Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párod volt barátnője jóban akar lenni veled? normális ez? fórum

Párod volt barátnője jóban akar lenni veled? normális ez? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
39. 18f139611b (válaszként erre: 35. - B1e131b6d7)
2012. okt. 19. 15:40
Teljes mértékben egyetértek veled!!!!
38. a83d2365df (válaszként erre: 35. - B1e131b6d7)
2012. okt. 19. 15:11
igazad van sajnos igazad van...
2012. okt. 19. 15:08
"szia bogárfej" kezdődik az újabb e-mail..véletlenül láttam, úgy maradt a g-mail mikor én is az emailjaimat szerettem volna megnézni...pfuuu elpukkant az agyam, szerintem több ezren hallgatták amint ordítok dühömben a párommal....
36. Nik23 (válaszként erre: 34. - A83d2365df)
2012. okt. 19. 14:51
írtam neked privit
35. b1e131b6d7 (válaszként erre: 27. - A83d2365df)
2012. okt. 19. 14:05

"és semmit nem jelent neki az ex"


1. Ha semmit nem jelent, télleg semmit, levegőt, akkor miért erőlteti vele a kapcsolattartást, főleg, hogy tudja, hogy téged zavar, és elvileg te meg nagyon fontos vagy neki?


2. Milyen exről beszél? Aki bennmarad az életében az nem ex.


Nem őszinte veled ez a pasi (és valszeg saját magával sem őszinte).



"le akarom szereni ezt a lányt"


Az ilyen csajokat nem neked kéne leszerelni, ez a csaj az ő oldaláról jön be a kapcsolatba, neki kéne biztos távolba tartani tőletek. Neked a nálad próbálkozó pasikat kell leszerelni. Te hiába szereled le ezt a csajt, majd jön a még régebbi ex, meg a legújabb csaj "haver" stb...


Nekem tökre úgy tűnik, hogy hízeleg neki, hogy nyomul nála másvalaki, azt meg igazából leszarja, hogy mit érzel. Ez nem egy jó ómen, vagy eléggé éretlen még az embered, vagy télleg ennyi kell neki, két kedves szó, és már nem érdekli, hogy mi van veled.


És megint nem őszinte, mert azt mondja, hogy törődik veled, közben meg nem érdekli mit gondolsz, a fontos, hogy neki jólesik, hogy az ex nyomul, meg hogy az exxel együtt mehessetek ide meg oda.


Szerintem ez a pasi menjen a levesbe, legközelebb meg figyelj arra, hogy csak akkor add át magad teljesen a szerelemnek, ha nemcsak arról győződtél meg, hogy a pasi jól néz ki, és jól tud kamuzni arról, hogy ő milyen megbízható, hanem arról is, hogy a szavai mögött van igazság is.

34. a83d2365df (válaszként erre: 33. - Spinneli)
2012. okt. 19. 13:31
több alkalommal.. :(
33. spinneli (válaszként erre: 32. - A83d2365df)
2012. okt. 19. 13:27
Hm, igen, érdekes, pároddal beszéltél már arról, hogy ez mennyire zavar téged?
2012. okt. 19. 13:26

a csajban nem igazán bízom, a párom sokszor rettentően naív.

többször volt, hogy azt írta neki szereti meg iylen, később, hogy barátként minig ott lesz neki, de azóta senkije nem volt, még egy futó egyéjszakás kalandja sem (legjobb barátjától tudom). nekem elég érdekes.

31. spinneli (válaszként erre: 1. - A83d2365df)
2012. okt. 19. 13:24
Úgy érzed, hogy konkurencia a csaj, vagy a párodban nem vagy biztos?
30. Pen80 (válaszként erre: 29. - A83d2365df)
2012. okt. 19. 13:22
Nem vagy nevetséges. Aki szerint az vagy, annak meg lehet, hogy olyan gondja van, ami meg számodra lenne lényegtelen. Nem értem milyen alapon ítélkeznek emberek mások érzései fölött. Ezt érzed, ebből kell valamit kihozni, máshogy nem fog változni.
29. a83d2365df (válaszként erre: 28. - Bea0124)
2012. okt. 19. 11:27
már megkaptam, hogy nevetséges vagyok, válaszom pedig az volt, hogy (természetesen düh ezerrel), hogy te pedig tökelten ..lehet nem épp a legjobb válasz volt
2012. okt. 19. 11:25

Hát én nem tudom elképzelni ezt jó ők anno nem békésen mentek szét!Én Utalom a csajt mint állat!


Hogy barát persze hogyne csak nehogy vissza vissza tekincsenek,..én megörülnék biztos és nem hagynám döntsön mi a fontos hogy vele legyen vagy veled.Ha azt mondja nevetséges vagy mond neki hogy ő a nevetséges és ha ha nem változtat vége.

2012. okt. 19. 11:16

visszatértem a munkából. végigolvastam minden hozzászólást, amit köszönök. igen sjanos nem tudok bizonyos dlgok miatt megbízni a páromban, de néha erről ő nem tehet..beteg..nah nem olyan őrült forma, hanem más.

szóval, igen idegesít a lány, én az exemmel nem tartottam a kapcsolatot, sőt neki lett más lány is, háromszor beszéltünk facvebook-on amit a páron végig el is olvasott, sőt egyszer hívott fel, amiről szintén tudodott arról is, hogy mit beszéltünk. őszinte vagyok vele. igen sajnos stresszben élek emiatt. :( a válaszútra a válasz az volt, hogy de veled vagyok téged szeretlek és semmit nem jelent neki az ex, vissza sohe nem menne hozzá.

tegnap részletesen elmagyaráztam neki ahelyzetet, hogy 8 hónapja, mert enniy ideje vagyunk egy pár, de olyan, mintha több éve, szóval 8 hónapja állandó feszültségben élek emiatt. néha negálódik a helyzet, aztán meg mint valami villámcsapás visszatér.

elmondtam neki százszor, nővérem is beszélt már vele, mert a párom kérdezte az ő véleményét, nem én cipeltem el hozzá, elmondta neki, hogy ha én kérek tőle valamit akkor legyen kedves tiszteletben tartani, ha én is ezt teszem, és végre álljon a sarkára, hogy lezárjon olyan dolgokat amiknek már rég le kellett volna zárni.

nem hisztirohamjaim vannak, hanem pánikrohamjaim a dolgotól, igen néha hisztis vagyok, de lányok ugyan már, minden nő hisztizik néha, bár szerintem ezt csak a pasik hívják így, nah nem ez a lényeg, hanem az, hogy le akarom szereni ezt a lányt, még ha egy társaságban is lesznek, lássa, hogy semmi keresnivalója nincs már az életünkben. igen közösen nézznk lakást, közösen megyünk iylen helyekre, tervezzük a jövőt, de ezek a dolgok úgy elbizonytalanítanak és idegesítenek, hogy hiába türelemesedett heves természetem az évek alatt, néha kiütném a falat. :( szomorú tudom

26. 6b006fc769 (válaszként erre: 22. - Annus0625)
2012. okt. 19. 10:36
Arra nem gondolsz, hogy ő akart bízni és bízott is, csak valahogy szöget ütött a fejébe hogy hogy is van az, hogy a párja meg annak az exe folyton egymás seggében vannak?
2012. okt. 19. 10:31

Hááát végig olvasva a témában eddig inditott fórumjaidat kibujt belőlem a kis ördög és elgondolkodtam rajta hogy mit szólna a párod ha a te exeid szerelnének nálad ezt azt vagy egy kávéra ugranának fel hozzád mikor ép őt is várod.

Remélem valamikor majd felfogja hogy ez miért és mennyire rosszul esik neked.

2012. okt. 19. 10:23
Hát szerintem az jó ha van egy kis egészséges féltékenység. A párom ennek még néha örül is mert tudja hogy féltem és ez megnyugtatja :)! Viszont ha az én pasim az előző barátnőjével ennyire jóban lenne nagyon zavarna. El sem tudom képzelni, hogy valamelyikkel is ennyire jóba legyen, a köszönés még oké. De ez fordítva is így van. Szerintem ha nem bírja felfogni hogy ez téged bánt, és ennek ellenére csinálja akkor már baj van. Hisz nem jelentessz neki annyit hogy mellőzze miattad.
23. 1bb2e952a6 (válaszként erre: 22. - Annus0625)
2012. okt. 19. 10:12
Számból vetted ki ezeket a szavakat.
2012. okt. 19. 10:08
Szia, hozzászólnék a témához, ha nem gond. Szerintem ez a kapcsolat eleve el van cseszve. Visszaolvastam az elozo fórumjaidat és láttam, hogy a háta mogott elolvastad a mailjeit és az sms-eid...miért? Mert NEM bízol benne. Akkor meg mirol beszélunk? 9 éve vagyunk egyutt a párommal, 6 éve házasodtunk, két gyerkocunk van, de SOHA nem engedtem meg magamnak, hogy beleolvassak az uzeneteibe a háta mogott. Ha nincs meg a megfelelo bizalom, akkor minek az egész? Mikor válaszút elé állítottad, akkor mit szólt? Gondolom nem egyszer volt hisztirohamod az ex miatt és gondolom a párod mindig homokba dugta a fejét, vagy uveges tekintettel megvárta míg kiduhongod magad. Azt mondta szeret, de meddig? Szerintem kicsit toleránsabbnak kéne lenned. Nem azt mondom, hogy puszipajtások legyetek az exével, de gondolj bele, ha találkoztok és mézédes lennél vele, akkor a pasid mondhatná (akár neki is) hogy milyen szuper jófej csajszi a barátnoje és ezzel nem kapna az ex támadási feluletet. A pasik nem szeretik a hisztis csajokat, lehet épp nála panaszkodja ki magát és mit gondolsz meddig tart míg rájon, hogy ott vigaszt és nyugalmat kep? Ne haragudj, csak oszinte vagyok, nem bántani akarlak, de gondold át, mennyit és neked ez a kapcsolat? Érdemes állandó stresszben élned, egy olyan pasi miatt, aki nem áll ki melletted határozottan? Puszi és remélem megoldódnak a gondjaid. Kitartást
2012. okt. 19. 09:51

Ilka helyében én sem tolerálnám, ha a barátom ennyire tartaná a kapcsolatot az exeivel. Persze nem arról van szó, hogy ha elmennek az utcán egymás mellett, akkor ne köszönjenek, vagy ne álljanak szóba egymással, esetleg szülinapkor köszöntsék egymást... De az már sok lenne, hogy ha a barátom menne tv-t szerelni a csajhoz, vagy ilyesmi.

Amúgy mióta vagytok együtt a pároddal?

Valahogy tényleg muszáj megértesd vele, hogy most nem a másik csajjal van párkapcsolatban, hanem veled... és ne szaladgáljon segíteni neki, akkor sem, ha amúgy mindenkivel segítőkész. Persze vannak esetek, amikor segíthet egy exnek, de nehogymár együtt járjanak vásárolgatni o.O Az exek amúgy sem tartoznak szerintem a szokásos "többi ember" kategóriába, szóval meg kell gondolni, hogy hogyan bánunk velük és, hogy mit "engedünk meg" nekik.


Azt én sem akarom, hogy elkezdjétek tépni egymást, de remélem, hogy találsz normális megoldást a problémára :S

20. Sirga (válaszként erre: 18. - BayBanya)
2012. okt. 19. 09:50

Egyetértek. Ahogy mondják: légy közel a barátaidhoz, de még közelebb az ellenségeidhez! Ügyesen!

Én nem javaslom, hogy választás elé állítsd a párod - ez sosem vezet jóra!

19. Aquatica (válaszként erre: 5. - A83d2365df)
2012. okt. 19. 09:35
IGEN és együtt mentek minden hová :)), plusz a munkahelyre is berendezte :P, érdekes.
18. BayBanya (válaszként erre: 1. - A83d2365df)
2012. okt. 19. 09:34

Szia! Próbáltam egy kicsit "belelesni" az életedbe, és visszaolvastam - egy részét - a régebbi fórumaidnak.

Idegesítő tud lenni egy ilyen csaj, én tudom. Őszintén szólva, én nem is tudnám tolerálni. Viszont remélem, hogy Te nem vagy olyan, mint én, ugyanis akárhonnan nézem, rá lettél kényszerítve, hogy toleráld a dolgot. Egy ideig még erőt kéne venned magadon, hogy elviseld. Várj türelemmel. Ha úgy érzed, nincs Tőle biztonságban a kapcsolatod, akkor ezt mindenképp vázold a Párodnak. Addig is, kommunikálj, ismerkedj. Ártani nem ártasz vele :) De a bizalmat csak fogadd, és ne add! Ne hagyj magadon a jövőre támadási felületet. Mert ki tudja, lehet, hogy csak a hibáidat keresi, lehet hogy valóban jóban szeretne veled lenni ... de itt az idő a kulcs :)

Szerintem :D

17. 4244093cd0 (válaszként erre: 12. - 4244093cd0)
2012. okt. 19. 09:32
Még annyit,hogy én,ha valóban zavarna,ha nem lenne szimpi a csaj ,akkor ezt megmondanám a pasimnak,aztán,hogy ő tesz-e valamit ez ügyben ,az már az ő dolga lesz,de semmi esetre sem akarnám korlátozni,vagy rendszabályozni a barátaihoz,vagy az exeihez fűződő viszonyát.
16. Pen80 (válaszként erre: 12. - 4244093cd0)
2012. okt. 19. 09:32

Ha ő nem tudja ezt kezelni, akkor inkább ez, minthogy szenvedjen, amiért belekényszerült egy számára elfogadhatatlan szituációba. Szerintem.

Amúgy lehet, hogy ez egy jó megérzés a részéről. Lehet, hogy nem...

15. 80ASIQ (válaszként erre: 1. - A83d2365df)
2012. okt. 19. 09:31

Szerintem jól tetted, hogy válaszút elé állítottad. Most emiatt megromlik Ta és párod közt a kapcsolat? Néha kénytelen az ember konfliktust is vállalni, ha az érdekeiről van szó. Kívánom érd el amit szeretnél, lekoptatni az exnőt.


Nem azt mondom én, hogy valaki nem lehet jóban a párja exnőjével, hanem arról van szó, hogy számodra ő nem szimpatikus. Ha az lenne, akkor barátkpzhatnátok. Egy barátság két ember kölcsönös szimpátiáján múlik, ha megvan akkor oké, ha nincs meg akkor nincs barátság. Ezt még szerintem magyarázni, indokolni sem szükséges. Nem csípem az illetőt és kész!

2012. okt. 19. 09:29
Önmagában a kultúrált magatartás meg nem ártott meg senkinek. Inkább így, minthogy tépjék és köpködjenek egymásra.
2012. okt. 19. 09:28
Azzal nincs semmi baj, ha valaki kulturált viszonyt ápol az exeivel, de hogy azok az új kapcsolatának a szerves részét képezzék?! Van benne valami perverz.
12. 4244093cd0 (válaszként erre: 1. - A83d2365df)
2012. okt. 19. 09:27
Egyszerűen csak féltékeny vagy .Gondolom a válaszút,a "vagy ő ,vagy én?!"kérdése,amire a párod majd megadja a választ.
2012. okt. 19. 09:25
nincs ebben semmi különös... én is jóban vagyok az exeimmel. semmi gond nincs... van akivekl képes vagyok 1 órát is telefonon beszélgetni... a férjem exeivel is jóban vagyok az egyik egyben a szomszédom is... sőt a volt feleségével is jóban voltunk anno de már nem tartjuk a kapcsolatot mert ő elköltözött, férjhez ment, és nem tudom h most merre van...
2012. okt. 19. 09:24
Szerintem nem normális. Semmi köze nem kellene, hogy legyen hozzátok. Ezek csak próbálkozások, mert nem hajlandó beletörődni, hogy már nincs (akkora) befolyása a párodra, mint mikor még vele volt.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook