Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Esettanulmányok, avagy párkeresési tapasztalatok fórum

Esettanulmányok, avagy párkeresési tapasztalatok (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Esettanulmányok, avagy párkeresési tapasztalatok

1 2
51. v.Wiky
2011. febr. 28. 11:37
Nagyjából átolvastam az előttem elhangzottakat :) A társkereső oldalak nekem se váltak be... Voltak "érdekes" randik... És azért normális férfiakkal is összehozott a sors, csak valami miatt nem passzoltunk, ők meséltek nekem olyan sztorikat lányokról, hogy azt hittem leesek a székről... Volt aki közölte, hogy nem baj, ha nem jönnek össze, csak gyereket akar... Volt aki ápolatlan volt (koszos köröm, zsíros haj, egyéb testnedvek illatáradata...) Azért az első randin megadhatta volna a módját. :D Egy szó mint száz, az én párom se társkeresőről jött :) 8 évi ismeretség után mindketten Pesten kötöttünk ki, amikor ezt megtudta megkeresett, randizgattunk, és azóta is együtt vagyunk :) De ettől függetlenül ismerek olyanokat, akiknek szerencséje volt, és évek óta boldog párkapcsolatban élnek, attól függetlenül, hogy társkereső oldalon ismerkedtek meg. A sors keze, kinek így, kinek úgy :D Szép napot mindenkinek!
2011. febr. 16. 20:19
Beszélgessen veletek a néma levente! :p
2011. febr. 16. 16:25
Ez a történet bizonyítja azt a tény állást a legjobban hogy amikor görcsösen keresünk magunknak egy társat akkor nem úgy alakulnak a dolgok ahogy mi szeretnék és leginkább azok a váratlan helyzetek jönnek be leginkább amikre egyáltalán nem számítanánk. Létezik ideális társ csak észre kell venni bár néha nehéz ha sok a jelölt de a furcsa helyzetek egyszerűsítik meg ezt a dolgot.
2011. febr. 16. 16:00

Most nézem a kapott jeleket..

Egy rúzsos szájat kaptam. Azóta mindenki csak kacsingat, nevet meg pirul.

Ááááááááá! Nem lesz ennek jó vége :)

2011. febr. 16. 15:43
Teccő! Járunk?
46. syria (válaszként erre: 45. - Diagonalt)
2011. febr. 15. 17:46
Így igaz "hogy jön a megoldás mindenkinek, csak győzzük kivárni". :)
2011. febr. 14. 21:44
No látom megy a vita a neten való ismerkedésről. Én csak a tapasztalataimat írtam le. Azokat, mint pl Mogyi, akivel ugyan nem kezdtünk ki egymással(köztünk lévő 8 cm és 180 km az oka), de alapvetően neten ismerkedtünk meg, nem szól a fáma. És nem ő az egyetlen ilyen darab a tarsolyomban, de amikor tényleg párkeresés céllal neteztem, akkor ezeket sikerült begyűjteni. Ízlések és pofonok, kinek mi tetszik, mind nőben, mind pasiban. A lényeg, hogy jön a megoldás mindenkinek, csak győzzük kivárni. Most viszont, megyek, és valentin nap alkalmából ágyba bújok... (No nem egyedül :))
2011. febr. 14. 15:25

Boldog Valentin napot..


[link]

43. syria (válaszként erre: 34. - 25a27430dd)
2011. febr. 14. 09:06
"Ki a bolond, és ki a normális? A különbség néha minimális." :)
42. spinneli (válaszként erre: 41. - 89c18ef6fe)
2011. febr. 13. 23:25
Nem baj, sok pasi igényli a hülye nők társaságát, nem túl titokzatos okokból, nincs ezen szégyelnivaló.
41. 89c18ef6fe (válaszként erre: 40. - CsillagTM)
2011. febr. 13. 19:59

Én nem vélem úgy, hogy minden nő hülye.

Különben nem lennék itt sem :)


Gyöngyhalászok vagyunk..mind.


"Az ember olyan, mint a gyöngyhalász.

Számtalanszor lemerül és keresi a gyöngyöt.

De vajon hányszor találja meg?

Hányszor merül hiába, hogy aztán üres kézzel jöjjön fel ismét?

Fuldokolva, fogyó oxigénnel, reményvesztetten bukkan ismét a felszínre. Lemondana már, de nem képes rá.

Valami vonzza őt a mélybe.

Az igazgyöngy...

Merül és merül, keres és kutat, eszméletvesztésig..."

40. CsillagTM (válaszként erre: 39. - 89c18ef6fe)
2011. febr. 13. 19:21

szerintem ne akarjuk egymást meggyőzni.


te úgy véled, minden nő hülye.


én úgy gondolom, ez a hülyeség...akad normális és idióta, nők és férfiak között egyaránt.


maradjunk ennyiben:)

39. 89c18ef6fe (válaszként erre: 38. - CsillagTM)
2011. febr. 13. 18:27

Sok fajtámbelit ismersz?

Engem sem ismersz, nem hogy fajtámbelieket.

Ne nekem irogass, keress egy szakorvost. :)

Én hozzád sem szóltam volna, ha nem kezdesz sértegetni.


Engem az, hogy a retardált klubban 99% a pasik aránya és te vagy köztük a csillag, nem érdekel.

Biztos megérdemlitek egymást.


Keress magadhoz valót és őt boldogitsd az üzeneteiddel please!

Vagy csak egyszerűen a 99%-nak irkálj!

Hátha örülni fognak neki. :)

38. CsillagTM (válaszként erre: 35. - 89c18ef6fe)
2011. febr. 13. 17:19

nem fogom felvenni a kesztyűt, Mr. Tesztoszteron:)


(tudod, sok fajtádbelit ismerek - a barátaim 99%-a pasi -, és a normális férfiak szégyenkeznek az ilyenek miatt, mint te...)

37. f45bbe2910 (válaszként erre: 34. - 25a27430dd)
2011. febr. 13. 16:29
Na azért korántsem ilyen egyértelműen pozitív a helyzet. Ápolatlan és ostoba sem vagyok, de tele a tarsolyom a sok fóbiás és komplexusos lánnyal, akik állítólag normálisak.
36. 89c18ef6fe (válaszként erre: 34. - 25a27430dd)
2011. febr. 13. 14:43

Nők..csókolgatják a békákat és sirnak, hogy egyik sem válik herceggé.

Na de hercegnő kell ahhoz kérem :)

Azok meg csak a mesében léteznek. :)

Akár csak az igaz szeretet egy nőben egy férfi iránt. :)

35. 89c18ef6fe (válaszként erre: 33. - CsillagTM)
2011. febr. 13. 14:39

Ezt én nem tudhatom. :)

De örülök, ha boldog vagy igy ismeretlenül is kedves Csillag :)

34. 25a27430dd (válaszként erre: 32. - 89c18ef6fe)
2011. febr. 13. 14:28
Ezt már írtam egy másik topicba is: szerintem nagyon sok normális egyedülálló nő van. Szépek, ápoltak, tanultak. Bár pasiból lenne tized ilyen a felhozatal.
33. CsillagTM (válaszként erre: 32. - 89c18ef6fe)
2011. febr. 13. 14:19
boldogok a lelki szegények...
32. 89c18ef6fe (válaszként erre: 29. - 77f8dd8592)
2011. febr. 13. 14:18

Szerencséd van.. A nőkkel csak a baj van..

Eeeejj! Emlékszem az én Csabi kollégám mindig azt mondogatta: Csak nővel ne kezdjen az ember.

Jah.. Akkor kivel kezdjen? Férfivel?

Szóval biztos vannak normális nők is valahol.. Lehet holnaptól én is rátaposuk a lábukra vagy csak nekik megyek.. Hátha ez kell a boldogsághoz :))))))

31. syria (válaszként erre: 26. - 77f8dd8592)
2011. febr. 13. 14:16

:D

Tökéletesen igaz: "kitartás mindenkinek, vannak normális pasik is, csak nehéz megtalálni őket." :)

30. Liat20 (válaszként erre: 24. - Diagonalt)
2011. febr. 13. 12:08

Én is a varázsban hiszek. A neten való ismerkedések közül tényleg csak nagyon kicsi az arány, aki értelmesre bukkan.

Randiztam talán kétszer (nem netről)de nekem a randi szó túl erőltetettnek tűnik. Feszengés és olykor olykor tématalanság. Én szeretek beszélni, de ha egy férfi kuka, akkor azzal nem tudok mit kezdeni. Jobban hiszek abban, hogy abba szeretek bele, aki véletlen rálép lábamra vagy nagy sietségében fellök. Úgyhogy a Te történeted is tetszik. Mert bizonyítja, hogy a szerelem akkor toppan be, amikor nem is várnánk.

Viszont van egy barátnőm aki szintén neten randizgatott és megtalálta szerelmet. :)

Sok sikert csajszi!

29. 77f8dd8592 (válaszként erre: 27. - 89c18ef6fe)
2011. febr. 13. 11:54
Nőket sosem kerestem, így ezen a téren nincs tapasztalatom :)
28. CsillagTM (válaszként erre: 27. - 89c18ef6fe)
2011. febr. 13. 10:47
hát persze:)
2011. febr. 13. 03:15

Amúgy ez igaz..Nem reménytelen, mert vannak normális pasik a neten..

Kár, hogy normális nők nincsenek. :)

2011. febr. 12. 22:43

Azt hittem csak én vagyok ilyen szerencsétlen és fogom ki az összes idiótát,aki a földön létezik :)

Nálam akkor szakadt el végképp a cérna, amikor az egyik sráccal a mekiben taliztunk és nekiállt karatézni. Épp nem volt rajtam a szemüvegem,így azzal próbáltam vígasztalni magam, hogy nem ismerek fel senkit (ha lenne ott ismerős), így talán engem se ismernek fel. :)))) Ekkor kezdtem el poénból naplót írni egy füzetbe, társkeresésem története címen :) Szépen teltek is az oldalak, egyre reménytelenebb volt már a helyzet. Aztán 1,5 évvel ezelőtt megtaláltam a párom :) neten.... Szóval kitartás mindenkinek, vannak normális pasik is, csak nehéz megtalálni őket.

2011. febr. 11. 23:33
Tetszett amit írtál..
2011. febr. 11. 18:57
Köszönöm a pozitív kritikákat, és örülök a mosolynak, amit az arcotokra csaltam, amíg a soraimat olvastátok.
23. diagonalt (válaszként erre: 12. - Binky)
2011. febr. 11. 18:55
Nos ezt leendő minőségbiztosítási rendszerfejlesztő mérnökként, egy ugyanilyen végzettségű kedvessel nem állítanám. Nincs több kattant mérnök a világon, mint bmely más szakmában, bár tény, hogy igyekeztem a netről kiszűrni a velem egy érdeklődési körűeket.
22. syria (válaszként erre: 1. - Diagonalt)
2011. febr. 11. 16:29

Nagyon jól összeszedett történet; fő erénye hogy igaz, és napjaink férfifelhozatalát tükrözi (sajnos).


Te is alátámasztottad azt, amit a társkereséssel kapcsolatos cikksorozatomban leírtam: nem érdemes „üresjáratokra” pazarolni az időt. Te sem tetted, pedig fiatal vagy.


Ugyanakkor ne keseredjen el senki! Egyáltalán nem biztos, hogy a NET-es társkereséssel mindenki úgy jár, mint a cikk írója: nem hoz eredményt.


A lényeg az esetedben: a törekvéseddel célt értél, megtaláltad a párod. Sok boldogságot!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook