Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A páromnak van gyereke, nekem nincs fórum

A páromnak van gyereke, nekem nincs (beszélgetős fórum)


30. Kim K2 (válaszként erre: 29. - Michelle.r)
2019. júl. 20. 13:50
Rosszul fogalmaztam mi 3 eve vagyunk a 3 ev alatt voltam terhes a kisfia 6 eves , es ugy erzekelem rosszul elte meg hogy igy lett gyereke es mintha el lenne veve a kedve mivel mindent o csinal
29. michelle.r (válaszként erre: 28. - Kim K2)
2019. júl. 20. 10:56

,Akkor voltam terhes a paromtol de az enyem nem kellett,


Ezt értettük volna félre?

28. Kim K2
2019. júl. 19. 21:46
Nem voltunk egyszerre a kisfia mar hat eves , lehet felre ertettetek az egeszet mindegy is
27. Kim K2
2019. júl. 19. 21:44
Nem egyszerre voltunk terhesek dehogy is .es nem egyszerre voltunk meg joeg.
26. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - Kim K2)
2019. júl. 19. 17:24

Gondolom a legnagyobb probléma, nem a gyereke, hanem, hogy ő megszülethetett, miközben , neked megtiltotta, hogy szülj.

Én is másod, sőt sokadrangúnak érezném magam egy ilyen kapcsolatban. Megalázó lehet.

Ezért viszont ne a volt párját, és főleg ne a gyereket hibáztasd.

A mostani párod a legelítélendőbb ebben a témában.

Ahogy én értelmezem, párhuzamos kapcsolata volt a gyermeke anyjával és veled is. A jellemével elég sok baj lehet. Sok jót nem várnék tőle. Nem mérgezném a lelkem ilyen kapcsolattal 1000% , de mindenki a maga életének a kovácsa.

Ha együtt maradsz ezzel a pasival , fogadd el a kis "utánfutót" is, Hozzátartozik, és nagyobb a kötelék közte és a gyermeke közt, mint veled. A vérszava. Ne, hinném el neki, hogy majd egyszer akar, aki ilyen döntésre kényszerít, hogy megöljem a közös gyermekünket, nem hinném el, hogy szeret.

Olyan bölcsnek meg nem tartom, hogy azért nem kellett, mert igazán megfontolt....akkor nem 2 nyársat tartott volna a tűzbe.

25. birebora (válaszként erre: 23. - Mezei Virág)
2019. júl. 19. 16:05
Szerintem is. Ez nem kérdés.
24. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - Kim K2)
2019. júl. 19. 15:59

Egyszerre voltatok terhesek a volt párjával?

Tőle elfogadta a gyereket, veled pedig elvetette?

23. Mezei Virág (válaszként erre: 4. - Kim K2)
2019. júl. 19. 15:43

Nem értelek, te miért vagy még együtt egy ilyen emberrel?

Csak, hogy ne legyél egyedül? Pedig jobb lenne - szerintem! ;)

22. birebora (válaszként erre: 21. - Michelle.r)
2019. júl. 19. 15:27

Jól érted, én is így értem, csak mi az, hogy nem kellett a gyerek akivel terhes volt a fórumindító? Kinek nem kellett a pasinak vagy a volt asszonynak? És ha nem kellett akkor elvetette?

Úgy rúgnám ki a pasit, hogy a lába ne érje a földet, egy percig nem élnék egy ilyen taplóval.

21. michelle.r (válaszként erre: 17. - Kim K2)
2019. júl. 19. 15:15

Jól értem, te is terhes voltál ettől a fickótól, de a gyereket nem tartottátok meg, viszont az életedet megkeseríti annak a gyereknek az anyja, akit szakítás után is bevállalt?


Nem értékeled le magad egy kicsit ezzel a kapcsolattal? 🙄

20. Mézes-Krémes (válaszként erre: 19. - Bözsi néni)
2019. júl. 19. 14:46
Nézd meg Bözsi, és ezek az emberek azok, akik szaporodnak bőséggel. Még szerencse, hogy a kedves apa nem akar most újabbat az aktuálistól, talán nem kéne ezt fokozni. És mindig mindig a gyerek az áldozat. Szomorú...
19. Bözsi néni (válaszként erre: 16. - Kim K2)
2019. júl. 17. 14:29
Nem, a pióca hülyéket kerülöm, nem élek együtt velük meg az exükkel 😃
18. Bözsi néni (válaszként erre: 17. - Kim K2)
2019. júl. 17. 14:24

Aki nem akar gyeteket, az védekezik. Ő maga, nem hárítja másra. Miért nem húzott óvszert?


Szoival ha védekezés nélkül szexel, benne van a pakliban a gyerek (néha még védekezés mellett is).


Szóval igen, hibás. Amilyen nője volt, az is sok mindent elárul a fickóról. De ha neked jó.? akkor fogadd el azt is, ami vele jár. A gyereket meg az ordenáré exét is.


Kellemes együttélést!

17. Kim K2 (válaszként erre: 13. - Bözsi néni)
2019. júl. 17. 13:17

Azert mert lefekszel valakivel nem feltetlen gondolod hogy teherbe is esik a no miutan elmeletileg gyogyszert szed es szakitas utan telhiv h 10 hetes terhes vagyok ember es nem vagyok hajlano elvetetni mert ő egy os anyanak tartja magat de reggel nem viszi el ovodaba mert nem bir felkelni na ez aztan teljesitmeny. Nyilvan a parom mindent megtesz a gyereknek o vagja a kormet o neveli o viszi mert ez semmit nem tesz , mint irtam szivesen segitenek a paromnak de nem kompatibilis az anya velem, es vhol megertettem hogy miert nem akart megin gyereket mert anyja helyett anyja.

Most kezded ertetni vagy meg mindenki mas hibas ?

16. Kim K2 (válaszként erre: 13. - Bözsi néni)
2019. júl. 17. 13:11
Pfu basszus engedd el , tuti egyedul elsz es hal isten hogy valoszinu pioca hulyekkel se talalkozol eleted soran.
15. Tilvia
2019. júl. 17. 11:22

Szia,

Én 7 éve vagyok együtt a párommal/ most májusba házasodtunk össze/. Neki az előző kapcsolatából van egy mostmár 10 éves kisfia.

A gyerek 2-2,5 éves Volt amikor anyuka fogta a gyereket és lelécelt vele, azzal a címszóval, hogy Ő most haza megy az anyjáékhoz. A férjem a mai napig nem tudja, hogy miért /lehet azért, mert nem Volt otthon, mert pénzt ment keresni, hogy eltartsa a családját. Nagyon becsületes ember én oda vissza vagyok érte/.

Visszatérve, a gyerek a mai napig nem köszön szinte senkinek, úgy viselkedik mint egy fogyatékos, csak azért szeret ide járni hozzánk, mert játszhat azzal a ... Xbox-szal.

Anyukáról: egy igazi k.... A gyerek csak akkor gyereke a férjemnek, ha pénz kell. Ha valamit Mond neki a férjem, akkor az a válasz jön mindíg, hogy Ő ne szóljon bele, hogy hogy neveli a gyereket meg mit csinál. Magyarul, a férjemnek nincs semmibe beleszólása. Ha mi kérünk valamit az le van tojva. Ha előbb akarunk menni a gyerekért vagy bármi. Tőlünk 140km-re laknak. Télen kész élmény, amikor délután 5re tudunk menni érte és este 8 mire haza érünk és annyit nem képes megtenni, hogy amikor a gyerek végez a suliba egyből mehessünk érte. /a gyerek összesen 1 napot Tölt nálunk péntek este hazaérkezés, szombati nap egész nap nálunk, vasárnap regeli és gó vissza anyukához/.

Mindenre az a válasza, hogy ez a mi gondunk nekünk kell megoldani.

Szerencsére én úgy vettem észre meg midnenki a családba, hogy a gyerek nics ellenünk nevelve. Hála Istennek. Az anyja a gyereknek, csak velem áll szóba, kivéve akkor amikor a gyerekkel történik valami és a férjemet tudja hibáztatni.Egyszer azt is megírta nekem, hogy utálja a férjemet és leginkább azért, mert gyerek lett tőle. Na nekem az ilyen nő az nem ember. Ez egy undorító nőszemély. Mindenhez 2 ember kell szerintem. Én a férjemnek mondtam is, hogy annó akkor kellett volna szakítania azzal a nővel, amikor elkezdett hazudozni az iskoláról a munkahelyéről meg minden egyéb másról. Anyósom szerintem engem szeret a legjobban a férjem az előttem lévő nőkhöz képest. Ennek azért örülök. Nálam csak az a gond, hogy én nem vagyok oda a gyerekért. Lehet azért mert olyan az anyja amilyen, nem tudom. Mi most vagyunk rajta a közös gyereken és szerencsére a férjem is szeretne közös gyereket/ és szerintem azért is szeretne, mert a másik gyerekének ha azt nézem nem Volt az apja 7 évig/.

Kim K2, itt azért a pároddal is vannak problémák, nem csak az ex-szel.

14. csakelőre (válaszként erre: 10. - Kim K2)
2019. júl. 17. 11:17
Biztos nagyon csodálatos ember lehet.
13. Bözsi néni (válaszként erre: 10. - Kim K2)
2019. júl. 17. 11:09
A harmadikat a párod csibálta. Miért, ha nem akart gyereket? Nehogy már csak egyedül a nő legyen a hibás, a párod is benne volt a gyerekcsinálásban.
12. Bözsi néni (válaszként erre: 10. - Kim K2)
2019. júl. 17. 11:07

Értem, hogy gáz a csaj. De a párod is az.


Így akarsz élni?

11. Idhikai (válaszként erre: 10. - Kim K2)
2019. júl. 17. 11:01
Mivel a párod gyermeke, így örök életedben kapcsolatban leszel a gyerekkel és tartozékként a kedves anyukával. Tuti, hogy ilyen életet szánsz magadnak, és a leendő gyermekeidnek?
10. Kim K2 (válaszként erre: 8. - Bözsi néni)
2019. júl. 17. 10:12

Szakitas utan nyogte be hogy terhes o kerte hogy vetesse el de nem tette meg a parom csaladja is konyorgott neki. Egyebkent van masik ketto egezseges gyereke nagyon kellett ez a harmadik.

Igen igy beszelek rola mert amikor ossze jottem a parommal ilyeneket mondott so savba martja az arcom meg arra tette fel az eletet hogy az enyemet tonkre tegye es ha terhes leszek es megtudja kitapossa a gyereket belolem.Hidd el nem jo kedvembol beszelek rola igy , nekem az lenne a legjobb meg a legkonnyebb meg ebbe a heyzetbe ha legalabb hello szia viszonyba lennek nekem is jobb lenne gyereknek is meg mindenkinek.Akar szivesen segitenek elhozni iskolabol most mar az lesz mert mindent a parom csinal a gyerekkel kapcs de ebbe se tudok segiteni mert anyuka nem kompatibilis velem.

Remelem vmennyire erted miutan igy itelkezel.

9. Ágio8405 (válaszként erre: 4. - Kim K2)
2019. júl. 17. 09:43
Nem hiszem hogy a megfelelő emberrel vagy....
8. Bözsi néni (válaszként erre: 6. - Kim K2)
2019. júl. 17. 09:39

Oké, de visszataszíró, ahogy írod:

"ez a szar rakas ido elott megcsinalta neki ezt a gyereket es aljas sunyi modon..."


Mintha a pasid nem vett volna benne részt! Vagy a csaj egyedül csinálta szerinted a gyereket?


Szóval miért nem a pasid grabancát kapod el, ahelyett hogy másra gyalázkodsz?

A pasid a fő bűnös mindenben, abaan is, hogy nem kellett neki a gyereketek! Rá miért nem haragszol?

7. Idhikai (válaszként erre: 6. - Kim K2)
2019. júl. 17. 09:39

... az én volt férjem hozott egy 10 éves kislányt a házasságunkba. De a mi példánkkal nem sokat tudsz kezdeni szerintem. :) Elméletileg anyukánál maradt, de igaziból a nagymama nevelte és mi. Két évig nem köszönt nekem, tüntetőleg elfordult a jelenlétemben, aztán kisimultunk. Már felnőttként mondta meg, hogy "abban a két évben is éreztem, hogy szeretsz".

Mivel szerettem a lánykát, így az anyai nagymama is és az anyuka is kedvelt engem.

Két kisgyermekem lett, bármikor számíthattam az előző feleségre és az anyukájára (nagymama) is. A gyerekeim már bőven tízenévesek voltak, amire összerakták, hogy a "cica mama" az nem is az igazi mamájuk.

Sokat tudnék írni, de lényeg, harmónia volt. Mindig számíthattunk egymásra.

6. Kim K2 (válaszként erre: 5. - Bözsi néni)
2019. júl. 17. 09:30
Okok majd holnap persze.Valoszinu ha ez ilyen egyszeru lenne mar ezt tettem volna.Nem hinnem hogy en vagyok az elso akinek ezt at kellett elnie vagy ebbe van.
5. Bözsi néni (válaszként erre: 4. - Kim K2)
2019. júl. 17. 09:17

Miért nem olyan pasival kezdesz, akinek nincs gyereke?


A pasidnak nem kellett a közös gyereketek? Hát akkor én oárosblábbal rúgnám ki, és nem a volt nőjére fújnék. Mert a padid a hibás.

2019. júl. 17. 09:05

Ertem akkor lehet csak en elem meg negativan , de nagyon röviden utal a volt asszony es nincs leallitva az ocsmany viselkedesevel mindnet megtehet egy ideig nem talalkozhattam a gyerekkel mert tiltotta na miutan ugy dontott hogy oke gondolhatjatok mennyi kedvem volt az egeszhez mivel a gyerek elott is szidott.

Akkor voltam terhes a paromtol de az enyem nem kellett mert nyilvan ez a szar rakas ido elott megcsinalta neki ezt a gyereket es aljas sunyi modon , es hiaba mondja hogy 2 ev mulva akar ugyan mar ez a no elintezte azt is hogy o soha ne akarjon mivel mindent o csinal nem az anyja mert az anyjanak gondolom csak arra kellett hatha megfogja ezzel a parommat.

A gyerekkel nincs baj de egyszeruen a tudat hogy ettol a notol van es sikerult neki gyereket csinalni az enyem meg nem kellett es ugy viseljem az ovet meg mindenhez vagjak jo pofat es maradjuk annyiba minden alszentekes nelkul oke elfogadjuk oke elunk igy de nekem senki ne mondja hogy ez allandoan zokkeno mentesen megy a lelkukbe turelmukbe stb. Csak nem a tietek.

3. d5bae51d10 (válaszként erre: 1. - Kim K2)
2019. júl. 17. 07:12
Hát ez nálunk is így van. Elfogadtam. Nem probléma.
2. Mézes-Krémes (válaszként erre: 1. - Kim K2)
2019. júl. 16. 16:09

Szia!

Nekem az előző kapcsolatomban volt az illetőnek gyereke. Bár mi nem éltünk együtt, de szerves része volt a mindennapoknak évekig a dolog. Az elején nagyon féltem a szituációtól, nem tudtam hogyan lehet vagy hogyan kell egy ilyen helyzetet kezelni. Aztán természetessé vált, és én nagyon-nagyon megszerettem a kislányt, ahogyan ő is engem. Túl közel is kerültem hozzá igazság szerint. Amikor vége lett az apjával, akkor a gyerek meg én is nagyon megszenvedtük.

2019. júl. 16. 15:01

Sziasztok ! Olyan nők történeteire helyzet megélésükre vagyok kiváncsi akik olyan emberrel élnek akinek van gyereke.

Arra kérnélek titeket mondjátok el ti hogy élitek meg ezt az egészet.

És légyszives minden álszenteskedés nélküli dolgokra vagyok kiváncsi.

Legfőképp olyan nők akiknek nincs gyerekük és úgy élnek ebbe.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook