Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalás, női megérzés...vagy csak paranoia? fórum

Megcsalás, női megérzés...vagy csak paranoia? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
213. MentsVár (válaszként erre: 212. - Real mccoy)
2015. nov. 29. 16:38

A mai technikák mellett csak a bizalom működik.

A sumákság már nagyon könnyen elcsíphető.

2015. okt. 20. 21:31
Ezt az ellenőrizgetést ki mondta nektek? Nincs ellenőrizgetve Reggel beszéltünk utána dolgom volt mondtam majd később visszahívom azt mondta jó. Ki volt kapcsolva. Írtam neki egy sms-t hogy ha tud hívjon fel hol ebben az ellenőrzés? És mint mondtam én már beakartam fejezni vele a kapcsolatot ő nem akar elengedni, hát gondoltam hátha megváltozik. Kb. ennyi!
211. 76c87e32e1 (válaszként erre: 205. - Real mccoy)
2015. okt. 20. 20:14
Nem lehet, hogy te sokkal többet látsz vagy akarsz látni ebbe a kapcsolatba, mint ami valójában? Ő elköltözött a párjától, nem költöztetek össze, 1 éve is ott tart a kapcsolatotok, mint egy tini járogatás, plusz eltűnve, ellenőrizgetve stb.
210. 76c87e32e1 (válaszként erre: 208. - A360345bdd)
2015. okt. 20. 20:13
Ez nem igaz, amit írsz, de öngyilkossággal fenyegetőzni sosem normális.
209. real mccoy (válaszként erre: 208. - A360345bdd)
2015. okt. 20. 11:10
Ez igaz!
2015. okt. 20. 11:05

Aki öngyilkosság fenyegetőzik, az nagyon beteg (lelki és agyi egyaránt), de meghalni nem akar!!!!


Aki öngyilkosságra készül az csendben magába süllyed és úgy elbújik, hogy senki se találhassa meg időben...

207. ancsika688 (válaszként erre: 206. - Real mccoy)
2015. okt. 20. 10:56
Legközelebb ha ilyen van,ne keresd többet,majd hív ha akar.Nekem úgy tűnik a "barátnőd" játszik veled.Tetszik neki,hogy ketten is csapják neki a szelet,élvezi.Az is játszma,hogy befenyeget az öngyilkossággal,ne hagyd magad.Keress mást,akivel nyugodt és boldog lehetsz.
2015. okt. 20. 10:42
Na előkerült. Persze a szolgáltató tehet mindenről. Ő nem kapcsolta ki a telefont. De mondjuk sokkal hitelesebb volna az egész ha nem tette volna ugyanezt a volt pasijával is. Volt egy randink kikapcsolta a mobilt 37 sms-t küldött a pasi bő 4 óra alatt.
205. real mccoy (válaszként erre: 204. - Ht keksz)
2015. okt. 20. 10:04
De szoktunk! Inkább nálam! De volt rá példa hogy nála is!
204. ht keksz (válaszként erre: 202. - Real mccoy)
2015. okt. 20. 09:48

Nem értem..ha a korábbi kapcsolatát szeretné visszacsinálni,megtehetné, hiszen alapértelmezettben ők tartoztak évekig egymáshoz, a veled való kapcsolata "csak kiderült". Igaz, hogy feléd is azt mutatta, hogy hozzád akar tartozni,de ez lehetett csak egy kilengés, kicsinyes bosszú, hogy megmutassa a pasinak,másnak is kellhet, ha már választania kell, milyen hülye dolog, hogy azt mondja, félreléptem, de maradok veled..Tehát, ha az érzései máshoz viszik vissza, amellett ki kellene állnia zsigerből.

Ú, ezeket a lapításokat mennyire utálom, gerinctelen húzások, ilyenkor én is pöccenek!

De mondd,nem szoktatok együtt aludni? Nála, vagy nálad?

203. vacsa (válaszként erre: 185. - Real mccoy)
2015. okt. 20. 09:29
Hazudik és zsarol. Dobd ki.
2015. okt. 20. 09:25
Nem egyszerű az biztos. De úgy látom a megoldás nélkülem is megszületik. Ma szabadnapos azt mondta nem megy sehová reggel óta nem elérhető. Azt hiszem ez volt az utolsó dobása. Pont az ilyen és hasonló esetek miatt nem sikerült 1 év alatt visszaszereznie a bizalmamat. Hát lehet jobb lesz külön, legalább is ami ezeket a húzásait illeti.
201. ht keksz (válaszként erre: 200. - Real mccoy)
2015. okt. 20. 09:16

Azért ez az érzés ráül a kapcsolatotokra , a mindennapokra, gondolom .Hogy tudsz így hozzá "normálisan" viszonyulni,egyáltalán tudsz?

Nekem nem hiszem, hogy menne.

De engedd meg neki, hogy tegyen értetek!

Magadnak pedig tűzz ki egy időpontot a döntésre.Beszéljétek meg,tudtok-e a helyzeten javítani, ki mit hogyan érez,tudod-e kezelni a rossz érzéseidet...? Aztán hozz egy döntést,és tartsd magad hozzá.

Tudom, könnyű ezt mondani...

200. real mccoy (válaszként erre: 199. - Ht keksz)
2015. okt. 20. 09:01
Hát igen! Amit leírtál én is írhattam volna. Az hogy merre tovább hát ez itt a gond.Nem tudom! Talán az volna a legjobb ha elfelejteném, csak az nem megy ilyen könnyen sajna.
199. ht keksz (válaszként erre: 196. - Real mccoy)
2015. okt. 20. 07:34
Nagyon is értem, mi fáj neked.Onnantól kezdve, hogy egymáshoz tartoztatok érzelmileg elvártad a hűséget,és te is ezt adtad számára.Nálad ez elvi döntés is lehetett,nem csak érzelmi.Ő viszont ezt nem tudta ilyen formán betartani , azt csak Ő tudja miért.Lehet, csak egy utórezgése a kapcsolatnak, vagy még egy utolsó próbálkozás- de ha másban gondolkodom, nem dolgozom a lezárandó kapcsolatomon,mert döntöttem, hogy mással szeretném folytatni,és érzelmileg sem vág össze-Sajna,nem ismerünk minden részletet, te élsz a kapcsolatban,neked kell jobban tudni, érezni.Az érzéseid mit mondanak,merre menj?
198. Mutáns Jane (válaszként erre: 190. - Ht keksz)
2015. okt. 20. 00:45
Egy szemét manipulátort??? WTF?
197. real mccoy (válaszként erre: 193. - Rosszmájú laci)
2015. okt. 20. 00:21
Igazad lehet!
196. real mccoy (válaszként erre: 195. - 76c87e32e1)
2015. okt. 19. 23:33
Na bocs! Az ő kapcsolatuk akkor már hivatalosan is véget ért. Csak kis angyalom nem talált magának albérletet és azért maradt állítólag még ott. Ő állította semmi nem volt közöttük. Csak együtt laktak de külön éltek. Én nem a kapcsolatom alatt voltam vele. Amikor mi még együtt voltunk a volt párommal akkor még csak leveleztünk utána találkoztunk miután külön mentünk. Mindegy most hogy végig gondoltam igazad van nincs túl sok lehetőségem. Azt gondolom ha valaki szeret valakit azt nem csalja meg egyszer se nem ám szinte mindennap két hónapig.
195. 76c87e32e1 (válaszként erre: 194. - Real mccoy)
2015. okt. 19. 23:16

Úgy nem lehettetek egy pár, hogy ő közben mással élt, azért ezt te is beláthatod. De te sem akkor kezdtél vele ismerkedni, amikor már külön éltél. Ha olyannal ismerkedsz, alakítasz ki kapcsolatot, aki még mással van együtt, mással él, akkor ez benne van a pakliban, nem a hűség a legfőbb erényetek. :)


Azért akarod elhagyni, mert amíg el nem hagyta az expárját, szexelt vele? Ha a feleséged megijedt volna, hogy el akarod hagyni, és mindent megtett volna (pl. szexet), hogy maradj, te is ugyanilyen helyzetben lettél volna.


Ha a barátnődnek működött volna a kapcsolata, helyre tudták volna hozni, akkor vele maradt volna. Lehet, hogy ez egy utolsó próbálkozás volt, biztos te is megadtad volna vagy megadtad párszor az esélyt a házasságodnak. De ha egy év után is ezen vitáztok és folyton felhozod, akkor ebből nem lesz jó kapcsolat. Ha azt akarod, hogy az legyen, meg akarod próbálni, azért neked is tenned kell, változtatnod a viselkedéseden, hozzáállásodon. Ha nem akarod megpróbálni, akkor tovább kell lépni.

194. real mccoy (válaszként erre: 192. - 76c87e32e1)
2015. okt. 19. 22:22
Nem te félre érted. Mikor összejöttünk én már nem voltam kapcsolatban. Az egyetlen kapcsolat amit a volt párommal tartok az a járásbíróságon keresztül van. Tehát én nem éltem vele akkor már. Csak tudod mi már egy pár voltunk elméletileg mikor ő még napi szinten megtévedt. De abban igazd van ott kel hogy hagyjam.
193. rosszmájú laci (válaszként erre: 175. - Real mccoy)
2015. okt. 19. 22:12
Hazudik.
192. 76c87e32e1 (válaszként erre: 175. - Real mccoy)
2015. okt. 19. 21:48

Úgy jöttetek össze, hogy mindketten egy elkötelezett kapcsolatban éltetek. Miért bünteted azért, amit te is megtettél? Az szinte részletkérdés, hogy nálatok nem volt szex, vagy kevés, náluk pedig volt. Egyikőtök sem makulátlan e szempontból.

Te is tartod a kapcsolatot a volt feleségeddel, miért várod el, hogy ő minden kapcsolatot megszüntessen az exével?


Nem várhatod el azt sem, hogy a másik minden pillanatban elérhető legyen a számodra, neki is megvannak a maga dolgai, elfoglaltságai. Sokkal könnyebb lenne neked, ha elengednéd a féltékenységet és élveznéd az új kapcsolatot. Ha mással akarna lenni, akkor nem veled lenne. Vagy ha ennyire nem tudsz benne megbízni és nem akarsz vele lenni, akkor zárd le.

2015. okt. 19. 21:17
Hát ja!
190. ht keksz (válaszként erre: 189. - Mutáns Jane)
2015. okt. 19. 21:15
Kutya nehéz ilyent kijelenteni,és betartani,ha szeretsz valakit.
189. Mutáns Jane (válaszként erre: 188. - Mutáns Jane)
2015. okt. 19. 21:04
Ja, és ha megint azzal jön, hogy szeret és nem tud nélküled élni, akkor közöld vele nyugodtan és jéghidegen, hogy te viszont nem, mert neki kitartó sikerült végleg kinyírnia az iránta érzett szerelmedet, és részedről ennyi volt. Egyébként meg ha öngyilkossággal fenyegetőzik, akkor rá fogod uszítani a pszichiátriai sürgősségi ambulanciát, oszt mehet a rácsok mögé 2-3 hétre. Ettől talán elgondolkozik.
188. Mutáns Jane (válaszként erre: 185. - Real mccoy)
2015. okt. 19. 21:01

Öngyilkossággal zsarolás = pszichés bántalmazás.

Hagyd ott a francba. Így a legalja hulladékok viselkednek csak. Még hogy szeret... piha!

187. real mccoy (válaszként erre: 186. - Ht keksz)
2015. okt. 19. 20:58
Ez így van de ő ezt nem akarja felfogni.
2015. okt. 19. 19:52

Elhiszem, hogy nehéz...de ha ő tesz azért,hogy jóvá tegye, engedd neki, neked is könnyebb lesz.

Ha pedig tényleg nem megy,köszönj el tőle,mert úgysem lenne igazán jó kapcsolat, megmérgezi..mondjuk, magának köszönheti..

185. real mccoy (válaszként erre: 184. - Ht keksz)
2015. okt. 19. 19:20
Én szakítani akartam. Elmondtam neki erre kitört tombolt azt mondta nem tud nélkülem élni. És nem is akar. Ha elhagyom véget vet az életének, mert így még senkit sem szeretett.És miattam tette tönkre az életét magát és most egyszerűen eldobom. Pedig ő mindent megbánt ami abban a két hónapban történt csak én nem tudom elfelejteni neki.
2015. okt. 19. 19:09

Már nem élnek egy fedél alatt?

Nem értem,mért nem köti veled össze az életét, mire vár, ha biztos benne,hogy téged akar.

Lehet, nem képes leszakadni teljesen a volt párjáról?

1 2 3 4 5 6 7 8

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook