Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha a párod jóban van a volt szerelmével fórum

Ha a párod jóban van a volt szerelmével (beszélgetős fórum)


1 2
41. d1eb7dd316 (válaszként erre: 34. - A14deb9047)
2012. aug. 6. 15:46
Én a volt férjem első feleségét ismerem és tisztelem, becsülöm. Van ez így...
40. d1eb7dd316 (válaszként erre: 1. - Dreamer*.*)
2012. aug. 6. 15:43
Valamiért Veled van, valamit lát Benned, ami abban a másik nőben nem volt meg. Gondolj erre.
2012. aug. 6. 09:40
Szia!Szerintem az ex hozzáállásán sok múlik.Én is két hete szereltem le az exem,pont azért,mert új kapcsolata van,és több hónap után megkeresett,mert én nem akarok akaratlanul belerondítani a kapcsolatába..(Hogy azt higgye szegény lány,hogy nekem kell a palija) :D Szerintem akik egyszer szerelmesek voltak,nem lehetnek barátok:vagy sosem szerették egymást,vagy még mindig szeretik.Barátság-haverságban nem szoktuk nézni,hogy a másik vonzó-e,szép-e és hasonlókat..Én azt mondom,igen is tartsd nyitva a szemed,és ne a barátod felé,hanem az exe felé,mert lehet,hogy még próbálkozna..A párodban bízz meg,indokolatlanul ne féltékenykedj,de próbáld meg minél kisebb körűre szűkíteni az ex is ott van programokat..
38. 4244093cd0 (válaszként erre: 37. - 4c1a787e8f)
2012. aug. 5. 00:24

Ez így van ,igazad van.

Van amikor pótlékok vagyunk,van amikor minket pótolnak valaki mással,ilyen az élet,és a kapcsolatok.....addig is nem árt az önbecsülés,a magabiztosság a féltékenykedés helyett,hogy ha épp rosszul alakul el tudjon viselni egy szakítást.:))

37. 4c1a787e8f (válaszként erre: 30. - 4244093cd0)
2012. aug. 4. 15:39

Mindezek igazak, amit az önbizalomról itt sokan írtok..


De azért láttunk már nagyon sok olyat, hogy a férfi, vagy a nő még mindig igazából a régi partnerért döglik.. Mert neki ő az etalon.. És sokszor később megint össze is jönnek.. Hiába volt egy köztes..


No ha valaki nem akar "köztes" lenni, szendvicstöltelék, az azért nem elitélendő..


Azt valóban neki kell tudni, megtudni, hogy itt a dolgot csak az ő féltékenysége nagyítja-e fel, vagy tényleg van valami.. Hát, nem könnyű..

2012. aug. 4. 15:35
8 éve
35. 4c1a787e8f (válaszként erre: 1. - Dreamer*.*)
2012. aug. 4. 15:35

Én 15 éve ismerem a férjemet, éve vagyunk házasok, és ő a filmiparban dolgozik. Ez nem ment volna, ha alapból egy féltékenykedő p.-a lennék..


De az ilyen szitukat nem szeretem. Egy év elég rövid idő még. Én valahogy finoman, de választásra kényszeríteném, vagy legalábbis erősen jelezném, ha komolyan képzeli el veled a jövőt, akkor nem szeretnéd, ha a hölgy az életetek szerves része lenne. Egyre ritkábban szeretnéd látni.. Intézzétek úgy az életeteket..


Ha meg nagyon nem, akkor az akár jelezhet is valamit.


Én a mai napig nem lennék szivesen együtt a férjem volt barátnőjével, pedig az az egy volt szegénynek összesen, és egyébként tök normális nő. Persze adódhatnak olyan helyzetek, amit el kell viselni, de ha a párod még rá is játszik erre, az nem jó..

2012. aug. 4. 15:19
Van, ahol a 20 évvel ezelőtt elvált feleség és a mostani "barátnő" puszipajtások...
2012. aug. 4. 11:56

Na én bizonyára nem vagyok kellőképpen felnőtt, és intelligens, de nem bírnám elviselni ezt a szitut.

Pláne hogy a kedvesem ott nyáladzik nekem az exről. Na szép.

2012. aug. 3. 15:59

uh, le a kalappal azelőtt aki ezt diplomatikusan megtudja oldani

Én nem lennék rá képes,nem is érezném jól magam az tuti

Nem kell barátkoznod a csajjal

de azért ne is undokoskodj

valahol a középút a jó

31. 9f86e86d50 (válaszként erre: 1. - Dreamer*.*)
2012. aug. 3. 15:36

a kommunikációban az a jó amikor az kétirányú. Amit tehetsz az, hogy elmondod a barátodnak, hogy riválisként tekintesz a hölgyre. Mert ugye ez az alapfelállás. Sokan azt mondják, hogy az emberek hűséget fogadnak nem vakságot. Viszont Te az a típus lehetsz írásod alapján akinek jólesik a dicséret, ha az valós. A barátod legalább őszinte ily mód is, és megjegyzi neked is, előtted is, hogy a másik hölgy mennyire szemrevaló.

Ilyenkor az egod védekezik, kevésnek érzed Magad nőként. A kérdés nem ez, hanem az:


- Tartod-e ezt a kérdést annyira fontosnak, hogy megvitasd, vagy elfogadod, hogy a barátod igenis megfogj nézni melletted a másik lányokat/nőket?


- Többféle embertípus van, ha most megteszi lehet megteszi később, van olyan aki nem ilyen, ha ilyen marad tudod tisztelni férfiként?


- Továbbá amit még mindenképp ajánlanék, egy kis önbizalomnövelő tréning.:)

30. 4244093cd0 (válaszként erre: 1. - Dreamer*.*)
2012. aug. 3. 13:23

"Nem könnyű róla tudomást sem venni..."

Nem is kell.:)

Ismerd meg ,mint ahogy a társaság többi tagját,és élvezd a bulit.

Nincs teendőd evvel a helyzettel,csak önmagaddal.Rakd helyre az önbizalmad...nem a pasiért,nem másokért,hanem önmagadért!:))

29. Zsuu:)
2012. aug. 3. 13:21
Egyébként meg ha nem vagy elégedett a külsőddel,akkor tegyél érte,hogy olyan legyél,amilyen szeretnél lenni...de ez e balsődre is igaz...és ami a legfontosabb:önmagadért tedd mindezt!
28. Zsuu:) (válaszként erre: 26. - A14deb9047)
2012. aug. 3. 13:14
Valahogy én is így látom!
27. 8e9170fe09 (válaszként erre: 1. - Dreamer*.*)
2012. aug. 3. 12:57
Jó önfejlesztő teszt az ilyesmi, vállalni kell, kihívás.
2012. aug. 3. 12:54
Lehet, hogy nem vagy szebb, csinosabb, de MÁS vagy, és lehetséges, hogy KÜLÖNB, SZERETHETŐBB. Ezért van melletted. Mondd magadnak, hogy öltözni a buta is tud!
25. csgybzs (válaszként erre: 21. - B1e131b6d7)
2012. aug. 3. 12:24
Egyetértek!
24. 9ec59d8582 (válaszként erre: 21. - B1e131b6d7)
2012. aug. 3. 12:19
Na! Az első szótól az utolsóig ez a véleményem nekem is.
23. dreamer*.* (válaszként erre: 21. - B1e131b6d7)
2012. aug. 3. 12:17
hm, hátsó szándékból soha nem barátkoznék senkivel, pláne úgy hogy tudom milyen is valójában, nagyon szereti a pénzt. :D megtűröm a jelenlétét, de nem keresem.
22. 9ec59d8582 (válaszként erre: 18. - Dreamer*.*)
2012. aug. 3. 12:17
Júj én kész lennék. De elárulom, akárhány társaságba elmész mindig van egy méricskélős, megjegyzéseket szóró liba. De érdekes, hogy mindig csak 1-2 van. Nem tudom miért.
21. b1e131b6d7 (válaszként erre: 1. - Dreamer*.*)
2012. aug. 3. 12:11

Szegény, ez egy tökszar helyzet :/


Szerintem te nem igazán tudsz mit csinálni ezzel, ettől a helyzettől a barátodnak kellett volna megvédenie téged. vigyáznia kéne arra, hogy az ő részéről az ilyen bántó dolgoktól mentes legyen a kapcsolatotok. Dícsérni meg végképp nem szabadott volna előtted a másik csajt.


Az ilyen "baráti" társaság a legrosszabb kívűlállóként, amiben mindenki mindenkivel kavart és ezek a "férfi-női" vonzalmak, flörtök tartják össze az egészet. Ez amúgy abból is látszik, hogy a haját, meg a ruháját dícsérgeti, egy normál (férfi-férfi) barátságban nemigen dícsérgetjük egymás haját, meg külsejét, egy tiszta barátságban ez lényegtelen dolog.


Szerintem semmi esetre se próbálj haverkodni a csajjal, vagy bármi olyat tenni, amit te nem akarsz, csak azért, hogy a helyzet megoldódjon. A pasidnak kéne megoldania, vagy megnyugtatnia téged, vagy akármi más, mert ez a szar az ő részéről jött a kapcsolatba, neked semmi közöd hozzá. Ha most kamuból mész pitizni a csaj barátságáért, csak még rosszabbul fogod magadat érezni utána, mint most, mert még te alázkodsz meg, de eredménye nem sok lesz.


Sőt, a pasid azt fogja gondolni, hogy "ok, a csajom is bírja őt, nem féltékeny, szóval nyugodtan szervezhetünk közös programokat" és azt fogod észrevenni, hogy egyre sűrűbben látod a csajt.


Amire viszont fel kell készülni, hogy ez lehet egy visszatérő feszültségforrás lesz, amiből még gond lehet később, hacsak nincs olyan érett a pasid, hogy magától észleli a problémát és valahogy megoldja.

2012. aug. 3. 12:04

Ez amolyan tudat alatti női rivalizálás, piszkálódás.

Talán más társaságot - ha már igénylitek - kellene keresni.

19. 2a69f78972 (válaszként erre: 17. - 2a69f78972)
2012. aug. 3. 12:04
Bocs', "kata1980.01.08" írta le, nem Te!:)
18. dreamer*.* (válaszként erre: 16. - Kata1980.01.08)
2012. aug. 3. 12:02
nem hanyagolom el magam, de amikor kicsípem magam, csininek, szépnek érzem magam és utána meglátom a csajt, átmegyek bányarémbe. Főleg azért is, mert bámul és mindig tesz valami őszintétlen megjegyzést rám: jaj de barna vagy, jó a rövidnacid, de ezt úgy hogy 2 percig csak engem méreget. Volt olyan is, hogy egy házibuliban voltunk, ő a konyhában beszélgetett a barátnőjével, és a nevemre értem a konyhába, hozzájuk, rögtön elhallgatott és más témába kezdett. A barátom szerint ezt csak bebeszélem magamnak, hiszen a csaj őszinte, megmondaná ha baja lenne velem...
17. 2a69f78972 (válaszként erre: 15. - Csgybzs)
2012. aug. 3. 12:02

Ha ettől kell tartani, akkor akkorára nyithatja a szemét, mint egy tükörtojás, akkor is bekövetkezik.

DE:

Ebben a régi kapcsolatban nyilván a lány szakított, tehát a fickó esélytelen !

A legnagyobb biztosíték, hogy a másik lánynak már nem kell a fickó.

A társaságban mindig is ott lesz a lány, mert ez egy régi baráti kör.


Egy okos nő (remélem a kérdezőnk az!) tud úgy viselkedni egy férfivel, hogy a milói Vénusz sem rúghat labdába.


Személyiség !!!...vagy ahogy a mai divatos kifejezéssel mondják: Kisugárzás!


A többit meg Te is, én is leírtuk.:)

2012. aug. 3. 11:56

Szia,


Adj Magadra és legyél Te is ennyire csini mint a régi barátnő. Ha Te is megteszel mindent, akkor a párod Téged dicsér és nem mást.

15. csgybzs (válaszként erre: 14. - 2a69f78972)
2012. aug. 3. 11:54

Ácsingózhat rá a pasi? Igen.

Figyelünk a másik érzéseire, ha szeretjük? Igen.


Szerintem a lánynak nagyon is nyitott szemmel kéne járnia, mert a pasi bármikor beborulhat a hölgyeménybe újra... :S

14. 2a69f78972 (válaszként erre: 1. - Dreamer*.*)
2012. aug. 3. 11:51

Együtt vannak ? NEM !!!


Veled van ? VELED !!!


Ne csinálj magadból hülyét nyilvánosan!

Ne féltékenykedj, legyél te is elbűvölő és kedves, szórakoztató, humoros, intelligens és nőies, akkor nyert ügyed lesz!

GYAKOROLJ !

13. virus2008 (válaszként erre: 1. - Dreamer*.*)
2012. aug. 3. 11:51

Hát akkor még mindig tetszik neki, sőt az is lehet, hogy szereti.


Normális ember nem dícsérgeti az exét az új partner előtt.

12. csgybzs (válaszként erre: 3. - Dreamer*.*)
2012. aug. 3. 11:49
El kellett volna és nem fair amit csinál. Eleve nem szoktak a pasik más nőket dicsérgetni a sajátjuk jelenlétében, mivel nem néznek rá úúúgy.....
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook