Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Penny Vitateam matrica fórum

Penny Vitateam matrica (beszélgetős fórum)

35. csengu (válaszként erre: 17. - Jani83)
2014. júl. 1. 14:59
Szerintem úgy éri meg a legjobban, ha 15 pontot gyűjtesz és megveszed 1500 ért...
34. Cili76
2014. jún. 30. 18:55

Sziasztok!


Pennys matricákat szeretnénk, cserébe rengeteg hegymánia matricánk van.

Privát üzenetben írjatok kérlek.


Üdv

Cili

2014. jún. 30. 10:08

Sziasztok!

Penny-s Vitateam pontokat szeretnék.

Cserébe adnék Tesco-törpöket, Óceánmánia matricákat, Magyarország matricákat, Mi Földünk-matricákat, Jégkorsza 4. 3D kártyákat, Tesco-Pelé pontokat...

Vagy a postaköltséget vállalom, ha nem kérsz érte mást!

Zöldséges kert kialakítására hajtunk :)


Privát üziben írd meg, mit szeretnél, és a címedet!

Köszi!

2014. jún. 26. 20:53

Sziasztok!

Mol-os Bosch pontokat, Tesco Pelé labdás pontokat, Penny Mi Földünk matricákat cserélnék Penny Vitateam pontokra.

Köszönöm előre is, aki tudna nekem segíteni a pontgyűjtésben.

Privát üzeneteket várok!

Üdv: Kata. :-)

31. mmacus
2014. jún. 26. 13:48
Penny matricákért Tesco Pelé pontokat adnék cserébe. Egyeztetés privát üzenetben lehetséges.
2014. jún. 26. 13:40

Sziasztok!


Sajnos a mi közelünkbe nincs penny, de a két lányom szeretne nagyon 1-1 kis figurát.

Mit kérnél cserébe? Írj priviben! Köszönöm :)

2014. jún. 26. 12:16
Sziasztok szeretnék én is pontokat cserét privátban megbeszéljük
28. tnicky
2014. jún. 26. 07:51

Sziasztok!


Kislányomnak szeretnénk penny pontokat. :) Hegymániás matricát, vagy Óceánmániás, Penny- Mi földünk matricát tudok adni érte.


(nincs nagy igényünk, csak 1 esetleg 2 plüsit szeretnénk megvenni) :)

2014. jún. 26. 07:22
Sziasztok szeretnék én is pontokat cserét privátban megbeszéljük:)
26. lia728
2014. jún. 25. 12:45

Sziasztok!

Mi is szeretnénk Vitateam plüssöket, de sajnos nem járunk a Pennybe vásárolni,mert elég messze van tőlünk. Aki tudna küldeni, cserébe Sparos Hegymániás vagy Disney Hercegnős matricákat tudnék küldeni.

Bármilyen megoldás érdekel.

Ha valaki tud segíteni, privit írjon.

Előre is köszi.

2014. jún. 25. 09:59

Sziasztok!

Drága Unokámba belenyilalt, hogy a Penny: Vitateam plüssfigurákból jó lenne.

Vannak Sparos matricáink: Hegymánia, Magyarország, Óceánmánia, VUK 3D kártyák, cserébe a VitaTeam hűségpontokért.

Privátba írjatok, ha tudunk cserélni.

Szép napot Mindenkinek Zsuzsa

2014. jún. 24. 22:05

Ha valakinek lenne felesleges Pennys pontja én is szívesen elfogadnám. Két unokámnak szeretném a plüssöket. Ritkán járok a Pennybe, így nehéz lesz összegyűjteni a pontokat.

Privát üzenetet várok, ha tudnál küldeni pontot!

2014. jún. 24. 14:35
Nem tudom ki találta ki ezeket a plüss figurákat de nagyon tud:-) Még én is odáig vagyok értük nagyon jó pofák:-) Nekünk már megvan Brokk Oli, most Eperellára gyűjtünk, az egész család rá van állítva a gyűjtésre......Apukám a multkor egy másik ..dl boltban vásárolt, na úgy lecsesztük, h azóta nem mer csak Pennybe vásárolni:-D
22. pzuzu
2014. jún. 24. 14:21
Ja, tegnap meg 1870-ért vásároltunk és nem adott ám két pontot a pénztáros, jól bedühödtem és az utánam álló "koszos"félalkesz munkásoktól megkérdeztem szükségük van-e a matricára (rekesz sör, vizek, meg rágcsa a kocsiban), persze, hogy nem kellett nekik, elkérték nekem (7 pont lett), azt a tekintetet kellett volna látnotok amit a pénztáros rám vetett :-D. Mondtam is a férjemnek (persze viccből), hogy ha itt álnék egész nap, több plüss is összegyűlne potyázásból. Lehet vkinek ciki, vagy úgy érzi pofa kell hozzá, de engem nem különösebben érdekel, nekünk lesz sok plüssünk, akinek meg derogál kérni annak nem... Kedvesen kell kérni, számolni azzal, hogy lehet nem adják oda, ennyi :-)
21. pzuzu
2014. jún. 24. 14:13
Merni kell kérni :-). Nekünk már kettő vann, mindkét gyereknek egy-egy. Pedig nem sokat vásároltunk. Ma a férjem egy szerencsétlen pufiér ugrott be a Pennybe és látott egy fiatalabb középkorú urat, gyerekei már nagyok lehetnek unokái még talán nincsenek... Megkérdezte, hogy gyűjti-e a matricákat. Azt se tudta miről beszél a férjem, kérdezte odaadná-e?, mert a kislánynak gyűjti plüssre (ott volt vele .-)), hát persze, volt a válasz. És lett 10 pontunk, mert jó sokat vásárolt az úr....
2014. jún. 23. 21:42

Tesco Pele labda pontokat adnék Penny Vitateam pontokért.

Matricát is szívesen adok érte!

Privát üzeneteket várok.

19. mmacus
2014. jún. 23. 18:03
Meg lehet őket is érteni, biztos ők is gyűjtik, de én is! :)
18. EsztyMorgan (válaszként erre: 13. - Mmacus)
2014. jún. 23. 18:00
Nagyon helyes :) szólni is kell! Ráadásul itt legalábbis a pénztárosoknak van kint egy kis füzet valami amin képpel együtt rajta van hogy mely termékekért jár a pluszpont.
17. Jani83
2014. jún. 23. 15:52

Ha valakinek van felesleges pontja akkor szívesen elfogadnám,,mert ugyanis van 3 kisgyerek a családban és mindannyian szeretnének egy plüst.Sajnos még csak egyre tudtam összegyüjteni és nem tudom hogy sikerülne e még 60 pontot szerezni :( !

Előre is köszönöm!

2014. jún. 22. 18:38
én az eperellát szeretném nagyon kis cukika, de olyan lassan gyülnek a pontok , pont ma mondtam a férjemnek , hogy még nagyon sok kell hozzá.
15. globus
2014. jún. 22. 18:32
Múlt héten vásároltam Pennyben 3e Ft körüli értékben, barátnőm kérte a matricát, de nekem nem adtak semmit.
2014. jún. 22. 18:27
Ha valakinek mégis van felesleges Penny pontja, tudok adni érte SPAR hegymánia matricákat, vagy kinder figurákat.(Mickey sorozatból Pete / zöld kacsa / rózsaszín pónis karkötő / kék póni lakat)
13. mmacus (válaszként erre: 10. - EsztyMorgan)
2014. jún. 22. 15:45
Igen, mégis... Ma 1500 körül fizettem, de (nem véletlenül:)) volt benne két chips és egy csomag 3in1 kávé, erre egy matricát adott a blokkal. De szóltam ám, hohó. Két plusz is járt.
12. geranna7 (válaszként erre: 5. - EsztyMorgan)
2014. jún. 22. 10:07
Szerintem meg nem sok!! Mert 30 után ingyen kapod!! Más pontgyűjtésnél még fizetni köll!! :D
11. kattyus (válaszként erre: 2. - Aville)
2014. jún. 22. 09:24
Ezt tényleg mindenki gyűjti:)
10. EsztyMorgan (válaszként erre: 9. - Mmacus)
2014. jún. 22. 08:56
Pedig a blokkon rajta van hogy mennyi jár. Vagyis járna.
9. mmacus (válaszként erre: 8. - EsztyMorgan)
2014. jún. 22. 08:46
Nálunk elég szemtelen pénztárosok vannak, azért is szólni kell néha, hogy a sajátomat ideadják. A plusz matricákat meg szeretik elfelejteni.
8. EsztyMorgan (válaszként erre: 7. - Mmacus)
2014. jún. 22. 08:16
Tényleg? Nekem azt mondták hogy amúgy ha valaki nem kéri de a következő vásárló elkéri akkor oda kell adniuk meg nekik amúgy is mindegy hogy melyik vásárlónak adják oda a matricákat. Én is mostanában inkább a pennybe megyek. Pl a Bözse utalványt is ott vásárolom le.
7. mmacus (válaszként erre: 5. - EsztyMorgan)
2014. jún. 22. 08:13
Igen, egyébként én sem járok oda vásárolni, de most a matricákért mindent megteszek, például veszem a pluszpontos termékeket, másképp nem jön össze a 30. Nálunk nem adják oda az előző vásárlóét, gondolom elteszik maguknak:)
6. mmacus (válaszként erre: 1. - Picileány23)
2014. jún. 22. 08:08
Nagyon aranyos a , de szerintem ezeket a Penny matricákat most mindenki gyűjti, ha nem magának, akkor hozzátartozójának. Tesco pontot pedig senki, vagy ha igen, annak én is küldök egy zsákkal. Néhány Penny matricáért:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook