Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pasi külseje a friss kapcsolatban fórum

Pasi külseje a friss kapcsolatban (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
38. Channa* (válaszként erre: 37. - Csikil4ny)
2017. jún. 7. 20:34

Csak úgy megjegyeztem.

A férjem is sokáig készül, tőle tanulta:DDD

37. csikil4ny (válaszként erre: 36. - Channa*)
2017. jún. 7. 20:22

Ezért nem tűnt fel nekem sem az exnél, érdekes mert ő meg pont erre kérdezett rá, hogy soha nem tűnt fel a tükör előtti tevékenysége. Nem, mert természetes volt, hogy ad magára.


Nem érdemes asszociálni.

36. Channa* (válaszként erre: 33. - Csikil4ny)
2017. jún. 7. 20:13
Az én fiam meg tovább készül még 1 óránál is, és nem meleg.
35. 4213133598 (válaszként erre: 1. - Mikahaka)
2017. jún. 7. 19:51

Melyik pasi ne akarna jó színben feltűnni az új kedves előtt? Naná, hogy a legjobbat akarja kihozni magából! Nyilván a lehető legjobb formáját fogja mutatni. Úgy összességében. Tehát nem fog slamposan menni a randira, ügyelni fog az ápoltságára. Ezt jó esetben tartani is fogja, mert ha nem, akkor már az elején elbukik a kapcsolat.

Eleinte azért fog mindent beleadni, hogy elnyerje az új csaj szimpátiáját, később pedig azért fogja tartani a nívót, mert fontossá válik neki a kapcsolat, és meg is akarja tartani a barátnőjét.

Igazat kell adjak abban, hogy ha valaki fontos az ember életében, akkor bizony adnia kell magára. És bizony motiválhatja egy jó csaj a pasit. Nyilvánvaló, hogy egy magára semmit sem adó pasi képtelen lenne arra, hogy hosszabb távon ki tudjon bújni a bőréből, és akinek alapvetően nincs igénye magára, annak nem fog sikerülni hosszú távon az, hogy kibújjon a bőréből. Annak a kapcsolatnak tutira fújtak. De ha alapjáraton jó pasi, igényes önmagára, akkor zsigerből megy neki az, hogy a legelőnyösebb oldalát mutassa.

Szerintem ha nagy a kihívás, akkor nagy a célért való küzdelem is. Ha a nagy kihívás egy klassz csaj, akkor a pasi hódítani fog. Ez pedig csak akkor megy, ha ugyanazt a színvonalat viszi tovább, mint a kezdetkor. Hódítani csak az a pasi fog, akit motivál a meghódítandó nő.

34. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 33. - Csikil4ny)
2017. jún. 7. 17:12

Nyilvan volt meg manikur-pedikur-szortelenites, hajbeloves, egyeb extrasagok.

Ilyesmihez nem volt szerencsem hal'istennek.

33. csikil4ny (válaszként erre: 30. - 1c2bf7d42c)
2017. jún. 7. 17:09
Az én egyik exbarátomnak mindez eltartott egy órát is, aztán kiderült, hogy meleg.
32. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 31. - L.luiselotte)
2017. jún. 7. 16:58

Amennyiben nagyon be szeretne dobni magat, akkor "1 Million parfum"

De ez mar a non plus ultra kategoria.

2017. jún. 7. 16:32

Amit Moszkvicsslusszkulcs ir a 30 hsz-ben, szerintem tökéletesen elég, és - ha összejön a dolog, tartható életfogytiglan.

(de azért ez 60-70 év körül is elvárható.)DE nem minden ffi hizik el, kopaszodik vagy ereszt pocakot .... ha meg mégis, rosszak a gének, benne van a pakliban, ez nem lehet egy huzamosabb együttélés közben válóok )

2017. jún. 7. 16:21

A ferfi nem ugy készül a talalkozóra, hogy fel napig a furdoben tatarozza magat.

Tus, borotvalkozas, haj-fogmosas, 3 mozdulattal fesulkodes, tiszta fehernemu, zokni, ing, nadrag, penz, telefon, kulcs, zsebkendo a zsebbe; esetleg egy pici borotvalkozas utani arcviz; cipo es mar kesz is. Ez kb. 20, max. 30 perc.

29. dd9dec5381 (válaszként erre: 27. - Mikahaka)
2017. jún. 7. 15:17

Lassuk ertem-e :)

Azon toprengsz, hogy ha van egy srac aki egy szep, igenyes lany mellett van, mikozben orajta lenne mit javitani, akkor miert nem erez kesztetest erre? A lany szeretne a legjobb formajat hozni, hogy tessek a fiunak, es nem erti, forditva ez miert nem evidencia?

En jartam ugy egy regebbi kapcsolatomban, hogy a csavo kisse elengedte magat. Na nem veszesen, de azert feltunt a kornyezetenek is. Nekem is megfordult a fejemben, hogy vajon most van az hogy belekenyelmesedett a kapcsolatba, en ugyis vele maradok?! De leginkabb az zavart, hogy mintha nem erdekelte volna, nekem tetszik-e, hogy vonzonak talalom-e meg.

Nyilvan mindenkinel egyeni a valasz, a magam eseteben rajottem hogy en vagyok tulzottan raporogve hogy "tokeletes" legyen a testem, nekem fontos ez ennyire, o pedig lazan, onbizalomvesztes nelkul hordozta a plusz kiloit es meg sem fordult a pasi agyaban hogy ettol kevesbe vonzo a szememben. :)

28. PöttyösPanka (válaszként erre: 27. - Mikahaka)
2017. jún. 7. 14:45
Ha még mindig nem értjük, akkor próbáld meg más megvilágításba hozni a dolgot. Nekem tényleg ellentmond, hogy többször említed, itt valami mélyebb lelki dolgokról lenne szó, de közben csak a külcsínt hozod fel. Nekem a mélyebb dolgok mást jelentenek, nem azt, hogy megjelenésemben tetszeni szeretnék a páromnak. Hanem mondjuk, hogy szeretném megérteni, mi zajlik benne, amikor magában borong, és nem szól semmit.
27. mikahaka (válaszként erre: 21. - Channa*)
2017. jún. 7. 14:24

Igen, egyáltalán nem értetek, vagy valamit nagyon félreértettek, vagy kiragadtok egy dolgot és azon kattog mindenki..

Lehet rossz volt a topik címe.

Nem gond többet se írok ide, nem az én világom, illetve ez a stílus ami a legtöbb hozzászólásban van, a kioktatás és az én mindent a legjobban tudok...-de valószínűleg ez is a nagyon más világnézetből adódik.

Sokkal mélyebb dolgokról lett volna szó, semmint amire terelődött a beszélgetés

2017. jún. 7. 10:20
A nonek sem artana termeszetes nokent viselkednie.
25. ina87
2017. jún. 7. 09:52
kevés az a pasi aki úgy is viselkedik mint ahogy a növel kell,adhat a külsőre természetesen kell is h adjon nem csak az első fél évben hanem utána is,de aztán ahogy idősödik egy kapcsolat,annyira marad el az udvariasság,kihagytam azt h tökéletes férfi és nő nem létezik,így hát vagy be éred amit itt a föld nevű bolygón találsz vagy még várnod kell
24. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Mikahaka)
2017. jún. 7. 09:18

Wáó! Ma is tanultam valamit. Őszintén bevallom, még nem hallottam ezt a magas fenntartású dolgot, de ahogy utánaolvastam, hálát adok az égnek, hogy nem a párkeresés időszakát élem, pedig az sem volt régen, de úgy látom, azóta változott néhány dolog. A mai szingli ifjúság elképesztő. Társkeresők, elvárások, címkék, randizási szabályok... Az ember beleszédül.

Az én "időmben" (4-5 éve), vagy inkább az én "világomban"(?) a férfiak nem azzal bizonyították szerelmüket, hogy kicsípték magukat, hanem hogy igyekeztek a lány kedvében járni. Régebben is voltak fiúk és lányok, akik a külsőségeket többre értékelték. Ők rendszerint egymásra találtak. Például a trikós testépítő fiúk mellett sokszor virítanak platinaszőke, miniben feszítő lányok. Őket egyaránt az jellemzi, hogy belőtt frizura nélkül nem lépnek utcára. De ezt nem a párjukért teszik, hanem mert ez a saját igényük. Ezen kívül vannak olyan férfiak, akik bármit megtesznek egy lány kedvéért. Ha ő egy bizonyos márkájú ruhát kedvel a férfiakon, akkor az ilyen férfiak lecserélik a ruhatárukat, hátha ezzel nő az esélyük a lánynál. Az ilyenekből lesz a jó papucs.

Lehet, hogy tévedek, de az írásodból úgy tűnik, hogy te jó nőnek tartod magad, és egy magadnál kisebb kategóriájú párt választottál, akitől most elvárod, hogy kezét-lábát törtje azért, hogy a nyomodba próbáljon érni. Gondolom ez a saját önértékelésed miatt fontos neked.

23. massalhangzo (válaszként erre: 19. - Mikahaka)
2017. jún. 6. 19:33

vagy ez a kerdes egy konkret szitura vonatkozik? hogy te egy jo csaj vagy, tetszik egy srac, es azt vetted eszre, hogy valtoztatja szamodra pozitiv iranyba a kulsejet, es ez azt jelenti, hogy odavan erted?


mert akkor szerintem elsosorban a viselkedesebol kellene latnod, erezned, hogy odavan-e erted, akar-e toled valamit. az, hogy valtoztat a kulsejen, az egyszeruen lehet azert, mert most erik be, szeretne menobb lenni, pasisabb, es ezert a valtozas, koveti az eppen aktual dolgokat

22. massalhangzo (válaszként erre: 16. - Mikahaka)
2017. jún. 6. 19:25

szerintem te nagyon eretlenul, tiniszinten nezed ezeket a dolgokat, vagy csak a roppant felszines oldalon allsz


a plazacica es menojeno paros az alapbol sokat foglalkozik a kulsejevel, es fontos, hogy az eppen futo trend legujabb darabjaival legyenek felszerelve. de jozsika hiaba probalja menojenot utanozni es felzarkozni, ha benne nincs meg zsigerbol, a plazacicus nem fog mellette parkent villogni


az eltartot kereso kulon kategorias csajoknak meg elsosorban a pasi statusza szamit, nem csinalnak abbol se problemat, se szegyellnivalot, ha a palit nem az elso tendbol huztak ki melleje


akiknel nem a kulso vagy a zse szamit elsosorban, azoknak is termeszetes, hogy tetszeni akarnak egymasnak. de felnottkent (es nem 40esre gondolok, akar 20 evesre) mar mindenkinek van egyenisege, stilusa. az alapjan is vonzodnak egymashoz, tehat olyan nagy valtoztatasokra nincs szukseg


egy jo kapcsolatban huzzak elore egymast a parok, nem visszafele. motivalhatja egyik a masikat mindenfelere.


de te osszejottel mar olyan pasival, akire gondolatban azt mondtad, basszus, foggya ma le vagy barmi? nyilvan nem. es gondolom olyannal se futnal, aki susogosban es makkos cipoben nyomul


ezert nem ertheto, amit irtal. mert olyan valtoztatasok, amik zavaroak, azert nem johetnenek szoba, mert azok az emberek ossze se jonnenek igazan, annyira mas stilusuak. a kisebb dolgok meg nem zavaroak. sot a masik szemelyisegehez tartoznak

21. Channa* (válaszként erre: 16. - Mikahaka)
2017. jún. 6. 19:17

Nem szeretnélek megbántani, de igen. nagy hülyeségeket írogatsz.


Hány éves vagy?

egy bizonyos kor feletti nők nem igen akarnak erről értekezni, mert már tapasztaltak.


Nem, a pasik nem azért híznak el, mert jó a kapcsolat, hanem azért, mert korosodnak és a legtöbb embernél eljön az az idő, ha megéri, hogy változik. A férfiak pocakosodnak, a nők hízogatnak, és hidd el, hogy 15-20-30-40 év kapcsolat után nem fogják egymást cseszegetni, hogy fogyjon le a másik és már nem igen fog a nő kedvéért futkosni, sőt! Már ártana magának, ha ezt tenné, azt meg nem nagyon akarnánk mi nők.


Te még nagyon kislány lehetsz és valószínű, hogy kapcsolatod sem volt, mert ha lett volna, akkor nem állítanál, ilyen butaságokat....


Ja, ha valaki nekem tökre tetszik, akkor az úgy van felöltözve, ahogy nekem tetszenek a pasik, illetve, illatos, frissen borotvált, stb. és csak akkor tetszik tökre, ha minden nap hozza ezt a szintet.

20. e8da813d29 (válaszként erre: 19. - Mikahaka)
2017. jún. 6. 19:17

Értem értem.

Na de miért tesz érted többet meg?

Azért mert külsőleg egy bombajó nő vagy?

Ezért vagy magas fenntartású nő?

És ezért rittyenti ki magát érted jobban, mint ha sörözni menne a haverokkal?

Mondd, hogy nem ezen múlik az Élet és a Szerelem, és nagyon félreértek valamit!!!

19. mikahaka (válaszként erre: 17. - E8da813d29)
2017. jún. 6. 19:13

Köszi, hogy reagáltál az első felvetésre!! :)

Az utolsó mondatodat én is úgy értettem: a high maintenance nem kiköveteli, hanem a pasi maga érzi úgy hogy Őérte többet tesz, mert ő megérdemli ha már elfog engem és engem akar

2017. jún. 6. 19:13

"high maintenancelow és high maintenance" hisztispicsa; pasi, csaj, csávó


Aki igenyes, nem ilyen szavakat hasznal sem szoban, sem irasban.

17. e8da813d29 (válaszként erre: 1. - Mikahaka)
2017. jún. 6. 19:05

Érdekesek ezek a kifejezések, én most találkoztam velük először, ezért kénytelen voltam utána nézni a dolognak.

"Magas fenntartású lányok" ... hmm ... hmm ...

Nekem már itt hibádzik a dolog, és érthető ilyen szempontból a kérdésfelvetésed.

Az lenne az ideális, ha nem születnének ilyen modern meghatározások, hanem a legtöbb nő ÉS férfi magas fenntartású lenne, művelt, okos, igényes, szellemi és lelki értelemben egyaránt.

Kb. ez ott kezdődik, hogy első randin a szánkat leginkább beszédre használjuk. :))


És tévedsz.

Az igazi maintenance-ok pár év múlva sem lesznek mások, mert nem "kikövetelni" kell nekik a törődést, hanem lényükből fakadó következmény.

2017. jún. 6. 19:05

Szerintem meg nem kell ilyen végletesen gondolkozni!!!

Van, hogy valaki tökre tetszik, és elfogadod úgy ahogy van, de tudod, hogy bizonyos dolgokban tudna jobb lenni, és a te hatásod lehet már elég is neki, hogy jobb legyen. Én ezeknek egynek se mondtam ki, hogy basszus foggyá' má' le vagy bármi...de mindig büszkén mondták, hogy ezt meg azt csinálták.


Illetve, bocsi már, de a "jobb pasasok" igenis belövik magukat ha randiznak, jobban mintha csak a haverokkal lógnak, tehát jogos a kérdés, hogy meddig tartják fent ezt a miattad kreált állapotot...

Tehát jó esetben meg kell, hogy látszon valakin, hogy van-e jó kapcsolata vagy nincs

(Később meg jön a meghízás is persze, ha "túl jó" a kapcsolat...)

Szerintetek az is hülyeség, hogy sok pasi egy komoly barátnő mellett "lehiggad" meg beérik..????

Na ez amit mondok, ugyanez, csak kicsiben...

15. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Mikahaka)
2017. jún. 6. 18:53

Aki igényes, az akkor is az, amikor egyedül van és akkor is, amikor már nemcsak 6 hónapja vannak együtt.


Érted, nem azért mosakszik, meg ügyel az alakjàra mert csaja van, hanem mert igényes és pont. Nincs mit ragozni ezen.

14. csikil4ny (válaszként erre: 10. - Mikahaka)
2017. jún. 6. 18:48

Nem hiszem, hogy nem értenénk, csak nem értünk egyet ezzel az állításoddal. Egy felnőtt férfinek ne kelljen már egy nő megmondja, hogy milyennek kell lennie, hanem legyen önmagában ápolt, rendszerető, stb. Mert ha alapból nem olyan előbb-utóbb kilóg a lóláb.


Amit írsz azt egyetemista koromban észleltem, de idővel fejlődnek a pasik is vagy választanak maguk mellé egy anyatípust, aki továbbra is megmondja a tutit.

13. Channa* (válaszként erre: 10. - Mikahaka)
2017. jún. 6. 18:48

Szerintem értjük, de!

Én pl. nem is állok szóba olyannal, aki nem öltözik úgy, ahogy szerintem kell, aki nem igényes a külsejére, és a környezetére. A pasi értem ne tegyen rendet a lakásába! Tegye magáért, hiszen ha rendetlen, akkor felőlem tehet ő rendet miattam, akkor sem fogok vele együtt lenni.


Tehát, én csak olyannal állok szóba, akinek a külsején látszik, hogy igényes, de ha kiderül, hogy a lakására nem, akkor engem tovább nem érdekel.


Ha valaki túl sokat iszik, azaz alkoholista, akkor az sosem fog változni, max. nagyon rövid időre, annak meg mi az értelme?

2017. jún. 6. 18:39
A pasinal nem az a kriterium, hogy szempilla-haj belove, manikur-pedikur, ruzs, arcpir, teljes szortelenites, es eppen akkor lepjen ki a Vaci utcai Clara-szalonbol.
11. massalhangzo (válaszként erre: 10. - Mikahaka)
2017. jún. 6. 18:33

ertjuk mi, hogy mit mondasz, csak a pasiknal ez az oltozkodesben ritkan nyilvanul meg. elpakolja a kupit, hogy ne lasd, azt a filmet nezi meg veled, amit szeretsz, nem reszegedik le melletted stb.


de az ritkabb, hogy egy pasi valtoztatni akar az oltozkodesen, a kulsejen. az ugy alapbol bennuk van, ha elegedetlenek, hogy gyurni jarjanak, jobb cuccokat hordjanak, belojek a rozset stb.


ha egy pasi ugy erzi, bena kulsore egy nohoz, es probal ellene tenni, mint irtam, az folyamatos elegedetlenseggel, belso kudarcokkal jar, aminek az szokott lenni a vegeredmenye, hogy felrekufircol olyan csajjal, akinek a szemeben o kulsore teljesen oke


irtad, hogy tobbszor voltal jo hatassal sracokra anelkul, hogy jartatok volna, na az egesz mas. nyilvan nem veletlen, hogy nem jartal veluk. igy kezdodik. ha egy nonek annyira nem jon be egy srac kulsore, hogy ugy erezze, sok mindenen valtoztatni kellene, az nem is fog kapcsolatba vagni egy ilyen pasival


mint ahogy egy pasi se kezd el jarni egy duci vagy piszkafa lila haju fultagitos csajjal, ha az nem tetszik neki, mert ugy gondolna, majd atfesti a hajat, lefogy, meghizik, kiveszi a tagitot, es akkor egesz jo no lenne. keres mast, aki tetszik

10. mikahaka (válaszként erre: 6. - Csikil4ny)
2017. jún. 6. 18:28

De pont ezt mondom, hogy belülről jön a kattanás!!!

jajj, nem nagyon értitek... :((

Én már többször voltam jó hatással srácokra anélkül is hogy jártunk volna..

Ez ugyanaz minthogy ha túl sokat ivott előtte, lehet hogy lejjebb veszi miattad, vagy hogy rendet rak ha átmész hozzá...és nem idomul hozzám az öltözködésében hanem csak igyekszik csinos lenni.

Van akinek csak egy kis motiváció kell, és egy lány ezt megadhatja, tehát nem a leszarom típusról beszélek.

Szerintem két ember tökre tudja motiválni egymást hogy még jobb legyen...!

(De ezek szerint itt senki nem ilyen)

9. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Mikahaka)
2017. jún. 6. 18:24
Ha csak azért akar ápolt külsővel rendelkezni, hogy valakit meghódítson a pasi, és nem természetes ez az állapot számára, akkor már régen rossz. Bár én ilyet nem ismertem. Aki ápolt, annak később is arra van igénye, és nem a nő miatt, hanem saját maga miatt.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook