Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párkeresés 30 felett fórum

Párkeresés 30 felett (beszélgetős fórum)


26. syria (válaszként erre: 23. - Keresematarsam)
2012. jún. 6. 15:38

Szerintem sehol. :(

Ajánlom figyelmedbe a témában írt 3 részes cikksorozatom. :)

25. access (válaszként erre: 23. - Keresematarsam)
2012. jún. 5. 17:19
Szerintem nem igazán lehet ilyet találni.
24. 74f8c12b8e (válaszként erre: 23. - Keresematarsam)
2012. jún. 5. 15:01

Majd ha lesza nyilvános focivébé(vagy mi is lesz most a nyáron..) nézés,akkor biztos ők is kivonulnak valami kerthelyiségbe,közösen szurkolni a többiekkel.

Szerintem az ilyenek sportolnak valahol,konditerem,vagy természetben,cagy horgásznak,vagy bicajon ülnek,vagy valami szakmájukhoz-érdeklődésükhöz kapcsolódó rendezvényen vannak.

2012. jún. 5. 14:39
Szerintetek hol van ma olyan szórakozóhely/klub/bármi, ahol vannak független, normális 40 es férfiak?
22. access (válaszként erre: 20. - 38d59430ff)
2012. jún. 5. 07:08

Igen, az ő műve :)


valóban nem egyszerű ez a dolog, viszont véleményem szerint is jobb ha viszonylag nem kevés idő telik el és némi türelem is társul az egészhez :) természetesen azt is figyelembe kellene venni h nem kell a másikat megváltoztatni, hiszen senki sem tökéletes :D

21. adfa0d8bdb (válaszként erre: 17. - Féknyom)
2012. jún. 5. 07:01
Köszi! :)
20. 38d59430ff (válaszként erre: 19. - Access)
2012. jún. 3. 13:10

Off: De jó az a kép az adatlapodon! Boris Vallejo műve,vagy csak a stílusa hasonlít?


On: nehéz dolog ez. Mert hiába klappolnának a belső tulajdonságok,ha a testi vonzalom nem jön. Akkor abból "csak" barátság lesz. ( Bár sokat gondolkodtam azon, hogy lehet,hogy sokkal hosszútávúbb és konstruktívabb lehet egy olyan kapcsolat,amely baráti alapokon nyugszik. )

19. access (válaszként erre: 16. - Keresematarsam)
2012. máj. 31. 09:43
Szerintem nem igazán van arra lehetőség sem, bár én ezt a kort túl is léptem már, sok esetben az a gond ha nem megfelelő oldalt nézik, külső adottságokat, anyagiakat stb, bezzeg sok esetben a belső értékeket figyelembe sem veszik. Tisztelet a kevés kívételnek, igaz én még nem találtam ilyet, de talán létezik.
18. 74f8c12b8e (válaszként erre: 14. - Keresematarsam)
2012. máj. 31. 07:36
Lehet,h a férfiak hamarabb feladják a keresést,mint a nők-nem mindenki,de sokan,mertpl.:látják,hogy egyre kevésbé kelendőek(egyre több nő véálaszt fiatalabb férfit),2-3 éve már szex sem jött össze,nincs lehetőségük önálló életre anyagi okokból,megszokták a kényelmet a szülői házban,anyukával,és a gyerek utáni vágy sem sürgeti őket.Azt meg sokan túl nagy feladatnak (vagy nagyon nem vonzónak) látják,hogy más gyerekét neveljék.
17. féknyom (válaszként erre: 5. - Adfa0d8bdb)
2012. máj. 31. 00:16
Boldog születésnapot, sok sikert!
16. keresematarsam (válaszként erre: 15. - Access)
2012. máj. 30. 22:05
Csalódások az életben, a neten és a társkereső irodáknál is vannak... Meg persze hepi endes történetek is... Egy harmincas férfinek könnyebb párt találni, mint nőnek?
15. access
2012. máj. 30. 20:57
Azért akadnak kivételek is, amikor csalódások sora van.
14. keresematarsam (válaszként erre: 11. - Cicaanya)
2012. máj. 30. 20:05
Én úgy látom, hogy csinos nőknek, jól szituált férfiaknak, kultúrált normális embereknek egyaránt nehéz. Harmincon túli nőben csak azt látják, hogy biztos házasodni és gyereket akar, menekül minden normális pasi. Néhány férfinak meg olyan elvárásai vannak, hogy bár ő nem egy adonisz, de neki "modell" kell... Nem konkrétan csak magamról beszélek. Egy barátnőmnek társkereső irodája van, és vannak sikerek, hosszútávú kapcsolatok, de mindig mondja, hogy sokkal több nő jelentkezik mint férfi... De miért? A harminc feletti férfiak hol ismerkednek?
2012. máj. 30. 14:39
Szerintem ugyanolyan mint huszonévesen.
12. Mr.President (válaszként erre: 8. - Adfa0d8bdb)
2012. máj. 30. 14:13
Ebben van valami!:)
11. cicaanya (válaszként erre: 1. - Keresematarsam)
2012. máj. 30. 09:29

mindenkinek teljesen igaza van!!!! de.........

mindenki azt hiszi másiknak kell oda menni... de ugyan akkor ott a kérdés "kell ez nekem? oylan jó most egyedül,egyedül birtokolni az ágyat mert fáradt vagyok! vagy: és ha van valakije? vagy: mit szolnak majd az emberek ezért meg azért? vagy: és ha megint ez az lesz?? vagy: most erre nincs pénzem holt cink majd ha lesz! vagy:most vegyem nyakamba a.....?????stb...stb...."

és elszalad az idő!!


én pár éve vagyok egyedül...hát nem kell senki,az ágy miatt(új kényelmes magamnak be rendeztem pont úgy ahogy szeretném!),a sok sok évi hajtás volt exem mellet,és sok sok kifogás! PEDIG 2is akadna!!!!

de nem!! STOP VAN!

10. access
2012. máj. 30. 09:22
Nem csak akkor nehéz ez.
9. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Keresematarsam)
2012. máj. 30. 09:14
Ha csak 30 felett lenne nehéz, akkor nem lennének tele a társkereső oldalak huszonévesek tömkelegével.
2012. máj. 30. 09:13
Igen, és általában úgy van, hogy aki nekünk teszik és kellene az foglalt vagy bonyolult, akinek meg mi teszünk, az nekünk nem felel meg!
2012. máj. 30. 09:11

30 felett mindenki túl van pár ilyen -olyan párkapcsolaton, házasságon, esetleg van gyereke is. Aztán mikor újra szingli lesz, az már nem olyan , mint huszévesen. Mert egyszer, (vagy sokszor)megégette már magát, ott van az ex, válás után a gyereke, a lakáshitel.Már nem olyan felhőtlen az élet. Talán már ésszel gondolkozunk, nem adjuk át magunkat olyan könnyen az érzelmeknek.A férfiaknak talán könnyebb dolga van, a nőnkat(anyáknak) mindig is a gyereke érdeke lesz az első és utána csak az új párja.

Nehéz dolgok ezek. De azért semmi sem reménytelen.

2012. máj. 30. 09:10
Nem csak 30 felett nehéz, hanem általában az. Én 36 évesen találtam meg a párom. 30-33 éves koromig úgy gondoltam, h majd jön, ha akar. Aztán rájöttem, h tenni is kell érte, nem a sült galambot kell várni. Nekem személy szerint sokat segített ebben a Hellinger-féle családállítás.
5. adfa0d8bdb (válaszként erre: 1. - Keresematarsam)
2012. máj. 30. 09:09

Tényleg helyes vagy! :) Biztos menni fog!


Én is keresgélek... és hétfőn leszek 30!

4. 6f5d0d8879 (válaszként erre: 1. - Keresematarsam)
2012. máj. 30. 09:08
Nemcsak 30 felett nehéz párt találni, hanem manapság minden korosztályban nehéz a helyzet. Kevés a megbízható, őszinte, jó ember :(
2012. máj. 30. 09:08
Én azt tapasztalom, hogy mindenkinek túl nagy elvárásaik vannak! Na meg kicsit rigolyásak!:)
2012. máj. 30. 09:07
Talán mert harminc felett már óvatosabbak vagyunk, nagyobbak az elvárásaink és mert kevesebb a korosztályunkban található szinglik száma, mint 20 évesen. Gondolom, ezzel a képpel nem lesz nehéz dolog.
2012. máj. 30. 09:04

Sziasztok,

Mit gondoltok, miért olyan nehéz 30 felett párt találni? Persze nem alkalmi kapcsolatra gondolok, hanem komoly, hosszútávú kapcsolatra egy megbíható őszinte párral...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook