Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Papíralapú reklámok sorsa fórum

Papíralapú reklámok sorsa (beszélgetős fórum)


2022. ápr. 29. 14:07
Köszönöm a válaszokat és a tippeket. Mivel vidéken dolgozom, naponta utazok, este 6 után érek haza, nem volt sem kedvem sem energiám iskolát vagy gyereket keresni, mmióta a fiam felnőtt, nem is ismerek iskolásokat. Munkanapokon nem is vagyok otthon napközben.. Beraktam a cuccot a sárga kukába, 25 literes zsákokban, hál istennek megszabadultam tőle.
14. tien
2022. ápr. 28. 15:16

Szerintem is a sárga kukába kell tenni.


Nincs a közelben kék kuka?

13. Alnisa (válaszként erre: 1. - L.luiselotte)
2022. ápr. 28. 14:46
Nálunk a szelektívbe megy(szintén sárga vagy kék-nagyobb kuka), a műanyaggal együtt. De minden suliban van évente 1-2x papírgyűjtés.
12. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - L.luiselotte)
2022. ápr. 28. 13:42

Rakd fekete zsákba a kuka mellé, és majd elviszik, amikor azzal a kocsival jönnek.

Szerintem városonként más. Nálunk zöld a háztartási hulladék, kék színű a papír, sárga az üveg és van még egy (a színe most nem jut eszembe) a müa.palackok. Mindegyiket más-más napokon ürítik.

De ha van iskolás-korú gyerek ismerős, akkor megfogják, elviszik a MÉH-telepre, amit kapnak érte, az az övéké.

2022. ápr. 28. 12:51
Régen ilyennel papíroztuk ki a kukát, még a nejlonzsákok korszaka előtt. Vagy zöldségpucoláshoz is el lehet használni. Jó, persze nem ennyit :)
10. b9e097a9f6 (válaszként erre: 1. - L.luiselotte)
2022. ápr. 28. 12:16
A suliban gyűjtik. Vannak ahol versenyt rendeznek belőle, biztosan örülnének neki.
9. l.luiselotte (válaszként erre: 7. - Papája)
2022. ápr. 28. 12:15
OK, megpróbálom.
8. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - L.luiselotte)
2022. ápr. 28. 12:15
Itt a tavasz, suliban papígyűjtés. Add oda a gyerekeknek.
7. papája (válaszként erre: 6. - L.luiselotte)
2022. ápr. 28. 12:14
Talán még egy telefont megér, hívd fel az iskolát. Talán kell nekik és elviszik. Gyerekeknek minden pénz számít.
2022. ápr. 28. 12:10
Nagyon régen nem láttam papirgyűjtő gyerekeket, de a papirok a gangon vannak, holnap viszik a kukát, és ma mindenképpen meg szeretnék tőle szabadulni. A macska ugrál rajta, ledönti, csak kerülgetjük mi is, Kösz a választ, a sárgába teszem, eddig csak műanyag palackot és tojástartót raktunk bele.
5. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - L.luiselotte)
2022. ápr. 28. 12:06

A sárgába. Az a szelektív hulladék, ahova a papírt kell tenni. A fekete a kommunális hulladék.


Nálunk pont tegnap járták az utcákat a gyerekek, mert papírgyűjtés van az iskolában. Nekik szoktam összekötve odaadni.

4. papája (válaszként erre: 3. - Papája)
2022. ápr. 28. 12:04
Még annyit, ebben az időszakban van az iskolások papírgyűjtési akciója. Amennyiben van általános iskolás a közeledben, add neki. Az ára osztálypénz lesz.
3. papája (válaszként erre: 1. - L.luiselotte)
2022. ápr. 28. 12:01

Nálunk a sárga kukába megy a szelektív hulladék.

A cég tájékoztatása szerint ebbe a kukába tehetjük a műanyag, papír és fém hulladékokat. Én is ezt teszem, eddig nem volt probléma. Van hogy nem fér a kukába, akkor összekötve kell a kuka mellé tenni.

2022. ápr. 28. 11:58
2022. ápr. 28. 11:53

KB 2 mázsányi reklámpapirunk van, sorban, összegyűjtve jó állapotban. Meg szeretnék tőle szabadulni, de sehol nem találok egy értelmű választ hogy melyik kukába tegyem, és sajnos már nincs is időm tovább kutakodni. Ha valaki biztosat tud, legyen szives megírni,

2 kukánk van,egy fekete és egy sárga fejű, ez a választék, és még nem tudom, mert minden szemetünket kis nylonzsákba teszem a kukába, de a reklámokat zsákba, összekötve vagy szabadon ömlesztve egymásra rakva helyezzem bele.

előre is kösz a válaszokat.

( ha nem válaszoltok, belevágom felét ömlesztve a feketébe, másik felét a sárgába, de nem akarom a kukásokat -m M? feleslegesen dühíteni )

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook