Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Pai You Guo panaszok? fórum

Pai You Guo panaszok? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. jún. 1. 13:25

Sziasztok!

Én egy évvel ezelőtt kezdtem el szedni a kapszula változatát és kb semmi mellékhatása nem volt csak nagyon minimális pl.: hidegrázás, néha hányinger. De ezek tényleg nagyon ritkán. Sajnos elkövettem egy hibát, hogy mikor elfogyott ez a kapszulám egy hozzá nem értp személytől kaptam adipexet amiről sajnos én se tudtam nagyon semmit és attól halucináltam belázasodtam és kb minen olyan problémám volt mint egy rossz drogosnak... Azóta eltelt egy év és úgy döntöttem, hogy megint elkezdem a pai-t. Azt hozzátenném, hogy nagyon bennem volt az hogy mi lesz ha megint hallucinálni fogok meg rosszúl leszek stb..... bár tudtam azt h nem ettől volt a bajom , de mégis nagyon féltem. Hát annyira beparáztattam magam hogy ez félig meddig be is jött, 2 nap után abbahagytam. Egy kedves barátnőm elkezdte szedni ő életébe előszőr és nagyon pozitív vele kapcsolatban, igaz h néha bizsereg meg rázza a hideg de elviselhető és mondja, hogy nem is figyel rá és napról napra jobban érzi magát múlnak a tünetei. Eddig 2 kilót fogyott a 4 nap alatt és látom rajta, hogy nagyon boldog. Szóval ha agyban eldöntöd hogy igenis le akarsz gyorsan fogyni, és nem foglalkozol ilyenekkel amik úgyis elmúlnak merthát semmit nem adnak ingyen az életben :) akkor sikeres lesz és nem lesz belőle probléma! "nap múlva én is elkezedem és írok hogyan alakulnak a dolgaim. :)

30. hancika89 (válaszként erre: 28. - 0ed3fb046c)
2011. máj. 30. 11:46

Szisztok. Én ma kezdtem el, szedni a por változatát.

Ilyen-olyan fórumokon olvastam, hogy emeli a vérnyomást, hasonlók, mivel alapból alacsony avérnyomások és szívbeteg sem vagyok gondoltam mi bajom lehet. Sajnoselflejtettem, hogy éhgyomorra nem ajánlatos(mert szinte csak hétvégén reggeizem) ezért a reggeli kávémba tettem, így ittam meg. Ez reggel olyan fl7magasságában történt, most fél 12 van, eddig egyátalán nem is bírtam enni, mert egyszerűen nem esik jó az étel...(soha eddig ilyet még nem éreztem)Valamint idegesnek érzem magam , és feszültnek. Valaki tapasztalt hasonlót??Vagy csak pszichés tünetek ezek???Válaszaitokat előre is köszönöm.

29. dorci89... (válaszként erre: 1. - E71ef36f21)
2011. máj. 30. 11:21

Szió!

Láttam,hogy nem mostani a kommented, de szeretném megkérdezni, hogy újra kezdted e? És, hogy mik a tapasztalataid?

28. 0ed3fb046c (válaszként erre: 22. - Proxy)
2010. jún. 3. 12:28

Szia! Én úgy ittam a port h reggel reggeliztem 1rozskenyeres szendót & kb dél körül v 1 kicsit később beleszórtam 1 egész tasakot tejbe, jól elkevertem & nagyon nem voltam éhes. Sőtt NEM VOLT SEMMI MELLÉKHATÁSA sem. Szerencsésnek érzem magam. :-)

Azért kell enni reggel mert azt a kis kaját napközben ugyis le rihangálod tehát enni kell! Na & az a lényeg h dután ne egyél nem igaz?? :-)

27. bared (válaszként erre: 26. - Vikicica24)
2010. máj. 21. 14:26
pontosan!
2010. máj. 21. 12:33

Sziasztok!Én most rendeltem egy doboz kapszulát és alig várom hogy megjöjjön és kipróbálhassam. Nem tudom hogy ti milyen mellékhatásokról beszéltek,mert a pörgés, a szomjúság, a fejfájás, az alváshiány, és a többi nem mellékhatás ha nem a HATÁS. Ez a szer pont úgy viselkedik mint a drog, csak míg a fiatalok tudják használni, addig közületek sokan nem.Elmennek a buliba ott bedrogoznak majd egész éjszaka pörögnek és kb. 3-5 kilótól szabadulnak meg. Haza mennek és folyton vizelni járnak és nem tudnak elaludni, nem esznek majd az éhségtől megfájdulhat a fejük vagy szédülhetnek, utána kedvtelenek lesznek és este talán már aludni is tudnak, de lehet hogy rosszul. Másnap még mindig nincs étvágyuk és talán harmadnapra összeszedik magukat. Ezzel ellentétben Ti mindennap "drogoztok" egy kicsit. Ne csodálkozzatok azon ha ez valakit jobban megvisel mint másokat. Szervezet függő ahogy a drog is, valaki bírja valaki nem, valakire hatással van valaki pedig semmit nem érezz :) Szerintem fel van fújva a dolog: ha valaki rosszul van tőle az ne szedje, akinek nincs semmi baja az pedig csak okosan ;) és sok mínusz kilót.

Ja, és szerintem itt is az aranyszabály az lehet mint a drognál hogy ne felejts el inni, ne hagyd magad kiszáradni.......

2010. ápr. 19. 12:26

Sziasztok!

Érdekelne por ,van valakinek felesleges vagy ismerősinek van.

2010. ápr. 19. 07:55

Sziasztok!

Hálistennek nem szedem már... nekem is lett következvénye. Mivel elértem a kívánt súlyvesztést, és újra aktívan tornázom, leálltam vele. Szinte rögtön azután, hogy írtam, hogy újra szedem. És komolyan, életem egyik legnagyobb hülyesége volt.

Nekem volt egy gyermekkori szemészeti migrénem, rohamokkal, mindennel. Ez újra előjött, százszor durvábban, így 10 év után eléggé meglepett. De biztos van köze hozzá a pygnek, fejfájás, kézzsibbadás, látótérkiesés... és a roham után napokkal is szinte érzéketlen és nagyon ügyetlen volt a bal kezem...szóval megyek májusban MR vizsgálatra. De egy roham után ez megszűnt szerencsére, mire kaptam időpontot vizsgálatra már nem volt panaszom. Soha többé nem szedek be semmi ilyen szart...

ÓVAKODJATOK TŐLE, MÉREG!!!

23. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 22. - Proxy)
2010. márc. 1. 10:10
Tilos éhgyomorra bevenni, gyere a pyg-s fórumba, ott segítenek, és sok minden le is van már írva.
22. proxy
2010. febr. 28. 12:01
Sziasztok! Én ma kezdtem a PYG port szedni, reggel igaz éhgyomorra ittam meg egy fél tasakkal, de azon kívül hogy bágyadt s talán még álmos is vagyok kicsit, semmi különöset nem éreztem. Ráadásul a bevétel után kb. két órával írtózatosan éhes lettem. Szerintetek ez azért volt mert éhgyomorra vettem be? El tudnátok látni jó praktikákkal, hogy hogyan csináljam ...? Köszönöm
2010. febr. 22. 12:18

Sziasztok!

[link]

Ő írt róla, priviztünk egy darabig, és rendeltem tőle. Nem tudom, pontosan honnan szerzi, de mivel ő is szedi, bízom benne hogy nem kamu :)

Én csak a kapszulát mertem bevállalni, nagyon pörgős vagyok amúgy is, egy kávétól a plafonon vagyok, szóval gondoltam elég a kapszula :)

A súlyom 55-56 kiló volt, a célom stabil 50, zsír nélkül, izmokkal. Az első héten már lement 3-4 kiló, aztán 1 hetet kihagytam, nem jött vissza semmi, de az étvágyam se :) A második levéllel nemrég fejeztem be, most 51 vagyok és nagyon látványos az alakomon a változás, oldalt már nem fityeg és gyűrődik semmi a derekamon, a combom kerülete kisebb, az elülső úszógumim is sokkal szerényebb. Már ezzel is elégedett vagyok, most rendszeresen tornázom, főleg izmot szeretnék növelni (amitől ugye nehezebb leszek, de akkor megint lehet zsírból fogyni :)) a narancsbőr a rengeteg ivás és a szűztea krémes tekercselés miatt szinte teljesen eltűnt :)))!!! most megnőtt az önbizalmam. viszont valami bújkál bennem (fáj a torkom) és most jött meg, így megint tartok egy hét szünetet.

A második levél kapszulától nem éreztem rosszul magam. Nagyon száraz a szám, rengeteg folyadékot kívánok még mindig, de ez minden. :) Remélem az első levél szedésekor tapasztalt mellékhatások elmúltak végleg, illetve sikerült rájönnöm, hogy kerülhetem el őket :)

Ti hogy álltok, mennyit szeretnétek leadni?

20. d9e2022b84 (válaszként erre: 9. - E71ef36f21)
2010. febr. 21. 02:08
szia. kitol vetted, es honnan lehet, tudni, h o honna szerzi? engem erdekel ez a por, mindenfele kiakarom probalni, de valami nem kamut... :(
19. simple
2010. febr. 20. 22:14
Nem tiltották be! Csak ideiglenesen nem kapható, mert új forgalmazóhoz kerül.
18. simple (válaszként erre: 15. - E71ef36f21)
2010. febr. 20. 13:27
Hogy érzed magad, Ment le valami a súlyodból? Te a port iszod?
17. simple (válaszként erre: 16. - Nőci1)
2010. febr. 20. 13:26
Hol lehet kapni kapszulát?
16. Nőci1 (válaszként erre: 13. - Simple)
2010. febr. 20. 10:27
Sajnos én is azért hagytam abba,mert annyira fájt a fejem,féltem agyvérzést kapok,soha nem fáj a fejem:)) Ráadásul,wc-re sem tudtam menni és a vesém nagyon fájt,de jó volt mert nem voltam éhes,de nagyon agresszív lettem,amíg szedtem.Sajnálom nem jött be,de lehet a kapszula nem ilyen,nem így van? Ki kéne probálni:))
2010. febr. 16. 10:54

Jelentem, újrakezdtem :) 4 napja megint szedem a pyg-et, és eddig semmi bajom. Se fejfájás, se kábaság, egy pici pörgés van, de hálistennek nem éjszaka :) Ja, meg a szájszárazság, ami néha átcsap torokkaparásba, de ezzel kiegyezem :) amit máshogy csinálok az előző próbálkozásomhoz képest, az a kajálás. Magamba erőltetek igenis elég táplálékot, egyáltalán nem vagyok éhes és nem kívánom, de szerencsére nem esik rosszul. Reggel megeszem egy fél szelet kenyeret valami feltéttel, egy bögre kakaóval, és ezután veszem be a kapszulát. Délben is bekapok vmit, tegnap pl egy banánt meg egy túrórudit, ma szerintem sajtos ripszropszot eszem salátával, felvágottal. Valami ilyesmit, ami nem sok és nem nehéz kaja, ami még lecsúszik. A vacsit már régóta nem vacsoraidőben fogyasztom el, hanem fél 5 fele. És rengeteg folyadék! A kávét mellőztem mióta újra szedem a cuccot, hátha az is a baj. Szóval kis odafigyelés és mehet a móka :) Olvastam a többi fórumon, hogy a szőlőcukor segít, ha valaki napközben szédeleg az éhség miatt, vettem is pár zacskóval, de mivel figyelek hogy egyek, eddig nem kellett.


Manilu, keresgéltem a neten, de nem találtam olyat, hogy betiltották...

simple, sajnálom, hogy nem jött össze, én se nagyon mertem újra belevágni, de mégis megtettem, egy próbát megért :) ha megint szarul leszek, úgyis abbahagyom.

Többiek, köszi mindenkinek a választ, ha esetleg van még mndanivaló, szívesen elolvasom :)

14. Manilu (válaszként erre: 1. - E71ef36f21)
2010. febr. 12. 22:05

Én úgy tudom,hogy betiltották a csodafogyi port,mert ephedrint tartalmaz,ami ha jól tudom(nem biztos)partidrog,és több mint 10éve van betiltva Mo.-n.

Nekem nagyon bejött a por,2hét alatt majdnem 5kiló ment le...

13. simple (válaszként erre: 1. - E71ef36f21)
2010. febr. 12. 14:06
Nekem is volt tőle mindenféle bajom. Nem aludtam, pörögtem, izomgörcseim voltak, borzasztó fejfájásom ami amúgy sosem szokott, de ami a legrosszabb, a szemem fájt folyamatosan. Én nem merném újra kezdeni. De rengetegen vannak, akik fogynak tőle, és semmi bajuk sincs.
12. Szeszipuszi (válaszként erre: 11. - E71ef36f21)
2010. febr. 12. 13:36
Hasonló a helyzet a porral is, pedig az kereskedelmi forgalomban kapható, a legtöbb gyógynövény szaküzletben. Az az érdekes, hogy a másik fórumon - főleg eleinte - többen is írták, hogy pont olyan hatása van, mint az Adi...ex nevű fogyitablettának. De semmilyen közös összetevőnek nem találtuk nyomát. Még érdekesebb talán, hogy van egy gyümölcsalapú alakformáló kapszula, teljesen más összetevőkkel - és ugyanilyen hatással. Jelenleg én ezt szedem. Tényleg pont úgy hat, mint a PYG.
2010. febr. 12. 13:28
a fáradtság még elviselhető lenne, az alvászavar is akkor, ha csak átmeneti. De a szívdobogás? Nem hiszem amúgy, hogy hamisítvány, de az biztos, hogy bevizsgálva nem nagyon lett, az összetevői sem ismertek előttem (a vitaminokon kívül mást nem nagyon ír a doboza). Kínaiból fordíthatták a szövegét a többi nyelvre, de az angol fordítás úgy hülyeség, ahogy van. Nem tudom...
10. cickány64 (válaszként erre: 9. - E71ef36f21)
2010. febr. 12. 13:20
én is itt vettem pedig
2010. febr. 12. 13:16
itt a hoxán egy fórumozótól vettem, ő is szedi.
8. Szeszipuszi (válaszként erre: 7. - 2e53573acc)
2010. febr. 12. 13:07
Van ám abban is valami, hogy hozzá lehet szokni. Én még ősszel kezdtem el inni a port. A harmadik (nagy) doboz után már mintha nem hatott volna. Akkor abbahagytam. De a maradékot a múlt héten elkezdtem újra, És most megint hat. Már nem annyira, mint legelőször, estefelé már megéhezem. De ezek szerint mégsem kamu. Pedig ősszel már arra gyanakodtam én is, hogy hamisítványt vettem.
7. 2e53573acc (válaszként erre: 6. - Cickány64)
2010. febr. 12. 12:58
igen mert most nyomják a ahamisítványokat amiért ugye szünetel a piacon...
6. cickány64 (válaszként erre: 1. - E71ef36f21)
2010. febr. 12. 12:54
én ettem a port is,meg szedtem kapszulát is,semmi. engem is érdekelne hol vetted,mert lehet,hogy az enyém kamu!
5. 2e53573acc (válaszként erre: 4. - Szeszipuszi)
2010. febr. 12. 12:48
nem semmi.úgy látszik egyéne válogatja.
2010. febr. 12. 12:47
Az alvászavar az első napokban elég általános tünet, de később elmúlik. A pörgés is sokaknál jelentkezett, nálam is, de szívdobogás és egyebek nem volt jellemző. Én mostanában is iszom egyszer-egyszer, de már mintha hozzászokott volna a szervezetem. Közel sem olyan erős a hatás, talán a szomjúság az, ami megvan. De én sosem voltam rosszul, főleg nem utána egy nappal. Viszont ismerek olyanokat, akik egy-két tasak por után majd egy hétig vacakoltak a gyomrukkal, a közérzetükkel meg a szédüléssel.
2010. febr. 12. 12:43

szió,én püffedetm mindíg mikor ittam a port.én közel 15 kilót fogytam tőle.amúgy semmi más bajom nem volt tőle,ha meg keményen edzel azt azért vedd számításba hogy az izmaidat növeled,az izom nehezebb a zsírnáél lehet hogy a csak a teste játéka hogy nem fogysz hiszen közben izmot növelsz.

igaz én kapszulában nem ettem még.csak porban ittam.nem tudom milyen lehet az.



legális helyen vetted???már sorry..de alig lehet kapni..

2010. febr. 12. 12:42

Van már egy ilyen fórum itt a hoxan, sok-sok leírt tapasztalattal:

[link]

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook