Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pécsi Meddőségi Központ fórum

Pécsi Meddőségi Központ (beszélgetős fórum)


773. Bcicus (válaszként erre: 772. - Bbogus)
2012. júl. 21. 11:44
nagyon megértelek és nagyon drukkolok.
772. bbogus
2012. júl. 21. 10:24
Helyzet egyre kilátástalanabb.Csütörtöki Hcg 2000 felett volt.Hétfőn mennem kell,ismét vérvétel,meg Uh.Addig megy tovább az utro,meg minden.Nem is tudom,már minek örülnek igazán.Talán ha valaki kimondáná a biztost,még ha rossz is.
771. Bcicus (válaszként erre: 768. - 8db173e482)
2012. júl. 20. 17:45
kéne keresned egy pajzsmirigy specialiatát akár városban mert valami komoly gond van nálad vele.
770. karena (válaszként erre: 768. - 8db173e482)
2012. júl. 20. 17:24
Szia ! Attól függ, hogy hányasával vannak fagyasztva és, hogy hány éled fel. Nekem fagyasztottnál először kettőt, a másik két esetben hármat ültettek be.
769. pompom122 (válaszként erre: 762. - Bbogus)
2012. júl. 20. 17:20
Szia! Igen! Az egyik ismerősömnek igaz inszeme volt, nem látott semmit, a következő héten kellett mennie és akkor már ott volt! Sajnos elment...:((( Sikerülni fog meg fog születni!!!!
2012. júl. 20. 15:38

anti tpo, t3, t4 rendben van

Nem tudja valaki, hogy itt Pécsen fagyasztott lombiknál is kettőt ültetnek be mint a frissnél?

Nekünk most ez van soron

767. mybaby (válaszként erre: 762. - Bbogus)
2012. júl. 20. 00:07

Szia!

Nem vagyok tagja ennek a fórumnak, de nem tudtam elmenni a kérdésed mellett. Nekem 2 lombikom volt eddig, az első sikerült, csak a 8. héten megszakadt a terhesség. Itt már a 21. napos uh-n látszott a petezsák, 7-8. héten már szívhang is volt.

A második lombiknál a hcg 200 körül volt, de a 21. napos uh-n nem látszott semmi. Ekkor meg kellett ismételni a vérvételt, aminek a hcg eredménye 112 lett. Ezután pár nappal még egy vérvétel következett, a hcg visszaesett 25-re.

Remélem te szerencsésebb leszel. Amíg a hcg nem esik vissza, addig van remény. Kívánom, hogy sikerüljön!

2012. júl. 19. 22:24
Üdv az újaknak! Kívánok mindenkinek mielőbbi babásodást! Monlevi köszönjük a biztatást! Bbogus szorítok neked! Anyukámnak is sokáig nem látszott a bébi! Régiek mindenki jól van? Nálam minden ok,30án megyünk androgológushoz (remélem jól írtam),kíváncsi vagyok ő mit mond!
765. karena (válaszként erre: 764. - Monlevi)
2012. júl. 19. 19:58

Szia ! A pozitív példának mindig örülünk:)

Hányadik héten vagy?

764. monlevi
2012. júl. 19. 19:49
sziasztok,nem pécsi vagyok csak biztatni akarom akinek erre volna szüksége.Most 39évesen lettem kismama,de úgy h voltunk mi is meddőségi centrumba jó pár éve,lombikra nem mentünk pénz miatt az volt 6éve!Azóta 2x munkanélküliség,öcsém-apósom halála vérmérgezés és ebből még fent maradt jelenleg is betegség és csodának fogom tartani ha szülés után életben maradok.Már rég letettem a babáról!!!Magától jött,nem számítottunk rá...
763. Bcicus (válaszként erre: 762. - Bbogus)
2012. júl. 19. 19:34
én halottam már ilyet. remélem nálad is így lesz, bár hiú ábrándokba sem akarlak ringatni. drukkolok a magas hcghez.
762. bbogus
2012. júl. 19. 17:05
Tudtok esetleg olyat,hogy valakinek 0 21.napos uh-n nem látszott semmi,majd mégis lett valami.doki még ezzel biztatott,de én ebben nem hiszek.
761. bbogus (válaszként erre: 754. - Bcicus)
2012. júl. 19. 17:04

mai Hcg-m várat magára.(miért is menne valami simán??)

Állítólag besűrűsödött a vérem,és hígítani kell,ezért csak holnap ad valós értéket.ÁÁÁÁ.Lassan vége lehetne a napnak.

760. Bcicus (válaszként erre: 759. - 8db173e482)
2012. júl. 19. 16:48
anti tpot es t3 t4et néztek?
2012. júl. 19. 16:44

De jó, hogy ilyen gyorsan reagáltatok:-)

Nos, a doktornő szerint van összefüggés a magas tsh és a vetélés között, de inkább az a majd 3 cm-es vérömleny lehetett a hibás, ami miatt egyfolytában véreztem, pedig amikortól kezdve tudtam, hogy baj van, végig feküdtem, és amúgy is táppénzen voltam.

A doktorom a Kovács doktor, bár Várnagyról jobb dolgokat olvastam, hallottam utólag. Ő mondta, hogy a lomikhoz a jó érték 2,4 körül van.

758. Bcicus (válaszként erre: 755. - 8db173e482)
2012. júl. 19. 15:53
gyógyszer beállításkor 6 hetente kell nézetni a tsht. pláne nálad akinek ilyen sulyosan magas.
757. pieta4 (válaszként erre: 755. - 8db173e482)
2012. júl. 19. 15:41
Szerintem van rá esély. Amúgy összefüggésbe hozták a Tsh-val azt, hogy a babócátok sajnos elment?
756. n.moncsi (válaszként erre: 755. - 8db173e482)
2012. júl. 19. 15:22

Szia Rilu!

Bár én is új vagyok, de hátha segíthetek, nekem a TSH márciusban még 4,64 volt, júniusban már "csak 2,46. Állítólag 3 hónap alatt már jelentősen változhat. Engem a Mezősi doktornő nem is hívott vissza, én a háziorvosomon keresztül nézettem meg most a TSH-t. A nődoki mondott valamit arra, mi az az érték, ami jó a lombikhoz? Egyébként kihez jártok?

2012. júl. 19. 14:46

Sziasztok! Most találtam rá erre a fórumra, és ha nem bánjátok, csatlakoznék. Röviden a történetem: Nikinek hívnak, 33 éves múltam, a párom 35. Elég hamar kiderült, hogy a páromnak túl kevés a kiskatonája és alig mozognak. Mi a Szegedi Kaáliban kezdtük, egy sikertelen lombik után, és mert egyáltalán nem voltunk megelégedve velük, intézetet váltottunk, és tavaly augusztus óta járunk a pécsi meddőségibe. A második lombikon vagyok túl: ez már megtapadt, de sajnos a 8. héten elment a baba idén januárban.Most nyáron folytattuk volna, de a tsh értékem 10 felett van.

Letrox 75 mikrogrammot szedek. Próbálok visszaolvasni amit a Mezősiről írtatok.

Október elején kell visszamennem kontrollra. Szerintetek van esély arra, hogy addigra a tsh érték normalizálódik annyira, hogy el tudjuk kezdeni a következőt?

Szép napot mindenkinek: Niki

754. Bcicus (válaszként erre: 751. - Bbogus)
2012. júl. 19. 13:50
sajnálom. és ma mennyi a hcg-d?
753. pieta4 (válaszként erre: 751. - Bbogus)
2012. júl. 19. 12:16
Nagyon sajnálom. Nem olyan rég figyelem a fórumot, így nem igazán tudom az előtörténetedet. Biztos ezerszer hallottad már, hogy sokaknak akkor jön össze, amikor már feladták. Én falra másztam ezektől a kis történetektől. Aztán a családban is sikerült. A sógornőm nem is tudom hány lombikon vett részt, vetélések stb., nem akarom részletezni. Aztán abbahagyták a programot, s spontán sikerült. Ez szinte lehetetlen, mert az évekkel ezelőtti vizsgálatok szerint szinte teljesen átjárhatatlan. Azt mondták neki, hogy soha az életben nem esik teherbe természetes úton. Mindezt csak azért írtam le, mert úgy gondolom hogy az orvosok, vizsgálatok is tévedhetnek. Éppen ezért soha nem szabad feladni! Vedd úgy hogy ez most nem az a pillanat volt, és pihenj egy jó nagyot. Bár nem ismerjük egymást, de szerintem itt Mindannyiunknak ugyanúgy fáj, hogy Neked ez most nem sikerült. Próbálj erőt meríteni Belőlünk, és adj erőt Te is nekünk a folytatáshoz!
752. bbogus
2012. júl. 19. 11:43
Mezősi Emeséről nekem is csak rossz tapasztalataim vannak.normál Tsh-ra Letroxot adott,mondván az befolyásolja az anti-TPo-t.2 hét szedés után,miután nem tudtak stimulálni,megnézettem.0,0001 volt.felhívtam,és közölte szedjem tovább.Anyád.Abbahagytam,2 hét után 6,11 lett,majd ismét 3 hét után visszaállt normálra.és szerinte akkor is szednem kéne.Ennyit róla.
751. bbogus
2012. júl. 19. 09:35

Visszatértem.Hát nekem ez sem sikerült:(

Számomra itt vége is a dolognak.

12.napon 200 fölötti Hcg-m volt,de ma,a 21.napos Uh-n megint semmi sem látható.Tehát valami elkezdődött,de ennyi.Be kell látnom,hogy vége,nincs értelme folytatni.A sors nem akarta,hogy gyerekem legyen,ez van.

750. n.moncsi (válaszként erre: 741. - Yzzi)
2012. júl. 19. 07:46

Yzzi, tényleg kísértetiesen hasonló az esetünk. Nekem is jó lett az UH, nincs göbösödés. Miután beadtam az eredményt a doktornőnek, kb. 1 hétre rá kaptam tőle egy levelet, hogy minden eredményem jó, és leállhatok a Letroxal. Erre nagy nehezen elértem telefonon, hogy miért álljak le a gyógyszerrel, ha babát szeretnék, és a TSH most 2 körül van. Azt mondta, ja, akkor szedhetem tovább. Hoppá!!! Most akkor miről is beszélünk??? Az anyagomban le volt írva, hogy babát szeretnék, túl vagyok egy vetélésen.

Ma reggel kiderült, a második stimulációnk sem sikerült. Most mi is nagyon kilátástalannak látjuk a helyzetet, nem tudjuk mi a baj, hogy van-e értelme ezt tovább csinálni? Már gondolkodtunk rajta, hogy máshova menjünk, de mégis hova? Káliba? Nem ismerünk más meddőséggel foglalkozó orvost.

749. yzzi (válaszként erre: 748. - Pieta4)
2012. júl. 18. 19:47

Igen, én is úgy érzem, hogy jobb abbahagyni a számolgatást! Meg a saját magunk megfigyelését!

Én is voltam úgy, hogy folyton számolgattam, mindent megfigyeltem, ovu tesztek, nyálka megfigyelés, hőmérőzés és már kezdtem kikészülni, amikor azt mondtam, hogy ebből elég. Kidobáltam mindent, próbáltam nem arra figyelni, hogy hányadik napon vagyok és hogy mikor lehet a peteérés. És hála égnek eljutottam addig, hogy például mot azt sem tudom hányadik ciklusnapon vagyok. Nem akkor vagyunk együtt a párommal, amikor kiszámoljuk vagy a doki megmondja. És sokkal jobban érzem magam, nyugodtabb vagyok. Örülök a nyári pihenőnek is, elegem volt a sok orvoshoz mászkálásbó, a hormonokból. Most jó ezzel mind nem foglalkozni. És talán ha nem stresszelem magam, a baba is megérkezik majd. :)

748. pieta4
2012. júl. 18. 19:04
Mivel nekem mindig összejönnek a dolgok, van rá esély hogy hétvégére essenek a dolgok. De mivel nem pontosak a ciklusaim, még minden lehet. A párom már leállított, hogy hagyjam abba a számolgatást:)
747. bd26c38c2f (válaszként erre: 746. - Yzzi)
2012. júl. 18. 18:54
Igen, nekem a 2. pont így esett.
746. yzzi
2012. júl. 18. 18:44

Igen, ez jó kérdés. Nem tudom, mi van akkor. Nekünk mindkétszer pénteki napra esett.

El tudom képzelni, hogy ha péntek a 12. nap, akkor nem aznap este kell beadni a tüszőrepesztőt, hanem szombat este és akkor hétfőn van az inszem. De ez nem biztos.

745. pieta4 (válaszként erre: 744. - Yzzi)
2012. júl. 18. 18:34
Köszi az infókat. De mi van akkor, ha pont hétvégére esik az inszemináció?
744. yzzi (válaszként erre: 743. - Pieta4)
2012. júl. 18. 18:15

Sajnos mi így jártunk. Nem tudom miért. Már arra is gondoltam, hogy azért nem foglalkozik velem, mert negatív az UH és negatív az immunológiai lelet is és talán nem is a pajzsmirigy alulműködés miatt nem sikerül a baba? De ha nem ez az ok, akkor mi? Mert egyébként minden rendben van velünk.

Az inszeminációk nálam úgy történtek, hogy ugye 3-7. napig Closty és a 3. naptól kétnaponta Merional inj. a 11. napig. 12. nap kellett menni UH-ra, aznap este beadni a tüszőrepesztőt és rá két napra volt az inszemináció.

Mondjuk én itt is azt hittem, hogy inszem előtt néznek még egy Uh-t, hogy valóban megrepedtek e a tüszők, de nem néztek. Tehát már előre tudtuk, hogy 14. nap lesz az inszem és úgy kellett kalkulálni, hogy előtte 3 nappal már nem lehetett szerelmeskedni. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook