Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párotok előző házasságából született gyermeke fórum

Párotok előző házasságából született gyermeke (beszélgetős fórum)


1 2
29. 8ee31e318f (válaszként erre: 24. - Ashlye)
2009. febr. 21. 23:30

nem ertem miert vagytok feltekenyek a pasitok multjara.


ha ez a baj, szerintem egy szuz fiuval kellene probalkoznotok. neki tuti nem volt meg no az eleteben ;)


sajnos en ezen mar tul vagyok, igy en nem johetek szamitasba ;)

28. 8ee31e318f (válaszként erre: 27. - ?:?:?)
2009. febr. 21. 23:28

ha jol sejtem te meg nem valtal el, es nincs gyereked.


nem ertem miert vannak nok a nok ellen.

a pasik ezt valahogy maskent rendezik. ami elmult le kell zarni egyszer s mindenkorra, es nem tovabb gyilkolni egymas idegeit.

27. ?:?:? (válaszként erre: 25. - 8ee31e318f)
2009. febr. 21. 22:04
Nem alapjában van baj az elvált nőkkel, csak potenciális veszélyforrás. Bármikor ellenem uszíthatja a gyereket, amit egy szerető apa ki tudja, hogy értékel, illetve mondvacsinált okokkal apára bízhatja a gyereket, hogy ezzel megakadályozza hogy együtt legyünk. Persze az a legszarabb, hogy teljesen megértem az érzéseit, és a reakcióit. Én is félteném a gyerekem egy vadidegen nőtől, illetve nekem is pocsék érzés, ha "lecserélnek". Nem a gyerektől tartok, hisz ő tette azzá a pasimat akit ennyire tudok tisztelni, és szeretni! Tetszik, hogy apa, és hogy így gondoskodik a gyermekéről, csak nem tudom, hogy velem mi lesz. Megkaphatom én is amire vágyom: romantika, szerelem, közös dolgok ... idő.
26. ashlye (válaszként erre: 25. - 8ee31e318f)
2009. febr. 21. 17:49
Ezt magyarázd meg az volt feleségnek..
25. 8ee31e318f (válaszként erre: 20. - ?:?:?)
2009. febr. 21. 16:59
s csak meg egy kerdes. a volt feleseg is bepasizhat, talan mar van is ferje. mi koze hozzatok? mert szerintem semmi. szerintem bele sem tud avatkozni.
24. ashlye (válaszként erre: 22. - ?:?:?)
2009. febr. 21. 16:57

Egy ilyen varázsgömbnek én is örülnék! :)

Sajna én is azt érzem, már örökre csak a "második" leszek. :(

23. 8ee31e318f (válaszként erre: 20. - ?:?:?)
2009. febr. 21. 16:56
nem egeszen ertem a dolgot. ha el valik egy hazaspar, akkor abbol lesz egy elvalt no, es egy elvalt pasi. es altalaban van mar gyerek is. a nok elvarjak, es valahol termeszetesnek is veszik, ha belep egy uj pasi az eletukbe, elfogadja a gyereket, akit nevel, es tobbnyire az anyaval el. a masik oldalon viszont ott van az elvalt pasi. a nok ugy latom valahogy nehezebben fogadjak el a pasi multjat, es a jelenbe nyulo dolgait, miszerint latogatja agyereket, es eljar erte a suliba, stb. miert okoz feltekenyseget az, ha elviszi az exehez a gyereket, es talalkozik vele? szerinted ha ott lenne valami, akkor elvaltak volna? ha elvaltak azert van, mert nem mukodott, es uj eletet kezdenek massal. az elvalt pasik is pasik ;)
22. ?:?:?
2009. febr. 21. 15:36
Köszönöm! Szeretnék egy varázsgömböt, ami megmutatja a jövőt. Az első karácsonyt ebben a helyzetben, és általában az ünnepeket.
21. ashlye (válaszként erre: 20. - ?:?:?)
2009. febr. 21. 15:20

Ha nagyon erős jellem vagy, túl fogod élni, de sajnos tényleg nem lesz könnyű. Mivel szerelmes vagy, nem tanácsolom azt, hogy lépj ki a kapcsolatból, de erősen meggondolandó, hisz még csak most jöttetek össze. Nehéz út van előtted, mindenképp akkor vágj bele, ha letudsz nyelni dolgokat, és bizalmas vagy a pároddal kapcsolatban.

Sok sikert!

20. ?:?:?
2009. febr. 21. 15:05

Sziasztok!

Kérlek, segítsetek! Nemrég indult egy igazán gyönyörű kapcsolatom. A gond, hogy a páromnak van egy volt felesége és egy 6 éves kisfia. Velük naponta találkozik, mivel ő hozza el a suliból a gyereket miden nap, mert az anyja csak késő ér haza. Este aztán hazaszállítja a csemetét, aztán jöhetek én. Oké, még tényleg friss a kapcsolat. Mindenhol azt hallom, hogy ez a helyzet mennyi konfliktussal jár, és, hogy ha mindezt előre lehetett volna látni, sokan nem vágtak volna bele. Valóban így van? Egy férfi oldalán „második” nagy Ő-ként nem lehet boldog az ember? Hogy látjátok milyen az első feleség hozzáállása a jelen helyzethez? Egy életen át harcolni fog ellenem/ellenünk? Nagyon boldog vagyok a párommal, és fülig szerelmes vagyok, de ez a helyzet annyira nem szokványos, hogy meg vagyok ijedve, és nem tudom, még csak nem is sejtem, hogy jó úton járok-e a boldogság felé. Segítsetek kérlek, ti hogy látjátok ezt a helyzetet, Mire számíthatok?

Köszönöm!

19. ashlye (válaszként erre: 17. - Bf861243a6)
2009. febr. 21. 13:36
Nem tőlük kéne megkérdezned, hogy akarnak e "kistesót".. :) Ha azt mondják nem, akkor nem szülsz?
18. 707655fba1 (válaszként erre: 17. - Bf861243a6)
2009. febr. 21. 13:27
Hány évesek a párod gyerekei?
2009. febr. 21. 13:21

Az én páromnak 2 gyerek van a volt nejétől. Olyan szinten el vannak kényeztetve, hogy el sem hinnétek, ráadásul ők az ellenkezőjét vallják.

Szeretnénk gyereket, és megkérdeztem tőlük, hogy mit szólnak hozzá, de csak a váll vonogatást, és a pofavágást kaptam.

Nem kell leírnom, hogy mit éreztem.

Rettegek attól, hogy féltékenységből bántani fogják a gyerekem...

16. ashlye (válaszként erre: 14. - 707655fba1)
2009. febr. 21. 13:17
Azért gonosz boszi, mert régebben hívogatta a párom, és ilyenek mondott neki a telefonba "a kislány soha nem fogja szeretni az új "ri***odat",ezt én garantálom. Meg, hogyha én is itthon vagyok nem hozhatja ide a kislányt a párom. De ez már régebben volt, mostanra kicsit lenyugodott, de hallom innen-onnan, hogy én vagyok a k***a, mert még alig mondták ki a válást, én összejöttem vele. :( Pedig már jó ideje nem voltak együtt...
15. rexona (válaszként erre: 14. - 707655fba1)
2009. febr. 21. 13:13

Nyilván csak idézőjelben gonosz boszi, ugyanis tapasztalatból tudom énis, hogy az exnők néha elég sok bosszúságot szoktak okozni a volt párjuk új kapcsolatában.


Sokan tudhatják ezt.

14. 707655fba1 (válaszként erre: 10. - Ashlye)
2009. febr. 21. 13:08

Ezt nem értem...??

Gonosz boszi a párod exe?

A párod elött nem teszel rá rossz megjegyzést, mert akkor őt is szidnád?


Csak a háta mögött, tehát a párodat is a háta mögött bántod.


Miért gonosz boszi az ex?

13. ashlye (válaszként erre: 12. - 8ee31e318f)
2009. febr. 21. 13:05
Köszönöm! Nagyon kedves vagy! :)
12. 8ee31e318f (válaszként erre: 1. - Ashlye)
2009. febr. 21. 12:36

nezd. ez azert eleg fonak dolog. mert ezzewl gyakorlatilag megkoveteled majd a parodtol hogy fillerre egyenerteku dolgokat adjon mindkettonek, hogy ne legyen vita. szerintem az az egezseges ha mindket gyerek megkapja amire szuksege van. es nem nezni hogy o a mult honapban tobbet kapott 5000 ft ertekben mint a masik. lehet a kavetkezo honapban forditva lesz, mert akkor a masiknak lesz szuksege valamire. jobb ha nem firtatod, mert ez ellensegeskedest, es vitakat hoz magaval. s annak nem jo vege lesz.


szep napot.

11. ashlye (válaszként erre: 6. - Rozália)
2009. febr. 21. 12:08
Hidd el őszinte a szeretetem. Magamat miért csapnám be? :(
10. ashlye
2009. febr. 21. 11:55
Nem szoktam szidni az anyukáját, max. a barátnőimnek panaszkodok :) Még a párom előtt sem teszek rá rossz megjegyzést. Elvégre 10 évig együtt voltak, ha szidnám, a páromat is szidnám, mivel ezt a nőt szerette.. Ez hála az égnek csak a múlté. A kisány viszont egy angyalka! Nem is tudom az a gonosz boszi, hogy tudott egy ilyen tündérkét a világra hozni! :)
2009. febr. 21. 11:43
viszont, ha a gyereket szereted, akkor őt bántod meg azzal, ha az anyjára bármilyen megjegyzést teszel... ha tényleg szereted a kicsit, akkor sosem mutatod ki az ellenszenved.
8. fecbb24fe2 (válaszként erre: 7. - Ashlye)
2009. febr. 21. 11:42
nem is kell szeretned. elég, ha mind a ketten kultúráltan viselkedtek. végsősoron az ex a legkisebb ellenfél, ő tuti nem kell már a pasidnak, hiszen ezért hagyta ott... viszont
2009. febr. 21. 11:37
Köszi a válaszokat. Tulajdonképpen a kérdés arra vonatkozott, hogy aki hasonló helyzetbe van, hogy éli meg. Csak nem tudtam rendesen megfogalmazni. De ezek szerint minden ok, és nem kell aggódnom. :) Csak onnan merült fela kérdés, mert a környezetembe van egy-két ismerős ahol, annyira utálják az exfeleséget, hogy már a gyerekekre is kihat. Én ezt nem szeretném, bár a párom exét én se csípem :)
6. Rozália (válaszként erre: 2. - Szimba)
2009. febr. 21. 11:32
Vagy pedig - tudat alatt - van alapja, hogy ilyeneket gondoljon már most. Lehet, hogy mégsem őszinte és szívből jövő a szeretet, amit a kislány iránt érez.
5. Rozália (válaszként erre: 1. - Ashlye)
2009. febr. 21. 11:31

Az én exemnek is volt egy kislánya, amikor összekerültünk. Én is nagyon szerettem, soha nem voltam rá féltékeny, úgy neveltem a közös fiunkat, hogy testvérének tekintse. Az ajándékokat mindig közösen vettük meg, sosem kapott többet, mint a fiunk. Miért is kapott volna? Olyannyira jó kapcsolat alakult ki közöttünk, hogy amikor 22 év után elváltunk az apjával, velem megtartotta az addigi jó kapcsolatot. A kislányát - mert hát közben felnőtt - is úgy hozta el hozzám, mint az unokámat.

Az én szempontom mindig az volt, a gyerek semmiről nem tehet. És ez így is van.

2009. febr. 21. 11:30
Én sem értem a kérdést! Hogy mit csinálj? Talán hagyd ott?
2009. febr. 21. 11:29
semmit. miért félsz olyan dologtól előre, ami még be sem következett?? ha valami nem működik, akkor majd ott, időben megoldod. nem is értem a kérdésed, mégis, mit kéne csinálnod?
2. szimba (válaszként erre: 1. - Ashlye)
2009. febr. 21. 11:28
Az én páromnak is van egy hétéves kisfia, de ilyen gondolat még csak fel sem merült bennem. Szerintem tök fölösleges előre aggódni, pláne ha semmi alapja nincs.
2009. febr. 21. 11:24
Az én életem párjának van már egy kislánya (2,5éves). Nagyon tündéri kislány, legszívesebben magamhoz venném, de sajnos ezt nem lehet. Viszont nem tudom, hogy ha megszületik a mi közös gyermekünk ugyanúgy fogom-e szeretni a párom kislányát mint régen. Félek attól, hogy féltékeny leszek, ha ő több ajándékot kap apukájától, vagy többet foglalkozik vele, mint a közös gyermekünkkel. Mit csináljak?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook