Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Pénzdíjas fogyiverseny újraindul! fórum

Pénzdíjas fogyiverseny újraindul! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
1002. 54246605c4 (válaszként erre: 999. - Giorcub)
2009. júl. 16. 21:05
azért nem mindig mérem naponta:D csak amikor eszembe jut
2009. júl. 15. 10:44

Ezt találtam nemrégiben a neten, lehet, hogy van, akit érdekel:


"FOGYÁS AZ EFT SEGÍTSÉGÉVEL!


Szeretnél fogyni? Szeretnél karcsúbb lenni?

Meg akarsz végleg szabadulni a fölös kilóktól?

Van erre napi 15 perced?

Tudod miért híztál meg?

Elégedett vagy önmagaddal?

Készen állsz?


TARTS VELEM!

Ha szeretnél megszabadulni a fölös kilóidtól:

Jelentkezz most



Mi az EFT (érzelmi Szabadság Technika)?


Az EFT egy fantasztikus gyógyító és öngyógyito módszer, amely azáltal, hogy helyreállitja az energiatest egyensúlyát, felszabaditja a test természetes gyógyitó folyamatait, és gyakran teljes testi és vagy lelki gyógyulást tesz lehetôvé. A módszer bárhol, bármikor alkalmazható, sokszor mint elsôsegély is, hiszen percek alatt megszûntethet például erôs fejfájást, vagy vérzést, sôt allergiás tûneteket is. Ha már egyszer megtanultad az EFT alapvetô lépéseit, ezeket szükség esetén azonnal alkalmazhatod saját otthonod meghitt védelmében, de akár nyilvános helyen is, ha erre van szûkség. Makacs problémaidat, krónikus betegségeidet magad is megoldhatod, vagy lényegesen felgyorsíthatod a gyógyulás folyamatát az EFT technikák bevetésével.


A módszer rendkivûl egyszerû, egy kisgyerek is percek alatt megtanulhatja.


Mégis mélyreható fizikai, és érzelmi - lelki változásokat eredményezhet.


Az eddigi tapasztalatok alapján az EFT technika alkalmazása már kezdôk esetében is mintegy 80 %-os sikert mutat, míg a tapasztalt EFT praktizálók mintegy 90-95 %-os sikerrôl számolnak be.


A technikát eredetileg Gary Craig, egy amerikai mérnôk, fejlesztette ki a 90-es években, Roger Callaghan pszichológus „Thought Field Therapy” módszere alapján. Az EFT (érzelmi Szabadság Technika) a „Thought Field Therapy” leegyszerûsített, mindenki által elérhetô, könnyen megtanulható és minden problémára alkalmazható változata.


A módszer lényege az, hogy a test bizonyos merídián pontjain gyengéd ütögetést, kopogtatást végzünk, míg lelkileg ráhangolódunk az érzelmi vagy fizikai problémára. Ennek eredményeképpen, a test energiarendszerében blokkolt negatív energia felszabadul és a test öngyógyító energiái ismét szabadon áramlanak. Miután a a test enegiarendszerében jelen volt blokk, rôvidzárlat fel lett oldva, ennek érzelmi vagy fizikai megnyilvánulása – tehát a probléma maga is – feloldódik, megszûnik! Egyes praktizálók az EFT technikát pszichológiai akupunktúrának nevezték el, mivel a hatásmechanizmus nagyon hasonló – azzal a különbséggel, hogy tû helyett csak gyengéd kopogtatást használunk és nemcsak fizikai, de minden lelki – érzelmi problémát is kezelni tudunk. Ezenkívül, az EFT során használt merídián pontok is azonosak néhány, az akupunktúra által már több ezer éve használt ponttal.


Az EFT technikák dokumentáltan eredményesnek bizonyultak például:


-általános stressz oldására


-bármilyen negatív érzelem megszûntetésére ..pl. harag, féltékenység, gyûlölet, agresszió


-fizikai fájdalom oldására ..pl. fejfájas, hátfájás, migrén


-fóbiák megszüntetésére.. pl. klausztrofóbia, póktól, kígyóktól való kóros rettegés


-lámpaláz oldására


-traumatikus élmények feldolgozására


-bármilyen krónikus betegség esetében, az energiablokk feloldása segíti a test öngyógyító folyamatait, így az EFT technikák hozzájarulhatnak akár a rák gyógyításához is


-segíthet alkohol vagy egyéb fuggôség gyogyításában


-nem kívánt szokások megszüntetésében


Az EFT technikák ezen kívül sokat tehetnek azért, hogy kitûzött céljainkat minél hamarabb elérjük. Megfelelôen alkalmazva ezt a merídián technikát, megszabadulhatunk korlátozó hiedelmeinktôl, beidegzôdéseinktôl, és törölhetjûk folytonosan ismétlôdô negatív gondolatainkat. E lelki tisztogatás után, bármilyen személyiségfejlesztô program természetszerûleg sokkal hatékonyabb lesz, és mind a külsô, mind a belsô változások szinte varázsos gyorsasággal valósulnak meg."



Mivel linket nem lehet betenni a hozzászólásba, így azt a naplómba teszem. Igaz, hogy mostanában nem nagyon írtam naplót... de majd lehet, hogy megpróbálok erre is időt szakítani, arra mindenesetre jó, hogy most ezt a linket betegyem, ha esetleg valakit érdekel :)

1000. a26b2a1b7e (válaszként erre: 984. - Megryan)
2009. júl. 15. 10:40

Szia! Ez szuper! Annyira irigyellek, hogy el tudtál menni! Biztosan nagyon jó kikapcsolódás volt! Én csak a netről letöltött könyv alapján kezdtem el, de az biztos nem olyan, mint a tanfolyam. Az szuper lenne, ha le tudnád írni a naplódba, hogy miket csináltatok a tanfolyamon!

Én pár hónapja kezdtem el a könyv alapján, de valahogy nem nagyon jutott annyi időm erre, mint ahogy szerettem volna. Most viszont, hogy a kisfiam lassan kezd beszokni a bölcsibe, majd csak akad időm is jobban, nem csak az okosbabázásra, hanem a rajzolásra, meg az írásra is. Nekem nagy álmom ez a kettő :)

Mindig is szerettem volna író lenni, és a könyveimhez a grafikát (pl. a borítóra, vagy ha mesekönyvet írok, akkor az összes rajzot is) én szeretném csinálni.

Olyan jó most olvasni, hogy Te megcsináltad a tanfolyamot, és látni, hogy milyen jó portrékat sikerült csinálnod! Egyből kedvet kaptam én is a folytatáshoz :)

Ma még itt vannak a kőművesek nálunk, és talán még pár napig (csináltatunk egy kéményt, hogy tudjunk egy kandallóval rásegíteni a katasztrofális gázfűtésünkre...), de utána végre egyedül maradok és tudok ezzel is foglalkozni.


Meg majd mindjárt megkeresem a számlaszámodat, és utalom a pénzt is, mert azzal még adósod vagyok (mármint a nevezési díjjal), + a képeket is mindjárt küldöm az e-mailedre, mert az is elmaradt, mert elég sokat vacakolt mostanság a gépünk, meg a net, de most úgy tűnik, hogy már rendben lesz az is. Úgyhogy minden restanciámmal igyekszem haladni :)


Ja, és fogyi ügyben van egy kis érdekességem mindenki számára! De azt majd a következő hozzászólásomba teszem, mert ez már elég hosszú lesz így ;)

999. giorcub (válaszként erre: 998. - 54246605c4)
2009. júl. 14. 22:55
semmi ertelme naponta merni.
2009. júl. 14. 07:54

Sziasztok!

Bocs hogy nem nagyon jövök, de totál káosz nálam minden. Amúgy valamiért folyamatosan ugrál a súlyom, de centiben már látványos a dolog:)

Alakul:)

Remélem Ti is jól álltok:)

puszi

997. giorcub (válaszként erre: 996. - El_gapo)
2009. júl. 13. 21:46
meg kell adni jol alakulsz, -33 nem gyenge ;)
996. el_gapo (válaszként erre: 992. - Giorcub)
2009. júl. 13. 20:57
4-2-4 azaz 10 nap volt.
995. el_gapo (válaszként erre: 991. - El_gapo)
2009. júl. 13. 20:56
4-2-4 azaz 10 nap volt :)
994. norci78 (válaszként erre: 993. - Giorcub)
2009. júl. 13. 20:07
már várom! Addig nem akarok a mérlegre állni!Kíváncsi leszek az eredményre
993. giorcub (válaszként erre: 990. - Norci78)
2009. júl. 13. 19:16
18. utan (ugy tom).
992. giorcub (válaszként erre: 991. - El_gapo)
2009. júl. 13. 19:16
es az sok v keves? persze attol fugg meddig tartott a nyaralas...
991. el_gapo (válaszként erre: 986. - Giorcub)
2009. júl. 13. 19:11
Megjöttem a nyaralásból :) -1,5 kg :)
990. norci78 (válaszként erre: 986. - Giorcub)
2009. júl. 13. 17:34
mikor kell küldeni az eredményt?
989. megryan (válaszként erre: 988. - Katthy)
2009. júl. 13. 08:29

A megfigyelőképesség viszont tanulható, fejleszthető.

Majd berakom az első napom önarcképét is, akkor majd látod, hogy én is antitalent rajzos volnék.

988. Katthy (válaszként erre: 987. - Megryan)
2009. júl. 13. 08:11

Hát, jó megfigyelőnek se vagyok mondható, az tuti :DD


A méreckedés nekem megint kudarc lesz, mert 16-án elhúzok Erdélybe négy napra, és csak a jó Isten a megmondhatója, hogy az akaraterőm vagy az udvariasságom lesz az erősebb :P


A könyvet (jobb agyféltekés rajzolás) amúgy tegnap éjjel letöltöttem, majd virtulálisan átnyálazom, és hátha kiderül, hogy egy meg nem értett zseni vagyok a jóképű disznóimmal XDD

987. megryan (válaszként erre: 985. - Katthy)
2009. júl. 13. 07:59

Nekem sincs kézügyességem. Pont ez a tanfolyam lényege, hogy rajzolni nem az tud akinek van kézügyessége, hanem aki jó megfigyelő.

Majd ha lesz időm mindent beírok a naplómba.


Hát ijesztő hogy mindjárt vége a 2. hónapnak is. Jó ez a havi mérés, jobban látjuk hogy megy az idő.

986. giorcub
2009. júl. 12. 16:32
csak ugy megemlitem, meg egy het a 2. honap vege...
985. Katthy
2009. júl. 12. 09:32
Húú, de irigyellek! Édesanyámnak remek kézügyessége van, ebből én annyit örököltem, hogy egyszer (3 óra alatt) rajzoltam egy nagyon jóképű disznót egy barátnőm hugának. :))
984. megryan
2009. júl. 11. 22:06

kÉPZELJÉTEK A NAGY FOGYI MELETT JÁROK JOBBAGYFÉLTEKÉS RAJZTANFOLYAMRA IS :)


(jáj bocs caps lockért)


A naplómban a 680-as hsz-hoz betettem életem első portréját, amit 3 nap tanulás után csináltam röpke 2,5 óra alatt :)))

983. norci78
2009. júl. 10. 19:34
én is elolvasom, felkeltettétek az érdeklődésemet :)
2009. júl. 10. 12:51

Én már ismertem laconicgirl történetét... :o)

Szerintem nem is csak az a fantasztikus, ahogy lefogyott, hanem ahogy azóta is tartja.


Bár bevallom, én szeretném kb ugyanezt mindenféle porok, bogyók nélkül...

Nem azért, mert elítélem, hanem leginkább az anyagi vonzata miatt.

981. angyalkák (válaszként erre: 979. - Giorcub)
2009. júl. 10. 12:46
Hát ez fantasztikus fogyás!!! Mindenkinek kívánom ,hogy Úgy sikerüljön mint" laconicgirl-nek"
980. Katthy
2009. júl. 9. 11:46
Tanulságos. A linkjei alapján lesz mit olvasgatnom, bár már eljutottam arra a szintre, hogy nincs új a nap alatt, ellenben gyakorlatban kéne végre alkalmazni, amit fejben már jól tudok :))
979. giorcub
2009. júl. 8. 18:06

nagy itt a csend.

nem tom volt e mar de egy kis motivaciohoz erdemes megnezni laconicgirl hoxatarsunk dolgait:

[link]

meg elolvasni a bemutatkozojaban levo irmanyt (90-naposoknak nem).

2009. júl. 8. 09:00
sziasztok,megjöttem az 1 hetes kis nyaralásból,kilóm nem változott szerncsére felfele,bár odafigyeltem csak 2-szer bűnöztem étterembe, de az se este volt, és 1-szer fagyiztam délelött:)a baj szombattól kezdődik, megyünk barátokkal Erdélybe:S ott aztán nem adnak diétás kaját, nem is tudom mit csináljak,de 6 nap nem a világ
977. angyalkák (válaszként erre: 976. - Giorcub)
2009. júl. 6. 12:29
köszi! megkaptam.
976. giorcub
2009. júl. 6. 11:19
megkaptad?
975. angyalkák (válaszként erre: 974. - Giorcub)
2009. júl. 5. 22:43
ok:Köszi
974. giorcub (válaszként erre: 973. - Angyalkák)
2009. júl. 5. 20:53
ird meg pü-ben valakinek az emailodat, biztos valami gond van vele.
2009. júl. 5. 18:23
Nem kaptam táblázatot a fogyásokról.
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook