Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pécsi Meddőségi Központ fórum

Pécsi Meddőségi Központ (beszélgetős fórum)


2012. jún. 14. 14:04
Szia bbogus! Ez sikerüli fog.... Megy a +++++++ energia!
502. pompom122 (válaszként erre: 500. - KovácsnéRami)
2012. jún. 14. 14:00
Szia Rami! Tudom, hogy nagyon nehéz és te halmozottan kapsz belőle. A világ legszebb szakmája a tiéd csak tudom.... neked küzdened kell ezért a csodáért. Én is nagyon sokszor ezt gondolom amit te, de mond ki ne mérgezze a lelked és enged el a görcsös akarást. Nagyon-nagyon nehéz. Nincs nap, hogy ne gondolnék az én picimre aki nem akart megszületni.... Kezd élvezni azokat a dolgokat amikre régóta nem volt időd... Séta a parton egyedül vagy a pároddal. Érezzni a tiszta levegőt, a madarakat a kertet, zenét.... Élvezdd az életet... A kollélganőm is terhes és már öszintén együtt tudok vele örülni. Régebben aki terhes volt mellettem elkerültem, hogy ne is találkozzak vele mert irigy voltam rá. Igazi irigy..... A mozgás nagyon sokat tud javítani a lelki állapoton, nekem ez segített. Tudom közhelyes, de valamit kezdened kell mert a lelked mérgezed és az nem jó...Ha magadon nem tudsz segíteni keress szakembert. Lehet, hogy a végén a kapcsolatodat és a munkahelyedet is megmérgezed és akkor tényleg a "világ vége" lesz. Csak előre... :))
2012. jún. 14. 13:48
HAhóóó!! Ki hol vagy? Hogy vagytok csajok???
500. KovácsnéRami (válaszként erre: 497. - Bbogus)
2012. jún. 11. 21:07

Tényleg nagyon nehéz...

Ott dolgozom a szülészeten és lassan meg tudnám fojtani a kis taknyokat akik idő előtt szülnek a nagy semmibe, meg akik abortuszra jönnek. Igazságtalan az élet!!!! Meg sajnos egyre jobban nincs türelmem a munkámhoz, egyre feszültebb vagyok. Félre ne értsetek... imádom a szakmámat, szeretem a gyerekeket csak már szeretném a sajátomat szeretgetni! De nemsoká eljön a mi időnk is!!!!

499. KovácsnéRami (válaszként erre: 496. - Bd26c38c2f)
2012. jún. 11. 21:02
Szia! ebben a hónapban nem vágunk bele! Juni26-án megyünk sperma vizsgálatra, mert a páromnak nem lett jó az inszeminációkor. Úgyhogy akkor dől el a sorsunk. Legközelebb szeptemberbe tudunk nekiállni a dolgoknak, mert a melóhelyen nem tudnak elengedni, nyáron akar mindenki szabira menni!
498. Bcicus (válaszként erre: 497. - Bbogus)
2012. jún. 11. 20:55
Én nem is értem miért panaszkodnak. Én soha nem éreztem még csak nehéznek sem.
497. bbogus
2012. jún. 11. 19:24

sajnálom rami,teljesen megértelek.Én is naponta látom,hogy fele olyan idősek mint én,hozzák a babájukat.Eleinte nagyon néhéz volt,főleg,mikor terhesen panaszkodtak,hogy milyen kellemetlen a nagy has.Esküszöm,én soha nem fogok panaszkodni,csak már ilyen gondjaim lennének.de tudom,én ezerszer jobban meg fogom becsülni ezt az állapotot.Ami nm is soká lesz.

Ma beadtam az első szurit:)Élesbe fordult a helyzet.

496. bd26c38c2f (válaszként erre: 494. - KovácsnéRami)
2012. jún. 11. 16:54

Rami, ne add fel!!! Előbb utóbb Neked is sikerül!!!

Tudom, az első csalódást én is borzasztóan viseltem. Igen, körülöttünk sokaknak sikerül,és sajnos csak azt látjuk. Sajnos a másik oldalon is rettentően sokan vagyunk.

Most ebben a hónapban ismét belevághatsz, ugye? Bocsi még nem olvastam annyira vissza.

Fel a fejjel! Mindenkinek

495. Bcicus (válaszként erre: 494. - KovácsnéRami)
2012. jún. 11. 16:15
Ezeket a gondolatokat mindenki átéli akinek nem sikerül hidd el. Ha majd sikerül annál nagyon lesz az örömöd.
494. KovácsnéRami (válaszként erre: 490. - Bbogus)
2012. jún. 11. 16:12
Nem sértődtem meg! Csak el vagyok keseredve! Mindenki terhes körülöttem. Nálam kétszer akkora asszonyok jönnek szülni. Nekem miért nem sikerül??? :(
493. Bcicus (válaszként erre: 492. - Pompom122)
2012. jún. 11. 15:08
persze, nyugodtan
492. pompom122 (válaszként erre: 491. - Bcicus)
2012. jún. 11. 13:56
Amikor megkapom az eredményeimet ha lehet priviben elküldöm neked, ha nem baj. :))
491. Bcicus (válaszként erre: 489. - Pompom122)
2012. jún. 11. 12:41
ok
490. bbogus
2012. jún. 11. 11:52
Rami,ugye nem sértődtél meg rám????Nem kritikának szántam.Csak ha véletlenül nem sikerül az első lombik,hidd el,örökre azon járna az agyad,hogy lehet,hogy mégis inszemezni kéne.De onnan már elég nehéz a visszaút.(de miért ne sikerülni???)
489. pompom122 (válaszként erre: 463. - Bcicus)
2012. jún. 11. 08:46
Szia Bcicus! Elkértem az eredményeimet, hogy lássam mi is van. Nekem ne csak homa indexen nézenek. Amíg nem látom az értékeket nem is írok róluk. E-mailben kértem, merrt nekem az elég ha be scanelik.... Azért eredeti nem kell!
488. Bcicus (válaszként erre: 487. - Yzzi)
2012. jún. 9. 23:27
Specilasita endo dokit kell keresni. Sajnos Pécs környékén nem nagyon hallottam még ilyenről, össze vissza pár van belőle az országban. Bp-en vannak jók meg Debrecenbe.
487. yzzi (válaszként erre: 485. - Bcicus)
2012. jún. 9. 21:33

Oké, de ha az endo dokiknak lövésük sincs hozzá, akkor kit érdemes kérdezni, vagy hová érdemes menni?

Igazából egyre tanácstalanabb és elkeseredettebb vagyok, lassan egy éve járunk a meddőségibe és a mai napig sem tudunk semmit konkrétan. Néha úgy tűnik, hogy minden futószallagon megy, megcsinálják a szokásos dolgokat, aztán vagy bejön vagy nem jön be!

Mi azért fordultunk a meddőségihez, mert mindenhol azt olvastuk, hogy ott aztán alaposan foglalkoznak mindenkivel és személyre szabottan állitják össze a kezeléseket. Nah, azóta már tudom, hogy ez nem így van.

Tényleg most már kezdem nem érteni az egészet.

486. Bcicus (válaszként erre: 484. - Bbogus)
2012. jún. 9. 12:57
Nagyon egyet értek.
485. Bcicus (válaszként erre: 482. - Yzzi)
2012. jún. 9. 12:56
Nekik ehhez lövésük sincs sajna és a legtöbb endo dokinak sem. Csak akkor figyelnek rá ha már nagyon súlyos ir-es vagy még inkább cukorbeteg vagy.
484. bbogus
2012. jún. 9. 11:54
Rami,ne akard annyira a lombikot.Én bármit megadnék,ha azt mondanák,inszem.Tudom,hogy ezt nehéz megérteni,miután nem sikerült.De hidj nekem.Ha kimondják,hogy CSAK lombikkal lehet babád,az egy visszafordíthatatlan dolog(Többnyire,persze vannak kivételek).Főleg lelkileg.Itt nincs számtalan lehetőséged,itt pörögnek a dolgok,és a pénzek és a támogatott lehetőségek.Ameddig egy pici lehetőséget is lát a doki az inszemre ,csinálni kell.persze-persze,az ember babát akar ,mindenáron,és főleg minél hamarabb.De hidd el nem ezen a pár inszemes hónapon múlik.Én lassan 13 éve várok,és kezelnek.Tavaly jutottam el odáig,hogy semmit sem sürgetek,mindennek megvan a maga ideje.
483. KovácsnéRami (válaszként erre: 482. - Yzzi)
2012. jún. 9. 10:47
Én tuti biztos megmutatnám neki is, csak már lenne a kezembe egy ilyen eredmény és tudjam, hogy hányadán állunk!
482. yzzi (válaszként erre: 480. - Bcicus)
2012. jún. 9. 10:42

Köszönöm az utánajárást!

Most kicsid ideges vagyok, mert teljesen abban a hitben voltam, hogy minden rendben van, hiszen endokrinológus szakorvos nézte meg az eredményeimet.

Lehet, meg kéne mutatni egy másik dokinak is...

A meddőségi klinikán a dokik tudnak erre mondani valamit vagy nem az ő szakterületük és ednokrinológushoz küldenek? Csak mert két hét múlva megyünk Kovács dokihoz megbeszélésre, érdemes neki megmutatni?

2012. jún. 9. 09:00
Már a mensi is megjött. Igaz nem nagyon, meg inkább barnás, de majd megindul. Kíváncsi leszek a 26-án ilyenek lesznek azok a katonák, engednek e minket lombikra.
480. Bcicus (válaszként erre: 477. - Yzzi)
2012. jún. 8. 23:46
Utána néztem. Mindenképpen kezelni kéne. A cukrod ugyan még nem mutat igt-t de már nagyon közel van hozzá. Az inzulinod sem normális. Mindenképpen ha gyógyszer talán nem is bár a cukrod miatt indokolt lehet. Szigorú ir diéta mindenképpen kell.
479. Bcicus (válaszként erre: 477. - Yzzi)
2012. jún. 8. 19:01
Találtam valamit. Az értékek határon belül vannak (az inzulin a cukor magas) de szerintem nem jó, hogy ennyire lemegy az inzulinod. De utána kérdezek egy szakértő ismerősömnél ha megengeded.
478. Bcicus (válaszként erre: 477. - Yzzi)
2012. jún. 8. 18:53
A cukrod elég magas 120 percnél is. Most keresek inzulin átváltó táblázatot mert azt általában nem ebben a mértékegységben használják, de az semmi képen nem normális hogy 120 percnél alacsonyabb az inzulin mint éhgyomorra.
477. yzzi (válaszként erre: 463. - Bcicus)
2012. jún. 8. 18:22

Ha a Homa index nem jelzi az IR-t, akkor mi jelzi? Miből lehet tudni?

Az én értékeim:


Glükóz terhelés:

0' 4,93 mmol/l

60' 7,92

120' 6,17


Inzulin:

0' 24,1 pmol/l

60' 116,9

120' 16,1


Neked mondanak ezek az értékek valamit?

2012. jún. 8. 16:52
Köszi!
475. Bcicus (válaszként erre: 474. - KovácsnéRami)
2012. jún. 8. 16:52
persze
2012. jún. 8. 16:51
Utána segítesz nekem diétát összeállítani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook