Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Paranoia? Van kiút? Vagy végleg megbomlott az agyam? fórum

Paranoia? Van kiút? Vagy végleg megbomlott az agyam? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Paranoia? Van kiút? Vagy végleg megbomlott az agyam?

1 2 3 4 5 6 7 8
2011. márc. 26. 13:34
Nem kell itt se gyógyszer,se pszichológus!Illetve ebbe nem kell belemagyarázni semmiféle spirituális dolgot.Csak saját magadon tudsz segíteni,de csak akkor ha te is akarod.Nézz szembe a félelmeiddel,mert másképp nem fog menni.Ez meg szerintem úgy működik,ha szépen belecsobbanunk a közepébe.Pl.ha félek a kutyáktól,odamegyek,és megpróbálom megsimogatni,ami nagyon nehéz,de ha egyszer sikerült,ez örömérzetet ad,és egyre bátrabb leszel.Ne ellenségként gondolj erre az állapotra.Ásd bele magad ebbe a témába,olvass sokat ezekről a dolgokról,és minél inkább belemélyedsz és megérted hogy nincs mitől félned,sok természetes dolog van a világon,annál inkább nyugodtabb leszel.Hirtelen ez nem fog elmúlni,hanem mindig csak egy apró részleten kell változtatni a gondolkodásodon,és ezt szépen lassan.A párod egy nagy nulla hogy ilyen helyzetben nem áll melletted,de ott a gyereked,valaki aki egész életedben melletted lesz,ő adhat erőt neked ezt véghez vinni,mindenképp összpontosíts rá.És ne tereld el a gondolataidat erről a dologról,mert te is láttad hogy ha elnyomod magadban,egyszer megint visszatér,és még durvábban.Mint ahogy a bánatot,szomorúságot is át kell élni,hogy minél előbb túljuss rajta.Sok sikert kívánok ehhez!
47. Binky (válaszként erre: 46. - Binky)
2011. márc. 26. 13:32

Azért én a pszichológust pártolom.

Nyilván vannak okaid, amíg meg nem találod őket, nehéz meggyógyulni.

46. Binky
2011. márc. 26. 13:30

A megfelelő szakember hiányzik.

Egy pszichiáter ÉS egy pszichológus is kéne. A gyógyszer sem minden, és a lelki kezelés önmagában sem biztos, hogy elég.

45. c130f7eb3b (válaszként erre: 43. - F3b788b175)
2011. márc. 26. 13:27

Miért is lenne másmilyen??? Előre kell menekülni! Nem a múlton rágódni, nem a sebeinket nyalogatni, nem magunk körül forogni, hanem menni... és csak az első lépések megtétele nehéz... hogy merre van az előre...

Ezért is szóltam hozzá Macsaknita cikkéhez, mert nagyon megrázott, és lehet, hogy ha az én tanácsom szívleli meg, ki tud lépni ebből az állapotból... de a gyógyszerezés az nem megoldás, az biztos nem...

44. 7717d911a9 (válaszként erre: 1. - Macskanita)
2011. márc. 26. 13:23

Szia! Ez elég komoly és valószínüleg paranoiáról van szó. Nem tudom mennyire hiszel a spiritualitásban. Az tény hogy vannak ezeken az ágakon belül olyan szelíd, hatékony módszerek amik nem olyan beavatkozásokat igényelnek mint a hagyományos pszichiátria esetében. Ugyanis a spiritualitás berkein belül számos olyan dologgal tisztában vannak, amivel egy pszichológus nem nagyon.


Ismerem/ismerik ennek a betegségnek a mechanizmusát.


Nos, javasolt lenne felkeresni egy kineziológust.

Ő a tudatalatti tartományokkal foglalkozik, emlékeket, félelmeket szabadít fel.


Nem olcsó (6000-7000Ft/alkalom) de 3-4 kezeléssel nagyon komoly eredményeket lehet elérni.


Ha nincs pénzed, lehetőséged, de van kérdésed a betegséggel kapcsolatban, akkor tedd fel nyugodtan.

43. f3b788b175 (válaszként erre: 42. - C130f7eb3b)
2011. márc. 26. 13:20

HÁt igen!!:-)


Ja?Megjött a véreredményem!!Az is negatiiiiiiiv!!!:-)))))))))))))

42. c130f7eb3b (válaszként erre: 38. - F3b788b175)
2011. márc. 26. 13:19
Sziaaaaa!!! :))) Mi már csak tudjuk, nem? :)))
41. f3b788b175 (válaszként erre: 39. - 03feca27e2)
2011. márc. 26. 13:18
:-))))Oksi!
40. f3b788b175 (válaszként erre: 35. - Jucka1984)
2011. márc. 26. 13:15
HÁt ilyenkor látja az ember...mások sokkal rosszabb helyzetben vannak.....sajnos.Már mindenkinek a maga baja a legnagyobb.,...de ilyenkor azt lehet mondani köszönöm hogy nekem "csak" ennyi van...
39. 03feca27e2 (válaszként erre: 36. - F3b788b175)
2011. márc. 26. 13:15
Figyelj, én mindenkit hívok privátba, ha ilyen van... Ők sosem jönnek, fogalmam sincs miért... Pedig én állok elébe, mert én sem akarom itt letárgyalni!
38. f3b788b175 (válaszként erre: 33. - C130f7eb3b)
2011. márc. 26. 13:14

Szia!!!!!!!!!!!!:-))))


Egyetértek veled!!!

37. 03feca27e2 (válaszként erre: 34. - Eb2a9af90b)
2011. márc. 26. 13:13
Engem meg te döbbentesz meg... Frankón nem értelek. :D
36. f3b788b175 (válaszként erre: 34. - Eb2a9af90b)
2011. márc. 26. 13:13

NE ITT VESZEKEDJETEK LÉGYSZIVES!!!!PRIVÁT ÜZI KATT ÉS OTT LEHET PISZKÁLÓDNI TOVÁBB!


A cikket nem azért irta Macskanita hogy veszekedést olvasgasson...azt lát eleget.Segitség kell neki!És sok jó barát!Akik megértik.

És szeretik.Én egy vagyok közülük!És nagyon szeretem őt!És sajnálom hogy igy él, és szeretnék segiteni neki, de nem tudom hogy.....

2011. márc. 26. 13:12

jujj, ez ijesztő, bocs, de csak akkor látom milyen jól is élek mikor ilyeneket olvasok, pedig sokszor boldogtalannak érzem magam...alaptalanul.

Remélem rendbe jössz, iszonyú lehet félelemben élni nap mint nap.

34. eb2a9af90b (válaszként erre: 31. - 03feca27e2)
2011. márc. 26. 13:09

Egyszerűen csak teljesen megdöbbentesz :(


A legnagyobb

ajándék amit adsz az a törődés és felelősség az a személy iránt aki ilyen gonddal küzd és

összeraktad ezt a csokor jó tanácsot, tökéletes!

Tudod a fekete nem ellentéte a fehérnek hanem velejárója:)

33. c130f7eb3b (válaszként erre: 32. - Trinitas)
2011. márc. 26. 13:09

Azért örültem a hozzászólásodnak, mert látom, hogy nem vagyok "bolond". A férjem szerint pl. nem normális, hogy ilyen dolgok foglalkoztatnak, meg se hallgat ezügyben. Én is sokat olvastam ezügyben, először a Moody könyvet, meg nem is tudom, miket.

Én elhiszem azt is, hogy a gyerekek látnak szellemeket, sőt némelyiknél ez felnőtkorra is megmarad, meg elhiszem azt is, hogy a halállal csak a test enyészik el. Sőt, nemhogy elhiszem, hanem egyszer meg is tapasztaltam.

Én azért javasoltam a regressziós mélyhipnózist, mert azt pszichiáterek végzik, és bár "közembereknek" is lehetnek különleges képességeik, nem mernék hozzájuk fordulni, mert nem tudom, ki a csaló...

32. Trinitas (válaszként erre: 28. - C130f7eb3b)
2011. márc. 26. 12:50

Igen, láttam a hsz-edet utána :)


Olvastam a "Lelkünk útja" című könyvet. Esettanulmányokra épül, amiket olyan emberek meséltek el, akiket előző életükbe illetve főleg a közteslétbe visszavittek hipnózissal.

Döbbenetes!

Minden más terápiánál hasznosabb lehet, mert az asztrológus, a tisztánlátó, a kineziológus hiába feszegeti esetleg tárja fel a tényleges hátteret, azzal az alany csak általa szembesül. Hipnózis alatt viszont ő maga emlékszik vissza, ami szerintem mindennél jobban segít az életét és ÖNMAGÁT egészében látni.


A beteg embert ki kell zökkenteni abból a tudatból, hogy ő XY aki ezzel a betegséggel létezik és kész..

Tisztába kell jönnie vele, hogy léte végtelen, életek sorakoznak már fel mögötte. ÉS valahol ott van valami kiváltó ok, amit magával hozott ebbe az életbe és ami generálja a problémáit.

Mellesleg csak az agyat betegíti meg ez a tudatalatti emlék, a lélek bár hordozza az összes tapasztalatát, odaát épp olyan egészséges mint a mindenki más.

31. 03feca27e2 (válaszként erre: 30. - Eb2a9af90b)
2011. márc. 26. 12:49
Jól van, tudom hogy ki miatt írod ezt. Le lehet szállni rólam, nem kell gúnyolódni, vagy ha ennyire jól esik, nyugodtan zúdítsd rám az összes dolgot amit akarsz, csak priviben. Vagy most már az lesz hogy ha "összefutok" veled kiszekálsz? :D Ne fáradj, mert engem nem tudsz. :)))
30. eb2a9af90b (válaszként erre: 29. - 03feca27e2)
2011. márc. 26. 12:42

Teljesen igazat adtam most nem értelek?

Te egy abszolút etikus lény vagy ,nem értelek,nem

akarsz semmi rosszat a másiknak !

29. 03feca27e2 (válaszként erre: 27. - Eb2a9af90b)
2011. márc. 26. 12:36
Hm? Mi a problémád? Nem azért írtam azt mert rám kell hallgatnia. Azt csinál amit akar, amit jónak lát. Tisztában van a dolgokkal, és ez jó, mert van aki nincs, aki nem keres megoldást egyáltalán mert azt hiszi minden rendben. Csak hozzászóltam. Úgyhogy nem értem ezt a hozzámszólást...
28. c130f7eb3b (válaszként erre: 24. - Trinitas)
2011. márc. 26. 12:33
Köszi a megerősítést. Ugyanezt javasoltam a 8.-as hsz-ben. Meg utána azt is, hogy nem kell megijedni a másságtól. Ki kell használni a kapott képességeinket. Mert mindenki más... meg attól se kell félni, ah "bolondnak" néznek. Miért???? Kit nem??? :)))
27. eb2a9af90b (válaszként erre: 25. - 03feca27e2)
2011. márc. 26. 12:32

Igen ,mindig csak másokra hallgass ők akik igazán

tudják mi jó neked!

2011. márc. 26. 12:31

szia!


Túl jól látod a tüneteidet,és jól azonosítod is őket,ezt az orvosok nem igen tudják,hisz nem ők vannak benne.Egyszóval tisztában vagy a tüneteiddel és felismerted a problémát.Ez a gyerekkorodban kezdődött,talán már akkor sem becsült meg senki.Sem a szüleid,sem a gyerekek,akik csak bántottak.Mivel nem kaptál senkitől pozitív visszajelzést,így csak magad taszítod le a kis rutinjaiddal,és kényszercselekvéseiddel.De te ezt is nagyon jól tudod.A megoldás is a te kezedben van!

Te igenis egy értékes ember vagy,egy szép nő és anyuka.Tudod h amit csinálsz a beteges,hát ne csináld!Nem lesz semmi baj!(Amerikában a kisgyerekeknek már kosztablettát adnak,mert annyira sterilen nevelik őket!)Szeresd magad ez a legfontosabb és persze a gyermeked.Túl komolyan veszed a dolgokat...Van megoldás,mindenre van megoldás!

25. 03feca27e2 (válaszként erre: 24. - Trinitas)
2011. márc. 26. 12:29
Ez jó ötlet. Segíthet neki.
2011. márc. 26. 12:24
Én elmennék a helyedben egy regressziós hipnózisra!!! Ha szembesülnél a félelmeid alapjával, szerintem egysége kerülné a kiváltó okok előtti ön magaddal és legyőznél mindent. Te is egy lélek vagy mint bárki, nem vagy kevesebb.
23. eb2a9af90b (válaszként erre: 1. - Macskanita)
2011. márc. 26. 12:24

Nem olvastam a cikket ,de nyugodtan és határozottan

menj ki a szabadba fákat ölelgetni!:)))))))))))))))

Szuper! [link]

22. b99048cdfc (válaszként erre: 20. - Macskanita)
2011. márc. 26. 12:17
Oké:O))
21. c130f7eb3b (válaszként erre: 19. - Macskanita)
2011. márc. 26. 12:16

PL., hogy azt írtad, tudsz a halottakkal beszélgetni... vagy csak Te beszélsz? Mert ha ők is, akkor ezt a tudásod kamatoztathatnád, ha nem ijednél meg ettől a képességedtől...

Vagy túl sok filmet nézek???

20. Macskanita (válaszként erre: 18. - B99048cdfc)
2011. márc. 26. 12:14
nem idegen nekem a kisgyerekem... vezetek naplót, abban benne van a neve:-)
19. Macskanita (válaszként erre: 17. - C130f7eb3b)
2011. márc. 26. 12:13
nyugodtan írd... nem vered ki nálam... az fix... már próbáltam nagyon sok mindent...
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook