Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A párom előző házasságábol való gyermeke fórum

A párom előző házasságábol való gyermeke (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
258. 96e4cb8ca7 (válaszként erre: 253. - Marianna0917)
2014. nov. 18. 11:05
Magnézium és B6 vitamin segíthet, persze valami jobb minőségű termék ami kombinálja a kettőt
257. IzaHold (válaszként erre: 256. - 4c1a787e8f)
2014. nov. 18. 10:36
Na, igen! ;))
2014. nov. 18. 08:21

Így van!


De legjobban a szülés fog segíteni. :-))

255. IzaHold
2014. nov. 18. 08:20
Ja, és még a c vitamin is segít, jobb kedvem, több erőm van tőle. Persze, csak óvatosan a lendülettel, vigyázz magatokra! :)
254. IzaHold
2014. nov. 18. 08:18

Szedj rendszeresen magnéziumot, és tudatosítsd magadban, hogy egy kicsit jobban végig kell gondolnod a dolgokat, már csak a saját érdeketekben is a babával. Én is babát várok, és én is tapasztaltam ezt, hogy sokkal jobban kiállok magamért, na, de néha a túlzások túlzásába esem, ezért is mondtam, hogy szerintem a hormonok.:) Egy kis gyakorlással jobban megy, ha pedig front van, figyeld, akkor mások is, de te még érzékenyebb vagy. Teljesen nem lehet, nem is kell elnyomni, de finomítani lehet azért.:)


Örülök, hogy a kisfiú alakulgat, szépen kialakultok majd!

253. marianna0917 (válaszként erre: 252. - 4c1a787e8f)
2014. nov. 17. 12:21
Hála Istennek ugy néz ki hogy a kisfiu el hagyta ezt a buta viselkedését ! 2 . Hétvégét töltötte nálunk és nem volt gond! :) a többi dolog pedig , mostmár én is azt mibdom hogy hormonok! Megijedek magamtôl miken ki nem akadok! Pl párom fél orával elöbb ért haza mint én és kiakadtam hogy miért nem hivott föl! Hogy otthon van ! Pfff ...valamit ki kell találnom hogy lenyugodjak amugy sem vagyok hidegvérű de most .... Mint egy időzitett bomba! :( van ötletetek?
2014. nov. 14. 10:07
No mizu?
251. IzaHold (válaszként erre: 249. - Marianna0917)
2014. nov. 8. 21:01
Szerintem pedig a hormonok...:)))
250. IzaHold (válaszként erre: 245. - 3a5c305959)
2014. nov. 8. 21:01
Ti egy család vagytok, azért az más-szerintem..:)
2014. nov. 8. 20:47
Azt hiszem igazatok van! És kicsit túl reagáltam a dolgokat! Ráfoghatnám a hormonokra de nem sajna ilyen vagyok! Képes vagyok a bolhábol is elefántot csinálni ! És katasztrofaként megélni a dolgokat amit mások észre se vesznek!
248. IzaHold (válaszként erre: 244. - Marianna0917)
2014. nov. 8. 18:14
Nekem inkább szimpatikus, hogy ha egy apa ennyit mesél a gyermekéről, mert ő akkor tényleg apa volt, és tudja ezeket a dolgokat!!!! Sokan nem is tudják, hiába voltak ott, vagy mesélte el az anya. Sokféle apa van, és férfi van. Ő ilyen törődőnek tűnik, és ez jó. Az pedig, hogy hetente hozza a gyermeknek tesz jót, hogy nem fogja azt érezni, hogy nem olyan fontos már. Mert most még többet foglalkoznak vele. Szerintem inkább örülj ezeknek.:)
247. kriszta773 (válaszként erre: 244. - Marianna0917)
2014. nov. 7. 16:54

valószínűleg egyszerűen csak be van sózva, hogy jön a következő gyerek, és visszaemlékszik arra, amikor a másik volt pici, ne láss bele mindenbe rémeket :)


az számít, hogy veled is jól bánjon :)

246. melcsi0821 (válaszként erre: 244. - Marianna0917)
2014. nov. 7. 16:40
Szerintem meg azért beszél róla többet mert ahhoz tud viszonyítani! Arról vannak emlékei! Ez nem kivételezés! Nem akarlak megsérteni, de szerintem te ezt már túlzásba viszed! Ez már paranoia! Ha most állandóan a születendő gyerekkel lenne elfoglalva akkor az lenne a gondod, hogy vajon mért teszi......
245. 3a5c305959 (válaszként erre: 244. - Marianna0917)
2014. nov. 7. 16:24

Nem fog a picire haragudni, de az biztos hogy emlekeztetni fogja hogy mennyit veszit a kisfiabal hogy nincs minden nap vele.

Az sms-rol annyit hogyha nagy ritkan a ferjem vigyaz a lanyunkra en is folyton irok neki hogy mi van, mit csinaltak, evett-e a gyerek, aludt-e. Pedig mi meg is beszeljuk utana a dolgot otthon. Lehet akkor en is beteges vagyok :-)

2014. nov. 7. 10:47

Lehet hogy a párom haragszik már most a picire mert ő velünk fog lakni és a másik gyerek pedig nem ! Azota miota kiderült hogy terhes vagyok azota minden hétvégén hozza és egyfolytába rola beszél nekem ! Hogy amikor ő született milyen aranyos volt hogy rögtön föl àll nem

Mászott stb..,, elötte csak 2 hetente hozta

2014. nov. 6. 15:38
Én komolyan mondom már nem tudom mi normális és mi nem! Ha célzok rá hogy zavar akkor ezt kapom válasznak amit ide leirtam. Ha utasitom hogy fejezze ezt be akkor én egy szar szemét vagyok mert el akarom szakitani a gyerekétők! Szôval mindenkép én jövök ki rosszul. Fogalmam sincs mit kéne tennem talán semmit! Hagyni had irogasson ! És meg kéne probálnom inkább magammal és a kisbabámnal foglalkozni! Mert eddig egyfolytàban csak az ő hülyeségein törtem az agyam , amiknek lehet nincs is jelentőségük! Nem tudom mivel magyarázni amugy hogy neki miért jo ez az sms ezés! Mi másért még azon kivül hogy az ő elmondása szerint meg nyugtatja! Mi célja lenne vele immár lassan 3 éve. Az mondo vagyok meg várom még tényleg megszületik a pici, meg látom hogy pörögnek az események és ha ne adj isten azt venném észre hogy különbséget tesz a két gyerek között esküszöm kihajítom akkor! Az én gyerekemnek nincs szüksége olyan apára aki csak szánalombol az apukája! Akkor lesz egy anyukája aki mindent megtesz érte és imádni fogja! Szerintem sem normális egyénként ez az sms ezés de ha neki ez jô!'már pedig ahogy látom nem akar engedni ebből! Én már meg kérni se akarom semmire. Sajnos az a fajta ember vagyok hogy nem könyörgök senkinek , ha valaki nem adja szîvesen akkor nem is kell! És az a baj hogy lassan màr el jutok oda hogy nem érdekel mit csinàl! Foglalkozok magammal meg a kicsivel , főleg ha megszületik és észre veszem ezt hogy nem ugy bànik vele mint ahogy a másikkal! Csak anyut tudok mondani hogy tényleg nagyon kiváncsi vagyok hogy mi lesz!
242. kriszta773 (válaszként erre: 239. - Marianna0917)
2014. nov. 6. 13:23

bocsi, de szerintem ez beteges. mindennap sms, hogy mi volt az oviban, a játszótéren, mit evett és alszik-e már. röhej :)))))))))))) mert a párod megnyugszik, ha olvassa, hogy spenótot evett meg almásrétest?


én tökéletesen megértem, ha egy apa nemcsak hétvégi apuka akar lenni, hanem jelen lenni a gyereke életében, hát felemelheti a seggét, elmehet érte az oviba, addig is időt tölt vele, látja, beszélhet vele, míg hazaviszi. például. de még ezernyi más módja is van.


ettől függetlenül ebből nem kell ügyet csinálni, mert erőszakkal leszoktatni erről gáz lenne. de én nem csodálkoznék, ha a gyerek idővel azt szajkózná, és sírna, miért nem élsz velünk, komolyan fontolóra venné, hogy téged simán elhagy, csakhogy a gyerekkel lehessen.

241. 4c1a787e8f (válaszként erre: 239. - Marianna0917)
2014. nov. 6. 13:15

Bevallom, ilyenbe nem láttam még bele mélyebben. Majd megmondják itt a többiek a tutit.


Én mégiscsak azt gondolom, hogy egy véget ért házasságnál legyenek elrendezve a gyerek dolgai (amik itt elvben el vannak, működik is), azon túl kb. heti egy beszélgetés lenne normális, az is a gyerek miatt. És no sms, legfeljebb 1-2 valami egetverő változás miatt.


Mert ennek azért - szerintem - mégis olyan hatása van az ex részéről, hogy azért csak keresztbe akar az új kapcsolatnak tenni. Ha nem is tudatosan, de azért kicsit mégis.


Figyelj, nekem voltak a gyerekeim egész pici korban másra bízva, de még akkor se telefonálgattunk, sms-ezgettünk 3-4-szer. Már csak azért se, mert ha másra bíztam, annak komoly oka volt, akkor én dolgoztam, mint az állat.


Mi az , hogy neki "tudni kell"? Azt kell tudni, hova, hányra jöjjön a gyerekért a láthatás végén. Oszt ennyi. Legalábbis szerintem.


Ehhez képest viszont megint más helyzet, ha az apjánál van, biztonságban. Akkor ugyan miért kell ez az állandó jelenlét a volt férje életében? Ugyanmár!


De szerintem ezt te is így érzed valahol nem? Hogy mit lehet csinálni vele? Nem tudom. Nem tudom, hogy van-e értelme küzdeni a pároddal, hogy márpedig "3 napban 1 sms, és nem több".. Nem tudom. Hát nem könnyű neked.


(a német meg csak kifogás, nagyon jól lehet németül is beszélni az érzéseinkről - történetesen beszélek németül)

2014. nov. 6. 13:03
Azt még tudni kell hogy a párom nem magyar ! Jugo. Németül beszélünk egymással! És a páromnak amugy is nehéz beszélni az érzéseiről!és németűl meg hát elég nehéz kifejezni magunkat főleg ilyen dolgokba .
239. marianna0917 (válaszként erre: 238. - 4c1a787e8f)
2014. nov. 6. 13:01

Tegnap beszéltünk erről este ! El mondtam hogy engem ez zavar! Azt mondta hogy amit én ugráltatásnak tartok az puszta korrektség az ő részéről és semmi több! És azért korrekt mert az ex is az vele! Nem kell viaskodni a gyerekért ! Ha látni szeretné,ha a párom bosniába akarja vinni 10 napra mehet a gyerek! Az hogy naponta irják az üzeneteket 4-5 sms , az pedig nem az ex miatt nem is a gyerek miatt hanem maga miatt csinálja! Mert nem tud vele lenni minden nap de őt igeb is érdekli hogy mi volt az oviba , mi volt a játszô téren , evett e rendesen és este mindig meg kérdezi higy alszik e már! És az ex ezekre szintén 10 peecen belül reagál nem 2 nap mulva ! És ezert ha nálunk van ő is ugyan ugy ! Azt mondta igaz higy az ex néha kicsit el tulozza és 10 szer leirja ugyan azt és néha eröszakos kicsit erre azt mondta nos akkor most látod hogy mi volt az egyik ok amiért el váltunk! Azt mindta amikor ez a kusfiu megszületett ô nem ugy fogta fől hogy csinált egy gyereket és a válás után nevelje az anyja hanem

Ez ugyan ugy az ő felelôsége is! És kutya kötelessége mindegy milyen formába de érdeklödni naponta a gyereke után! Azt mondta hogy engem nagyon szeret velem él és mi vagyunk neki 3 an ! Én az ő fia és a közös! Azt mondta évek ota nem beszélnek a feleségével csak irnak ! Ha megy a gyerekért akkor se semmi még köszönés se ! Csak át veszi a cuccot a gyereket és ennyi! Azt mondja teljesen fölöslegesen aggodok ezen! És shogy nagyob lesz a fiu kap telefont és vele fog beszélni de hogy még kicsi! És késöbb is ha esetleg nem veszi fől a telefont akkor muszàj lesz irnia neki vagy mert az exnek tudnia kell hogy mikor viszi hozza és ez nem mindig ugyan abban az időben történik mert mindenki össze vissza dolgozik! Most egy kicsit meg nyugodtam !

238. 4c1a787e8f (válaszként erre: 235. - Marianna0917)
2014. nov. 6. 11:19
Ki kell fejezned ezeked a dolgokat a párod felé. Ha már így van, neki kell kezelni az ex-et, és megszabni a határokat, és világossá tenni mindenkinek, hogy már te vagy az első. Mert innen már tényleg csak előre van.
237. IzaHold (válaszként erre: 235. - Marianna0917)
2014. nov. 5. 17:10
Aki elolvasta a fórumot figyelmesen az látja is ezt (hogy szereted és nem akarod kisajátítani). Ne aggódj, én értelek, és tényleg szívből kívánom, hogy minden jól alakuljon! Ne is hagyd, hogy háttérbe kerülj, az nem egészséges egy párkapcsolatban. Aki nem ezt mondja, az téved. Drukkolok neked nagyon!
236. marianna0917 (válaszként erre: 233. - B00d33e65c)
2014. nov. 5. 16:58
Köszőnöm! És igazán nincs miért! Ha csak fél történet van néha másnak látszanak a dolgok mint amikor már egész a story!
235. marianna0917 (válaszként erre: 234. - IzaHold)
2014. nov. 5. 16:55
Persze hogy szeretem a párom! És tényleg nem az a célom hogy kisajátitsam a párom csak leg belül azért fáj ennyire mert már megint nem én vagyok az első! Mint mindig egész életembe háttérbe ragadok! És ezt nem akarom és azt meg pláne nem hogy az én gyerekem egyszer is ezt érezze hogy ő csak egy második ... Nem sajnáltatni Akarom magam és ami volt volt ! Csak azért irtam le hogy kicsit tisztábban lásson mindenki! Ezt leszàmitva amugy jol meg vagyunk a párommal! És azért is mentem bele ebbe a kspcsolatbs mert még igy is eddigi életem soràn tőle kaptam a legtöbb szeretet ! A másik 2 párom hazudozott drogoztak én meg meg akartam őket menteni mert azt hazudták hogy betegek áhh hosszu történetek! De most sem veszekszünk és nem hinném hogy ő nem szeret! Hétvégén virágot hozott a mert össze balhéztunk a krumpli gulyáson :) most vettünk ki nagyobb lakást ! Tervezget , butort nézünk most ... Szôval nem tudom ..
234. IzaHold
2014. nov. 5. 16:25

Marianna, valahogy éreztem, hogy mélyen sok fájdalom van benned. Jó, hogy ezt leírtad, sokkal jobban érthetők a szavaid. Kezdettől követem a fórumot. Nagyon sajnálom, ami veled történt és hogy így kellett élned. Nekem sem volt könnyű az életem, bár ezt sokan nem tudják- nem is tartozik rájuk. A lényeg, hogy légy erős, nagyon. De ha azt érzed, hogy még mindig szereted a párod, és érzed, hogy megéri, és adódik egy-egy olyan pillanat próbálj meg nyitni felé, ha tudsz. S figyeld, hogy mi történik, hátha visszajön és szépen lassan ki tudtok nyílni jobban egymás felé. Aki sok mindenen átment, sajnos is meg nem is, de bezárkózik, és nehezebben nyílik. Apró lépésekkel viszont nagyot nem lőhetsz mellé. S végül lehet, hogy az lesz, hogy virágba borul minden. :) Én nagyon kívánom, hogy így legyen!!!

A kicsit pedig imádni fogod, akárhogyan is lesz, ő lesz neked, és nagyon-nagyon sok erőt fog adni!!!! Már most is sokat ad, ez biztos.

Én az apjától külön neveltem a nagyfiamat, és csak lassan három éve jött el az igazi, és most hordom a szívem alatt a közös gyermekünket. Ilyen is van. De nem kell, hogy veled is így legyen, csak azért írtam, hogy ha úgy alakul is, én látom, tényleg elég erős vagy, és mindent átvészelsz, de akkor is van remény szebbre, jobbra.


Minden jót, sok erőt és sok boldogságot kívánok Neked/Nektek!!!!!!!


És még annyi, sosem hittem, de...tényleg igaz, a férfiakat is egy picit nevelni kell, és ők is nevelnek egy picit minket.

233. b00d33e65c (válaszként erre: 232. - Marianna0917)
2014. nov. 5. 16:12

Az elején ezt nem gondoltam volne,de azt hiszem olyat teszek amit nagyon nem szoktam.

Őszintén elnézésedet kérem amiért napokkal ezelőtt írtam.

Ezt is megoldod,az biztos.

232. marianna0917 (válaszként erre: 230. - 4c1a787e8f)
2014. nov. 5. 16:07
Ez a kis baba az életem! Egész életembe egyedül voltam ! :( egyedül élek 16 éves korom ota! Higyjétek el meg jártam már a poklot! Volt olyan is hogy napokig nem ettem! Olyan is hogy kimerültségtől ájultan vitt mentő a korházba ! Az anyám apám alkoholista volt! Szinte én neveltem fel magam! Számtalanszor becsaptak , ki használtak! Voltam olyan kapcsolatba ahol verve voltam szöknöm kelett! De aztán nem adtam fel és el jutottam külföldre egyedül immár 7 éve ! Éveket huztam le egyedül , ünnepek egyedül baLakást vettem kocsit vettem és az életem álma volt egy család aki nem hagy magamra soha! Nos lehet csak az én kis manôm lesz a családom! De igy is elégedett vagyok mert soha többé nem leszek egyedül! Még nem tudom hogy fogom megoldani ha ugy alakul de ezt is meg fogom oldani mint minden mást!
231. Érdekes73 (válaszként erre: 229. - Marianna0917)
2014. nov. 5. 14:02
Pihenjél sokat, kerüld a stresszt és szedjél vmi vitamint is.
230. 4c1a787e8f (válaszként erre: 229. - Marianna0917)
2014. nov. 5. 13:56

Az nem hátrány, ha ezt látod.

De azért annál te sokkal értékesebb vagy, hogy leírd magad. Sőt a kapcsolatodat se még, kicsit azért csak kéne azon dolgoni.

Te pontosan olyan értékes vagy, mint bárki más.


A gyereket meg még jó, hogy nem bánod. Nagy örömed lesz ő, akárhogy is, még ha nem tökéletesen alakul az élet, akkor is. Az élet önmagában nagy dolog.

2014. nov. 5. 13:53

Mindegy most már tudom nem lett volna szabad ebbe az egészbe igy bele mennem! Csak az elején teljesen más volt a fől állás ! A gyerek csak kéthetente jött most mindenhétvégén, aztán a telefon sokáig némitgatva volt igy nem is hallottam hogy jöttek az üzenetek! Plussz nem laktunk együtt és az idő alatt néma volt a telefon!na mindegy ! Igazatok van ! Én másztam bele ebbe majd valahogy ki is mászok belőle! A babát egy pillanatog sem bánom! Ha vissza mehetnék az időbe a babát akkor is akarnám! Várok szülés utánig! És meg látom mi történik! Ha nem változik a helyzet vagy rosszabb lesz akkor választás elé állitom és vállalom a következményeket! De az biztos én nem figok ugrálni egy exnek és bábu sem

Leszek! Voltam én már nem egyszer padlôn és fel álltam ! Vegig csinálom ezt is ! Ha kell akkor egyedül is! Köszönöm

Mindenkinek a tanácsokat és föképp azt hogy szántatok rám időt és meg hallgattátok elolvastátok amit irtam! Ha mást nem is de legalább kibeszéltem kicsit ki irtam magambol igy könyebb kicsit! Minden jôt nektek!!

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook