Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Paranoia? Van kiút? Vagy végleg megbomlott az agyam? fórum

Paranoia? Van kiút? Vagy végleg megbomlott az agyam? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Paranoia? Van kiút? Vagy végleg megbomlott az agyam?

1 2 3 4 5 6 7 8
2011. márc. 26. 12:10
Én nem értem miért nevezed gyermekeded kisgyereknek. Biztosan van neve. Olyan mintha ő is idegen lenne neked. Legalábbis azt éreztem az írásodból. Szerintem csak magadon segíthetsz. Én nem hiszek benne hogy a sok pénz a gyógyikra meg dokikra amit kiadsz,az segíthet.
17. c130f7eb3b (válaszként erre: 15. - Macskanita)
2011. márc. 26. 12:07
A gyógyszer csak elnyomja a tüneteket, és függővé tesz. Egyre nagyobb adag kell, mert hozzászokik a szervezet. Ez nem gyógyulás. Nemrég olvastam, hogy a pszichiátriai betegeknek kb. 5%-a beteg valójában... a többit feleslegesen gyógyszerezik... nem a nyugtató a megoldás, hanem amit már az elején írtam. Legalábbis szerintem. Aztán lenne még más is, de azzal nem akarom kiverni a biztosítékot...
16. 22342e0151 (válaszként erre: 13. - CsillagTM)
2011. márc. 26. 12:05

már kiveséztük a témát:


Azthiszem a gyerekem skizofrén! Van valaki hasonló helyzetben? c. topikban

2011. márc. 26. 12:01
egyébként rengeteg gyógyszert kipróbáltak már rajtam az elmúlt években.
2011. márc. 26. 12:00

Sziasztok!

Évek óta kezelnek... sajnos, vagy szerencsére. Ezt a cikket kb 2 hónapja írtam, most aktiválta a Hoxa.

Szedek serouqelt, pluszt xanaxot. Ifőközben diagnosztizáltak kevert bipoláris zavart nálam, plusz az OCD-T. azt hiszem kezd hatni a seroquel... nemrégen kezdtem szedni.

Pszichoterápiára jártam az elmúlt egy évben kb fél évig, hetente, vagy kéthetente, ahogy kijött a lépés.

Most jövő hónapban fogok menni nappali kórházba, ami ugyanaz mint arendes kórház... csak épp nem kell ottaludni.

13. CsillagTM (válaszként erre: 2. - 22342e0151)
2011. márc. 26. 11:59
hogy micsoda?!!???
12. marduk
2011. márc. 26. 11:52
Amíg magad nem veszed semmibe mások is ezt teszik veled,ha a tudatod leépítette a szervezeted jó reagálását,ugyan ez a tudat fel is építi csak a gondolataidat változtassad meg,sokszor az a legjobb ha nem gondolsz semmire.Erre azt szoktuk mondani relaxálunk.
11. marduk
2011. márc. 26. 11:44
Szia.Ahogy olvastam az írásodat nem fedeztem fel benne,hogy egyszer is fontos lennél a magad számára.Mindenkiért agodsz,féltesz másokat.Ma már felismered mennyi ráfordítást szenteltél ha még az a szülő,vagy nagyi.Szereted azt aki vagy?Azt amit csinálsz?Odaálltál a tükör elé és mondtad magadnak ezt nagyszerűen csináltad?Szeresd magad és ismerd el hogy amit teszel az jó.Ne utáld azt amit eddig tettél,legyen az a temetőben járásod,ismerd el,lám gyerekként szeretettel tudtál agodni a mamáért.Nincs visszajelzés arra,hogy amit tettél az jó vagy rossz,tedd jó cselekedeté,ha más nem ismeri el azt amit teszel,hát itt az ideje magadat elismerni.
2011. márc. 26. 11:33

Gyógyszeresen elvileg kezelhető lenne...

Hányszor voltál dokinál?Szeded a gyógyszert rendesen?Hányfajta gyógyszert próbáltak ki?

Testmozgás jóga segít.Olyan orvost keress aki nem nyugszik bele,hogy így maradj,beszélget veled amennyit kell.

2011. márc. 26. 11:21
szerintem meg ne pszichiáterhez menj, hanem pszichoterapeutához!..nemrég olvastam tanulmányt a paranoiás emberekről, de te messze barátságosabb vagy, mint ők!!!:)..menj és beszéld ki magad, vagy ahogy mondták itt már fedezzétek fel mi nyomja a lelked, de nem hinném, h túlvilági dolgok, csak a feldolgozatlan emlékek, élmények!
8. c130f7eb3b (válaszként erre: 1. - Macskanita)
2011. márc. 26. 11:03
Keress egy olyan pszichiátert, aki mélyhipnózist végez. Ebből sok minden kiderülhet. Én sokat olvastam az előző élet regregsszióról is, és attól, hogy bizonyítani nem tudjuk, még létezhet...
7. 22342e0151 (válaszként erre: 6. - 9242a6388c)
2011. márc. 26. 10:52
A topikinditó már próbálta, és nem tudott neki segíteni.
2011. márc. 26. 10:26
Keress fel egy pszichiátert!
2011. márc. 26. 10:25
Találnod kéne valamit amiben hiszel és annak élni,nagyon nagy a halálfélelmed is,ha lenne valamilyen hit amibe belekapaszkodnál talán erre is megoldás lenne.
4. 22342e0151 (válaszként erre: 1. - Macskanita)
2011. márc. 26. 10:22
De nem csak temetői járat alatt kaphatod, hanem szeánsz alatt is.Szerintem mind a kettőben benne voltál.A pánikod is ennek a mutatója.
3. 22342e0151 (válaszként erre: 1. - Macskanita)
2011. márc. 26. 10:20
A paranoia és az attól való félelmed alá tartozik egyébként.
2011. márc. 26. 10:18

Van egy fejedelemség nevezett szellemiség, aminek a neve: Spiritizmus. Nem egyenlő avval amit a világiak annak hisznek.


Ez van benned és rajtad. Ez okozza a problémáidat.


Valószínűleg egy "temetői járat" és ücsörgés alatt kaptad.

2011. márc. 26. 10:08
35 éves nő vagyok... kálváriám azt hiszem gyerekkoromban kezdődött. Már akkoriban fura voltam, temetőkben töltöttem a mindennapjaimat, halottakkal beszélgettem képzeletben, de akkor ez olyan valóságosnak tűnt. Akkor élveztem, mára horrorrá vált az életem.

Ugrás a teljes írásra: Paranoia? Van kiút? Vagy végleg megbomlott az agyam?
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook