovább, mert számomra az egyetlen elképzelhető szexuális kapcsolatot a feleségem jelenti, (első és utolsó) de ha korlátoznak az ösztönös vágyaim kiélésében azzal, hogy minden mozdulatomra odafigyeljek a szex pillanataiban, elveszti az esemény a varázsát, az élvezetét.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook