Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pajzsmirigy túlműködés szoptatás alatt fórum

Pajzsmirigy túlműködés szoptatás alatt (beszélgetős fórum)


2014. aug. 31. 15:57
Sziasztok.Megszeretném kézni,milyen tuneteitek voltak mielott kiderult hogy pajzsmirigy problémátok van.Vagy egy 6 hónaopos babám akit szoptatokn,szoríto érzés van a torkomban,mintha valami gombóc volna a torkomban+nagyon hull a hajam.Allítólag lehet a pajzymirigy gondoktól is.Le írnátok hogy nektek mik voltak a tuneteitek.Koszonom.
4. sellby (válaszként erre: 1. - Lorinczbea)
2014. ápr. 10. 20:03

Kedves Bea!


nemrég kiderűlt, hogy nekem is pajzsmirigy túlműködésem van. Van egy 7 hónapos kislányom és még szoptatom..eszik már szilárd táplálékot is...de még nagyon igényli az anyatejet. Olvastam, hogy hasonló cipőben jártál. Igaz már régi a cikk, de nagyon-nagyon hálás volnék, ha megírnád a tapasztalataidat, milyen gyógyszert írtak fel..tudtál e mellette szoptatni?...Nekem azt mondta az egyik endokrinológus h amint lehet hagyjam abba a szoptatást és térjünk át tápszerre...a kislányom ordít...nem tud mit kezdeni a cumisüveggel..teljesen ki vagyok borulva..nagyon megvisel ez az egész...nekem is propicil tablettát írtak fel..egyenlőre nem szedem...el szeretnék menni egy másik dokihoz is..Annyira hálás lennék, ha megírnád a tapasztalataidat! Előre is nagyon szépen köszönöm.

Üdv. Márti

2009. dec. 31. 18:14

Aha, meg is van: www.konzilium.hu/pajzsm.htm

Érdemes megnézegetni ezt az oldalt!

2009. dec. 31. 18:12
Szia! Nem tudom, valódi segítség-e, amit írok. Nekem(sajnos még) nincs babám, és a pajzsmirigyem alul működik. L-Thyroxint szedek. A doktornő szólt, hogy ha terhes leszek, akkor sem szabad abbahagyni a gyógyszer szedését, mert pont ugyanazt szedem be "vegyileg", amit a szervezet maga is előállít. Ebből kiindulva, nem gondolom, hogy a babádat veszélyeztetnéd! Ha gondolod, szívesen adok egy telefonszámot, ahol fel tudod tenni a kérdéseidet. És van egy tök jó oldal is, megpróbálom neked "előásni"! BÚÉK!!!!! Ági
2009. dec. 31. 17:53

Sziasztok!

Van egy 6 hónapos kisfiam, akinél més csak most kezdem a hozzátáplálást. A problémám, hogy a napokban pajzsmirigy túlműködést állapítottak meg Nálam, Propycilt írtak fel, napi 3*1 adagban.

Ha valakinek volt hasonló problémája szívesen venném, ha meosztaná a tapasztalait.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook