Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » P3 rákszűrés eredmény fórum

P3 rákszűrés eredmény (beszélgetős fórum)


20. mothertiger (válaszként erre: 19. - Verkáka)
2015. febr. 11. 11:20

Én visszamentem decemberben a "P2-kóros"-leletem után (P2 és P2-kóros lelet közti különbség: míg a P2 normális, kezelést nem igénylő állapot, úgy a P2-kórosnál a levett mintában "oda nem illő" sejtosztódást találnak, ami kezelést igényel). Ezt az állapotot nálam gyulladás okozta, és a kezelés után el is múlt, az újabb rákszűrés igazolta, hogy már nincs semmi gond.

Viszont a P2-es eredmény mellett már régóta fennálló, nem túl komoly méhszájsebem van, amit a jövő héten, LEEP műtéttel eltávolít az orvosom, mert engem zavar.


Verkáka: mielőbbi jobbulást kívánok!

Gondolom neked is LEEP-ed volt. Hogyan zajlott? Hamar rendbe jöttél utána? Voltak fájdalmaid?

2015. febr. 11. 11:08

Sziasztok!


Nekem is p3as volt, de már kimutatták a rosszindulatú sejteket, így kimetszettek egy részt. Jöv hónapban megyek vissza a 3.havi kontrollra, de a műtét utáni szövettan negatív lett.

Felírtak Isoprinosine immunerősítőt, de sajnos nem szedhetem be, így ha valakinek szüksége lenne rá, nekem van 3doboz bontatlan. 3000/doboz áron eladó

18. krisszi77 (válaszként erre: 17. - Linda49)
2015. febr. 11. 00:50
Én keresnék egy másik orvost.
2015. febr. 10. 12:20
Sziasztok. Van még valaki, aki ezt a fórumot nézegeti? Nekem P 3 lett az eredményem, 6 hét múlva kontroll és újabb rákszűrés. Semmi antibiotikumot nem kaptam. Az orvos eldarálta, hogy majd kimetsz valamit valahonnan, de mintha arról beszélt volna, hogy épp nem esik a hó. Oda se tudtam figyelni. Megijedtem, és az orvos hozzáállása is undorító volt. Gyorsan, szinte kilökött a rendelőből. Fülembe csengenek a szavai: rák előtti állapot is lehet...
16. moonlight13 (válaszként erre: 15. - GirlP)
2014. nov. 28. 17:51
Persze. A két terület közel van egymáshoz.
15. GirlP
2014. nov. 28. 12:54
A P2 tuti jó eredmény általában, P1 szűz lányoknak szokott lenni! Remélem tényleg csak valami gyulladás van nálam és a Betadine majd segít! Egyébként most fel voltam fázva egy hónapig antibiotikumot szedtem meg injekcióztak is és éreztem én hogy nincs rendben valami. Lehet hogy ez miatt a gyulladás miatt jött elő a húgyuti fertőzés is. Szerintetek elképzelhető?
14. moonlight13 (válaszként erre: 8. - Zsizsizsi)
2014. nov. 27. 22:05
Cseppet se idegeskedj egy jó eredmény miatt! :)
13. moonlight13 (válaszként erre: 10. - Hulló csillag)
2014. nov. 27. 22:04
A P3 már megfigyelésre és kontrollra adhat okot, mindkét irányba elmehet, de egy gyulladástól is lehet.
12. simple
2014. nov. 27. 22:04
A P2 az egy normális eredmény, nem kell semmit kezelni rajta! Egyik barátnőmnek lett P4, őt másnap meg is műtötték....
2014. nov. 27. 22:03
10. hulló csillag (válaszként erre: 8. - Zsizsizsi)
2014. nov. 27. 22:02
Nyugi, a P2 teljesen jó eredmény, nem kell semmit kikezelni. A P3-nál nem tudom, mi a teendő, de a P4 már veszélyes, ott már egy kis műtétet kell elvégezni.
9. moonlight13 (válaszként erre: 8. - Zsizsizsi)
2014. nov. 27. 22:00
Én alig hallottam olyanról, hogy valakinek P1 lenne az eredménye. A P2 jó eredmény, nem kell kezelni.
2014. nov. 27. 21:19
Nekem P2-es lett az eredményem, de az orvos azt mondta nem kell tennem semmit, kicsit idegesít azóta is... Jobb lett volna, ha teszünk valamit a fennálló esetleges fertőzés ellen, eddigi években mindig P1 volt. Olvasom itt, hogy mások kaptak gyógyszert P2-nél! Szerintetek miért nem kezeli ki minden orvos??
7. moonlight13 (válaszként erre: 1. - GirlP)
2014. nov. 27. 21:18
nyugi, gyulladástól is lehet P3 eredményed, az meg meggyógyul.
6. moonlight13 (válaszként erre: 4. - GirlP)
2014. nov. 27. 21:14
Maszek orvosból szerintem választhatsz jobbat is!
5. moonlight13 (válaszként erre: 3. - Mothertiger)
2014. nov. 27. 21:12
Mi az a "P2-kóros" eredmény? A P2 az jó eredmény.
4. GirlP (válaszként erre: 3. - Mothertiger)
2014. nov. 27. 13:06

Engem most rendelt vissza ahogy befejezem a Betadine-t, de mivel pont év vége van meg eleve 2 hétig alkalmazom 1 hét mulva jön meg mire elmúlik... már egy hónap, szóval eléggé görcsbe leszek addig. A PCOS meg mellé nem tudom mi jön még... 1 hét alatt mind most derült ki közbe meg babát szeretnénk, 23 éves vagyok, úgyhogy most ez nagyon megviselt!


Amúgy igen jól látod tényleg nem bízom nagyon az orvosban, bár én mindben nehezen bízok meg. Sajnos nincsenek jó tapasztalataim, pedig magánba járok.


Benne pl. azért nem bízom mert mikor kiderült a PCOS kérdezte mikor akarok gyereket mondtam jövőre, erre felírt egy fogamzásgátlót a pattanásokra, amit ha abba hagyok még rosszabb lesz mint előtte, meg az nem old meg semmit! Úgyhogy ha megyek mondom neki ezt is majd!


Köszönöm szépen! :)

2014. nov. 27. 12:09

Nekem P2-kóros lett az eredmény. Kliont kaptam, és 3 hónap múlva rendelt vissza, ami most decemberben lesz esedékes.

Nekem is van PCOS, de az én dokim se mondott róla semmit, de már győzködött, hogy egy terhesség "jót tenne" a cisztáknak.

Nem vagyok túl tájékozott a PCOS-nak, annyit hallottam, hogy nehezebb a teherbe esés lehetősége - de mivel én magam már nem szeretnék gyereket, ez a probléma nem érint érzékenyen.


Úgy érzem, nem vagy túl nagy bizalommal az orvosod iránt. Lehet, hogy egy másikat kellene választanod, aki teljes körűen tájékoztat.


Mielőbbi jobbulást kívánok neked!

2014. nov. 27. 12:04
Bocsi PCOS akartam írni...
2014. nov. 27. 12:03

Sziasztok.

Tegnap hívott a nőgyógyászom, hogy P3 lett a rákszűrés eredményem, de mást nem mondott hogy milyen eredmény jött még ki. Betadine kúpot kell használnom 14 napig miután elmúlt a menszim, valószínűleg idén már nem jutok vissza hozzá csak Januárba, mindenesetre eredmény tuti már csak akkor lesz. De addig megőrülök! Mondanátok valamit, aki esetleg szintén betadine-t kapott hogy jó volt-e? És hogy ez később mennyire befolyásolja a gyermekvállalást? Ráadásul a múltkor azt mondta PO-m is van, de laborba el sem küldött. Nagyon kétségbe vagyok esve... :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook