Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pajzsmirigy betegség = hormonzavar!? fórum

Pajzsmirigy betegség = hormonzavar!? (beszélgetős fórum)


1 2 3
48. Papesz (válaszként erre: 16. - Katt2)
2022. dec. 29. 13:42

Te miről, vagy kiről beszélsz?

Nem értem az ügyet!

Ki írt viccből valahol valamiket?

Ha nektek pajzsmirigy bajotok lenne, akkor már nektek is lett volna csomó a nyakatokban!

Tehát szerintetek a pajzsmirigy betegek, azok ferdehajlamú emberek? Vagy mi van?

Én nem vagyok ferdehajlamú! Legalábbis nem tudok róla hogy az lennék!

Elárulom nektek hogy a pajzsmirigyet lehet kezelni pl.: úgyhogy vesztek birs almát, vagy birs körtét, és azt megfőzitek kompótnak, vagy befőttnek! Vigyázzatok, mert nagyon kemény a birs, és szőrös, de jóhatású gyümölcs! Jó rá még a gesztenye, a mogyoró, a dió, a mandula,..stb...!

47. Papesz (válaszként erre: 7. - Domimami)
2022. dec. 29. 13:33

Miről van szó? Nem értem! Én nem beszélek ellent saját magamnak!

Én most idén okt.-ben elkaptam az influenzát! De még nov.-ben is köhögtem, és alig kaptam levegőt! Én nálam mindig sokáig elhúzódnak a megfázásfélék!

De évekig nem volt ilyen bajom, amióta kitalálták a sok nevű királyi humbuk vírust!

Aztán én 2019.feb.olyan nagyon beteg voltam hogy majdnem meghaltam az influenza miatt!

Tehát nekem gyönge az immunrendszerem!

Pont ezmiatt furcsa az ügy hogy miket találnak ki egyesek! Csak az a baj hogy a hazugság, és a félrevezetés terjed errefelénk! Az igazságot meg mindig mindenhol lehurrogják az emberek! Ez a baj itt is! Én csak jót akartam tenni az embereknek!

46. Papesz (válaszként erre: 13. - Channa*)
2022. dec. 29. 13:22

Mit vettek ki nálad? Ha az egész pajzsmirigyed ki lett volna szedve, bocs, de akkor te már nem itt lenné!

Pont erről beszélek hogy a pajzsmirigy, az egy belső szervünk! A hormonodat nem fogja soha se kivenni, senki se! Mert azt nehéz lenne megfogni, mert annyira picike!

Nekem is majdnem lett volna műtétem, ha 1,5 cm.-es lett volna a csomó! Aztán akkor fölszúrták volna, és megvizsgálták volna az összetételét! De szerencsére kissebb lett! Így elkerültem a beavatkozást!

Egyesek szerint már minden hormon! Tehát a vesénk, az epénk, a májunk,..minden, ugye? Mert ezek termelnek dolgokat! Jó hogy nem azt találják ki hogy nincsenek belső szerveink, hanem csak baktériumok, és vírusok, ja meg hormonok vannak bennünk!?

45. Papesz (válaszként erre: 11. - 9b10f3d7ff)
2022. dec. 29. 13:12

Furcsák vagyok ti is! Mert itt ócskáztok engem! Pedig inkább meg kőne nekem köszönni ezt hogy leírtam ezeket ide! Sok emberek elvannak tévedve a betegségek ügyben! Az orvosoknak a nagy részük meg csak a gyógyszert írják ki! Tehát nem nagyon fognak olyanokat mondani hogy vegyé gyógyfüvet, vagy igyá gyógyteát,..stb...! Na ugye hogy így van?

Engem nem lehet az orromná fogvást vezetni! Mert engem enné jobban már nem lehet hülyítteni!

De mindenki azt mond, amit akar! Az én bőrömben csak én vagyok! Tehát csak én tudhatom azt hogy mi van, vagy még én se!

44. Papesz (válaszként erre: 5. - Papája)
2022. dec. 29. 13:01

Akkor ehhöz mit szólsz? Nekem volt olyan ismerősöm, akinek évekig föl volt dagadva a nyaka! Szóval pajzsmirigy beteg volt! De nem volt se kövér, se sovány! De nem volt hormonzavaros, vagyis hetero volt! Ő sajnos már meghalt!

Aztán van egy másik ember a környékemen, aki hormonzavaros, és 170 kilós, és ferdehajlamú! De köszöni szépen, nagyon jó a pajzsmirigye neki! Ő évekóta mérgezi magát a gyógyszernak nevezett kisérleti bogyókkal! Aztán mégse nem gyógyult meg, és már nem is fog! Mert a 20 féle mellékhatásokat lehet kezelni nála, amiket azok a bogyók csinálnak nála!

Elárulom neked azt is hogy a gyógyszer gyártás az óriási biznisz! Nem arról szól hogy meggyógyuljá, hanem arról szól hogy szedjé be minné többet!

43. Papesz (válaszként erre: 6. - Amaunet)
2022. dec. 29. 12:50
Úgy nézki az ügy hogy nem érted te se hogy miért írtam le ide ezeket! A híres wikipedia az telig van ellentmondásokkal, pl.: a földrajzi adatokat is pont ők ellentmondanak saját maguknak hogy melyik népek mennyien laknak, mennyi a négyzet km.,..stb...! Nézzed meg, aztán majd rájössz! De nagyon sajnállak hogy te onnan tájékozódsz! Pont ez miatt írtam ezeket, mert mindenhol hülyítik az embereket! Vegyé magadnak 1 anatómia könyvet, és abból tájékozódjá! Nekem van olyan könyvem! Az a baj hogy sok emberek nem látnak el az orruknál tovább! A pajzsmirigy az 1 belső szervünk! A hormonok azok meg nagyon apró sejtekből alló anyagok, mint pl.: a vírusok, a baktériumok,..stb.., azok is apró nano részecskék!
42. Papesz (válaszként erre: 19. - Gyöngy:))
2022. dec. 29. 12:41
Ezt add össze a pajzsmirigy betegség még a büdös füstöktől is elindulhat! pl.: gumival, műanyaggal, ronggyal büdösítenek,..stb...! Aztán meg a nyirok keringést is elrongálja az ilyen levegő! Sőt a pajzsmirigyet még az elektromágnesesség az atomerőmű is befolyásulja! Tehát az atomerőműben dolgozók azok nem véletlenül járnak mindegyik hónapban vérsűrűség vizsgálatra! Mert az atom besűríti a vért! Pont ezmiatt lett kitalálva a jódozás, mert a jód vérhígító hatású!
41. Papesz (válaszként erre: 13. - Channa*)
2022. dec. 29. 12:33
A pajzsmirigytől nem fogsz hízni, és fogyni se! Cseréld ki az orvosodat 1 rendes orvosra! A paj
40. Papesz (válaszként erre: 12. - Timycat)
2022. dec. 29. 12:32
Nálad lehet! De már én nálam is az van, mert a sok tudatlan emberek megfertőznek engem is!
39. Papesz (válaszként erre: 15. - Sirga)
2022. dec. 29. 12:30
Pont ez a baj hogy engeded neki hogy mérgezze magát! Ezt se nem hallottam még hogy hajnalban pajzsmirigyre gyógyszert beszedni! Ő is félre van kezelve! A pajzsmirigy a
38. Papesz (válaszként erre: 17. - Channa*)
2022. dec. 29. 12:25
Bocs, de ha te pajzsmirigy beteg lenné, akkor nem lenne szükséged ébresztő órára! Azért mert úgy kb.2 óránként fölébredné! Te is félre vagy kezelve, és csak a tünetet kezelik rajtad! Szeggyed csak a gyógyszernak nevezett mérget, addig amíg meg nem unod! Majd rájössz hogy több a káros mellékhatása, mint amit jót tenne rajtad!
37. Papesz (válaszként erre: 31. - Ramcsika)
2022. dec. 29. 12:19
Amit te írsz, az a borz alom!
36. Papesz (válaszként erre: 33. - Globus)
2022. dec. 29. 12:18
Te szerinted!
35. katt2 (válaszként erre: 34. - Globus)
2022. dec. 28. 22:30

A bioparox egy orrspray volt. Leállították a forgalmazását, mert több kárt okozott, mint hasznot. Volt egy kis tartály, meg volt egy kis csövecske, amit bedugtál az orrodba és reménykedtél, hogy az majd kidugítja... Tényleg hasonlít a pipára. Mint a körte a banánra.

De ennek semmi köze nincs a pm. alulműködés gyógyitásához.

34. globus (válaszként erre: 33. - Globus)
2022. dec. 28. 20:21
Ja nem. Összekevertem az IRS 19-cel.
33. globus (válaszként erre: 28. - Papesz)
2022. dec. 28. 20:20
Az egy virágillatú spray volt, megfázás ellen használtuk.
2022. dec. 28. 14:04
az
31. Ramcsika (válaszként erre: 24. - Papesz)
2022. dec. 28. 13:59
Az a borzalom, amit te erről a betegségről leirsz.
30. gyöngy:) (válaszként erre: 23. - Papesz)
2022. dec. 27. 13:59
Én nem. Fogalmam sincs mi ez.
29. Papesz (válaszként erre: 2. - Pteri)
2022. dec. 27. 13:44
A pajzsmirigy nem hormon, akkor se, akármit is írsz ide! Az hogy mit termel, az már megint más dolog! Pont ezt nem akárják itt se megérteni az emberek! Pl.: az ember se nem búza, mert éppen azt termel! Ugye? Vagy miről van szó?
28. Papesz (válaszként erre: 9. - Globus)
2022. dec. 27. 13:37
Bioparox volt a neve, de sajnos nem gyártanak már!
27. Papesz (válaszként erre: 11. - 9b10f3d7ff)
2022. dec. 27. 13:36
Lehet hogy téged se!?
26. Papesz (válaszként erre: 12. - Timycat)
2022. dec. 27. 13:35
Nálad lehet hogy az van.
25. Papesz (válaszként erre: 20. - Vinny)
2022. dec. 27. 13:24
Én nem kevertem össze a torokgyulladást, se a mandulagyulladást se a pajzsmiriggyel! Te neked még nem volt ilyen bajod, ezek szerint! Ugye? Nekem sajnos volt! A pipát is csak úgy véletlenül találta ki nekem az orvos!? Ugye?
24. Papesz (válaszként erre: 21. - Ramcsika)
2022. dec. 27. 13:21
Miről beszélsz te? Milyen borzalom van?
23. Papesz (válaszként erre: 19. - Gyöngy:))
2022. dec. 27. 13:20
Hello, akár tetszik akár nem! Ezek a tények! Te lehet hogy nem tudod hogy mi ez a betegség, ugye?
22. Papesz (válaszként erre: 18. - Ramcsika)
2022. dec. 27. 13:19
Hello, ezek nem sületlenségek, hanem a valóság! Pont te vagy félrevezetve! Pont ezmiatt írtam ide ezt! Nekem papírom is van róla : ultrahangnak hívják, és látszik is rajta az 1 cm.-es göb-nek nevezett csomó!
21. Ramcsika (válaszként erre: 20. - Vinny)
2022. dec. 25. 07:13

Igazad lehet. Nem tudom mivel keverte össze, de amiket leírt..

....!!??? borzalom.

20. Vinny
2022. dec. 24. 22:21
Nekem is vizsgálgatják.Rengeteg panaszt okoz,mire kiderül,hogy azzal van gond.Januárba kell mennem még vérvételre,nyaki UH-ra.Aki indította a fórumot,(kétszer kellett elolvasnom),szerintem fogalma sincs miről írt.Lehet,hogy összekeverte a torokgyulladással vagy a mandulákkal??? :D
19. gyöngy:) (válaszként erre: 18. - Ramcsika)
2022. dec. 24. 21:57

Ez nagyon tetszik: "A pajzsmirigy betegséget úgy lehet elkapni hogy pl.: hidegben dolgozni, hideget enni, hideget inni..."

:DD

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook