Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pasi külseje a friss kapcsolatban fórum

Pasi külseje a friss kapcsolatban (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
98. Channa* (válaszként erre: 94. - Gabesz55)
2017. jún. 27. 09:50

Azokkal a pasikkal, akikkel együtt voltam?


Igen, hiszen ha nem így lett volna, akkor nem kelletek volna.

Nehogy már nekem kelljen irányítgatnom....

97. vacsa (válaszként erre: 32. - 1c2bf7d42c)
2017. jún. 27. 08:05
Pfujj. Gyerekem használja. A világból ki lehet üldözni vele...
96. gabesz55 (válaszként erre: 33. - Csikil4ny)
2017. jún. 27. 07:33
Menny idő után tudtad meg?
95. PöttyösPanka (válaszként erre: 87. - 8a70657a11)
2017. jún. 27. 06:42
Sajnálom, hogy így jártál. Nem volt szerencséd. Remélem legközelebb egy olyan férfit fogsz ki, aki szeret és megbecsül.
94. gabesz55 (válaszként erre: 13. - Channa*)
2017. jún. 27. 06:41
Mindig megvoltál elégedve velük?
2017. jún. 26. 21:50

Aki kezdettől fogva normálisan néz ki, ezt alapból igényli, annak nincs szüksége pótszerekre, v. tovább tunningolni a jobb megjelenés érdekében.

Egy eleve helyes férfinek és egy helyes nőnek, akik mindig is adtak magukra, attól függetlenül hogy egyedülállók-e vagy éppen járni kezdenek valakivel, szerintem elég és őszintébb is, ha csak magukat "adják ".

Az igénytelen emberekről nem tudok nyilatkozni , nem tudom, hogy a testi lelki megjelenésbeli hiányosságaikat próbálják-e egyáltalán kiküszöbölni egy jobb party reményében.

Ha viszont nem az azonos vagy a megfelelő rétegből történne a párválasztás, akkor az úgy sem lesz hosszú életű, pár jobb ruha vagy egy kis smink nem fogja megoldani, eltüntetni a különbséget.

92. a03dd05915 (válaszként erre: 91. - Channa*)
2017. jún. 26. 21:13

Szerintem ez nevelés kérdése. Ha olyan mintát lát otthon, akkor gyermekkorától azt fogja követni.

Lehetnek majd kitérők a barátok hatására, de az igényesség megmarad.


Ha az anyuka tisztán, rendben tartja a csemetéjét, odafigyel a fogazatára, rendszeresen el is járnak fogorvoshoz. Figyelmezteti a kézmosásra, a fehérnemű váltásra, hogy nem ásítunk/tüsszentünk úgy, hogy mások a torkunkba lássanak, hogy az idősebbekkel tisztelettel beszélünk, nem káromkodunk... szóval neveli, akkor ezt a gyermek felnőttként is követni fogja.


Channa* nem neked szólt, csak a hozzászólásodhoz kapcsolódik.:)

91. Channa* (válaszként erre: 90. - 8a70657a11)
2017. jún. 26. 19:55
Nem szeretnék belemenni a részletekbe, de van akinek sikerül élete végéig adni magára, és persze nem azért mert meg akarja tartani a párját, hanem azért mert igénye van rá...
90. 8a70657a11 (válaszként erre: 89. - Massalhangzo)
2017. jún. 26. 18:46
akkor roszúl fogalmaztam nem azért csináltam csak ez van ki hangsúlyozva h a nő mindig legyen tip top meg a környezete is pl ahol él élnek. Hát fárasztó is 8-óra intenzív munka után még egy háztartást rendben tartani plusz 1 egyerekkel is törődni és akkor az élettársról nem beszélve. Így gondoltma
89. massalhangzo (válaszként erre: 87. - 8a70657a11)
2017. jún. 26. 18:12
szerintem az gaz, ha valakinek erofeszites a sajat kulsejere figyelni, es csak azert teszi, hogy megtartsa a masikat
88. Hanami
2017. jún. 26. 16:42
Pasi külseje mindig legyen rendben, ne csak a friss kapcsolatban, és a nőké ugyanugy.
87. 8a70657a11 (válaszként erre: 46. - PöttyösPanka)
2017. jún. 26. 15:00
Régen én is ilyen voltam mindent bele adtam a kapcsolataimba figyeltem magamra,próbáltam nem leereszteni soha,a kedvébe járni,szépen öltözni,figyelni magamra a környezetemre és ami tényleg ezzel jár,h meg tartsd az adott kapcsolatodat,h jól érezzétek magatokat midketten amiben főleg szereted is a másikat. Csak én aztán láttam,h ez a sok megfeszülés mert azért fárasztó is csak részemről történik meg akkor elkezdtem hagyni a fenébe..onnan pedig viták sorozata,összeveszés stb.Én csak a kapcsolatunk elején számítottam meg a közepéig kb. Aztán persze elegem lett és kiszálltam belőle. Most meg nem is tudom lenne e hozzá megint erőm! Ehez valami igen nagy szerelemnek kellene bekövetkeznie az életembe jelen pillanatban. :(
86. mikahaka (válaszként erre: 83. - C80da6549d)
2017. jún. 11. 11:27
Persze, hogy a személyiség is!! De ha az megvan, azért a külsőben lehetnek fokozatok és ez ahogy írtad motiválólag hathat arra a félre akinek jól jönne az életében ez a változás.
85. mikahaka (válaszként erre: 69. - Nyamitörp)
2017. jún. 11. 11:24
Azért ezt a témát vetettem fel, mert a baráti körben egy konkrét példán elgondolkoztam valakivel- ez a kapcsolat tényleg csak 5 hónapja tart és kíváncsiak voltunk mennyire komoly....
84. mikahaka (válaszként erre: 46. - PöttyösPanka)
2017. jún. 11. 11:16
Ezzel teljesen egyetértek- és meg is válaszolta a kérdésem: ha nem igyekszik akkor már csak kényelemből megy tovább az egész..
2017. jún. 10. 19:18
A jo csaj es jó pasinàl azért sokkal de sokkal több kell egy kapcsolathoz. Inkább a személyiség ami szàmit szerintem is. Az h két ismeretlen emberben mennyi közöz rejlik. Ha minnél több akkor annàl jobb lesz minden. Két eltérő ember nem sokáig lesz együtt. De az is biztos h vannak olyan nők es ffiak ha valamit ki vàltanak belőlünk akkor húzó erő lehet az életünkben. Akkor mindenki jobban fog figyelni mindenben saját magára h màsiknak még jobban tetszen.
2017. jún. 10. 18:56
Sziasztok. Ezegy jo cikk számomra is ilyen dolgokat is meg lehet beszélni és véleményt cserélni. Az összes hozzászolàsban találtam magamnak hasznos információkat. H egy kezdődő kapcsolatnàl mi minden számít. De ez a cikk nők esetén is igaz. Kedvelem az ily jellegű írásokat amiből màs is tud a javára forditani belőle.
81. PöttyösPanka (válaszként erre: 70. - Garylineker)
2017. jún. 9. 06:56
Ahhha, csak van, akinek könnyű, és van, akinek kínszenvedés "mértéket" tartani. Nem vagyok kövér, soha nem is voltam az, még csak duci sem, de had szóljak pár szót a nevükben. Van egy ismerősöm, akinek van két fia. Nem egypetéjűek, de ikrek. Az egyikből egy szikár fiatalember lett, a másikból pedig duci. Vajon az egyiknek megtanította volna a mértéket, a másiknak viszont nem? Nem így van. Elmondása szerint a vékony kiskora óta olyan volt, hogy csak addig evett, amíg jóllakott. A másik viszont mindig is szerette a hasát. Egyszerűen sosem tudott otthagyni két falatot, és mindig gyengéje volt az édesség. Tehát igen, mérték, csak van, aki vele születik, és van, akinek egész életén át tartó komoly lemondást és önmegtartóztatást jelent nem megenni még egy kocka csokit. Ez kb olyan érzés, minthogyha egy sivatagban élnél, de önmegtartóztatás néven sosem ihatnál meg egy nagy pohár vizet, hanem mindig csak fél decinyit. De attól még, hogy máshogy drótozták be az agyát, még lehet a világ jobb szívű embere, és közel sem biztos, hogy lusta. Pl van kövér ismerősöm, aki az egyik legerősebb ember, akit csak ismerek. Van rajta súlyfelesleg, de alatta komoly izmok vannak. Van vízilabdás kövér ismerősöm is. Rendszeresen jár edzésre, és amúgy sem lusta. Van kövér ismerősöm, aki megcsinálta a Balaton átúszást. Én vékony vagyok, de 200 méter után belefulladnék. És akkor az egyéb értékekről, mint a tudás és intelligencia, az emberség és szeretet, stb. nem is beszéltünk. Van olyan kövér ismerősöm, akinek nagydoktorija van, és fél tucat nyelven beszél folyékonyan. Emellett egy hihetetlenül életvidám figura, akinek aranyból van a szíve. Kár lenne a súlya miatt elítélnem, mert csak a társaságában lenni is feltölt energiával. Értem én, hogy egészség meg testkultusz, de vannak akiknek a külcsín csak külcsín, mert más az értékrendük. Rám például akkor voltak büszkék a szüleim, ha elolvastam egy könyvet, nem pedig akkor, ha lefutottam egy km-t. Arra neveltek, hogy a belső értékek az igazán fontosak. Azóta is ezt keresem az emberekben. Ez van. Ilyen is van. Én már így maradok.
80. PöttyösPanka (válaszként erre: 73. - 35d45e2ed1)
2017. jún. 9. 06:25
Kész ez a duma :D
79. 8a65af67ce (válaszként erre: 73. - 35d45e2ed1)
2017. jún. 8. 21:37
Áááá! :D
78. Érdekes73 (válaszként erre: 77. - E8da813d29)
2017. jún. 8. 21:23
Olyasmi :)
77. e8da813d29 (válaszként erre: 76. - Érdekes73)
2017. jún. 8. 21:22
A mélyalmos szinonimája? :DDD
76. Érdekes73 (válaszként erre: 75. - E8da813d29)
2017. jún. 8. 21:17
A magasfenntartású nekem olyan tyúktenyésztős szakkifejezésnek tűnik :D
75. e8da813d29 (válaszként erre: 74. - Érdekes73)
2017. jún. 8. 21:14

Logikusan.

Na de itt maintenance-okról van szó, meg hogy mennyire rittyent a pasi, mert a rittyentés mértékétől függ a kaparkodása a magasfenntartásúért.

Már majdnem nem értem.

74. Érdekes73 (válaszként erre: 17. - E8da813d29)
2017. jún. 8. 21:08
Számomra eleve a feltevés is elvetélt mert logikusan olyan ffival randizik egy nő aki külsőleg is vonzó a számára ....
73. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 60. - L.luiselotte)
2017. jún. 8. 18:56
Na ez semmi. Van egy 20 év körüli kolléganőnk elég dinnye de vastagon protekciós tehát megteheti hogy olyan hülye legyen amennyire csak akar. én egyébként bírom jó fej kis csaj és jókat lehet rajta röhögni, az alábbi szöveggel: dumáltunk kint kávé mellett a csajokkal és a főzés került szóba erre megszólal nekem a kiccsaj "Te figyelj te vágod ezt a témát? Mert szerintem dögunalom." Mondom neki igen én is szoktam főzni "Jaj te is tolod a fakanalat ki se néztem belőled, pedig jó fejnek látszottál". Hát köszi.
72. Channa* (válaszként erre: 61. - PöttyösPanka)
2017. jún. 8. 16:22

Nem rád írtam, hiszen nem is ismerlek:)

Csak a te hozzászólásod kapcsán írtam, na meg a rántotta, amit csináljon meg magának, mert nekem pont elég hetente 2x főzni, ami elég 4 napra, a többin meg van a rántotta, vagy hideg vagy bármi más.

71. gribedli*** (válaszként erre: 69. - Nyamitörp)
2017. jún. 8. 14:38
Tényleg vannak ilyen defektes pasik, akik megpróbálják lehúzni a nőt az ő szintjükre. De azért ahhoz kell valami gyenge láncszem. Csak azt lehet lehúzni,aki hagyja magát, és csak az olyan férfi akarja lehúzni a társát, aki maga is defektes és gyáva. Még az is egy fontos faktor, amikor mindebben a környezetük is segédkezik, és asszisztálnak az ilyen faszihoz. De azt gondolom, hogy aki összeszedi magát, meg tud szabadulni a szituból.
2017. jún. 8. 14:08

Egy pasi akkor kezd változtatni a külsején, ha válságba kerül a kapcsolata, elmennek esetleg párterápiára és tanácsra megpróbálják felébreszteni a szenvedélyt.

A kapcsolat elején maximum egy-két apró, rossz szokásról szokik le a párja kedvéért, de akkor már nincs meg a motiváció a külsőn való változtatásra (hiszen így is összejött vele a nő).

Amire szerintem te gondolsz az a párkeresés időszakára jellemző, amikor - igényes férfiakról beszélünk - a pasi nekidurálja magát, lefogy, ha kövér volt, elkezd stílusosan öltözködni stb.


"Tapasztalataim (látottak és átéltek) alapján a legtöbb pasi, ha tényleg úgy gondolja, hogy nála jobb nővel jött össze, akkor inkább a nőt próbálja leépíteni, úgymond lehúzni a saját szintjére illetve inkább még egy kicsit mélyebbre süllyeszteni."

Ez nem így van. Helyesen: össze se jön nála kategóriákkal jobb nővel, mert azonnal kisebbségi komplexusa, önbizalomhiánya lesz.


Egyébként a külső az a jéghegy csúcsa: nem lehet önmagában vizsgálni. A külső a fejben lévő gondolkodásmódról, életmódról, életfelfogásról árulkodik. Amikor azt mondják, hogy a kövér emberek lusták, az elsőre kemény kiszólásnak tűnik, meg ilyenkor reflexszerűen visszavágnak az érintettek, hogy "De lehet, hogy betegség miatt kövér és nem tehet róla", de az igazság az, hogy 100 ezer kövér emberből 1, azaz egy olyan van, akinél genetikai probléma vagy súlyos betegség okozta a kövérséget. A többi 99999 mind lusta, igénytelen, akkor is zabál, amikor nem kéne, egész egyszerűen olyan ember, akit nem lehet tisztelni. Félre ne értsetek, nem az az etalon, hogy mindenkin domborodjon az izom! De a mértéktartás, egészséges életmód, büszkeség nem termel ki kövér embert.

69. Nyamitörp (válaszként erre: 1. - Mikahaka)
2017. jún. 8. 13:33

Tapasztalataim (látottak és átéltek) alapján a legtöbb pasi, ha tényleg úgy gondolja, hogy nála jobb nővel jött össze, akkor inkább a nőt próbálja leépíteni, úgymond lehúzni a saját szintjére illetve inkább még egy kicsit mélyebbre süllyeszteni.

Amiről te írsz, az első hetek, hónapok meg nem mérvadó. Egy kapcsolat elején elvileg az a normális, hogy az ember szerelmes és teljesen oda van a párjáért (akárhogy is néz ki és akármilyen hibái vannak). Nyilván jobban odafigyel magára mindenki, hogy a lehető legjobb formáját hozza, de nem hiszem, hogy plusz erőfeszítéseket is tenne. Gondolok itt pl. a fogyókúrára, sportra. Öltözködésre meg hajra, ápoltságra biztos, hogy többet ad a kapcsolat elején egy pasi, mint később. Főleg a borotválkozásra. És mindez ugyanúgy igaz a nőkre is.

Szóval szerintem ennek a felmérésnek semmi értelme nincs. Tipikus cosmopolitan-es női baromság. :-S

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook