Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pécsi Meddőségi Központ fórum

Pécsi Meddőségi Központ (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
27571. Amina93 (válaszként erre: 27570. - Saxoo92)
jún. 10. 18:01
Szerintem mehetsz holnap is. Mar biztos lehet látni valamit,én is a 12.napon voltam.
27570. saxoo92
jún. 10. 17:43
Sziasztok! Màjus 29-én voltam fagyasztott beültetésen,holnap szerintetek menjek vérvételre vagy vàrjak szerdàig? Mert 13-14 nap van a papíron.
27569. Gizuskaa (válaszként erre: 27568. - Icsike)
jún. 6. 21:20
Köszönöm szépen ❣️😘
27568. Icsike (válaszként erre: 27567. - Gizuskaa)
jún. 6. 20:53
Szia! Igen, Pécsen szeretik a friss hormonlabort
27567. Gizuskaa
jún. 6. 20:16
Ha 3 hónap múlva újra akarok menni lombikra,akkor az hogy működik? Előtte megint kell 3. 21. Napi vérvétel?
27566. Totokriszta (válaszként erre: 27565. - Panna07)
jún. 6. 09:00
Szuper,hamar túl leszel rajta.majd írj hogy mi volt :)
27565. Panna07 (válaszként erre: 27564. - Totokriszta)
jún. 5. 19:39

Nem műtét lesz, ambuláns beavatkozás a HyCoSy, kontrasztanyaggal nézik az átjárhatóságot. Jövő szerdán lesz.

Szuper hírek, pénteken gondolok majd rád!

27564. Totokriszta (válaszként erre: 27560. - Panna07)
jún. 5. 18:55

Ma voltam uh-on 3 tüsző lett 16,17,18 mm.Doktorúr azt mondta jók úgyhogy pénteken megyünk.köszi a rámgondolást 😊

Te melyik nap mész a műtétre?

27563. emmm (válaszként erre: 27562. - Panna07)
jún. 5. 14:19

Szia!

Igen,most kell egy kis kihagyás.De nem adjuk fel.Senki se adja fel!!

27562. Panna07 (válaszként erre: 27561. - Emmm)
jún. 5. 14:09
Szia! Nagyon sajnálom! :( Persze előbb regenerálódni kell testileg-lelkileg, de később fogtok még lombikra menni?
27561. emmm (válaszként erre: 27556. - Panna07)
jún. 5. 13:54
Szia!Sajnos nincs terhesség.A mai véreredmény már egészen lecsökkent értéket mutatott.Neked és a többieknek kitartást,sok sikert és jó egészséget kívánok.
27560. Panna07 (válaszként erre: 27559. - Totokriszta)
jún. 5. 10:52

Igen, elhúzódott, nem semmi kör volt, mire kiderítettem, hogy Kaposvár a legközelebbi hely, ahol megcsinálják ezt a vizsgálatot.

Drukkolok, hogy meg tudják csinálni a héten az inszemet,

majd írj, hogy mi volt.

27559. Totokriszta (válaszként erre: 27554. - Panna07)
jún. 3. 19:29

Aranyos vagy h érdeklődsz köszi.készülúnk az első inszeminációra.gyógyszer+szuri aztán most szerdán megyek uh-ra ami a 11.nap lesz mert így az uh függvényében sztem pénteken lesz a dolog.először amikor az uh idöpontot kértem mondták a recepción h ezt a hónapot ki kell hagyni mert a pünkösdi hosszú hétvége miatt nem lesz jó az időpont.nahyon elkeseredtem de aztán Kovács doktorúr mondta h menjek egy nappal előbb uh-ra aztan majd meglátjuk mi hogy lesz.

Jol elhúzódott neked ez a dolog de mostmár túl leszel rajta hamar.szorítok nagyon minden ok lesz.várom majd h írj mi volt 😊

27558. emmm (válaszként erre: 27556. - Panna07)
jún. 3. 15:26
De nagyon jól esik,hogy drukkolsz.💙
27557. emmm (válaszként erre: 27556. - Panna07)
jún. 3. 15:25
Hát én is annyi mindent olvastam..inkább nem merek reménykedni.De a csalfa, vak remény hal meg utoljára..
27556. Panna07 (válaszként erre: 27555. - Emmm)
jún. 3. 15:13
Ahogy olvastam itt a fórumon, okozhat az Ovitrelle 30 körüli HCG szintet. Nem szeretnélek hiú ábrándokba kergetni, de hátha baba van a dologban. Biztos őrjítő lesz szerdáig várni, kitartás!
27555. emmm (válaszként erre: 27553. - Panna07)
jún. 3. 14:46
Szia!Köszönöm.Szerdán mennem kell újabb vérbételre.De azt mondták ez nem túl biztató...
27554. Panna07
jún. 3. 14:40

Totokriszta, mi újság veled?

Én jövő héten megyek az átjárhatósági vizsgálatra, jó lesz végre túlesni a dolgon, bármi is lesz az eredmény.

27553. Panna07 (válaszként erre: 27552. - Emmm)
jún. 3. 14:38
Szia! 2 nap múlva meg kellene ismételni a vérvételt, hogy emelkedik-e a HCG. Drukkolok!
27552. emmm
jún. 3. 14:30
Sziasztok!Fagyasztott embrió beültetés után 14 nappal,csütörtöki fél Ovitrelle szúrás után 47,6-os hcg szint tuti nem utalhat terhességre,ugye?
27551. emmm (válaszként erre: 27548. - Gizuskaa)
jún. 3. 13:47
Köszönjük!
27550. Ursula33 (válaszként erre: 27549. - Ursula33)
jún. 2. 21:47
Teljesen béna ez a hülye Huawei telefon. Össze-vissza ugrál az érintő képernyő és elugrott arról a hozzászólásról, amire eredetileg szántam, bocsi.
27549. Ursula33 (válaszként erre: 27547. - Totokriszta)
jún. 2. 21:45

Gizuskaa ! Holnap rajtad a világ szeme!

❤️🍀

27548. Gizuskaa
jún. 1. 08:15

Engem nagyon megérintett...

A hit csodálatos ereje:

A lány 17 éves volt. Télen a barátnőivel síelni ment a hegyekbe, és ott olyan szerencsétlenül esett, hogy úgy vitték le hordágyon a völgybe. Ilyesmi gyakran megtörténik a hegyekben. A lány nem törte el sem a kezét, sem a lábát, mozdulni mégsem tudott többé. Először az esés közben bekövetkezett sokk hatására gondoltak, de később megállapították: hátgerincének néhány csigolyája úgy összezúzódott, hogy minden kis mozdulás óriási fájdalmat jelentett a számára

Az eset reménytelennek tűnt. Megoperálni nem lehetett. A lány 2 évig feküdt nyakig gipszben. Csak a fejét mozdíthatta kissé.

Édesanyja vasárnaponként vonattal utazott lányához a kórházba. Útközben elnézte a kirándulók örömet sugárzó arcát, és azon gondolkodott, mit is mond majd szerencsétlen lányának. Befejező szavai minden látogatáskor ezek voltak:

– Kislányom légy bátor. Egy napon meggyógyulsz!

– Soha többé nem leszek én egészséges, mama… Felelte a lány.

Anyja erőltetve mosolygott, és biztatta:

– Dehogynem, az orvosok megígérték nekem….

Két év múlt el és a lány még nem gyógyult fel. Amikor betegtársai egymás után elhagyták a kórházat, elköszöntek tőle és ezt mondogatták:

– Te is itt hagyod egyszer a kórházat! Hinned kell ebben!

Az anyja pedig hozzátette:

– Gyermekem, higgy magadban, higgy a gyógyulásodban!

– Igen… igen… de hogyan…

A kórház otthonná tud változni. Ha valaki két évet tölt benne, elveszti reményét, hogy valaha is elhagyja. A lány már az ablakon sem tudott kinézni, azt is másoknak kellett megmondani:

– Már rügyeznek az orgonák. Pár nap múlva ki is virágoznak!

Máskor meg ezt:

– Milyen gyönyörűen nyílnak a rózsák a kertben!

A lány nagyon sok virágot kapott. A látogatók megrendültek a fiatal lány szerencsétlenségén és néhány szál virágot helyeztek ágyára minden alkalommal. A lány hálásan mosolygott. Mégis akkor örült a legjobban, amikor valaki szappant vitt neki ajándékba. Akkor a betegápoló nővér azzal mosdatta minden reggel és este. Ha a fejét megfordította, a párnáján érezte a levendula erős illatát, és közben a gyermekkoráról ábrándozott, amint szülőfaluja domboldalán virágot gyűjtögetett.

A nővér a lány körül foglalatoskodott, mert látogatónap volt, vasárnap.

– Nővér, megérkezett már az édesanyám? – kérdezte a lány.

– Igen, lent van és beszélget az orvossal.

– Az orvossal? Miért?

– Nem tudom.

Amikor a lány édesanyja a szobába lépett, arca szinte át volt szellemülve.

– Gyermekem! – mondta, és örömet mutatva ölelte át a gipsztömeget, amely a lányát körülvette.

– Gyermekem, gyermekem! – mondogatta, és könnyek árasztották el az arcát.

– Te sírsz, mama?

– Örömömben! Éppen most beszéltem az orvossal. Azt mondja, hogy néhány hónap múlva felkelhetsz. Csak erős akaratod legyen, és meggyógyulsz!

– Orvosi szempontból nincs többé remény – közölte valójában az orvos. Tegnap újra megvizsgáltuk a lányát. Ami a legrosszabb, teljesen elvesztette a reményét és átadta magát szerencsétlenségének. Mit csináljunk? Csodák sajnos nem léteznek…

Két emelet választotta el leánya szobáját a folyosótól, ahol az orvossal beszélgettek

Két szörnyű emelet. Az anya lassan, nehézkesen haladt felfelé a lépcsőkön. Azon gondolkodott mit is tegyen. Hogyan segíthetne gyermekén, hogy visszanyerje bizalmát, reményét, még ha sohasem gyógyulhat is meg.

Amikor gyermeke ágyára ült, minden tisztázódott előtte. Észrevette leánya arcán a hitetlenkedést: szemmel láthatólag nem hitt az orvossal való beszélgetés meséjében.

– Mama kérlek ne mondj hazugságokat!

– Miért hazudnék? – mondta csodálkozva az anya, és hangja másként rezgett, mint szokott. Jövő vasárnap majd meglátod, bebizonyítom, hogy hamarosan meggyógyulsz!

– Bebizonyítod? Hogyan?

– Hozok neked valamit, amit még a megbetegedésed előtt kívántál.

Amikor az anya hazautazott, otthon átkutatta az egész házat, összetörte az agyagmalacot, de nem sok pénzt tudott összeszedni. Minden héten el kellett mennie a kórházba, és nem mehetett üres kézzel, a csekély nyugdíjból pedig nem sokat takaríthatott meg. Gondolkozott. Azután levette jegygyűrűjét és megsimogatta. Akkor határozottan felállt és elment az ékszerészhez.

– Asszonyom, nagyon vékony – mondta az ékszerész

– Igen tudom, éveken át hordtam.

Az ékszerész leszámolta a pénzt. És az anya olyasvalamit vásárolt, ami lánya számára a legszükségtelenebb a világon: egy gyönyörű új kerékpárt. Amilyet a lánya mindig is kívánt.

És megint eljött a vasárnap. Az anya a kórház bejáratánál állt kimelegedve, kicsit kócosan. Hozta magával a csillogó új kerékpárt..

– Kerékpár, mama! – nyitotta tágra szemét a lánya a csodálkozástól. Te komolyan hiszed, hogy fel fogok kelni? Hát mégis igaz, amit az orvos mondott? Meggyógyulok mama, Ó milyen boldog vagyok!

A csoda elkezdődött. Amit nem tudott elérni az orvostudomány, azt véghezvitte egy csillogó kerékpár. Nyolc hét múlva a lány először hagyta el az ágyát. Milyenek voltak azok az első lépések…!

Ma már minden nehézség nélkül kerékpározik, azon a kerékpáron, amit édesanyja, maga is reménytelenségbe esve, utolsó pénzéből vásárolt…

Igen, így történt. Azóta az anya éjszakánként különleges mosollyal merül álomba, és arra gondol elmerengve, hogy “Ugye megbocsájtják nekem az égiek, hogy én magam sem hittem a dologban…” 💗

Te döntöd el, hogy csak azt hiszed el, amit látsz, vagy úgy éled az életed, hogy ezen túl is látsz. Csodák márpedig vannak, csak hinni kell bennünk.

máj. 27. 22:39

Első inszemináció előtt állunk holnap kezdem a gyógyszert és a szurit.jól értem h mindegy mikor adom be a szurit(reggel,este) csak nagyjából mindig ugyanabban az időben legyen?

A pünkösdi hosszú hétvége miatt így jön ki h 11.nap megyek uh-ra és gondolom 13.nap lesz az inszemináció ez péntek utána kedd már 17.nap lenne.a 11.napon viszont még kell a bemfolát adnom magamnak ez nem gond?mármint h aznap lesz uh de mondjuk este még szuri?

Gondolom úgyis mindent mondani fognak csak kivancsi vagyok a tapasztalataitokra.köszi

27546. Gizuskaa
máj. 26. 07:23

[link]

Hátha valakinek még jól jön 😉 nekem már kicsit késő,de tetszett 😊

27545. emmm (válaszként erre: 27544. - Esztike79)
máj. 26. 07:15
Köszönjük!!☺☺
27544. Esztike79 (válaszként erre: 27543. - Emmm)
máj. 25. 19:25
Nálam bevált 😊szurkolok neked és mindenkinek 😍
27543. emmm (válaszként erre: 27541. - Amina93)
máj. 25. 10:38
Én is teszek-veszek finoman.Két fél napot dolgozni is voltam.De csak az ülős feladatokat csináltam.Lassan közlekedve időnként felállva,sétálva..De igyekszem kerülni a hajolást,emelést,a kutyut se fogom levinni..Ha leesik valami otthagyom.😅Főztem minimalista ebédet,mosogattam.És sokat pihenek.Első 2 nap meg végig feküdtem.Remélem beválik...
27542. Ursula33 (válaszként erre: 27541. - Amina93)
máj. 25. 08:59
Hirtelen, erős mozdulatokat kell kerülöm majd, azt mondta a doki. Meg az erős vegyszereket. Szóval ne akkor kezdjek nagytakarítást.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook