Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Penny Vitateam matrica fórum

Penny Vitateam matrica (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
2014. jún. 22. 08:07
hát ez nehéz lesz, mert ezeket a pontokat tényleg mindenki gyűjti. Én pl a lányomnak. Már megvan az eper, répa és a padlizsán. Nekem annyival van könnyebb dolgom hogy anyum ha a pennyben vásárol akkor ő is elkéri a pontokat. És figyelni kell. A múltkor előttem 10ezerért vásároltak de nem kérték a pontokat. Én meg elkértem :) meg vannak termékek amikért jár pluszpont direkt vásárolok. Kicsit sok a 30pont szerintem dehát ez van :)
2014. jún. 22. 07:10

Én brokkolira hajtok. Igaz, nem Debrecen, de közel hozzá.:D

4 családtag van ráállítva a pontgyűjtésre, mert én nem járok pennybe:DD

3. mese
2014. jún. 22. 05:14
Csatlakozom az előttem szólóhoz, én debreceni vagyok, én is gyűjtöm :) Nekem van egy körtém már, még egy banánt szeretnék mellé :)
2014. jún. 22. 00:47

Nehéz lesz, mert ezt most MINDENKI gyűjti. Mi gyakran vásárolunk a Pennyben, én ha gyűjtök vmi matricát figyelem az előttem lévőt, és ha nem kér matricát, mindig megkérem, h adja nekem, illetve megkérdezem az utánamlévőt.

Valamint az összes rokonnak, ismerősnek szólok. De ezt bakker mindenki gyűjti.

2014. jún. 22. 00:08

Penny Vitateam - Debrecen


Kedves Idetévedő! :D


Bevallom őszintén, most engem is megtörtek... ;) Régóta nem estem áldozatul egyik pontgyűjtős dolognak sem, de most... Ezek a Vitateam plüssök engem is levettek a lábamról. :D Szeretném összegyűjteni a zöldség-gyümölcs bandát, viszont ehhez segítségre lenne szükségem...

Ha valaki megfordul a Pennyben, s a kedves pénztáros hölgy, vagy úr hűségpontot ajánl Neki, megtenné, hogy elteszi nekem? ;)

A kedvességet Tesco Pelé pontokkal, vagy régi Móricka újsággal tudnám viszonozni. :D

Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget! :D

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook