Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Pai You Guo panaszok? fórum

Pai You Guo panaszok? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. febr. 12. 12:36

Rendeltem egy ilyen csodaszert, gondoltam kipróbálom. Aránylag olcsó, napi egyet kell bevenni lehetőleg délelőtt, így még el se feledkezhetek róla :) Egy hete vettem be az elsőt, már egy óra elteltével éreztem, hogy pörgök, mint az állat, mintha 3 feketét ittam volna egymás után :) Egész nap nem voltam éhes, azért ettem valamit, mert nem éhezni akarok, csak összesen 5 kilótól megszabadulni (55-ről 50-re) mellette elkezdtem kicsit keményebben tornázni, izomformáló edzéseket végezni. A második nap ugyanígy telt, pörgés, rengeteg ivás, torna és kevés kaja. Aznap este már nem tudtam elaludni...és éjjel felébredtem valamire, visszaaludni se tudtam. Kb hajnali 3-tól éberen és kipihenten feküdtem, reggel pedig egy fura zsibbadtságot tapasztaltam. Bevettem a következő bogyót, de nem éreztem a pörgést, csak olyasmit,mintha másnapos lennék (nem voltam rosszul, csak az agyam nem működött:)) Aznap rengeteg kamillateát ittam, megfázás megelőzése miatt, enni viszont délután 3-ig egy falatot se bírtam. Este erős szívdobogást éreztem, nem tudtam tőle koncentrálni semmire, és később elaludni sem. Talán 2-3 órát aludtam összesen. A 4. kapszulát picit később, 11 óra felé vettem be, kávét pedig nem ittam, nehogy megint elővegyen a szívdobogás. Tornáztam, ettem, és próbáltam tanulni, de baromira nem ment, a fejem is megfájdult. Meg még valami furcsát észrevettem: mikor valamitől megijedtem (bármi, pl megcsúsztam a jégen egy picit, de semmi különös, ilyen fel se tűnne amúgy) nagyon erős markoló érzés lett egy pillanatra a gyomrom tájékán, mintha az megijedés érzése a triplájára erősödne ettől a kapszulától. Előre féltem az estétől, mert biztosra vettem, hogy megint jön a "szívroham" de szerencsére annyira fáradt voltam, hogy korán sikerült elaludnom, és nagyjából átaludtam az éjszakát. Reggel az 5. kapszulát vettem be, de estére eléggé megbántam...egész nap remegtem, mintha még mindig fáradt lennék és rázna a hideg, zsibbadt az agyam és olyan érzésem volt, mintha még mozdulni se lennék képes. Persze eddigre már túl voltam a kül. fórumokon való szörfözésen és egyéb kutatómunkán a kapszulával kapcsolatban, prbáltam rájönni, mi lehet a baj, és kitalálni, hogy folytassam-e. Mert az 5. napon a mérleg bizony 51 kilót mutatott...evés után. Biztos vagyok benne, hogy 4 kiló, de még 2 is túl sok 4 nap után...elhatároztam, hogy nem veszek be többet, míg jobban nem leszek, nem szeretném kicsinálni magam. Tegnapelőtt volt az első ilyen szünnapom. De életem egyik legpocsékabb napja volt. Hányinger, szédülés, fejfájás, zsibbadás...főleg estére, akkor már fontolgattam, hogy orvoshoz vitetem magam, aztán inkább hánytam egyet és jobban is lettem (rakott krumpli, ágyő:)) jól aludtam, majdnem 11 órát. Tegnap már semmi bajom nem volt, bár az étvágyam nem teljesen jött vissza. Ma se ettem sokat, de figyelek rá, azért.


A kérdésem: volt valakinek hasonló panasza? Mitől lehet ez? Merjem újra elkezdeni?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook