Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Perioralis dermatitis fórum

Perioralis dermatitis (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
4. 94786a70d9 (válaszként erre: 2. - Katácskák)
2010. nov. 10. 10:48
Köszönöm szépen!
2010. nov. 10. 10:40

szia!Bár nekem nem ez a dermatitisz van/volt,inkább ekcémám szokott lenni.Nyáron brutális volt...de inkább a stressztől is.Immunhiányt szoktak mondani a mindenféle bőrbajokra.Nekem az állam és a szám alatt a nyak és az arc találkozásánál hatalmas gócaim voltak és a homlokomon.Bőrgyógyász,kozmetológus semmit nem tudott vele kezdeni.(csak rontott volna rajta)

Ha nyitott vagy az ilyesmire,és belefér a keretbe,akkor menj el egy íriszvizsgálatra!Akupunktúra ilyesmi segíthet...Egy kis életmódváltás,sok zöldség,gyümölcs,mozgás...

2010. nov. 10. 10:36
Csak mihamarabbi teljes javulást, gyógyulással:))) csak ezt szeretném kivánva Neked írni.
2010. nov. 10. 10:27

Sziasztok!


Volt már valakinek ilyen nevű betegsége? Arcon jelenik meg,az akne csoportjába sorolható, csak nem érik be úgy mint egy pattanás. Piros, száraz dudoros bőrkiütés és eléggé kellemetlen. Ha volt már valakinek,ki lehet belőle végleg gyógyulni.Tízen évesen se volt soha pattanásom, most meg meg kell ezzel küzdenem és egyenlőre nem hallottam semmi biztatót,elmúlik, de vissza térhet többször is.Ráadásul az első bőrgyógyász akihez mentem félre kezelt, vagy nem ismerte fel elsőre és szteroidos krémet írt fel, melynek a perioralis dermatitsz a mellék hatása.Van valakinek használható tanácsa? Előre is köszönöm.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook