Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pasi külseje a friss kapcsolatban fórum

Pasi külseje a friss kapcsolatban (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
68. gribedli*** (válaszként erre: 67. - L.luiselotte)
2017. jún. 8. 12:03

Idősebb asszonyok, mint te? Mert te a fiad generációjáról beszélsz, közülük csak a fiadat ismered konkrètan. A többiekről, és a lányokról véleményt alkotsz csak úgy.


Neked jó így, hogy veled még "csak csak", nem repkednek a ló..., de te nevelted őt ilyennek. Ha pedig másvalakivel tenné, nem érdekelne.


És akkor nem azon kell sajnálkozni, hogy jaj, ezek a mai lányok, hanem azon is, hogy neked nyolc, hogy ő hogy viselkedik azokkal a lányokkal, mert te ilyennek nevelted, szóval jóhogy még 50 évesen is otthon lesz, mert találnak nála jobbat.


Persze, az is lehet, hogy direkt csinálod, mert jó ez neked, hogy ő mindig veled marad, de szerintem később neki lesz rosszabb (ha már nem most is rosszabb), az, hogy házon kívül milyen,engem a helyedben érdekelne.


Az én fiam mèg csak 14, de a húgaival is és más lányokkal is tud szépen beszélni. Nem a te generációd vagyok de még anyôsom,aki idősebb nálad, ő is tudott olyan fiúkat nevelni, hogy ne csak otthon ügyeljenek arra, hogy hogy beszélnek egy nővel.

67. l.luiselotte (válaszként erre: 63. - Gribedli***)
2017. jún. 8. 11:50
Hát még milyen gorombák lennének a mamahotelszökevények, ha megtudnák, hogy idősebb asszonyok látatlanban és kéretlenül latolgatják nősülési és egyéb esélyeiket - minden konkrét tény ismerete nélkül .
66. csikil4ny (válaszként erre: 64. - Gribedli***)
2017. jún. 8. 11:01
A kulcsszó: szívesen. Csak arról volt szó, hogy szívesen vagy nem szívesen, mert ha utóbbi, akkor kényszer. S tovább osztható, hogy külső vagy belső elvárás (csak azt hiszem, hogy bárki elvárja).
65. PöttyösPanka (válaszként erre: 56. - L.luiselotte)
2017. jún. 8. 09:52
Én azért látok némi különbséget a fiatalok közt aszerint, hogy milyen értékrend alapján nevelték őket. A baráti társaságomban (25-30 körüli, diplomás, jól kereső főleg férfiak) él még egyfajta "régimódi" szemlélet. Tisztelettel beszélnek nem csak a lányokkal, de egymással is, kinyitják nekem az ajtót, tisztelik az idősebbet, csupa ilyen elcsépelt dolog. És ez meglátszik az életükön is. Mind hasonlóan régimódi felfogású lánnyal van komoly kapcsolatban, házasságban. Amolyan régimódi esküvőt tartanak, és régimódi családi modellt próbálnak felállítani. Mármint nem úgy, hogy anya mos-főz-takarít, apa meg gürizik, és beosztja a pénzt, hanem bár egyenjogúak, bizonyos férfi-női szerepköröket azért betartanak. Ahogy mi is a férjemmel. Mert minket így neveltek. Viszont azok a barátnőim, akik küszködnek a szingliséggel, és akikről el tudom képzelni, hogy ismerik ezt a magas fenntartású fogalmat, azok csonka családban nőttek fel, ahol anyának apa szerepét is fel kellett vállalnia. Ezzel nem általánosítani akarok, nem az egyedülálló anyákat hibáztatom, csak szerintem igenis meglátszik a nevelés és a családmodell milyensége a mostani fiatal felnőttek viselkedésén.
64. gribedli*** (válaszként erre: 61. - PöttyösPanka)
2017. jún. 8. 09:48
Nálunk is ez van, mindketten szeretünk főzni, és egymásra is szívesen főzünk. Ja, és kiszolgáljuk egymást:DDD én nem hiszem, hogy ebbe bele kellene magyarázni megfeleléskényszert.
63. gribedli*** (válaszként erre: 56. - L.luiselotte)
2017. jún. 8. 09:42

Hát azért ma már annyira nem. Mivel lehet válni meg nem kötelező férjhez menni, így ma magasabbra teszik a mércét a nők. Sok béna pasinak ez nagy problémát okoz, hogy nem úgy van mint régen, hogy csak vitték a lányt, mert ott volt a folyamatos vénlány-para. És régen is voltak akik bunkók voltak, udvariatlanok voltak és még ők is kikapósak voltak, mert a lányok el akartak kelni. Válásról meg szó sem lehetett.


Biztos vannak ma is kapcsolatfüggő nők. De szerintem általánosítás. Sokkal feltűnőbb nekem, hogy némelyik fiú vajon 30 évesen még miért lakik a szüleinél.


Te úgy látod, fiús anyaként, hogy hát mert biztos olyan a lâny felhozatal, hogy inkább marad otthon. Én meg úgy látom, hogy az ilyen fiúk nem férfiak, nemigazán tudnak önâllósodni, és ők azok, akik nem kellenek a mai nőknek. Szóval felesleges magyarázni ezt, ha valaki egy konkrét ember, az kirepül és éli életét. Ha mellé ezek a mamahotelszökevények még gorombák is, akkor még inkább nem kellenek senkinek. Mondjuk tényleg nem kötelező nősülni, vagy férjhez menni, de nem kell belemagyarázni olyat, hogy a mai lányok így, a mai lányok úgy.

62. PöttyösPanka (válaszként erre: 57. - Gribedli***)
2017. jún. 8. 09:38
Ő is ezt mondja :D
61. PöttyösPanka (válaszként erre: 55. - Channa*)
2017. jún. 8. 09:36
Ne túlozz már megint. Az, hogy sülök neki tojást, nem egyenértékű azzal, hogy kiszolgálom. És az, hogy kap vacsit, nem jelenti azt, hogy csak az ő kedvéért állandóan sütök, főzök. Általában ő szokott főzni nekem. Valamint nem vettem észre, hogy mióta tojást sütök, jönnek fel a kilók rám :D
60. l.luiselotte (válaszként erre: 59. - L.luiselotte)
2017. jún. 8. 09:31

Ezt még le kell hogy irjam :

A napokban megkért, hogy irjam meg a szabadság kivételi kérelmét.

Én ugye 25 éve abból élek, hogy viszonylag jól tudok fogalmazni, ezt irtam :

" alulirott .. kérem, hogy 2017 évi szabadságomat az alábbi ütemezésben sziveskedjenek részemre kiadni "

Megállpaitotta, hogy " hülye vagyok és körülményes" ehelyett azt irta a főnökének.

"Sziasztok, a szabadságomat ......... napján szeretném kivenni. "


Kb ez a beszédstilusunkban is a különbség.

59. l.luiselotte (válaszként erre: 58. - Channa*)
2017. jún. 8. 09:22
nem annak örülök, hogy Te is igy látod, de valamennyire megnyugtat ( hogy nemcsak az én készülékemben volt a hiba )
58. Channa* (válaszként erre: 56. - L.luiselotte)
2017. jún. 8. 09:20

Ilyenné tettük őket...

Nem vonom ki magam ebből a körből annak ellenére, hogy a saját gyerekemen nem tapasztaltam még ilyet, mert sajnos másoknál meg igen és én is abba a generációba tartozok, akik kinevelték őket.

Az nem érdekel, hogy a koromat nem tisztelik, mert az csak egy állapot:), de az, hogy a lányokat sem, és a lányok képesek lemenni kutyába, csak azért, hogy legyen egy pasijuk...és ha a lány véletlenül normális, akkor inkább kikerülik...elég érdekes...

57. gribedli*** (válaszként erre: 52. - PöttyösPanka)
2017. jún. 8. 09:10

Ez így jó:D


Mert ezzel akkor te is normálisan eszel, szóval jó hatással volt rád,hogy ő szeret vacsizni.

56. l.luiselotte (válaszként erre: 54. - Channa*)
2017. jún. 8. 09:09

Nagyon megváltozott az értékrend az elmúlt 20-30 évben. Néha nemcsakhogy ki vagyok akadva, de kifejezetten kétségbe vagyok esve látva és hallva fiam és barátai, lányismerői viselkedését. A nőkkel szemben már nincs udvariasság,gyakran a lány kiséri haza a fiút ... , zéró tolerancia mindennel szemben, ahol megértésre lenne szükség, - ehelyett rosszul értelmezett egyenjogúság van, annyi a fizetésük mint a fiúknak, mit akarnak jelszóval - de ezt a lányok tudomásulveszik, örülnek, ha akad egy - egy pasi.

Pedig többdiplomás jólkereső jólszituált társaságról beszélek. És valahogy úgy érzem - nem vitatva hogy szeret a fiam, egymáson kivül nincs élő rokonunk - hogy amióta munkába állt , a beszédstilusa is eldurvult, nem úgy hogy a ló...-szok jönnek sorba, hanem az alapvető kedvességet udvarissaágot a másik megbecsülését hiányolom. Velem még visszafogja magát, de a kortársaival már nem.

Csak azt nem értem, hogy magas beosztásban levő több diplomás lányok miért nem kérik ki maguknak.


Anyatársaim azt mondják, örüljek, hogy ez a féldurva beszéd csak mostanában kezdődött, náluk a gyerek kamaszkora óta tart.

Tkp rendes gyerekek, n or4málisan öltöznek, igényesek, nem isznak nem drogoznak, erkölcsi mércéjük sokkal szigorúbb, mint amilyenek mi voltunk 25 éve, csak az a stilus., Más is tapasztalta ?

55. Channa* (válaszként erre: 52. - PöttyösPanka)
2017. jún. 8. 09:03

Látod mennyire nem vagyunk egyformák?

Én pl. nem vagyok hajlandó rántottát készíteni a férjemnek, mert nem, nincs kedvem, van jobb dolgom is, csináljon magának, stb., de ettől még oda vagyok érte jó sok éve:DDDD

Néha mormogja az orra alatt, hogy bezzeg a kollégának a párja minden este rántottával várja haza....de a kolléga felesége pl. el van hízva. Tudom, hogy hülye példa...

Na, akkor mit is szeret ő jobban? A rántottát esténként, vagy azt, hogy a felesége 30 éve tartja a formáját? Mivel nem durrog, velem van s nem a kolléga feleségével, akkor nyilván nem a rántotta a fontos neki:D

Én p. hozzá sem mentem volna egy olyan pasihoz, aki azt várja el tőlem, hogy süssek-főzzek naponta, mert nekem ez nem jön be. E helyett jobban szeretek olvasni, vagy elmenni tornázni.


Most nem azt kell elképzelni, hogy nem főzök vagy sütök, de nekem az kevés lenne egy kapcsolatban, hogy kiszolgálom az uramat:DDD

54. Channa* (válaszként erre: 51. - PöttyösPanka)
2017. jún. 8. 08:49

Szerintem is képes változni, de ezek a dolgok nekem elvárások már az elején a kapcsolatnak, hogy pl. olvasott legyen, ami derüljön is ki. Nem ragaszkodok a háború és békéhez, hiszen az orosz irodalom nem mindenkinek jön be, de azért ne az legyen, hogy ezt sem olvastam, azt sem, de a kedvedért megteszem....

Ugyan ez sportban is. Nem várom el, hogy ő is feljöjjön a tatamira, de pl. azért bicajozzunk már, vagy focizzon a haverokkal, stb. Ne, ne csinálja azt amit én, ne öltözzön úgy, ahogy én, attól frászt kapok, ha valaki azért csinál valamit, mert a párja is, hiszen akkor az egyéniség eltűnik és nem magamat akarom imádni benne:D Sőt! Egyet sem kell értenünk sok dologba, de elvárom, hogy tudjon sok dologról úgy a politikában, mint a sportban, gazdaságban, stb.

Én pl. hetekig vihognék, ha a férjem egyszer csak szóba hozná a legújabb műköröm divatot:DDDD Az ilyen témákra ott vannak a barátnőim:D

Az érdeklődésünk lehet simán teljesen eltérő, egy kapcsolat nem attól lesz jó, hogy mindent együtt csinálunk. Nálunk pl. semmi gond nincs abból, hogy a férjem pl. mindent tud azt autókról, én meg csak vezetem:D Vagy abból, hogy én megvarrom a ruhákat, ő meg csak hordja.

Mert ugye nem magammal szeretnék lenni, hanem azzal az emberrel, aki a másik. Ha mindent úgy csinál, ahogy én az unalmas szerintem...


Remélem érthető amit írok:D


Ahogy utána néztem én és sokan a nem mostani fiatalok közül magas fenntartású nők vagyunk, mert vannak elvárásaink, én csak azon csodálkozok, hogy manapság ez nem alap.

Van egy felnőtt fiam, akit olyannak próbálunk formálni, mint mi vagyunk, azaz udvarias, jól öltözött, igényes a külsejére és a jellemére is, most meg rá kell jönnöm, hogy ez már nem is számít? Hol élünk? Mi az, hogy a pasik azért kerülnek el nőket, mert az "elvárja", hogy előre engedjék, kinyissák neki az ajtót, kapjon ajándékot bizonyos alkalmakra vagy csak úgy, stb. Milyennek neveltük a gyerekeinket, ha ez nem az alap?

53. csikil4ny (válaszként erre: 52. - PöttyösPanka)
2017. jún. 8. 08:37

Ezzel az utolsó mondatomat támasztod alá: a férjed hatással van rád, ennyi és nem több.


Ugyanígy aki nem főzött azelőtt, elkezdhet főzni is a családjának. De ez csak addig jó, amíg szeret főzni, ha kétnaponta erőszakot tesz magán ezért, már nem tartom jónak.


Vagy a tipikus hiba: nagyon sok nő ugyanannyit dolgozik munkahelyen, mint a férje, de a háztartási munkákat egyedül végzi, mert azt hiszi ez az élet rendje. Közben meg vergődik, mert magára nincs ideje, stb. Valahol mindenben meg kell találni az egyensúlyt.

52. PöttyösPanka (válaszként erre: 50. - Csikil4ny)
2017. jún. 8. 08:26
Mondok más példát. Én pl. régebben este csak bekaptam pár falatot és kész. Ma már minden este sütök tojást, csinálok salátát és szendvicset, stb., mert a férjemnek igénye van rá. Nem magamért sürgök a konyhában, de szívesen teszem meg neki. Akkor én most nagyon meg akarok felelni?
51. PöttyösPanka (válaszként erre: 49. - Channa*)
2017. jún. 8. 08:21

Értem. A te tézised az, hogy soha senki semmiben nem képes változni.

De én nem ilyen végletekre gondolok, hogy eddig soha egy könyvet sem vett a kezébe, most meg átrágja magát a Háború és béke xezer oldalán, hanem arra, hogy eddig Trónok harcát olvasott, de most megpróbálkozik a Zabhegyezővel. Vagy mondjuk eddig javarészt csak sport és gazdasági híreket olvasott, de most már elolvassa a tudomány rovatot is, mert mondjuk eddig nem volt akivel megvitassa az ott olvasottakat, de így, hogy van, már sokkal érdekesebb számára. Tehát arra gondolok, hogy az igényesség alapvetően megvan, de az érdeklődése eddig másfelé irányult.

50. csikil4ny (válaszként erre: 45. - PöttyösPanka)
2017. jún. 8. 08:19

Érdekes, mert ez is nagyon személyiség függő: van egy ismerősöm, aki nagyon meg akar felelni, nem csak a férje elvárásainak, hanem mindenkiének. S ettől állandóan stresszes. De egymást motiválják, hogy ki mit olvasson, megbeszélik. Van egy csomó vagány dolog, amit egymásért tesznek.


Én pl. elképzelhetetlennek tartom, hogy azért űzzek egy adott sportot, mert a párom azt preferálja, más meg ezt a kapcsolat fokmérőjének tartja...


Szerintem mindenképp jobb, ha magunkért vagyunk olyanok amilyenek, mint a másiknak való megfelelési vágyunkból.


Egy kapcsolatban így is, úgy is hatással vagyunk a másikra, de ez nem tudatos.

49. Channa* (válaszként erre: 45. - PöttyösPanka)
2017. jún. 8. 07:59

Én ebben nem értek veled egyet, mert én pl. olyannal sem állok szóba, aki nem tájékozott annyira, vagy nincs humora, amire nekem szükségem van.

Nehogy már azért olvasson, mert nekem meg akar felelni...


Ok. az olvasottságot lehet erőltetni, de ha valaki nem szeret olvasni, akkor az bármennyire is akar nekem imponálni, akkor sem lesz képes arra, hogy elolvasson bármilyen könyvet. A humor meg szerintem bennünk van, ha nincs, akkor azt nem igen lehet csiszolgatni.


Tehát, itt újra előjön, hogy ezt aztán nem lehet megjátszani még bizonyos ideig sem, és attól, hogy engem nagyon akar valaki, nem fog kelleni, mert végig szenvedte a háború és békét, de nincs egy vicces megjegyzése sem....azaz az igényesség a külsőre és a jellemre ne miattam legyen benne, hanem saját maga miatt....ismét....

48. gribedli*** (válaszként erre: 46. - PöttyösPanka)
2017. jún. 8. 07:44
Egyetértek, dolgozni kell rajta, építeni, de azért legyen már alapból egy összhang kardinâlis dolgokban. Így nem kell megfeszülni, hanem kisebb erőfeszítések hosszú távon is stimolálják mindkettőt, tartható is, és örömteli lesz, hogy folyamatosan dolgoznak magukon és a kapcsolaton.
47. gribedli*** (válaszként erre: 42. - Mikahaka)
2017. jún. 8. 07:39

Szerintem a kettő mégsincs annyira összefüggésben.


Ahogy orrodnál tovább láss ìrta, senki sem tud kivetkőzni magából hosszú időre, de ha a kíhívás nagy, akkor sem tud hosszabb időre.


Nem azért, mert a kapcsolat rosszabb, hanem mert az a pasi lusta, igénytelen, és ő ilyen. Egy jó nő mellett is egy idő után olyan lesz, de attôl még az a nő egy jó nő. Sőt, ha értelmes is, ott is hagyja az ilyen igénytelen fickót.


Ennyi erővel, ha igaz, amit te írsz, a nőkre is igaz. A csapból is folynak a bugyutábbnál bugyutább szlogenek, hogy aki dagadtan nem szeret, az nem szeret igazán, akinek kócosan nem tetszel, annak nem tetszel, stb. Mintha az rendben lenne, hogy a nő igénytelen legyen, és őt úgy is el kell fogadni, mert ha nem, milyen szerelem már.


Vegyünk egy ellenkező példát. Igénytelen nőnek valahogy betoppan az életébe egy jó faszi. És a nő egy ideig sokat tesz magáért, nagy a kihívâs. Aztán mikor egy ideje együtt vannak (ahogy te írod az elején), a nő egy kicsit lazít. Mi történt? Nem elég jó a faszi? Dehogynem. Nem elég nagy a kihívás? Dehogynem. Akkor meg miért? Hát mert a nő alapból igénytelen és csak egy adott ideig tudja fenntartanti a látszatot, belefárad, visszatér igénytelennek. Pedig a pasi végig ugyanolyan jó pasi.


Ha a te érvelésed lenne a jó,akkor mindenki, aki amúgy jó nő, jó pasi, magában kellene, hogy keresse a hibát, ha a partnere igénytelen, holott a partnere már olyan volt előtte is, csak egy ideig megjâtszotta, hogy nem. Az ilyenektől jobb megszabadulni. Vagy, akinek nem számít a külső és nem szâmít,ha a másik lusta, nem tiszta, stb. az maradhat ilyen kapcsolatban is, saját felelősségére.

46. PöttyösPanka (válaszként erre: 42. - Mikahaka)
2017. jún. 8. 07:01
Ha viszonylag hamar abbahagyja a hódítást? Egy komoly, hosszútávú kapcsolaton állandóan dolgozni kell. A férfit újra meg újra el kell csábítani, a nőt meg újra meg újra meg kell hódítani. Persze a kezdeti udvarlás iránya és intenzitása változik időközben. Ha viszont az egyik fél abbahagyja, annak a kapcsolatnak nem sok marad hátra. Tudod, nem megszerezni, hanem megtartani nehéz.
45. PöttyösPanka (válaszként erre: 44. - Bichter1)
2017. jún. 8. 06:53
Pontosan. Jó esetben egy kapcsolatban a másik motivált lesz jobbnak lenni, de ez alatt nem a kinézetet értem, hanem a jellemet. Egy nő kihozhatja a férfiből a figyelmességet, a védelmezést, késztetheti arra, hogy tájékozottabb legyen, hogy több vagy komolyabb irodalmat olvasson, de akár arra is, hogy csiszoljon a humorán.
44. Bichter1 (válaszként erre: 10. - Mikahaka)
2017. jún. 8. 05:28

...térjünk vissza a témára 2 év múlva.

Ha még akkor is motiválod" akár öltözködésben, ivásban (ezt mondjuk kétlem!!) mert úgymond jó csaj" vagy, akkor lehet tényleg beletrafáltál.


De. A legtöbb pasi ha nem alapjáraton az a típus, hanem a slampos, jóvanazúgyis" ...akkor visszafog térni a saját önmagához. És igen, ettől még működhet a kapcsolat is csak kényelmesebben.


A jelenlegi tapasztalatom nekem viszont az, hogy jellemben, viselkedésben motiválom azt aki mellettem van.. mert én meg ilyen jó csaj" vagyok. Ezt hozom ki belőle :) Ő pedig belőlem. Mindig motiváljuk egymást.

43. Channa* (válaszként erre: 42. - Mikahaka)
2017. jún. 7. 23:08

Én még mindig nem látok benne semmi logikát.

Bocs!

elnézést, hogy megint magammal jövök, de másokat nem szeretek kibeszélni:DDDD


Én elég jó nő voltam. Helyes voltam és az alakom tökéletes. Nem, sosem néztem ki plázacicának, de csak olyan pasival álltam szóba, aki nem értem akart jobban kinézni, hanem igénye volt/van rá, és ezért egy olyan pasit választottam hosszútávra, aki ilyen, azaz úgy öltözik, ahogy nekem is tetszik, olyan a környezete, ami nekem megfelel, és ez nem változott az elmúlt 30 év alatt sem. A férjem azóta is jól öltözik, naponta fürdik, borotválkozik, stb. Na jó, lett egy kis pocakja, de semmiből nem adott lejjebb, ahogy én sem.

Nem akarok rajta változtatni, mert jó az ízlése, és ő sem rajtam, mert nem csak azért néztem ki valahogy, mert tetszettem neki.

Ja, és, hogy legyen benne egy kis magas fenntartás is:DDDD

Nem csak az első időkben, de a mai napig kinyitja nekem az ajtót, vesz nekem ajándékot, még mindig figyel rám, ő fizetett mindenhol, stb.

És, hogy fokozzam....ez régebben nem csak a párunktól volt "elvárható", hanem az összes férfi ismerőstől, azaz a haverom is kinyitotta előttem az ajtót, az étteremben a haverom fizetett, stb.


Az, hogy mára kreáltak egy fogalmat a megfelelő viselkedésre érdekes, hiszen régen enélkül is működött az udvariasság:D

42. mikahaka (válaszként erre: 35. - 4213133598)
2017. jún. 7. 22:07

KÖSZI!!!

Erre gondoltam.

(Nem sértődtem be, de ha nem érted a kérdést csak azért hogy kommentelj, nem kell leírni a véleményed)


Tehát azt írod, hogy minél nagyobb a kihívás, és a lenyűgözöttség, annál inkább "teperni fog".

Ergo te is azt gondolod, ha egy pasi viszonylag hamar abbahagyja a hódítást akkor a csajszi vélhetően nem adott neki akkora kihívást..!

Ettől még működhet a kapcsolat, szerethetik is egymást, de egészen más hőfoka lesz a dolognak- szerintem- mint abban az esetben ha nagyobb a kihívás- hiszen mindig jobban értékeljük amiért sokat tettünk.


Mert ezzel értek én is együtt! Köszi végre valaki :)

2017. jún. 7. 21:25

Azert egy fiatalember kulseje es az apoltsag ket kategoria.

Csak azert, mert nem adonisz, lehet apolt.

40. Bichter1 (válaszként erre: 27. - Mikahaka)
2017. jún. 7. 21:05

...itt szerintem senki nem oktatott",hanem mindenki leírta a véleményét (a saját tapasztalatait).


Más világnézet? Inkább több tapasztalat, más évjárat (nem tudtuk meg, hogy Te melyik korosztályhoz tartozol, lehet akkor a Te szemszögedből is láthatnánk)


Sokkal mélyebb dolgokról lett volna szó" - valahogy senkihez nem ment át, hogy konkrétan mire gondoltál, mitől lehetett volna mélyebb.


Még egyszer írom: mindenki a saját tapasztalatát írta le. (kár besértődni ezen)

39. Bichter1 (válaszként erre: 23. - Massalhangzo)
2017. jún. 7. 20:51

Leírtad a kulcsszót:

"elsosorban a viselkedesebol kellene latnod, erezned, hogy odavan-e erted, akar-e toled valamit." - az egésznek ez a LÉNYEGE.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook