Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy tud egy szerelmes férfi friss kapcsolatban egy másik nőt megkívánni? fórum

Hogy tud egy szerelmes férfi friss kapcsolatban egy másik nőt megkívánni? (beszélgetős fórum)


1 2
48. Teráz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 6. 13:53
Ha őszinte szerelem , nincs az a nő ...
2022. dec. 6. 12:21
Egy szó: megbízhatatlan
46. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 45. - Krisztikrisz)
2022. dec. 6. 10:20
Hát nem is az volt a kérdés, hogy a másik nőbe is szerelmes-e, hanem az, hogy vajon a megcsalt barátnőbe az-e…;)
2022. dec. 5. 21:49
Szerintem van erre elég példa, nézz körül az interneten vagy a való világban. Azt azért ne gondold, hogy a másik nőbe is szerelmes.
44. Lufthansi (válaszként erre: 42. - PöttyösPanka)
2022. dec. 5. 14:00

Ahány ház annyi szokás..


De Timycat hozzáállása nekem szimpatikusabbnak és empatikusabbnak tűnik.

43. PöttyösPanka (válaszként erre: 41. - Timycat)
2022. dec. 5. 13:45
Rendben.
42. PöttyösPanka (válaszként erre: 40. - Lufthansi)
2022. dec. 5. 13:45

Mindenkinek lehet értékrendje, ami szerint megítéli a dolgokat. Nálam ez az a szint.


Persze, ha te nem árultál zsákbamacskát, és tisztáztátok, hogy ez egy nyitott kapcsolat, akkor rendben. Ha meg nem, akkor ha a megcsalás tényét nem is tekintjük, a másik becsapása, és a hazugság sem épp erkölcsös dolog.

41. timycat (válaszként erre: 38. - PöttyösPanka)
2022. dec. 5. 13:34

Ki mit ért eskü alatt.


Nálunk volt eskü, de abba az eskübe a félrekufirc bőven belefér, nem megcsalás. Számomra az eskü szellemi, lelki szinten értendő, az az egység az én szememben fontosabb, mint hogy néha napján fizikailag elcsábul az ember.

40. Lufthansi (válaszként erre: 38. - PöttyösPanka)
2022. dec. 5. 13:24

"Az én értékrendem szerint minden ember jellemtelen, aki a legprimitívebb ösztönei kiélést előbbre tartja, mint az esküjét, amit annak a személynek tett, akit elvileg szeret."


Jah, ez így igaz is lehet, azokra akik megszegik az esküjüket.

Rám ugyan nem érvényes a mondatod, mert nálunk nem volt eskü, mi csak úgy összeálltunk az asszonnyal mint hőségben a pacik.

Nem vagyunk egyformák, pisiljen mindenki úgy, ahogy engedik neki otthon.

A "jellemtelen, meg a legprimitívebb ösztönei" jelzőid nekem akkor is olyan beskatulyázásnak tűnnek.

39. PöttyösPanka (válaszként erre: 37. - Lufthansi)
2022. dec. 5. 13:22
Az pedig, hogy a férfiaknak szabad, mert ők képesek rá érzelmek nélkül, a nők meg nem, egy orbitális hülyeségen alapuló diszkrimináció. Erős túlzással olyan, mint amikor kromoszóma alapon ideologizálják, hogy a nőknek miért kell kivágni a csiklóját. Ezt csak a barbár pasik találták ki, hogy a saját primitív késztetéseiknek érvényt szerezzenek, méghozzá olyan módon, amilyenek ők maguk: primitíven és erőszakosan.
38. PöttyösPanka (válaszként erre: 37. - Lufthansi)
2022. dec. 5. 12:25

Az én értékrendem szerint minden ember jellemtelen, aki a legprimitívebb ösztönei kiélést előbbre tartja, mint az esküjét, amit annak a személynek tett, akit elvileg szeret. Ezzel gyenge jellemet, gyenge akaratot és erkölcstelenséget tanúsít.


Lehet azzal magyarázkodni, hogy genetikailag így vannak kódolva. De genetikailag arra is kódolva vannak, hogy kőbaltával fejbe verjék azt, aki nem tetszik nekik. Szerencsére azért ott vannak az agy fejlettebb régiói, amik (elvileg) képesek ezeket az ösztönöket felülírni. Ééés így lett a civilizált ember.


Tévedsz, ha azt gondolod, hogy minden pasi hűtlen, aki ezt megteheti. Vannak ilyenek is és olyanok is.


Jah, és nyugodtan lehet állva pisilni, csak tessék megtanulni célozni. Ha meg nem megy, akkor wc-t takarítani.

37. Lufthansi (válaszként erre: 36. - PöttyösPanka)
2022. dec. 5. 11:46

Nem vitatkozni szeretnék, de a pasik mitől lennének emiatt jellemtelenek?


A pasik születésüktől fogva nem monogám alkatúak.

A monogám férfiak általában azok akik már senkiben sem tudnak "kárt" okozni.

Egy nő sincs például arra kényszerítve, hogy otthon állva pisiljen,de bezzeg egy rendes pasi az ülve pisil.

lehetséges,hogy ez csak az én véleményem.

2022. dec. 5. 08:53
Egyszerűen vannak jellemtelen pasik, akik - szerelem ide vagy oda - a farkukat tartják legelőbbre az életben. Ha már eleve úgy kezdi a kapcsolatot, hogy félrelép, akkor ez idővel csak rosszabb lesz.
35. Panna.33 (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 4. 22:02
Vannak lassan erő szerelmek is. Előfordulhat, hogy később jobban tekintettel lesz a másikra. Ha észreveszi, hogy fájdalmat okoz a viselkedése, akkor vagy nem teszi többet, vagy sokkal óvatosabban, hogy nehogy megbántsa a kedvesét.
34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - Sanyinak)
2022. dec. 4. 19:31
Mondom, hogy nem rólam van szó! Istenem….
33. sanyinak (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 4. 19:09

Féltékennyé akar tenni és nagyon magabiztos.


Vagy ki akarja deríteni, hol vannak a határaid és nem fél kockáztatni.

32. pteri
2022. dec. 4. 19:02
Egy friss kapcsolatban nem szerelmes nyilván. Nem gondolom, hogy a férfiak minden nőbe szerelmesek, akivel kapcsolatba kerülnek. A másik nővel is valamilyen kapcsolata van, ha vele is lefeküdt.
31. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 4. 18:04
Jellemtelen, akaratgyenge és nem annyira fontos neki a párja.
30. temmp (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 4. 13:37
Nem szerelmes.
29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - Timycat)
2022. dec. 4. 13:02
Nálam az lenne, legalábbis most nem tudnám elképzelni, hogy ilyem emberrel együtt tudjak maradni, bár nem voltam még ilyen helyzetben.
28. temmp (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 4. 13:00
Mi a konkrét tortenet?
27. timycat (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 4. 13:00
A megcsalásnál sokkal durvább jellemhibák vannak, nálam a megcsalás nem ok a válásra.
26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - 80ASIQ)
2022. dec. 4. 12:57
Igen, én is azt gondolom, hogy amennyiben együtt van valakivel, ne csalja meg, mindegy, hogy szerelmes-e. Ez jellemhiba.
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Perzsacica)
2022. dec. 4. 12:56
Nem az én barátom.
24. Ágio8405 (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 4. 12:55
ez nagyon egyéni, de szerintem kicsi rá az esély. Egyébként meg szerintem sem szerelmes.
23. 80ASIQ (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 4. 12:54
El tudom képzelni, hogy valaki később lesz szerelmes és akkor már nem lép félre. Viszont én vallom, hogy a szerelem mulandó. Attól még lehet a másikat szeretni sőt akár hűségesnek is maradni hozzá. Ez már nagyon egyéni jellem kérdése.
22. 80ASIQ (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 4. 12:49
Az a szerelem vagy "szerelem" nem 100%-os. Vagy még 50 sem.
21. perzsacica (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 4. 12:39

Csak ha hiszel még a mesékben.

Később még rosszabb lesz, már nem is fogja titkolni, sőt. Azért, hogy jól érezd magad mindenről beszámol, hogy az ő lelkiismerete tiszta legyen .

Hiszen elmondta és így is elfogadod.

Elfogadod valóban?

Ha igen akkor jön a magas gyomorsav, a korai őszülés, az állandó megalázottság érzése.

Hacsak nem a hippi kor szellemében élsz akkor azonnal menekülj !

20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Kótyomfity)
2022. dec. 4. 12:25
Ilyenkor az előfordulhat, hogy mondjuk csak fél évvel később lesz szerelmes és akkor már nem lép félre?
19. Kótyomfity (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 4. 12:00

Szerintem nem működik másképp. Pont az a szerelem lényege, hogy totálisan oda vagy a másikért, folyton csak rá gondolsz, csak rá vágysz, stb.

Ebből kiindulva, a szóban forgó pasi (még) nem szerelmes.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook