Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Pénzdíjas fogyiverseny újraindul! fórum

Pénzdíjas fogyiverseny újraindul! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. szept. 22. 09:01

Sziasztok.

Kapunk táblázatot?

1181. norci78
2009. szept. 21. 08:15

sziasztok,


sikerült végre összehangolni a mérleget és engem! :)

küldöm az eredményemet, remélem nem vagyok nagyon megkésve!:)

73.8kg

1180. giorcub
2009. szept. 19. 15:00

72


kedd estig kuldjetek.

1179. göncöl
2009. szept. 18. 12:41
holnap küldöm, most itt nincs mérleg
1178. 48ec4f2c33 (válaszként erre: 1177. - 94c02c5bb5)
2009. szept. 18. 09:28
Jó munkához idő kell. Úgyis utol érsz, ha máshol nem, hát a finish-ben. :-)
1177. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 1176. - 48ec4f2c33)
2009. szept. 18. 09:22
Te kis ügyes!! Sietnem kell, hogy utolérjelek, nagyon szép eredmény. :)
2009. szept. 18. 09:21

Sziasztok!

Mérés: 62,1 kg.

Várom a mailt. :-)

2009. szept. 18. 08:48
Sziasztok, mérés: 63,3 kg.
1174. giorcub (válaszként erre: 1171. - Norci78)
2009. szept. 17. 18:43

ok.

holnap johetnek a szamok ;)

ha ide nem akarja valaki beirni akkor kuldje maganba.

1173. giorcub (válaszként erre: 1172. - Norci78)
2009. szept. 17. 18:42
akkor megse volt olyan nagy hulyeseg hogy engem ez zavart. mert masok xerint marhasag volt. ma mar nem zavar, igaz csak szarnyast eszunk.
1172. norci78 (válaszként erre: 1167. - Giorcub)
2009. szept. 17. 18:27
én már vagy 12 éve nem eszek húst szintén a szaga miatt. Egyszerűen nem tudom megenni mint mások a spenótot :)de nekem nem hiányzik, és nem venném észre hogy nekem most hiányozna :)
1171. norci78
2009. szept. 17. 18:25

sziasztok,

Tudom küldeni kellenne a havi eredményt, de a mérlegemből kifogyott ma reggelre az elem, és a hétvégén nem leszünk itthon... Hétfőn este küldöm! :)

1170. Katthy
2009. szept. 10. 10:21

Nem, egyáltalán nem tiltja, de alaposan utánaolvastam az SBD-nek, és nem mindenben mond igazat - a tej például hiába alacsony GI-s, olyan sok inzulin-termelésre ösztökéli a szervezetet, hogy többet árt, mint használ.

Joghurttal ugyanez a helyzet.

Meg is lepődtem rajta - persze semmi sem garantálja, hogy amit olvastam, az igaz is, de mivel rengeteg tejet iszom, inkább úgy döntöttem, hogy normál keretek közé szorítom a fogyasztását.


És lehet, hogy csak meg kellene találnom a hozzám illő halat, de nem sok kedvem van a kísérletezéshez :D

1169. giorcub (válaszként erre: 1168. - Katthy)
2009. szept. 10. 09:19

az sbd tiltja a tejet? tejtermeket nem tilt? mondjuk direktben tejet en sem iszom, csak belole keszult dolgokat (kefir,joghurt,turo).

sztem itthon a hal az nem ugyanaz mint delen. mert itt vagy konzerv halak vannak (heringek, vagy olajosok) vagy edesvizi halak, ami baromira nem ugyanaz mint a tengeri. raadasul itt keptelenseg annyi halat enni mint tengerparti orszagokban. meg mi agyonfozzuk (pl halaszle, racponty, stb), ott meg epp csak hogy megkapatjak, sot soxor nyersen (szaritva v pacolva) eszik.

en amugy szeretem a halat, a szaga cseppet nem zavar, csak hat ritkan eszunk. egyszer voltam skandinaviaban, arrafele nagyon sok halat esznek, es persze nem azt a lengyel izét amik hozzank kerulnek, hanem valodi oceani dolgokat. es az altalanos dragasag ellenere fele harmada aron mint itthon. igy akkor viszonylag sokat ettem belole.

1168. Katthy
2009. szept. 10. 08:21

Lehet, hogy tényleg nincs íze, önmagában vagy éppenséggel nyersen még nem ettem húst :D A szaga meg még sosem zavart, kivéve a nyers húsét, na attól menekülök (előre látom, hogy gázmaszkban fogok majd főzni, ha végre hajlandó leszek megtanulni).

Én a tejjel voltam úgy, hogy évekig nem volt terítéken, igaz azért, mert allergiás voltam rá. De szerencsére már elmúlt, most viszont a diétám tiltja, hogy annyit igyak, amennyi belém fér.


Ja, meg a hal. Kikészít a szaga, meg az ízét sem komálom. Otthon mindig tolják az orrom alá, hogy egészséges meg anyámkínja, de visszalököm azzal, hogy majd akkor próbálkozzanak, ha feltalálták az ibolyaillatú és csirkeizű halat, addig vigyék a szemem elől, de gyorsan.


A vegetarianizmussal meg úgy vagyok, mint a vallással - csinálja aki ahogy akarja, engem nem zavar, csak ne próbáljanak beszervezni :)

1167. giorcub (válaszként erre: 1165. - Katthy)
2009. szept. 10. 00:22

en egy idoben kb 2 evig nem ettem hust. alapvetoen csak hust nem (se sulve se fove, se felvagottat).

de nem azert mert erre barmi egeszseges vagy mas hasonlo okom lett volna. egyszeruen undorodtam tole, a szagatol. a husnak van egy bizonyos edeskes bomlo szaga (ha valaki szagolt romlott hust vagy jart dogkutnal akkor tudja milyen). ezt erezni mindig, persze nem ilyen durvan de van, csak nem figyelunk ra es nem is zavar. de engem zavart igy inkabb nem ettem. azert pl szaraz kolbaszt megettem mert annak nincs ilyen szaga. tojast, tejet, halat is ettem. szoval en nem voltam klasszikus vegeta, csak a hus szagat nem birtam. aztan szep lassan visszaszoktam es ma mar eszem a husokat. de szinte csak szarnyast, meg felvagottat (es szaraz kolbaszokat,szalamikat). neha most is zavar mert nem minden husnak egyforman eros a szaga (meg ugye attol is fugg mennyi ideje van a tarolva) de ha zavar azt nem eszem meg. mondjuk nem szoktam direkte szagolgatni, szoval nem ugy veszem ki a hutobol hogy egybol szimatolom vagy ilyesmi, csak ha erzem akkor azt nem szeressem.


volt egy vegeta ismerosom. o meg katonasagon is tartotta (erdekes hogy hagytak, megszoltak, de mindig megoldottak hogy o mast kapjon hus helyett). o pl azt mondta hogy a husnak onmagaban nincs ize. izt csak a feldolgozastol, zsiroktol olajoktol, a sutestol es fuszerektol kap. lehet hogy igaza van.

1166. el_gapo
2009. szept. 9. 23:52
Nálam -41,5 kg :)
1165. Katthy
2009. szept. 9. 22:02

Én csinálom a fogyit most becsülettel :DD Lassan visszafogyom azt, amit a hanyagolás alatt magamra szedtem, szóval nálam a nullszaldó is eredmény lesz :P

A What's Good For You-t tényleg érdemes nézni, jó dolgok vannak benne. De hogy én húst ne egyek, olyan nem lesz, az biztos. Ragadozó típus vagyok, zöldséget csak azért eszen, mert muszáj :)

1164. giorcub (válaszként erre: 1163. - Norci78)
2009. szept. 9. 19:33

hat nem porgi agyon magat a forum... en ma ettem egy hamburgert a bk-ben, de ez nem gyakori dolog. meg 1 alkalom azert nem tragedia (remelem;).

nem tudom a tobbiek hogy allnak de en probalom tartani a dolgot, ugy erzem kell meg.

tegnap es tegnapelott(?) neztem a spektrumon a wats good for you cimu ausztral eletmodos musort. tegnap a kockahas elolallitasarol volt szo. mindig van valami aktualis tema amit x emberrel probalnak igazolni (vagy cafolni). 5 faxi probalt 6 het alatt kockahasat csinalni maganak, kulonfele technikakkal. volt extrem felules, aerob edzes, stb, es dieta. vegeredmeny az volt hogy a dieta a leghatekonyabb. a tobbi mit sem er a nelkul, leginkabb azert mert a haj eltakarja azt a kis izmot ami van...

masik hogy mertek 5 emberkenek a verkoleszterinjet es b12 vitaminjat. az egyik szinte csak hust hussal a masik meg annyira vega volt hogy csak gyumolcsot es olajos magvat evett. a tobbiek e ketto kozott. a vege az volt hogy a husosnak a koleszterinje magas, nem az igazi de azert figyelnie kellene, viszont az extrem veganak irtozatosan alacsony volt a b12, klinikai eset. a legjobb eredmenyeket viszont nem a kiegyensulyozott etkezo hanem az a vega erte el aki hust ugyan nem eszik de tejet es tojast igen. neki voltak a legjobb ertekei es a verkoleszterin osszetetele is a legjobb volt.

erdemes nezni mert minidg van benne ilyen teszt amibol lehet tanulni.

1163. norci78
2009. szept. 9. 12:42

sziasztok!

Mi történt veletek? MIndenki elfogyott??? :)

1162. 48ec4f2c33 (válaszként erre: 1161. - Giorcub)
2009. szept. 4. 21:28

Bocsi, hogy szóvá tettem.

Írtam én is, hogy nem kaptam meg. Mire írtad, hogy nézzem meg a spam-ok között, addigra azt már kitöröltem. Ezt is írtam. Arról pedig én nem tehetek, hogy figyelmen kívül hagytad amit írtam és mégsem küldted el még egyszer (utána néztem a spam-ok között is).


Egyébként megkaptam mástól, úgyhogy köszi, már nincs több szükségem rá, ne fáraszd magad.

1161. giorcub (válaszként erre: 1160. - 48ec4f2c33)
2009. szept. 4. 16:12

amikor elkuldtem kertem hogy aki nem kapja meg az irjon egy hoxa uzit.

ezt tobben megtettek elkuldtem nekik ujra, megkaptak.

mivel mi egymassal nem levelezunk ezert az email cimemet siman veheti spam-nek es kiszuri. azzal nem tudok mit csinalni ha te szo nelkul torlod a spam mappa tartalmat.

1160. 48ec4f2c33 (válaszként erre: 1159. - 94c02c5bb5)
2009. szept. 1. 09:42

Hát nem, más nem teszi meg, pedig benne van az e-mail címem.

Köszke!

1159. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 1158. - 48ec4f2c33)
2009. szept. 1. 08:54
Máris küldöm te kis drága, ha már más nem teszi meg.
2009. szept. 1. 07:57

Sziasztok!

Mondjak le róla, hogy láthatom a táblázatot?

1157. 48ec4f2c33 (válaszként erre: 1137. - Giorcub)
2009. aug. 31. 10:09
Én nem kaptam meg a táblázatot. A spamokat törlöm anélkül, hogy megnézném mi van benne, ezért ott nem nézem..
1156. göncöl
2009. aug. 28. 11:01

Na megmértem magam, 4 deka fogyás de az most nagyon jó, főleg hogy elmúlt 3 hétbe nem figyeltem oda vagyis nem is nagyon tudtam kinnt,de visszaálltam gyoryan és ott is végig mozogtunk.

Senki ne adja fel!!!!!Kis kihagyás után vissza kell állni és nem lesz baj.

2009. aug. 27. 13:32

Ibike!

Ne add fel! Olyan szép a lapodon a bemutatkozó szöveged és ezek szerint te is tudod ,hogy minden az agyban dől el. Ebben a hónapban én sem fogytam semmit . Vannak hullám völgyek de ha kicsit oda figyelünk sikerülnie kell. Segítsünk egymásnak!!!

1154. giorcub
2009. aug. 26. 16:38

aki var az mindig mindenrol lemarad. nem jo hozallas, mert majd jon az hogy most nem, majd osszel hogy karacsonyra szep legyek, aztan eltellik az is, persze akkor jon az evvegi nagy zabalas igy megint csuszik egy ket honap, aztan jon megint a tavasz hogy nyarra milyen jo lenne, stb-stb. es eltelt egy ev, es sorban a tobbi is...

motivacio az kell ahogy leni irja, persze van mindenkinek hisz ki ne szeretne fogyni, karcsusodni. csak ez nem eleg eros. lehet nezegetni a merlegeloket meg a kepeket a minusz tizen kilos emberekrol es sopankodni hogy de jo lenne, de hat konnyu nekik, nem ugy mint nekem stb-stb.

gyakorlatban sztem nagyon egyszeru technikak vannak es elegendoek. peldul az ha az ember kivesz valamit a hutobol, vagy kitesz valamit a tanyerjara akkor csak arra gondol hogy ezt most miert eszem meg? ehes vagyok? vagy csak ugy? ha ehes is vagyok akkor valoban azert vagyok ehes mert a szervezetem kivanja vagy csak a szemem? es biztos hogy ennyit? nem eleg a fele v harmada? legtobb esetben ez mar sokat jelent. plusz ehhez jon hogy megvalogassuk amit eszunk, nezzuk az energitartalmat stb (de nem feltetlen szukseges, mar a mennyiseg csokkentese is sokat jelent).

de sztem nem mondtam sok ujat mert sok guru is hasonloan osztja az eszet. csak hat ugye betartani, ez az ami nehez, es nem 1 napig nem 1 hetig, ezert van szukseg lelkierore es kitartasra. sztem mindenkinek sok a gondja, csaladja stb, de ez lehet ezektol fuggetlen, csak egy kis onuralomra es odafigyelesre van szukseg.

uff:)

1153. a26b2a1b7e (válaszként erre: 1145. - Ibike22)
2009. aug. 26. 14:30

Ugyan már, ne mondj ilyet! Ezzel a szöveggel csak megerősíted magadban a negatív énképet, ami meg végképp nem tesz jót a fogyásnak.

Figyu, még rengeteg idő van szerintem, kár lenne kiszállnod idő előtt. Mit veszthetsz, ha maradsz, és csinálod, ahogy tudod?

De figyu, ha nehézségeid támadtak, akkor írd meg ide a fórumba, hátha tudunk valahogy lelkileg segíteni. Hiszen ezért van ez a fórum, hogy itt megosszuk egymással a sikereinket, és a kudarcainkat, az akadályokat, amikbe belefutunk. Mindannyian hasonló nehézségekkel küzdünk, máskülönben nem lennénk itt egy fogyiversenyben.


Szerintem a lényeg az, hogy eldöntsd, hogy le akarsz-e fogyni, vagy nem. És, hogy most akarsz-e lefogyni, vagy később.

És, ha ezt eldöntötted, akkor nincs értelme siránkozni.

Hiszen, ha úgy döntesz, hogy nem akarsz lefogyni, mert végül is jól érzed magad úgy, ahogy vagy, vagy, ha később akarsz lefogyni, mert most úgy érzed, hogy nem megfelelőek ehhez a körülmények, akkor fogadd el a saját döntésed, fogadd el magad olyannak, amilyen most vagy, és lépj tovább.

Ha pedig úgy döntöttél, hogy ténylegesen le akarsz fogyni, méghozzá most akarsz lefogyni, akkor pedig tartsd magad a döntésedhez. Írd össze magadnak pl. hogy miket tehetnél azért, hogy elérd a célodat. Próbáld meg magad motiválni, vagy kérj segítséget ebben. Biztosan sokan vannak, akik tudnának tanácsokat adni, hogy hogyan vészelik át a nehezebb időszakokat, mivel motiválják magukat.

Én pl. rajzoltam magamnak egy mérleget, amin a mérleg mindig két kilóval kevesebbet mutat, mint amennyi jelenleg vagyok. Ezt a rajzot kitettem a hűtőre, úgyhogy mindig látom, valahányszor enni akarok. Azért csak kettő kilóval írok mindig kevesebbet, mert ezt könnyebben elérhető célnak látom, mintha azt írnám, amennyi valójában szeretnék a diéta végén lenni.


Szerintem döntsd el, hogy mit szeretnél, és fogadd el a saját döntésedet, és ezzel együtt fogadd el saját magad a döntéseddel együtt.

Szerintem nincs jó döntés, meg rossz döntés, egyszerűen csak dönteni kell, és kiállni a saját döntésünk mellett.

Ne érezd magad gyenge jellemnek, vagy bénának, mert tuti, hogy nem vagy az, és ezzel a gondolattal csak ártassz magadnak!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook