Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jóban lenni fórum

Jóban lenni (beszélgetős fórum)


2022. ápr. 15. 18:15
Lehet szimpátia, de magaddal se vagy tisztában. Barátkozni akarsz? Vagy több? Ő egyenlőre úgy gondolja, hogy nincs sok közös bennetek. A legtöbb kapcsolatot a belső összhang tartja össze, ebben szinte biztos vagyok.
8. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 15. 14:34

Mivel "nem sok közös van bennetek", a beszélgetésnél szorosabb kapcsolat, napi együttlét egyáltalán nem lenne zökkenőmentes, alapjaiban nincs meg köztetek, ami összefűzni, összekötne titeket.

Tiszta és világos: jó munkatársi viszony, ennél semmi több.

7. 37e1ff8723 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 15. 14:09
Te férfi vagy? Nem a korkülönbség a gond. Ez nem barátság, mivel hátsó szándékaid vannak. 🙃 De mindegy. Ő már jelezte, hogy nincs sok esélyed.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Charlize)
2022. ápr. 15. 14:00
Nem, ő a nő
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 15. 13:56
Semmit. Tartanám a munkahelyi kolléga viszonyt, és nem írogatnék privát semmit. Tök egyértelműen leírta, hogy kapcsolatról ne is álmodozz.
4. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 15. 13:56

Te szeretnél töle valamit?

A jókat beszélgetés nem kötelez semmire. Mondjuk az ő summázása azért mögöttes tartalommal bír.

3. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 15. 13:54

Lehetne barátság. De mivel azt írta, nem sok közös van bennetek, függetlenül az igazságtól, szerintem érzi, hogy többet akarnál és ő ezt nagyon nem szeretné, kínos lenne, próbálja megelőzni.

Azért mert munkahelyen beszélgettek, még nem vagytok barátok.


Te vagy a 13 évvel idősebb nő?

2022. ápr. 15. 13:45
Pár hónapja egyszer már mondta ugyanezt és utána tovább tartottuk a kapcsolatot ugyanúgy.
2022. ápr. 15. 13:44

Lehet valamiféle barátság két ember között ha van köztük 13 év korkülönbség a nő javára?

Munkatársak vagyunk. Néha, mikor egy műszakba kerülünk, akkor jól el tudunk beszélgetni mindenféléről. Nem tudom, hogy ez szimpátia vagy több a részéről. Magammal sem igazán vagyok tisztában. Tegnap írogattunk egymásnak és a végére odaírta, hogy szerinte nem sok közös van bennünk. Nem tudom, hogy erre mit írjak és utána a jövő heti műszak épp együtt lesz. Ti mit tennétek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook