Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pasi külseje a friss kapcsolatban fórum

Pasi külseje a friss kapcsolatban (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2017. jún. 6. 18:07

Nem ismertem egyetlen pasit sem, aki változtatott volna a külsején csak azért, hogy hozzám idomuljon, vagy ezzel mutassa be szerelme milyen erős irántam.

Egy pasi nem a ruházkodásával, külsőségeivel mutatja meg, hogy mit érez irányodban, hanem a saját személyes varázsával: mennyire tud vicces, jó kedvű, okos, talpraesett stb. lenni. Nem fog miattad fogyókúrába kezdeni, max azt mondja, már alig tudok lehajolni, hogy bekössem a cipőmet, nem fog az öltözködési stílusán változtatni, hogy passzoljatok egymáshoz (mondjuk én sem)


De mint írták... az már régen rossz, ha elhagyja magát.. az az igénytelenség netovábbja.

7. massalhangzo (válaszként erre: 5. - Mikahaka)
2017. jún. 6. 17:33

szerintem nem jellemzo a ferfiakra, hogy ez legyen a szerelem mertekenek mutatoja. sokkal inkabb a viselkedesuk


a kulsovel valo foglalkozas az termeszetbol adott. a nok jobban hasznaljak ezt a kulso vonzalomhoz. sok slampos ferfit lathatsz jo nok mellett. ha egy ferfi kulsore erzi magat kevesnek egy nohoz, es probal valtoztatni, az mindig kisebbrendusegi erzessel jar egyutt, es altalaban bizonyitanak akkor mashol. nem jo paros


vannak pasik, akik tudjak, latjak, hogy hozzajuk kepest jo not fogtak, de erre buszkek, es nem erzik ugy, hogy nekik is valtozni kellene. ez mar mukodheto paros

6. csikil4ny (válaszként erre: 5. - Mikahaka)
2017. jún. 6. 17:29
Szerintem nem. Aki lusta az nem fog a párjáért mozogni, odafigyelni magára, csak akkor ha belülről jön a kattanás, aki meg az aktív életet szereti, az egészséges önbizalommal nem fog egész nap a kanapén tespedni, mert ez az elvárás.
2017. jún. 6. 17:19

Én arra gondolok inkább, hogy lehet-e a pasi "szerelmének a mértéke" hogy mennyire változik magától pozitív irányban a nő mellett.

Én nem várom el hogy mittomén diétázzon vagy bármi, mert elfogadtam olyannak amilyen az elején, de ő ha nagyon a kedvemre akar tenni, illetve én mondjuk tök dögös vagyok, nyilván nem akar slamposnak tűnni mellettem.

Én ezt nem a csaj szemszögéből mondom, hanem a pasijéból. Akiért nincs annyira oda, mindegy hogy külső vagy belső, attól nem lesz annyira motivált.

Vagy ha úgy érzi, hogy így is megfogott magának "örökre".

Szerintem ez ugyanaz mint, hogy a nő se csak addig figyeljen magára amíg összejönnek, illetve engem is motivál, hogy amikor csak lehet dögös legyek ha az imádott párommal vagyok, mindegy hogy ő adonisz-e vagy se...Nyilván x idő után néha nincs rajtam smink meg macinaci meg ilyenek, de ha Ő fontos mindig figyelek rá, hogy jó formám mutassam.

Ha nekem nem fontos akkor meg kevésbé...

4. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Mikahaka)
2017. jún. 6. 17:02

nem nagyon ertem a kerdesedet, mert egy friss kapcsolatban, mikor ket ember osszejon, akkor nyilvan kulsoleg is vonzodnak egymashoz. nem hiszem, hogy egy no leall egy olyan pasival, aki nemigazan tetszik neki, es utana elvarja, hogy valtozzon meg. egy friss kapcsolatban nehany het vagy honap alatt azert senki sem robban le annyira, hizik meg vagy fogy le, hogy akkora valtozas legyen


a kulso a vonzodashoz eleg, akkor lesz abbol kapcsolat, ha a kulson tul is megertik, megszeretik egymast. a kulsore odafigyeles alap kell legyen kapcsolat nelkul is

2017. jún. 6. 16:59
Tulkomplikalod. Amennyiben az illeto nem ugy tesz-veszi magat, ahogy te szeretned, akkor mehet a keresgeles tovabb, mivel ok nem annyira szeretik megjatszani magukat általában, mint a nok; remelhetoleg nem annyira felszinesek.
2017. jún. 6. 16:56

Ha csak a csaj miatt szedi össze magát és ad a külsejére az már régen rossz mert így elég hamar el fogja hagyni magát és ugyan olyan igénytelen lesz mint volt (ha az volt).

Amiket itt leírtál minden esetben a külsőségekre mennek a dolgok, ami addig fontos míg valaki megtetszik, de a továbbiakban ez így már elég felszínesnek tűnik. Sok energia nem kell az ilyen "kapcsolatokba".

2017. jún. 6. 16:51

Sziasztok,


Remélem érdekes témát vetek fel- a cím pontosabb megfogalmazása:

Szerintetek ha új barátnője van egy pasinak, mondjuk fél évnél nem régebbi, akkor még fontosnak kellene lennie neki, hogy a külsejével is le akarja nyűgözni, vagy nem?

Itt most nem az ilyen nagyon felszínes dolgokra gondolok.

De hogy magához mérten próbál a legjobb színben feltűnni- a jobb előnyösebb ruhái, ha kicsit túlsúlyos akkor legalább is ne hízzon hanem fogyjon stb-stb. Tegyen úgy, mint aki figyel ezekre.


Ha fontos vagy neki, és igazán odavan érted, akkor motivált lesz hogy jó színben tűnjön fel.

Nyilván az is igaz, hogy ezzel ne a nő nyaggassa, érezze, hogy elfogadják úgy is, ahogy van, pl. x kiló súlyfelesleggel. Ne tegyen neki szemrehányásokat. Hanem ő maga érezze, hogy itt van ez a tuti nő, nem nézhetek már ki akárhogy :D

Másként megfogalmazva, ha szerintetek ez nem fontos a csávónak, lehet nincs is annyira oda a csajért, vagy úgy gondolja Neki ez is megteszi?


Kicsit ez egy másik témához is kapcsolódik, angolul ez a "low és high maintenance" lányok.

Én az internetes irodalommal ellentétben a high maintenance-t jó értelemben nézem: az olyan jó, akiért aki pasi mindent megtesz, és nekidurálja magát, hogy meghódítsa, mert tudja, hogy a lány akárkivel nem áll le. De nem egy hisztispicsa akit nem lehet kielégíteni, hanem csak egy olyan nő,a ki megköveteli, hogy igazi nőként, tisztelettel nézzenek rá. És hiába lett a barátnője, jár vele a csaj, ettől a puszta ténytől nem érzi annyira nyeregben magát, hogy ne figyeljen továbbra is.

(Pár év után persze más)


A low maintenance pedig, akiről azt gondolja a pasi, hogy cuki, jófej, elvagyunk, de azért hogy itt maradjon nem kell, hogy leesem az ujjamról a karikagyűrű, és ezért nem is erőltetem meg magam. Lehet, hogy szereti is, de sosem fogja akkora hódításnak tekinteni és büszkeségének, mint a másikat.


Mit gondoltok erről?

Ha a pasi "ad magára" és a külsejére utalhat erre?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook