Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pampers Sleep&Play vs Rossmann pelus. Melyik a jobb? fórum

Pampers Sleep&Play vs Rossmann pelus. Melyik a jobb? (beszélgetős fórum)


11. Ede71
2013. aug. 20. 21:45
a sleep& play pelenka hamar megtelik a pisivel és a gyerek lába között nagy dudor van, de vettem sima pamperst is úgyan az a tapasztalat. most vettem rossmann-os pelenkát és csalódás, hasonló mint a pampers, hamar megtelik, szerintem a minősége reomlott, mert 2 évvel ezelőtt a nagyobbiknál használtam és akkor ez nem tünt fel. viszont a spar-ost tudom ajánlani, nekem bejön és jó az ára. ( legjobb pelust a huggies volt, de sajnos idén januártól kivonult a magyar picról, állítólag nem volt kifizetödő neki!?)
10. pzm3
2013. aug. 17. 20:11
Mi a fiamnál szinte végig a mülleres pelust használtuk.Nagyon jó minőségű és olcsó.
2013. aug. 17. 15:09
Liberó
8. t_marcsi (válaszként erre: 7. - Timike.baba)
2013. aug. 17. 14:07
Mi is rengeteget próbáltunk, és érdekes módon a két gyereknél is teljesen más jött be. Ami bosszantott, hogy kétfélét úgy vettünk, hogy hiába volt olcsó, ablakon kidobott pénz volt, mert melléfolyt minden, vagy szétszakadt ahogy ráadtam. Szóval így a nagy semmiért adtunk pénzt, mert még elhasználni se tudtam :(
7. timike.baba (válaszként erre: 6. - T_marcsi)
2013. aug. 17. 13:26

De rémlik valami most hogy írod.:) Nagyon silány minőség az biztos.

Mi már annyiféle pelenkát próbáltunk és egyikre sem volt soha allergiás reakciója, pedig érzékeny a bőre ezért is félve vettem olcsóbb pelusokat.

Minden gyereknek más pelus válik be az tuti.Ami még nagyon fontos a méret mert azzal aztán jól mellé lehet lőni.Ha nagy az a baj ha éppen jó az is gond ha kicsi na az meg katasztrófa.:))

6. t_marcsi (válaszként erre: 4. - Timike.baba)
2013. aug. 17. 13:19
Nekünk a n.sárgánál volt olyan, hogy 10-ből 1 (akár 2) darabról is leszakadt a tépőzár, és az original pelus mehetett a kukába. Nálatok nem volt ilyen?
2013. aug. 17. 13:18
Nekünk a n. sárga Pampersből folyamatosan minden kicsurgott, a rossmannostól meg szétpattogott a bőre, ahol hozzáért :( A Pampers Prémium bevált, most hogy megy, most bugyipelust adok rá, így sokkal egyszerűbb az életünk :)
2013. aug. 17. 13:18

Csak nem mindegy melyik pampers.:) Ez a narancs színű csomagos ha jól tudom.Kemény rugalmatlan egyszer próbáltuk mellé megy minden....az sem tetszett hogy olyan merev a tépőzár része kicsit sem lehet nyújtani rajta.

A rossmannos jó minőség szellőzik is nem vastag kellőképp rugalmas sokat használjuk.Kevesebb pisit bír mondjuk mint a zöld pampers ezért éjszakára amíg még sokat ivott nem ezt adtam de nappalra tökéletes.

2013. aug. 17. 13:15
egyértelműen a rossmann! Nálunk a pampers semmilyen szinten nem vált be. Minden mindig kifolyt belőle. Anyósomtól kaptunk néha rossmannosat, és azzal nem volt baj. Jó volt. Mondjuk én a spáros preatty baby-set vagy a dmes babylove-sat szoktam venni, de amúgy tapasztalat alapján a rossmannos is ugyan olyan jó mint ez a kettő, csak nincs rossmann a közelben.
2013. aug. 17. 12:49
Én a pampers-t jobban szeretem :)
2013. aug. 17. 12:40
Kinek melyik valt be jobban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook