Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Páromnak mástól van gyereke fórum

Páromnak mástól van gyereke (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
38. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 30. - Meric)
2009. aug. 5. 13:54

"Na, akkor most már csak azt kérem tőle, hogy engedje meg hogy a gyereke ismerje meg az apukáját. ."


erre a mondatodra irtam válaszként azt ami..

37. 57bac4a377 (válaszként erre: 19. - 2ac81d25f5)
2009. aug. 5. 13:53

Szerintem nincs abban semmi rossz,h használt játékokat adna..

Én nem tudom,h hogyan kezelném a helyzetet,szerencsére nem éltem át(és nem szeretnék)ehhez hasonlót.

Bár a családunkban megtörtént már ilyen(az anyukám szült egy tesót nekünk az apukám legjobb "barátjától"-nem is tudom elképzelni,h h lehet az ilyenen túltenni magát az embernek.

Ez most nem tartozott konkrétan ide,csak megjegyzem,h korántsem lehet könnyű feldolgozni.

Mindenképpen apaságit kéne csináltatni,főképp amiatt is,h a csaj vonakodik,és halogat.


Mindenképp tisztelet illet téged,kedves fórumnyitó,h emberi módon tudjátok rendezni ezt a helyzetet,és azt hiszem az első lépéseket megtetted-akár a használt játékokkal is-h a párod érezze,TE mellette állsz..

36. szemmelver (válaszként erre: 31. - C19f5f79fa)
2009. aug. 5. 13:53

nekem a felső szomszédomat cserkészte be így egy nő

azt hazudta,hogy védekezik, miután a pasi megmondta neki,hogy nem akar gyereket, mert már van egy neki, aztán a csaj terhes lett és megszülte a gyereket..nem élnek együtt:) nem ehet egy gyerekkel pasit fogni

35. meric (válaszként erre: 31. - C19f5f79fa)
2009. aug. 5. 13:53

Persze, tudom.

De a döntés lehetőségét is elvette a csajszi.


Én mondtam a páromnak, hogy nagyon szeretnék gyereket.

De úgy szeretnék hogyha ő is akarja.

Úgyhogy most elkezdtem gyógyszert szedni, hogy még véletlenül se hozzam kellemetlen helyzetbe.

Pedig én együtt élek vele.. Közös lakás, már egy közös gyerek, és 4 év van mögöttünk. És szerintem ez a normális.

34. 021a029148 (válaszként erre: 32. - Meric)
2009. aug. 5. 13:52
Én inkább nem hinnék neki, aztán az apasági úgyis mindent kiderít.
33. c19f5f79fa (válaszként erre: 29. - 021a029148)
2009. aug. 5. 13:52
Igen,apasági az alap egy ilyen szituba.
32. meric (válaszként erre: 28. - Szemmelver)
2009. aug. 5. 13:51
Azt mondta a csajszi, hogy minden nap készült felhívni a páromat, csak nem merte...
31. c19f5f79fa (válaszként erre: 24. - Meric)
2009. aug. 5. 13:51
Teljesen megértelek és a felháborodásod is jogos és az is ha fáj...,de nem csak megszületett hanem megfogant is az a bébike,amihez a párod is kellett(feltéve ha az övé) és csakis úgy hogy nem védekezett ERGO benne volt a pakliba.Vagy?Tán már ott is megvezette a nő férfit...?Vagy védekezés mellett csúszott be?
30. meric (válaszként erre: 27. - 2ac81d25f5)
2009. aug. 5. 13:50

Én is ezt mondtam a páromnak!

Hogy nem tudom átérezni, hogy milyen lehet az ha valakinek tudtán kívűl van gyereke :)))))


Persze ezt viccesen, nem akkor amikor komolyan beszélgettünk.

29. 021a029148 (válaszként erre: 18. - Meric)
2009. aug. 5. 13:49

Jó, de gondoljatok arra, hogy ha mégsem övé lenne a gyerek, akkor mennyit fizetne ki az évek alatt.

Szerintem a bizonyosság a legjobb, mindenkinek!

28. szemmelver (válaszként erre: 24. - Meric)
2009. aug. 5. 13:49
Figyelj, ha nem találkoznak véletlenül, akkor nem is tudnátok,hogy van egy gyerek, amúgy meg én nem vállanám be! az tuti
27. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 24. - Meric)
2009. aug. 5. 13:48
Tőlem ne kérd, mert nekem 1 apától 3 saját gyerekem van. Több nincs, ha lenne, arról bizti tudnék:)
26. Mia 74 (válaszként erre: 18. - Meric)
2009. aug. 5. 13:47

Az apasági lehet, hogy 100 e ft, de ha bíróságra megy a dolog, sztem tartásdíjat kell fizetni (ami azért több lesz, mint 100). Ami nem lehet(ne) gond, ha tényleg övé a gyerek. Még ha ki is jön az időpont, én azt hiszem nem bíznék ebben a nőben, és megcsináltatnám az apaságit. Azt gondolom, feleslegesen a párod ne vegyen a vállára egy ekkora terhet, ami egy életre szól. Mondom, abban az esetben, ha nem ő az apuka.

Amúgy le a kalappal előttetek, én mindenképpen sok boldogságot kívánok Nektek!

25. c19f5f79fa (válaszként erre: 21. - Meric)
2009. aug. 5. 13:46

"Sunyi, közbe meg azt hangoztatja hogy nem tud hazudni. . . ."


Ha elfogadsz egy jó tanácsot ezeket most leállítjátok magatokba.Lesznek kész tények amik magukért beszélnek.Erre semmi szükség hidd el,sajátotokét és az ő életét is megnehezítitek.

24. meric (válaszként erre: 20. - 2ac81d25f5)
2009. aug. 5. 13:45

Ja, mert abszolút korrekt...

Gyereket szül egy férfinak, úgy hogy meg se kérdezi hogy az akarja-e

Utánna titkolja.... kockáztatva ezzel a gyermeke testi épségét is..(azt se tudja hogy van e valami betegsége a páromnak, ami egy terhesség során fontos lehet, amúgy meg van...)

És amikor kiderül hogy mizu, akkor meg bepróbálkozik, hogy béküljenek ki....

Ez tényleg korrektség.

Amikor beszéltünk, akkor én ezeket a dolgokat elmondtam neki, és teljes mértékben egyetértett, nem volt más álláspontja....

Na, akkor most már csak azt kérem tőle, hogy engedje meg hogy a gyereke ismerje meg az apukáját...

23. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 21. - Meric)
2009. aug. 5. 13:44
még ird le a nevét, cimét...mert hogy folyamatosan adod ki-az egyértelmű:)
22. c19f5f79fa (válaszként erre: 21. - Meric)
2009. aug. 5. 13:44
Ha nincs apuka..úgy jegyzik be,hogy "Képzelt apa"
21. meric (válaszként erre: 12. - 021a029148)
2009. aug. 5. 13:42

Én inkább attól tartok hogy vagy már van bejegyezve apuka, vagy hogy a párom az igazi apuka, de a csaj az új pasit akarja bejegyeztetni apukának.


Sajnos elég kiszámíthatatlan ez a nő.

Sunyi, közbe meg azt hangoztatja hogy nem tud hazudni....


Van valaki erzsébetről? Csak mert pesterzsébeti a csajszi...

20. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 18. - Meric)
2009. aug. 5. 13:42
A másik csajt nem kéne aláznod...Véleményem szerint..
19. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 17. - Meric)
2009. aug. 5. 13:41

"Már összeszedtem egy csomó bébijátékot ami a Márki kisfiamé volt, és mondtam a páromnak hogy majd vigye el a Natinak. "


Én inkább vennék játékot, de nem adnék használtat.

Már ha a te helyedben lennék, mert az a gyerek a párodé.

18. meric (válaszként erre: 13. - Pemete)
2009. aug. 5. 13:40

A héten megy a párom az önkibe az apaságit elintézni.

Mondtam neki hogy onnan hivja fel a csajt hogy lejön-e, 2 utcával arrébb lakik, vagy intézze egyedül.

Megbeszéltük a párommal, hogyha ódzkodik, akkor apasági lesz, bíróság, stb. mert úgy látja hogy nem lehet ezzel a nővel szépen intézni a dolgokat.


Csak az apasági 100 ezer ft, amit ugye a saját gyerekünktől, családunktól veszünk el. Azért ez fájna....

17. meric (válaszként erre: 14. - 2ac81d25f5)
2009. aug. 5. 13:38

Ezt próbálom tenni.

Tudom hogy az a kislány semmiről nem tehet.

Már összeszedtem egy csomó bébijátékot ami a Márki kisfiamé volt, és mondtam a páromnak hogy majd vigye el a Natinak.


Amikor beszéltem a csajjal telefonon, akkor neki is elmondtam hogy nem fogom a gyerektől az apukáját elszakítani, sőt én voltam az aki a Peti, a párom kezébe adtam a csjt-eket, hogy hol hogyan mit lehet intézni, illetve mik a jogai.

2009. aug. 5. 13:37
Hajjajj....:( Az exemnek is született, méghozzá amikor 7 éves házasok voltunk...:(
15. meric (válaszként erre: 11. - 95a0f7ade3)
2009. aug. 5. 13:36

Nem, már nem vagyok bizonytalan.

Számtalan jel van arra hogy nem csak ésszerű döntés volt a részéről hogy velünk marad, hanem az élet minden területén ezt bizonyítja, még ha tudtán kívül is!

Azóta olyan a szex is amilyen soha nem volt, és szerintem ez köszönhető annak a szoros kapcsolatnak amilyen soha nem volt még köztünk.

14. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 10. - Meric)
2009. aug. 5. 13:35

akkor meg békélj meg a helyzettel és fogadd szeretettel azt a kisgyermeket.Ő a legártatlanabb.

Semmiről nem tehet.


A párodat pedig ne bántsd, gondolom a "tanulópénzt" megfizette..

Éljétek az életeteket normálisan-békében.

13. pemete (válaszként erre: 10. - Meric)
2009. aug. 5. 13:34
Én akkor is csináltatnék apaságit, sosem lehet tudni...
12. 021a029148 (válaszként erre: 10. - Meric)
2009. aug. 5. 13:34
Mindenképpen kellene egy apasági tesztet csináltatni. Pláne, hogy a párod nem is akarja megtagadni a gyereket, sőt részt akar venni az életében. Ha így akarja, akkor is jobb a bizonyosság, hogy valóban ő az apa. Nehogy véletlenül palira vegyék. Ezt sosem lehet tudni.
11. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 10. - Meric)
2009. aug. 5. 13:32

A párodnak minden tiszteletem!:)Nagyon jól kezeli a helyzetet.:)

Neked egy fokkal nehezebb... Még mindig bizonytalan vagy a párodat illetve a másik kapcsolatát illetően?

10. meric
2009. aug. 5. 13:29

Húú, de gyorsan ilyen sok hozzászólás!

Köszönöm!


A párom azt mondja hogy tuti az övé a gyerek, 40. hétre született, kiszámoltuk, a fogantatás arra a hétre esett amikor még együtt voltak.


Igazából a kezdeti sokkon túl vagyok, nem volt egyszerű.

A páromat megzavarta a csajszi rendesen.

Azt mondta a csaj hogy eddig azért nem szólt, mert mindenképp meg akarta tartani a gyereket, nem akart erről vitatkozni és a családunk békéjét sem akarta felrúgni. Na ehhez képest, az első találkozáskor a csaj felvetette a páromnak hogy béküljenek ki.

Én akkor felhívtam a csajt, beszélgettem vele, hogy mégis mit akar, azt mondta hogy nem akar tartásdíjat meg semmit és hogy van alakulóba kapcsolata.

A párom azóta is lelkiismeretesen próbálja látogatni a gyereket, nem szeretné ha gyermeke az igazi apukája nélkül nőne fel.

Az anyuka viszont nem engedi fel a lakásba (a szüleivel él) csak az utcán találkoznak, és eddig kétszer engedte meg hogy a gyereket megfogja a párom.


A Párom a nevére szeretné venni a gyereket és részt venni a gyerek életében. Azt mondta hogy a héten bemegy az önkormányzatba, mert állítólag apa nincs megjelölve és apasági nyilatkozatot tesz. A csaj ezt is megpróbálta elódázni, azt mondta hogy majd.


Amikor mindez kiderült a párom zavarában tényleg azt hitte hogy ezt a nőt szereti, és nem tudta hogy velem, velünk maradjon e. Azóta már tisztult neki a kép, azt mondja hogy minél többet találkozik a csajjal annál jobban utálja. De hát attól még én félek, hisz mindig az ember feje felett lebeg a dolog.

Azóta sikerült a párommal beszélgetni.

Sírva mesélt el minden érzését, gondolatát.

Azóta olyan őszinte, hogy minden találkozásról, telefonhívásról, sms-ről tudok.


Sajnálom a páromat, utálom a nőt, hogy ilyen helyzetbe hozta.

2009. aug. 5. 13:24
A párod véleményét mindenképpen kérdezd meg, hogy áll a kérdéshez, az új és a jövendő babához is. Az apasági teszt pedig tényleg célszerű lenne. (Lehet a lány részéről féltékenység, bosszú is a háttérben.)
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook