Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy olyan férfival lehet jóban lenni, aki csak lefektetni akart volna? fórum

Egy olyan férfival lehet jóban lenni, aki csak lefektetni akart volna? (beszélgetős fórum)


1 2 3
79. syria (válaszként erre: 77. - Cde472ac47)
2013. jún. 14. 18:23

Nem látod, hogy ez olyan egy fickó, aki még a legyet is meg...ná repülés közben?

De ha neked jólesik, agyalj rajta még néhány évig. :D

78. 55416fb8e2 (válaszként erre: 77. - Cde472ac47)
2013. jún. 13. 22:25
ha neked az bok, hogy egy srac akar le is fekudt volna veled, az eleg gaz. le kene zarnod magadban es tovabb lepned, nem egeszseges az mar, ahogy egy ilyen rovid kalandon ragodsz.
77. cde472ac47 (válaszként erre: 76. - Syria)
2013. jún. 13. 22:02
Hát ha tényleg így van akkor bók is lehet hogy 18 évesen is szexelt volan velem meg 20-on éves koromban is. Akkor csak nem vagyok olyan borzasztó :D
76. syria (válaszként erre: 75. - Cde472ac47)
2013. jún. 13. 20:57
Nem lehet. Biztos. :)
75. cde472ac47 (válaszként erre: 74. - E859f11f0c)
2013. jún. 13. 13:43
Lehet.
74. e859f11f0c (válaszként erre: 73. - Cde472ac47)
2013. jún. 13. 09:45
Sok ilyen pasi van, az ilyenek szeretnek hülyíteni másokat, valószínűleg tényleg csak szexre hajtott....
73. cde472ac47 (válaszként erre: 72. - 55416fb8e2)
2013. jún. 12. 21:43

Igen, szerintem már a suliban is benne lett volna valamiben. Mondjuk ebből a szempontból örülök hogy így alakult, mert bennem sokáig az volt régen, hogy "na most akkor akart tőlem valamit vagy nem?" ilyen kétségek voltak bennem. De kiderült legalább hogy igen, tényleg tetszettem neki akkoriban. Mert azért ebben nem hazudott ezt tudom.


Meg én már az elején is úgy voltam, hogy "Bárhogy alakul, tapasztalatnak jó lesz" és egyébként igen, jó is lett. Hülye szöveg lehet, de én nagyon sokat tanultam tőle. Meg velem azért még kíméletes is volt szerintem. Van egy olyan érzésem, hogy más lányokkal azért jobban elbánt már. Tuti hogy mással is bejátszotta már az ilyen udvarlásos szövegeket, lefektette őket aztán ennyi. Szóval így belegondolva jó volt ez így. Én úgysem tudtam volna megbízni benne, sőt nem is tudtam egyáltalán...Egyik barátnőm még azt is mondta, hogy vegyem bóknak, hogy kb 2 hónapnyi találkozgatás alatt alig volt csók, szex meg még kilátásban sem, és mégis találkozgatott velem. Pedig tudom hogy milyen. Lehet még érdekes is voltam neki valami miatt. De ez mindegy már :)

72. 55416fb8e2 (válaszként erre: 70. - Cde472ac47)
2013. jún. 12. 19:18
elhiszem, hogy ertetlenul allsz a dolgok elott, nem a tapasztalatlansagodon mult ez, hanem a srac jellemen. udvarolt, kozeledett, elhivogatott randira, aztan magyarazat nelkul lelepett es osszejott massal. nem csinaltal semmit rosszul, es nokent is biztosan vonzo vagy, ha o is beprobalkozott nalad, nem is egyszer. ugyhogy ne erezd magad kevesnek, vagy rosszabbnak masnal. vannak ilyen eretlen, toketlen pasik, akik mindenkinel eljatszak a hos szerelmest es beszeditik :) ne band, hogy igy alakult, ne legyel feltekeny, mert ilyen pasas mellett csak nagyon buta es feluletes nok lesznek boldogok
71. cde472ac47 (válaszként erre: 70. - Cde472ac47)
2013. jún. 12. 19:11
Nem ide akartam na mindegy....:DDD Nem lehet neked privátot írni??
70. cde472ac47 (válaszként erre: 69. - 55416fb8e2)
2013. jún. 12. 19:10

Bocsi hogy itt írok, de a fórumon már sokan nekem estek... A történet: Egy gimibe jártunk, évfolyamtársak voltunk. Engem ő nem érdekelt, de azt vettem észre hogy egyre kedvesebb velem, mosolygós, megkérdezte merre megyek haza, hány órám lesz, kb minden nap nézegette a netes képeimet, volt hogy a suliban meg is kérdezte, hogy mikori ez a kép, vagy csak annyit hogy segítsen-e ha valamit nem tudok matekból. De ennyi, én őt így vettem észre hogy "nahát milyen kedves velem" mert velem soha senki sme volt ilyen. Aztán évekig nem beszéltünk.


És most pár hónapja elkezdtünk levelezni facebook igaz én írtam neki. Elhívott találkozni, 3-4 órát beszélgettünk. Mire hazaértem jött az sms hogy "Remélem találkozunk még hamarosan" aztán jött még egy randi, meg mégegy. Egyszer csak bevágja hogy "Tudod hogy gimi 2. osztálya óta tetszettél nekem?" tudtam hogy tetszettem neki, de azt nem hogy 2. óta. Aztán most ugye elhívogatott randizni: mozi, séta, kajálás meg jöttek a célzások hogy: "fúú de megcsókolnálak már" meg iylen hülyeségek, és egyszer mikor hazakísért megcsókolt. Csak elszúrtam a csókot mert beszari vagyok....Ja meg hosszú ölelések, megfogta a kezem séta közben, "hiányzol már Drágám" udvarlós üzenetek stb. De egyszer csak elkezdett hanyagolni, szerintem a lassú tempóm miatt. Én tudom hogy a mai világban 1,5 hónapnyi találkozgatás után már bőven van rendes csók, meg szex is (sőt hamarabb is) de nekem idő kell a dolgokhoz.


Na most ezek után nem hiszem hogy nem érdekeltem.

Vagyis eleinte érdekeltem, aztán már nem annyira...

69. 55416fb8e2 (válaszként erre: 68. - Cde472ac47)
2013. jún. 12. 18:56
es o akar teged? mert nem ez derul ki a sztoridbol. akkor pedig felejtos a pasi
68. cde472ac47 (válaszként erre: 67. - Syria)
2013. jún. 12. 18:54
Hááát....
67. syria (válaszként erre: 66. - Cde472ac47)
2013. jún. 12. 16:54
Akkor pedig menthetetlenül akarod azt a pasit. Részvétem.
66. cde472ac47 (válaszként erre: 65. - 10846c73f8)
2013. jún. 12. 15:59
Jaaaj hányszor volt hogy mondott valamit és annyira hihetetlen volt, hogy rávágtam hogy "Naaa, most megint kamuzol" erre ő: "nem kamuzom, tényleg nem!" de közben meg igen mint utólag kiderült. Nagyon-nagyon sokszor mondtam ezt neki. A női megérzés sokszor dolgozott bennem, csak nagyon tudott hatni az érzelmeimre ezért mindig meggyőztem magam hogy lehet mégsem hazudik.
2013. jún. 11. 20:30
Jóban lehet lenni, és szépen könyvelni, hogy minden helyzetben a lehetőséget fogja keresni. Így minden szava és mozdulata osztandó kettővel :)
64. syria (válaszként erre: 61. - Cde472ac47)
2013. jún. 11. 20:28
Ne akard sehova se tenni! Egyet akarj: túllépni rajta, elfelejteni azt is, hogy valaha nagyobb reményeket fűztél hozzá!
2013. jún. 10. 18:22
..ne heréljétek ki a férfiakat.. és akkor minden jó..
62. 55416fb8e2 (válaszként erre: 61. - Cde472ac47)
2013. jún. 10. 18:20
leirtad, hogy nocsabasz, tobb vasat tart a tuzben, akkor egyertelmu, hogy mit akart. nem kell vele joban lenni, ha megbantott
61. cde472ac47 (válaszként erre: 60. - Syria)
2013. jún. 10. 18:04
Jó, megpróbálom hagyni. Csak tényleg nem tudom hova tenni hogy vajon mit akart...
60. syria (válaszként erre: 59. - Cde472ac47)
2013. jún. 10. 17:47

Jól tetted, hogy nem találkoztál vele.


Viszont nagyon rosszul teszed, hogy próbálod győzködni magadat: a szexen kívül másra is kellenél neki. :(

Ahogy leírtad, nekem egy igazi szoknyapecérnek tűnik, úgyhogy ha jót akarsz magadnak: hagyd a fenébe!

2013. jún. 10. 16:13
Na mégsem találkoztam vele. De mondjuk nem is bánom, én kezdtem iránta érezni valamit ő meg semmit kb. Vagyis fene tudja....Olyan 9-10 alkalommal találkoztunk, hetente 1-szer kb. Neki sok lány haverja van, tényleg jó barátságban van velük, de most hallottam, hogy hónapok óta nem találkozott velük, nem is beszél velük. Mert hogy alig van ideje, meg "el van veszve". És azért heti 1 délutánt rám szánt, szóval azért valamit csak akart tőlem, pedig tudta hogy szex nem lesz egy darabig még. Szóval lehet azért kedvelt engem egy kicsit. Különben nem vitt volna ide-oda engem, nem jött volna át hozzám stb. Én már egyébként el is bizonytalanodtam hogy lehet nem is szexre hajtott nálam. Hanem bejöttem neki külsőleg de belsőleg nem fogtam meg és emiatt ahnyagolt el. Vagy max mint barát mert nem érzett irántam vonzalmat.
2013. jún. 9. 22:20
Én nem tudnék...
57. syria (válaszként erre: 1. - Cde472ac47)
2013. jún. 9. 19:39

Persze, hogy érdemes. Amennyiben szeretnéd, hogy máskor is megalázzon.


Még egy ilyen hülye dilemmát! :(

2013. jún. 9. 11:24
Egyébként nem nem is értem, miért kellene jóban lenni egy ilyen férfival?! Levegőnek kell nézni, és kész! Majd jön még másik 20, akivel jóban lehetsz!
55. grizus
2013. jún. 9. 04:18
Ha csak lefektetni akart, akkor ezután is csak ezt akarja. Csak mi nők vagyunk képesek többet belelátni egy "kapcsolatba".
54. 9b68993820 (válaszként erre: 53. - Cde472ac47)
2013. jún. 8. 19:02
Ez éppen jókor jön. :) Ha új dolgok foglalnak majd le, emberek között leszel, meglátod, egészen másként fogod nézni a dolgokat, és nem tulajdonítasz minden apróságnak óriási jelentőséget. :)
53. cde472ac47 (válaszként erre: 52. - 9b68993820)
2013. jún. 8. 18:41

Na igen, ebben is van valami. Azért "dobott" mert 2 hónapig találkozgattunk és nem történt semmi, szerintem ezért is lett elege belőlem. Meg rontottam az "arányát".


Megpróbálok változtatni. Elvileg kicsivel több mint 2 hét múlva munkába fogok állni, környezetváltozás miegymás következik, remélem jól alakul majd. Egy boltban leszek eladó, kénytelen leszek új emberekkel beszélni. Tényleg, ez egy terápia is lehetne majd :)))

52. 9b68993820 (válaszként erre: 50. - Cde472ac47)
2013. jún. 8. 18:27
Van egy mondás, hogy ne rágódj azon, mások mit gondolnak rólad, őket úgy is lefoglalja a rágódás, hogy te mit gondolhatsz róluk. :) Amennyire te cikinek érzed, hogy nem voltál esetleg elég jó a srácnak, ugyanúgy ő cikinek érzi, hogy nem volt elég jó neked, és hiába próbálkozott be, nem ért célt. :) Inkább felejtsd el és ismerkedj. Járj sokat társaságba, ha nem tudsz, ismerkedj neten. Beszélgess srácokkal, akár fórumon, akár társkeresőben, megismerhetsz mindenféle típusú férfit. Néhány beszélgetéssel nem veszíthetsz semmit, de legalább kicsit megnyílhatsz, új élmények érnek, valaki felkeltheti az érdeklődésedet és viszont. Úgy érzed, hogy a személyiségeddel van probléma, esetleg unalmas vagy? Kihez képest? :) Valaki biztosan unalmasnak talál, valaki pedig nagyon is érdekesnek. :) Nem kell mindenkinek megfelelned. De ha görcsösen ragaszkodsz egy olyan sráchoz, akivel nem illetek össze, akkor nem fog változni a helyzet.
2013. jún. 8. 17:16
Ja meg azzal a sráccal sem a külsőmmel volt baj gondolom, különben azért nem hiszem hogy találkozgatott volna velem, meg nem csókolt volna meg. Hanem a személyiségemmel. És az nehezebb eset...
50. cde472ac47 (válaszként erre: 49. - 9b10f3d7ff)
2013. jún. 8. 16:55
Olyan nincs akinek ilyesmit elmondanék. Nővéremnek pont pár hete elkezdtem mondani hogy "Xy mennyivel szebb mint én meg milyen rosszul érzem amgam ha találkozunk" erre ő: "jajj maradj már, te is szép vagy, legyen önbizalmad!" Meg mondták már hogy: ha egyszer találsz egy pasit aki majd szeretni fog, elfogad olyannak amilyen vagy, hidd el jobban fogod érezni magad. Na jó de addig? Tényleg olyan szinten nem szeretem magam...És pedig nem a külsőmmel van bajom, hanem úgy az összhatással vagy hogy mondjam. Nem mondom, persze lehetne kisebb az orrom, vagy dúsabb a hajam, vagy nagyobb a mellem, de nem az ilyen testi dolgokkal van bajom. Hanem egyszerűen nem érzem jól magam. Nem tudom pszichológus tudna-e segíteni egyébként. Mert ha elmondom mi bánt, az ér-e valamit, segítene-e az...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook