Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pampers mini slep & play pelus, 3-6 kilóig újszülöttnek jó-e? fórum

Pampers mini slep & play pelus, 3-6 kilóig újszülöttnek jó-e? (tudásbázis kérdés)


23. strangangel (válaszként erre: 21. - Martin3)
2011. jún. 2. 23:00

Nekem anno az elején anyósom a liberot erőltette, szánt szándékkal nem azt vettem, ne legyen igaza, milyen jól is tettem.

Most, hogy nincs a közelemben, kipróbáltam, hát...

Marad a pampers, a libero durva, vastag...sajnálom a Lányom, hogy ebbe a 30 fokban, ilyen vastag pelust kell ráadnom...majd elfogy, és veszem újra a fehér pamperst, a legjobb.

22. martin3 (válaszként erre: 20. - Strangangel)
2011. jún. 2. 22:57
:)))))
21. martin3 (válaszként erre: 18. - Strangangel)
2011. jún. 2. 22:57
én is ezt írtam...:D amíg a liberot használtuk hogy meg voltam elégedve, de mióta a fehér pamperst hát ég és föld a 2 pelus:)
20. strangangel (válaszként erre: 19. - Martin3)
2011. jún. 2. 22:56
Majdnem ugyanezt írtam lényegében.:-))))
19. martin3 (válaszként erre: 1. - Szuszuek)
2011. jún. 2. 22:55

szia! 4 gyerekem van, és az elsőnél már rátaláltam(a pampers és a libero kipróbálása után) a Huggies újszülött 2-5kg-osra. Ugyanis előző 2 márka (és a többi is) még hatalmas egy újszülöttre, ez jóval kisebb, de majd ez is lóg rajta az elején, mint a gatya...kb 5kg-ig simán jó volt ez is(igaz elég drága, de nekem az elején megérte)

a fehér zacskós pampers használom most is a legkisebbnek, de kár idegeskedni a pelusokon az elején, amikor még folyós a kaki, szinte minden pelusból kifolyik, én még nem találkoztam olyanból, amiből valahol nem jött volna ki legalább egy kicsi(nem minden kakilásnál, ne ijedj meg, csak amikor úgy rendesen telerakja 1 kakilással a pelust. Pedig én már tényleg az összes létező márkát márkátlant kipróbáltam. Viszont a fehér pempers véleményem szerint jól szív és nagyon vékony! Múltkor a férjem véletlen liberót hozott, az kb 2x olyan vastag, akkor láttam igazán a különbséget(előtte én is liberot használtam és meg voltam elégedve, de ez totálisan jobb).

2011. jún. 2. 22:54

A Pampersnek van a new born, mi azt használtuk az első időkben, bár a Lányom 3kg-val született, 3 héttel a kiírtnál korábban, szóval picuri volt.

Tapasztalatok:pampers legújabb extra vékony jó, a kamillás is jó, a kék csomisból gyakran kifolyik a pisi.

Most Liberot vettem, hááát, nekem nagyon vastagnak tűnik, pláne pampers után.

Tescos pocsék, kaptam kipróbálásra, örültem, mikor elfogyott.

Szóval szerintem a pampers extra vékony a legjobb, pláne most nyáron.

17. sajert
2011. jún. 2. 22:03

Én a DM-es pelust vittem be a kórházba (28 db-os kiszerelés volt). Nekünk az vált be nagyon. A Pampers-ből, Libero-ból mindig kifolyt a cucc. Huggies is bevált nyáron, mivel a DM-es vastag, a Huggies meg vékony.

A fiam 4190gr-mal született, és a 2-5 kg-os jó volt rá (ez volt a kórházi), otthon a 3-6 kg-os várt minket, azt 3 hét alatt "kihízta".


Reprezentatív felmérésem alapján: a kislányoknak általában beválik a Pampers, a kisfiuknak nem.

2011. jún. 2. 21:48
Mi a Huggies newborn-t használtuk, a biopamutosat. Nagyon puha, gumis a dereka, ezzel fordult elő a legkevesebb baleset. Kórházba vivősnek tök jó, mert 27 vagy 30 db-os kiszerelésben lehet kapni. Van kettes méretben is, ezt használtuk, amíg lehetett. Hármas mérettől pedig Pamperst. A Pampers newbornnak nem gumis a dereka, mindig kifolyt a hátán a kaki, alig vártam, hogy elfogyjon... a Liberonak igen, viszont én azt kicsit vastagnak és keménynek találtam, de jó pelus. Ki kell próbálni kinek mi jön be. Mindenki másra esküszik. Az anyatejes kaki nagyon híg tud lenni, volt olyan, hogy semmi nem fogta meg, és bokától tokáig minden olyan lett egy pillanat alatt... :). Egy barátnőmnek a kislánya tápszeres volt, náluk alig volt baleset.
2011. jún. 2. 21:36

újszülöttben libero new born... és nem mellesleg ez a legolcsóbb pelus!


később pampers, tesco, huggies (ezekből mindig az, amelyik éppen akciós, vagy olcsó)... utóbbi 2 vastag... és a pamers-nél kifejezetten élvezem, hogy olyan vékony a pelus, hogy még a kis s*gge-vájatja is látszik a törpémnek :D

14. Nikyci
2011. jún. 2. 21:18
Szia.Újszülöttként nekünk is a libero vált be késöbb váltottunk a pemparsre.
2011. jún. 2. 19:36

csak oktoberre!


de a barátnőm augusztusba,és ugyanaz a dilemma :D

12. katus3 (válaszként erre: 11. - Szuszuek)
2011. jún. 2. 19:30
Mikorra vagy kiírva?:-)
2011. jún. 2. 19:26
igen,rögtön a szülés utánra gondoltam!kórházba vivősnek!
10. katus3 (válaszként erre: 6. - Agnik1)
2011. jún. 2. 19:26
Nekünk a new born is hatalmas volt.:-)
9. katus3 (válaszként erre: 7. - Capuccino77)
2011. jún. 2. 19:25
:-) Ja és nem mellékes szempont,hogy az ára is jó.:-)
8. EmmaDani (válaszként erre: 1. - Szuszuek)
2011. jún. 2. 19:25
Szia az én ikreimnél, újszülöttként a Libero vált be, nagyon jó a gumis dereka.
7. capuccino77 (válaszként erre: 5. - Katus3)
2011. jún. 2. 19:24
:D Örülök, hogy másnak is bevált és így nem írtam hülyeséget! :)
6. Agnik1 (válaszként erre: 1. - Szuszuek)
2011. jún. 2. 19:24
Ha rögtön a születése utánra gondolsz, akkor leírom, hogy nekünk a pampers new born pelus vált be, az 2-5kg-ig van. A kisfiam 3600gr-al született, de a pampers 3-6kg pelus óriási volt rá!
5. katus3 (válaszként erre: 4. - Capuccino77)
2011. jún. 2. 19:22
A Tescos nekünk is jó volt, de mi is csak akkor vettük,mikor elmúlt 1 éves. Addig sima zöld csomagos Pampers volt.
4. capuccino77 (válaszként erre: 1. - Szuszuek)
2011. jún. 2. 19:20
Szia! Az attól függ, mekkora a babád, mint újszülött. :) Mert lehet, először olyat kellene venned, ami 5 kilóig jó. Nehogy túl nagy legyen a picinek a 6 kilósig jelölt pelenka. Azt pedig jól teszed, hogy először ilyen jó minőségű pelust veszel Neki. Ráérsz később valami olcsóbbat vásárolni. Nekünk bevált a vége felé a tesc.-s pelus. Nagyon jó. De az első évben Mi is a minőségit vettük. :)
2011. jún. 2. 19:19

Mi a slep&play pelust nem szerettük. A kisfiam se és én sem. Annak nem gumis a derék része. Nekünk a LIBERO vált be.


De ezt úgy is ti fogjátok "érezni", ki fog derülni nálatok is hogy melyik válik be és melyik nem.

2. katus3 (válaszként erre: 1. - Szuszuek)
2011. jún. 2. 19:18
Szia! Az én fiamnak nem jött be ez a pelus,nagyon vékony és pillanatok alatt kifolyt minden. A sima Pampers jobb, de ha hallgatsz rám,több féléből veszel 1-1 csomaggal,és kitapasztalod,nektek melyik jó.:-)
2011. jún. 2. 19:16

sziasztok!


érdeklődnék,hogy Pampers mini slep & play pelus, 3-6 kilóig újszülöttnek jó e! 68 darabos!


vagy esetleg milyen pelust vegyek?

köszönöm,és bocsánat az értetlenségemért(első baba)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook