Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pampers pelus fórum

Pampers pelus (beszélgetős fórum)


25. Pen80 (válaszként erre: 21. - 6b006fc769)
2011. márc. 3. 15:59
Eddig nekem se volt, most váltottak. Az új szériával már van gond sajna. :(
24. martin3 (válaszként erre: 14. - Dallam'75)
2011. márc. 1. 10:43
nem próbáltad még a fehér pamperst? annak sokkal jobb a nedvszívó képessége, én azt használom, és tapintás beli különbség is van, sokkal puhább, finomabb. nem drágább a másiknál, ha jól tudom, vagy max 1 kicsit? nekem 7hós a gyerkőc, és a pelenkázás egy kész művészet, állandóan kifordulna: adj a kezébe olyat, ami leköti, ne a játékát, amit már ezerszer látott, én pl a popsitörlő zacsiját adom a kezébe, ez mindig bejön...zörög, újdonság és csak ekkor kapja meg, vagyis minidg érdekli...ja és készíts oda mindent és fél mp lesz a peluscsere...
23. maya75
2011. febr. 28. 22:33
Nekünk a Pampers nem jött be..a liberót szeretjük azt is a DM-be szoktam venni..de általában jobban éjjelre szeretem használni,meg a rossmann sajátja a babydream ez a kettő nagyon jó és mindkettő bevált..
22. dallam'75 (válaszként erre: 21. - 6b006fc769)
2011. febr. 28. 18:49
jesszus :DDD
21. 6b006fc769 (válaszként erre: 14. - Dallam'75)
2011. febr. 28. 18:35

Sokkal izgalmasabb lesz, amikor már megfordul és elmászik közben!:)

Nekem lányom van, semmi bajom a kékeszöld P-el.

20. Reno77
2011. febr. 28. 18:24

Nekünk 2 pelenka vált be, az egyik a rossmann saját márkája, a másik a mülleré.

Lekörözik az összes drága, márkás pelenkát, nagyon jó nedvszívók, rugalmasak, gumisak és ami a legfontosabb: olcsók.

A mülleres még a kettő közül talán a jobb, 1700 Ft körül van egy zacsi.

19. fura
2011. febr. 28. 18:19
Gondolj bele, lehet meg kell venned a drágábbat, de ugyanott vagy, mintha minden egyes pisinél pelenkacsere és ruhacsere ... úgy a kétszeresét is elhasználod annak, amire valóban szükséged lenne. Egyébként nálunk is volt egy időszak, mikor tök mindegy volt milyen pelust adok rá. Mi a narancssárga Pappers-t használjuk, viszonylag olcsó és jó is. Nekünk már a 7-17 kg-ig kell, így 50 db 2000 ft, a kisebb súlycsoportúban több van, ha nem is olcsóbb.
18. b-zs (válaszként erre: 16. - Egypt)
2011. febr. 28. 18:18
Nekünk a Babylove addíg volt jó, míg nem kezdett ücsörögni a lányom, mert akkor, ahogy jobban mocorgott a pelus összecsomósodott és kicsípte a kis popsiját. Azóta Liberozunk, és a Libero nekünk gazdaságosabb, kevesebb fogy belőle. Általában napi 3-4 pelus fogy nálunk. Mi mindig a DM-ben vásárolunk, talán ott a legolcsóbb és kedvezményt is kapunk, no meg a kuponfüzetek is jól jönnek:)
17. b-zs (válaszként erre: 10. - MMMaya)
2011. febr. 28. 18:14
Ez igaz! Mi is éjjel eggyel nagyobb méretet használunk. A legkisebb nappal 3-as Liberoban van, éjjel a 4-est adom rá, hogy reggelig bírja, ne kelljen éjszaka átpelusozni. Én azt hittem a Pempers drágább a Liberonál..
16. egypt
2011. febr. 28. 18:13

Feltétlenül Pampers vagy Libero kell? Szerintem mindkettő dög drága, és nem is jó.

Én legjobban a DM-es Babylove-ot szeretem, abból nekem semmi nem folyt ki és mindegyik mérete bevált, bár már ez sem túl olcsó.

Most a tescós Baby essentials-t használom, szerintem ez is nagyon jó, ja és olcsó is.

2011. febr. 28. 18:12
Mi a pam.ers acitve babyt használjuk a zöld csomagosat ,nekünk nagyon bevált!
14. dallam'75 (válaszként erre: 12. - Reneszánsz)
2011. febr. 28. 18:11

Igen én is olvastam, hogy a P. lánypelenka. De mi a fenéért drágább a Libero? Nem is értem, én teljesen elképedtem rajta.

Ja a másik problémám, a pelenkázás kész tortúra. Szinte le kell fognom a gyereket, mert állandóan biciklizik, meg kalimpál az istennek sem tud megállni 2 percre. Persze aztán a felrakás sem lesz mintaszerű, mert ő is elkezd türelmetlenkedni, én meg még idegesebb leszek hogy nem megy gyorsabban a dolog.

2011. febr. 28. 18:08

Miért a a fehér P. húzott derekú? Az a baj aranyárban vannak ezek a neves pelusok, és csak úgy nem tudok ugrálni egyikről a másikra. Pl. most muszáj elhasználnom ezt a 96 db kék-zöld P., aztán jöhet egy másik próba. De ha abba sem találok bele, akkor megint bénázás addig amig az el nem fogy. Milyen jó lenne, kisebb kiszerelés, hogy az ember kipróbálhassa őket....

Amugy jó olvasni, hogy másnak is van ilyen problémája. Nagyon letör ha kifolyik a pisi, nem egy nagy kunszt felrakni egy pelust, nekem mégis van hogy nem sikerül. :( Olyan bénának érzem magam ilyenkor. Komolyan az egész babázásból a pelenkázást utálom a legjobban.

2011. febr. 28. 18:06
Nekem lányom van, de nekünk nincs ilyen gondunk. Nem ázik át sem a fehér, sem a kékzöld pampers. Ő most 4,5 hónapos. Azt én is hallottam, hogy a fiúknak jobb a libero. A DM bababónuszus programban van egy csomó libero kupon! Úgy talán kedvezőbb!!!
11. homern (válaszként erre: 6. - Pen80)
2011. febr. 28. 18:05
Az sem bombabiztos,előfordultak balesetek,de én már annak is örültem,hogy nem minden nap minden kakinál. :)
10. MMMaya
2011. febr. 28. 18:05
Nagyobb méretet nem próbáltatok?
9. MMMaya (válaszként erre: 4. - Mojocska)
2011. febr. 28. 18:04
Nekünk is olyan van, de nem a dereka, hanem a tépőzár ami rugalmas.
2011. febr. 28. 18:03
Nekem meg olyan gondom van, hogy a lányom rengeteget iszik éjszaka és nem találok olyan pelust, ami bírja :( valaki tapasztalat?
2011. febr. 28. 18:03
Ja,és nem kell sokáig ezt a drágát venni,amint megkezdidek a rendszeres főzelékezést visszatérhettek a normálra.
6. Pen80 (válaszként erre: 3. - Homern)
2011. febr. 28. 18:03
Mi is azt próbáljuk ki legközelebb. bár a barátnőméknél az se jött be. :(
5. Pen80 (válaszként erre: 1. - Dallam'75)
2011. febr. 28. 18:02

3-4 Ft-tal drágább darabja a huggiesnak, mint a pampersnek.

Próbálkozni kell. Nekünk eddig bevált az active baby, de most úgy tűnik, rontottak a minőségen és az én 1 éves lányomnak is kifolyik éjjel a pisi. most a H-t próbáljuk, de sajnos ugyanaz a tapasztalat. Próbáltunk liberot, Dm-et, teszkót, mindegyikkel így jártunk és most azt is elrontották, ami eddig jó volt. Barátnőméknél ugyanez a helyzet, nekik is átázott a H. is meg a többi is.

4. mojocska (válaszként erre: 1. - Dallam'75)
2011. febr. 28. 18:01
VAn a pampersnek olyan pelusa, ami kukacos. Mármint rá van rajzolva a csomagolásra egy kukac, jelképezve hogy a pelus dereka együtt nyúlik a baba pocakjával. Pontos nevet sajna meg nem tudom mondani.
2011. febr. 28. 18:01

Én ugyanígy jártam az ugyanekkora fiammal anno.Másról sem szól azokban a napokban a naplóm,mint hogy már megint minden olyan és utálom az összes pelust :)

Csak a fehét pampers(premium care)oldotta meg a dolgot.Az a kis árkülömbözet nekem megérte a nyugalmat és hogy nem mennek tönkre a ruhái :)

Dm-ben vettem 25%-os joker kuponnal,így nem jött ki drágábbra.

2011. febr. 28. 17:59
Huggies? Azt hiszem az is gumis derekú, bár az sem olcsó kategóriás :(
2011. febr. 28. 17:55
Olyan kérdésem lenne, hogy létezik olyan P. pelus aminek a dereka gumis, húzott, mint a Liberonak? A kisfiam most van abban a korban -4 hó-hogy a lába ált. az égben , és izeg-mozog állandóan :) azaz a hátán előfordul, hogy kicsorog a pisi. Most kék-zöld active baby Papmersthasználok, de már 2x átázott a derekánál.Ha meg jobban meghúzom, szegénynek piros lesz a hasa, meg a combjának a belső fele a szorítástól. A Libero jó, de elég drága :( Vagy tudtok más húzott derekú, pénztárcabarát pelust? Tele van a hócipőm a ruha és ágynemű cserével már....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook